Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
Hej Dziewczynki , slonka moje ja nie mam kabla od aparatu ale dzisiaj se zrobilam juz zdjecia ...nie chcialybyscie tego widziec, na nie ktorych widziec siniaki takie, ze hej ..jak przyjade do domu we wtorek, to powysylam wam zdjeciotka:) Beciu dziekuje:) dzisiaj rano jak smarowalam to wlasnie tak w dol masowalam ..no ale tak delikatnie bo bolalo ...a powiedz mi ile razy dziennie smarowalas? Mnie jakos dziwnie niedobrze :/ chyba po tych tabletkach i troche oslabiona, moze mam temperature?..hmmm nie wiem i kurcze strasznie mocno mi teraz popuchly piersi zwlaszcza lewa ;/...nie wiem czy to dobrze?ze wstawaniem spoko luzik nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana masowałam rano i wieczorem no i oczywiście delikatnie,nic na siłę.Jesteś osłabiona,bo masz po czym,ból,nerwy,narkoza i spora ingerencja w organizmie,więc nie ma się czemu dziwić.Ja dosyć długo byłam słaba,szybko się męczyłam.Z czasem wszystko przejdzie:)Piersi masz teraz uwolnione z bandaża i czujesz opuchliznę,ale jesteś krótko po op i piersi są opuchnięta,w bandażu tego nie widziałaś,ani nie czułaś,więc spokojnie kochana o nic się nie martw,wszystko będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia... w Bielsku :-) kakukabana czekam na foto magda-cr dzięki za słowa otuchy,pocieszyłąś mnie :-) meduza31 wyslę jak tylko to będzie możliwe(poki co nie mam czym się chwalic hihi) janess mam nadzieje ze podobnie jak TY poradze sobie za kołkiem :-) pozdrawiam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka..
Pytam bo mam termin na sierpien ,robie plastyke brzucha bo wyglada strasznie po ciazach :( ale nowe piekne cycuszki tez by sie przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka..
Robie własnie w Bielsku u dr Sirka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tym które chciały już wysłałam. Violesia w tej chwili moje wymiary to;70 p.b. i 85w biuście jak dla mnie całkiem nieźle więcej mi nie trzeba (na razie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia i starczy, ważne żebys była zadowolona! :) A jak zapragniesz większych to zawsze sobie możesz zmienić :-) A jaką Gosiek miałas wyjściówke, to znaczy ile miałas w obwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Becia ..wlasnie strasznie sie czuje i jakos samopoczucie jest gorsze ...nie wiem czemu ale chce mi sie ryczec troche niby wszystko ok ale czuje sie jakbym ni ebyla soba ...chyba za malo sie przygotowalam do tego ze bede miala powiekszane piersi ...do samej operacji odrzucalam ta mysl ..zeby sie nie stresowac..duzo pracy i glowa nie myslala teraz jak mam troche czasu to trawie to i czuje sie strasznie dziwnie.....jednak jak bliska osoba jest kolo ciebie to musi byc duza pomoc ...ja sie czuje troche samotna ..nikomu nie powiedzialam i kurcze jakby to jakis ciezar teraz dla mnie byl, dobrze ze w sobote zobacze sie juz z moim i odpoczniemy troche, bo bym chyba nie dala rady dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Gosiunia dziekuje za zdjecia masz bardzo ladne piersi ..i ani jednego siniaczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakubana, no proszę cię uśmiechnij się :) Na pewno jest ci ciężko dziwgać w pojedynkę ciężar implantów :) ale już niedługo wszystkie siniaki zejdą, piersi się ułożą i powróci dawna kondycja. Domyślam, się też, że nie jest łatwo być samą z sobą po op i twój depresyjny nastrój tudzież wątpliwości wynikają bardziej z samotności :-) Ale już niedługo zobaczysz się z ukochanym, może siniaczki zejdą nieco do tej pory i ogólnie poczujesz się lepiej. Napisz kotku jak się dziś czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia dziękuję za foto,cycunie masz boskie :-) Kakukabana jesteśmy z Tobą,trzymaj się kochana :-) Basienka z tego co się orientowałam to Sirek jest ok więc chyba trafiłsmy w dobre ręce co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey,Gosiunia moge tez poprosic o Twoje zdjecia,widze ze dziewczyny6 sie zachwycaja:).gosia_daniel@buziaczek.pl kakakubano nie przejmuj sie juz tak,buziak w czolko:).hmm ciekawe czy ja bede taka madra po op albo i przed:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Ja też! Bardzo poproszę o fotki! I ile wzrostu, wagi, bo mam mieć 275 i 325 (asymetria) i nie wiem czy dobrze. O fotki proszeeeeee..... kakukabana - twoich to juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana w takim razie byle do soboty,zobaczysz,że nastrój Ci się poprawi.Nic dziwnego,że jest Ci ciężko,skoro nikt nie wie o op.Prawda jest taka,że po op potrzebujemykogoś bliskiego,z kim możemy porozmawiać o tym wszystkim.Ja po op miałam przyjaciół,mamę,dostałam od nich bardzo dużo wsparcia i pomocy,ale i tak najbardziej chciałam,żeby był przy mnie mój mąż.Niestety mąż mógł przyjechać dopiero msc po op,no ale dałam radę.Ty kochana też dasz radę,przejdą Ci te nie dobre dni i będzie oki,więc się nie zamartwiaj tylko ciesz swoimi cycuszkami.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde balande,a ja krzyczę i krzyczę i nie dostałam fotki od gosiuni;znieniam ton i teraz juz grzecznie plosię i plosię na kolanach prawie-Gosia pokaż te rozreklamowane przez dziewczyny cycki; na tym forum było tyle dziewczyn przed operacją a tyle jest juz po ;wy to macie fajnie cycolinki; miłego dnia dziewczyny; Kakukabano udanego weekendu w objęciach mężulka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, aż tak duża masz asynetrię? Ja też mam asymetrię, ale chyba mniejszą, bo mam różnice między implantami 25 ml. - ale mam mieszane uczucia. A jakie masz wymiary - wzrost, pod biustem w biuście :-) Kiedy masz op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miała któraś z Was robione piersi u dr Polaka w Czechach? Ja chcę iść w październiku, kusi mnie cena i wiele pozytywnych opinii na forum lecz nie wiem do końca czy implanty są ok, bo nic mi nie mówił, że cena zależy od implantów, a w Polsce zaczynają od tego tematu. Proszę odpiszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was miała powiększanie piersi u dr Polaka w Czechach, ja chcę iść w październiku kusi mnie cena i pozytywne opinie na forum lecz do końca nie wiem i się boję odnośnie jakości implantów bo w Polsce cena zależy od implantów jakie sobie wybiorę. A Polak robi tylko chyba na jednych, czy wiecie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka i ciocia czeszki miała powiększane u niego piersi i sa zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znowu na beauty Polak ma srednie opinie. nieładnie szyje, te dziewczyny po podnoszeniach szczególnie narzekają, bo mają naprawdę paskudne, wielkie blizny.. i poprawiają blizny u innych lekarzy. od nas z topiku Agniesia miała zabieg u niego, poprawia w przyszłym roku chyba (włożył jej maleńkie wkładki, chyba 250) dzwoniłam dziś do tych lekarzy od fraxela.. chyba sobie odpuszczę :P pięć stówek za jeden zabieg.. znalazłam coś innego, jakiś inny laser, ale na razie szukam informacji.. dziewczyny, może kojarzycie etc - laser Mosaic..? chyba skończy się tak, że daruję sobie to całkiem i tyle heh.. :) Kakukabana - główka do góry, podobno sporo dziewczyn ma taki nastrój po operacji, mija :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia zaloguj się na www.beuatywpolsce.com tam z pewnością znajdziesz pacjentki tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia dostalam fotki,sliczniutkie:)Co ty tam sie doszukujesz???ja nie widzialam zadnej roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły:) Ale się ciesze że wam się podobają moje cycuchy :) Violesia niestety nie mierzyłam się w obwodzie przed zabiegiem,sama jestem ciekawa ile miałam przed op. Kakukabana głowa do góry to normalne po op. że masz doła,ja też przez to przeszłam..było już tak źle że codziennie płakałam chociaż mąż i rodzice byli przy mnie, to normalne nic się nie przejmuj kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jezz dziewczyny okazalo sie jak bylam w biusciarni ze i owszem mnie sie wydawalao ze powinnam nosic 75dd/e ale pani mi dobrala 68/70 ff:)niezle jaja ale troche nie bardzo sie umiem przyzwyczaic do tak ciasnego po calym zyciu noszenia prawdopodobnie zlego rozmiaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mnie lekarz mowil ze najpierw trzeba dac sie wykazac naszemu organizmowi i ze nie powinno sie szalec z laserami,dopiero jesli by nasze cialko same sobie nie umialo z nimi poradzic mam nadzieje ze Twe nabytki kwitna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×