Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dani Ty chyba dzisiaj masz wizyte kontrolną? Spytaj się prosze swojego lekarza o to przesuwanie.. Ja mam dopiero do poniedziałku więc nie wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam.Nie zdążyłam przeczytać ,więc nie pytałam doktora o ruchy.Też ich nie miałam od razu.Spokojnie.Jechałam z kolezanką która robiła 3 tyg temu i wypytywałam o wiele rzeczy .Ona tez ma przelewanki więc domyślam się że tak ma być .Za tydzień znowu jadę na kontrol. Mnie impreza kosztowała 12200 zł .Stanik kupiłam w Triumphie za 90 zł a nie u nich za 170 .Model Tri Action Energy.Pasa nie musze nosić ale wiem że koszt to jakieś 70 zł.Czekoladek nie dawałam. Za tydzień jak pojade to zawiozę jakieś ciasto doktorkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1aja1 wez rozmiar kolejny po 300 skoro ci takie pasuja wizualnie po mierzeniu w staniku.One pod mieśniem wyjda troszkę mniejsze z tego co widzę.Chyba kiepsko miec niedosyt .Ja chciałam rozmiar mniejsze od 345 ale mnie przekonali że bardziej będa pasowały do figury i nie żałuje - są w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 rozumiem,że po kontroli wszystko ok?Certyfikat mam,dali Ci dzisiaj?Super,że czujesz sie już lepiej,wkrótce zapomnisz o przejściach i będziesz się tylko cieszyła swoimi cyculkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Aja1 dr nie jest wylewny,sam z siebie dużo nie mówi,ale odpowie na każde Twoje pytanie bez problemu.Do op nie namawia,a to też ok,bynajmniej mi się podobało,że nie jest gadułą,nie naciąga,ale za to jest super fachowcem:)Jak pójdziesz na op to sama się przekonasz i posłuchasz o nim opini od kobiet po mastektomi,które zjeżdżają się do niego z całej Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info... dziewczynki :) Powiedzcie jeszcze skąd wiedziałyście jaki stanik kupić (rozmiar)?, myślałam, że trzeba zmierzyć jak już są nowe. Dani napisz jak było na kontroli, wyjmowanie szwów ? , zmiana opatrunków.??? Becia pamiętasz kiedy zapomniałaś, że są sztuczne:)? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa89
Witam wszystkie dziewczyny które powiększały piersi i te które są przed zabiegiem Ja jestem bardzo zadowolona z efektu .Myślałam,że bedzie strasznie się bałam zabiegu no i tego bólu po .Ale nie było tak żle .Myślałam ,że bedzie gorzej .Jestem już 3 tyg po zabiegu i jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
Witajcie U mnie dzisiaj 19 dzień.Trochę się martwie bo w lewej piersi u góry czuje dziwny ucisk i brodawki są takie bardzo nadwrażliwe.Czy to normalne? Czy któraś słyszała może o takim powikłaniu jak krwiak poperacyjny i jak to się objawiało? No bo w sumie to co mnie tam może uciskać? Pomóżcie.Dodam że nie mam gorączki ani nie czuje się ogólnie żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani byłam wczoraj u swojego lekarza w końcu i powiedział, że to przelewanie to normalka, właściwie to mnie wyśmiał troszke:) W ogóle kształt będzie ładny po miesiący,dwóch lub trzech w zależności od kobiety i od tego czy dobrze będe nosiła biustonosz:/ Pamiętajcie też dziewczyny o rękach, że nie można za bardzo na boki i do góry oczywiście, bo ja już dostałam obskok:) Mam pytanie,czy macie jakieś zdjęcie takie świeżo po operacji, tj. ok 1-2 po zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silinka ja jestem dopiero 6 dzień po zabiegu i nie mam nic takiego narazie, ale proponowałabym skontaktować się z lekarzem swoim, choćby telefonicznie lub mailowo. Uspokoi Cie na pewno i będziesz miała pewność. Nasze wypowiedzi i czytanie w internecie wszystkiego co najgorsze to nie jest dobry pomysł:) A zmienie temat?jak Twój biust?Podoba Ci się kształt i wielkość? Masz może jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślecie i mi jakieś zdjęcia?? Bardzo prosze:)) olek.29@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,, ja osobiście cały czas się zastanawiam,,,, czy warto,, jeśli tak to gdzie ,,ale widzę że najczęściej nie jest tak źle jak to się słyszy,,, może się odważę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo33
Olek29 ja też mam w lewej piersi takie przelewanie i byłam z tym u lekarza,który mnie operował, bo mnie to niepokoiło i spać nie dawało więc Cię rozumiem- zbadal mnie i stwierdził,ze to normale - też jak się schylam, podnosze, zakaszlę czuję,że coś mi się przelewa,ale nie martw się to z czasem minie u mnie we wtorek minie 3 tyg od operacji.Nie ma więc powodów do niepokoju.Ja mam duże implanty 450ml okrągłe po mięsień McGhan.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, rozważam całkiem poważnie operację. Mam 18 lat, wyglądam na kilka mniej i właściwie nie wiem, czy jeszcze coś mi tam urośnie ;) Chyba najlepszym wyjściem byłoby udać się na konsultacje, chociaż wiadomo też, że taki lekarz operacji raczej mi nie odradzi... (?) A co wy byście mi poradziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka771
Nevertheless ja bym na twoim miejscu się wstrzymała,bo jesteś jeszcze młoda, piersi napewno jeszcze się zmienią pod wpływem zmian hormonalnych,bo 18 lat to jeszcze okres rozwoju.Lekarz,jak mądry to ci taki zabieg odradzi,bo jesteś jeszcze młoda i przed okresem rozrodczym.Wstrzymaj się,bo może potem zechcesz mieć dzieci i wtedy pożałujesz,bo ciąża niszczy piersi i te z implantami też.Wiem,że dużo lekarzy twierdzi,że implanty pod mięsień nie przeszkadzają przy karmieniu,bo nie przeszkadzają tyle,że zmienia się potem ich kształt, stają się obwisłe i trzeba wymieniać implant ze względów estetycznych.Napisałam ci tylko co ja o tym sądzę,ale i tak zrobisz jak zechcesz,bo to twoje ciało i twój wybór.Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pozdrawiam wszystkie po zabiegach (fajnie, że macie to już za sobą i jesteście zadowolone) i przed, ja w końcu dotarłam dzisiaj na konsultację do anestezjologa, zabieg mam 27.10 jak już kiedys wspomniałam, czyli za całe 3 tygodnie i mam nadzieję, że wszystko będzie ok, choć bardzo się boję. Jak możecie to proszę o fotki Waszych nowych cycuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) milczałam kobietki bo ...miałam pobyt w szpitalu .Na kontroli było ok ale w niedzielę pojechałam ponownie i już mnie u siebie zatrzymali.Pamiętasz becia co pisałam o drenach .Miałam krwiaka.Ponowna narkoza i czyszczenie na szczęście posiew czyściutki i badania ok więc dostałam osłonowo antybiotyk i czekałam az się drenik oprózni.Dziś wrociłam do domku i mam nadzieje że już będzie ok bo moje cycuchy juz chyba dośc zniosły ;) nie mówiąc o moim stanie ducha.Wtej chwili jestem już dobrej mysli .Dobrze to wygląda.Dr Krajewski cudowny jak zawsze i cały personel mega pomocny. Nastraszyłam troszkę ...przepraszam ,ale uważam że takie rzeczy też warto pisać.Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
hej 1Dani1.Napisz prosze jakie miałaś objawy w związku z tym krwiakiem.W którym był miejscu i czy czułaś rozpieranie czy raczej bolało, bo ja czuje u siebie jakby rozpieranie w lewej piersi.Doktor powiedział żebym zaczekała jeszcze 2 tygodnie ale ja się troche martwie. A tak wogóle pytanie do weteranek: Kiedy mijają ogólnie dolegliwości jakiekolwiek i czy w 3 tygodniu odczuwałyście jeszcze dość mocno cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybciutko - Silinka, dolegliwosci jeszcze mogą się pojawiać po paru mies :) ale po 3 tyg już generalnie nie boli, da się normalnie funkcjonować, bez wiekszych szaleństw i fajerwerków, ale spokojnie można sciemniać, że zadnej op nie było itp :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani,no to Ci się przytrafiło:(Ale mam nadzieję,że już ok i nic się nie wydarzy:)A ogólnie jak się czujesz,jak cycuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silinka , jestem 10 tyg po op. Przez 7 tyg moja lewa pierś nie mogła dojść do siebie. Miałam wrażenie ,że od góry jest ciągle spięta i coś ją ciągnie. Miałam już czarne myśli , przekopałam wszystkie fora i zanim znalazłam odpowiedź samo przeszło. Moim zdaniem to sprawka mięśnia , który musi się naciągnąć. Prawą ręką więcej ruszasz i mięsień bardziej pracuje . Daj swojej piersi więcej czasu i nie denerwuj się , samo minie . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dani bardzo dobrze, że napisałaś co Ci się przytrafiło, w końcu takie i inne rzeczy się zdarzają (niestety), bo to jest dosyć poważna operacja i duża ingerencja chirurgiczna. Mam nadzieję, że już dobrze się czujesz, napisz coś więcej :) jak tam piersi?, Jak ogólnie się czujesz? Czytam o "przelewaniu w piersiach"? - no, no ? -ciekawe co ja będę miała? I to już niedługo, bo za 2 tygodnie. Na razie robię intensywne porządki w domu, żeby potem spokojnie poodpoczywać :) Jak myślicie na Sylwestra będzie już dobrze? Chciałabym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×