Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

No nie ma rozmiarow, bo tam bardziej chodzi o ksztalt - czyli z jakiego ksztaltu piersi wychodza jakie po powiekszeniu, ja tam nie znalazlam swoich - ja mam cos takiego jak pol pomaranczy albo grapefruita :) jak kto woli, czyli mam pol pileczki z suteczkiem na srodku - wiec nie wiem co mi wyjdzie.. moj facet mowi ze sa to "dobre garsciowki".. Wiesz co.. a moze wez pare zdjec ktore Ci sie podobaja ("po") i przejdz sie do doktora raz jeszcze albo pogadaj z nim jak Cie przyjma na oddial.. w koncu on Cie nie moze do niczego zmusic.. jak sie uprzesz - do dostaniesz to co chcesz! ;) A z tym cieciem okolootoczkowym - to juz postanowione u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pomysle nad tym 400, ale nie wiecej, po bede no.. jak swoja wlasna kreskowka.. rozmiar E odpada.. bo szczerze (to tylko moje zdanie i niektorzy maja prawo miec inne oczywiscie) - kobieta juz nie wyglada ladnie powyzej E.. wyglada jak mlodsza wersja swojej babci albo tak troche "krowiascie".. no mi ten look nie pasuje.. ja wole zdrowy mlodzienczy wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że takie duże są blee. Także się nie martwcie, jeśli większych mieć nie możecie. INTUBACJA - omg :( Będzie mi się to śniło po nocach :( O ile będę w ogóle spać, bo już mam z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia, wcześniej pisałaś, że rozmiary D są różne, bo zależnie od obwodu mogą być większe i mniejsze, a teraz rzucasz ogólnik, że E wygląda okropnie.. ja noszę od 65F i wyglądam jak własna babcia? krowiście..? nie wydaje mi się :o nie generalizujcie że każdemu nie pasuje większa wkładka, żebyście potem nie płakały.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu podoba się co innego i każdy ma inne preferencje. Masz rację, że nie powinnyśmy generalizować. Ja płakać nie będę, ponieważ przesadnie duże piersi mi się nie podobają i nawet gdybym mogła mieć F to nigdy w życiu bym nie zrobiła. Nie wiem ile masz wzrostu, bo ja jestem niska, ale tak szczupła jak Ty Samanta i nie wyglądałabym w ogóle dobrze z wielkim biustem. Szczupła kobieta z wielkimi piersiami... Nie dla mnie i bardziej wnikliwą opinię zachowam dla siebie. Trzeba zachować jakiś umiar. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 165cm wzrostu, ważyłam w dniu op 45kg (teraz mam ciut więcej ;) ) i pod biustem mam 65cm - wielka baba ze mnie co..? ;) i te cycki F.. bosh.. (mam jeden stanik 65H ;) to dopiero co, H!) myślę, że nie potraficie sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało z silikonowym biustem, zupełnie pomijacie też kwestię roznic w wielkościach naturalnych i silikonowych D czy F czy jakiejkolwiek innej miseczki (silikonowe zawsze wychodzą mniejsze od analogicznych naturalnych!) i stąd Wasze opinie :) to juz nie o kwestię wolę mniejsze/wolę większe chodzi, tylko takie stawianie granicy, ze ileś ml we wkładce jest dopuszczalne, bo większe to już dadzą megawielkie wymiona (idąc tym krowiastym tokiem myślenia hihi :) ). dla danej osoby może tak by było, ale warto po podkreślić, bo za chwilę wejdzie tu ktoś z dajmy na to propozycją 400ml i się przestraszy, ze o mój boże, co to będzie z tych 400.. :) co jest moim zdaniem ważne przed - to pójście do minimum dwóch lekarzy, żeby mieć jakieś porównanie.. mi jedna pani dr dawała maksimum 240ml, średni profil, bo z większymi to już miałam wyglądać jak wielka przysadzista baba nie mówiąc o braku skóry itp.. a mam 325 wysoki profil i jakoś przysadziście nie wyglądam (nawet w tym staniku 65H hihi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - ja nie chcialam nikogo urazic.. naprawde :) Chodzi mi o kobiety w typie np Katie Price, naprawde ladne, ktore w pewnym momencie swojego zycia no troche sie "przerysowaly" z rozmiarem.. I wiesz.. nawet ona do tego doszla, bo teraz zmniejszyla sobie biust o polowe i sama przyznala, ze dopiero teraz czuje sie naprawde sexy.. (choc nadal ma niczego sobie - jakies duze D / male E) Poza tym wszystko kwestia gustu.. i ja nikogo nie krytykuje.. wierz mi.. :) Ty masz sliczny ksztalt, naprawde i super symetrie, wiec zupelnie nie masz sie czym przejmowac :) Rozumiem rowniez i nie krytykuje dziewczyn, ktore ida na operacje i nie chca miec wiecej niz B, wczesniej nie mialy np. w ogole nic i B im sie podoba - w duchu sobie mysle (po co sie kroic skoro duzo to tego nie bedzie) - ale one sa przeszczesliwe - bo wola sportowy look bardziej niz biusciasty - i ja sie ciesze razem z nimi:) Byc moze moje okreslenia byly troche ad hoc, i troche zbyt potoczne.. za co sorry, wiem rowniez ze nie tylko ja mam taka opinie w sprawie rozmiarow bo.. kazdy z nas jest inny, kazdy ma swoj ideal piekna.. a tak jeszcze w temacie piekna - mysle ze liczy sie calosc, nie tylko biust, my widzimy jedynie swoje biusty.. i na koniec - kazda kobieta jest piekna.. czasami o tym zapominamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz podkreslam - rozmiary sa rozne - czyli D u niektorych to mala miseczka a u innych wielka - caly pic to dopasowac sobie rozmiarek do klateczki - pozdrawiam wszystkie rozmiary:) I nie staralam sie generalizowac wczesniej - mowilam o rozmiarze, kiedy pod biustem jest tak jak u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozumiem rowniez i nie krytykuje dziewczyn, ktore ida na operacje i nie chca miec wiecej niz B, wczesniej nie mialy np. w ogole nic i B im sie podoba - w duchu sobie mysle (po co sie kroic skoro duzo to tego nie bedzie)" - no skoro nic nie miały, to B będzie dużą różnicą. Idąc tym tokiem myślenia - po co jakaś kobieta robi sobie D albo i dalej, skoro miała B? Po co się kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam i nie wieże co tu się dzieje, oczywiście że każdy ma inną budowę, kształt i rozmiar naturalnych piersi i u każdej choć ta sama ilość mililitrów, da inny efekt końcowy. Zmieniam temat a mianowicie byłam wczoraj u mojego lekarza rodzinnego dał mi skierowanie na badania więc jutro chyba wybiorę się na pobranie krwi w końcu czas najwyższy operacja już z tydzień orientujecie się ile czeka się na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzie że była mała wymiana zdań zupełnie nie potrzebnie przecież każda z Nas wie, że każda kobieta jest inna, ma inną budowę ciała i inny rozmiar wyjściowy u każdej z nas taka sama ilość mililitrów wyglądała by zupełnie inaczej no i najważniejsze dla każdej z nas duże znaczy zupełnie co innego. Najważniejsze jest to żebyśmy same sobie się podobały w swoich nowych rozmiarach nie ważne czy okrągłe, anatomiczne, pod mięsień czy pod gruczoł większe czy mniejsze ważne że Nas uszczęśliwią i dodadzą pewności siebie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Były przez chwile problemy z serwerem ale chyba już jest ok. Anula 28 mam do Ciebie pytanie z innej beczki masz bardzo ładnie zrobione brwi twoja koleżanka zresztą też to makijaż permanentny czy po prostu henna? Niestety w moim miecie trudno jest o dobą kosmetyczkę :-(. Robiłaś w Szczecinie? A może w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny, widze ze walka z wiatrakami.. mysle ze nie ma sensu tlumaczyc o co mi chodzilo tak naprawde (czyli moja wlasna opinia na temat mojej wlasnej figury – nie podobalabym sie sobie majac wielkie piersi, bo jestem za drobna by je miec) Nataluszka – to co powiedzialam wynika czysto z matematyki – mowiac o piersiach mowimy o objetosciach a nie o dlugosci na przyklad – wiec miedzy 0 a B miseczka jest o wiele mniejsza roznica w objetosci , niz miedzy B a D. Tu i tu jeden rozmiar w gore, ale 2-3 razy wiecej objetosci na korzysc tego drugiego porownaniaJ bardzo latwo jest to policzyc matematycznie Szkoda ze wymiana zdan nie jest potrzebna.. bo fajnie jest miec swoje..J No I zgadzam sie z Oleska w tym, ze wszystkie jestesmy piekne,. Kazda z nas ma swoj ideal piekna I do niego dazy.. Najwazniejsze bysmy byly z siebie zadowoloneJ Serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle jest dziś jakiś problem z serwerem, może go ulepszają :) Yagusia, napisałam Ci w mailu bo tu nie mogłam wcale wejść dziś, o co mi chodziło w tym :) "Szkoda ze wymiana zdan nie jest potrzebna.. bo fajnie jest miec swoje..J" bezwzględnie się zgadzam - temu własnie służy forum :) i rozumiem Twoje stanowisko - bo piszesz cały czas odnosząc się do siebie. natomiast tekst "Moim zdaniem 400 i powyżej to już gruba przesada. Nie wyobrażam sobie jak można wyglądać z takimi wkładkami w miarę naturalnie. Dla mnie to ohydne. Chyba, że ma się duuuużo wzrostu i figura byłaby naprawdę proporcjonalna" jest jak dla mnie lekko nie fajny. co to znaczy dużo wzrostu? 180cm? masa niewysokich kobiet ma takie wkładki, bo po ciążach zostaje im sporo skóry i nie chcąc jej wycinać (blizny wszędzie!) muszą czymś piersi wypełnić - i na pewno nie powiedziałabym, żeby to było ohydne potem po zabiegu. nawet u szczupłych kobiet. katie price itp nie mają wkładek koło 400 tylko parę razy więcej, dlatego wyglądają groteskowo. a z tym nie wyobrażam sobie... - ja sobie też nie wyobrażałam do czasu operacji :) teraz wiem, bo widze, że dla osoby drobnej i niewysokiej po 325ml w każdej piersi to nie tak dużo. a przed się bałam okrutnie, że wyjdę z wielkimi cycami :P jak większość dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodzilo mi o to Sam ze miseczka E tej kobiety przy 180cm wzrostu bedzie inna niz Twoja - to oczywiste - Ty masz przeciez mniej pod biustem i Twoje E/F, bedzie pewnie jak moje D, wiec naprawde nie ma o czym mowic.. moze zle wyjasnilam co tak naprawde mialam na mysli - niechcaco - odnosilam sie wylacznie do siebie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniec tematu - pssst! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich forumowiczek, szczegolnie tych najbardziej biusciastych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :) słusznie, nie ma co rozprawiać dalej nadal o tym samym wracając jeszcze do tego strachu zeby nie wyszły za duże - poszukajcie na forach dziewczyn o podobnej do waszej posturze, wymiarach itp i popatrzcie, jak co wychodziło im.. ja miałam przed op dylemat, bo wiekszość tak drobnych jak jak dziewczyn miała wkładki max 280cc.. przeważnie jakieś naprawdę małe.. i to 325 wydawało sie być przerażające (szczegolnie że inny lekarz dawał mi tylko 240 :O ) na szczęscie 3 tyg przed moją op miała op dziewczyna - o niemal identycznych co ja wymiarach i z taką wkładką :) u dr krajewskiego robiła, tak na marginesie :) i po jej fotkach i zapewnieniach, żeby brać większe jeśli się da, przestałam się bać rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co to za wrzawa z tymi rozmiarami??? Olesia brwi robiłam w szczecinie u super kosmetyczki moja Magda też u niej robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Byłam właśnie na pobraniu krwi wyniki odbiorę popołudniu, mam tylko nadzieje że będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×