Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Anika dziekuje:) ja placilam13500Pln za anatomy,Krakow Monaga na krzepliwosc wit.K,ja tez mialam podwyzszone leukocyty dzien przed operacja i dr.nie chcial sie podjac,powtorzylam badania w dzien op. i bylo ok.,ale to moze dlatego,ze chorowalas,podczas okresu,lub niewyleczony zab lub jakas infekcja moga tez wplynac na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris i dalej nic,ale wysłałam teraz fotki do Dani z prośbą,żeby Tobie przesłała i mam nadzieję,że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
janess dzięki slonko za odp. Zmartwiłaś mnie strasznie. Poważnie lekarz nie chciał cie operować? Kurcze juz raz miałam odwolaną operacje , jak tak dalej pójdzie to doczekam lata :( jasny gwint :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
to co ja jeszcze mam robić? biore wit C , pelno witamin , uodparniaczy i co? i nic . Jak się teraz pochoruje to już chyba wcale sie nie zoperuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika powinam 65i,ale ze sieca trzeba szukac;)Miseczka jak z rozmiaru 75 C w obw.90cm-przybylo mi ok.10 cm za malo dla mnie:) monaga nie chcal,bo to najczesciej swiadczy o jakiejs infekcji ktora jest lub rozwija sie,choc sa tacy ,co maja stale ponad norme leukocyty ,powiedzial,ze byc moze podroz-ja przyjechalam na po.z Niemiec i troche mnie gardlo pobolewalo no i zebym powtorzyla w dzien przed op.i to najlepiej w Krakowie ,bo jak beda ok.wyniki to na stol,wiec pojechalam te 400km i bylo ok.Zrob badania ginekologiczne,moze jakis zab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
hmm... zęby są ok , bo chodze 1 w miesiącu do dentysty, ginekolog- też go odwiedzam. Kurcze mam nadzieje , że to ni e zatoki ( znowu), chociaż ... mam katar. Moze to to? Matko prosze , żebym się nie pochorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim doktorek dostal moje badania,anestazjolog wzial mnie pod lupe:)zagladal do gardla i ogladal zeby i dojrzal moja osemke,ktore wyglada prawie idealnie,ale dojrzal i juz obwinial tego zeba za moje wyniki.Jak masz czas to sie przebadaj na wszystko,a zatoki moga byc winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
janess, dopiero co skończyłam się leczyć na te własnie nieszczęsne zatoki, mam nadzieje ,że to nic poważnego bo ja już NAPRAWDE nie mogę się doczekać. Tyle tu zadowolonych albo raczej szczęśliwych dziewczyn , że powoli zaczynam się załamywać tym , że ja nie mogę wreszcie zaliczyć się do tego grona .Bardzo długo nie moglam sie zdecydować na ten krok, a teraz kiedy nabrałam odwagi ciągle tylko jakieś problemy. Zaczynam podejrzewać , że może to nie dla mnie , a te wszystkie przeszkody to jakiś znak , żebym nie robila tej operacji. Wiem , wiem plote jak potłuczona , ale wkurza mnie to , że ciągle jest coś nietak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ,ze wiekszasc z tutejszych dziewczyn cos bralo przed op.jakies chorobsko,to chyba psychika i obawy ,ciagle myslenie oby sie nie stalo,a prawie kazda faszerowala sie jakimis wit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
to tak jak ja, ciagle biore witaminy , prawdą jest tez to że już dawno tak czesto nie chorowałam , zgadza sie rownież to , że ciągle się boje o zdrowie- żeby tylko nic nie złapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Doris dziękuje za fotki! Piersi masz boskie:):):):):) Pod nóż idę w najbliższy wtorek........................................trzęsę się strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka29! Dzięki za opinie i życzę ci kochana powodzenia:)Nic się nie bój!! Pomyśl co będzie potem,jak będziesz sexi:)buziaki i czekam na fotunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga nie martw sie - jedz witamine K, Biotyne i pokrzywe - wszystko naturalne z pewnoscia pomoze - ja tez je biore, zaufaj mi - dobra rada od pani pigulary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - prosze o fotki (mozliwie z opisem rozmiaru, profilu i wyjsciowki) Dzieki bardzo:) Dla wszystkich bojacych sie zachorowac przed op. - kochane dziewczynki - mniej stresu (bardzo wazne!!!), ubierajcie sie odpowiednio do pogody - pijcie duzo swiezo wycisnietych sokow z plastrami cytryny i z miodem, prosze nie zalowac czosnku do potraw, oraz wit. C + rutinoscorbin, duzo usmiechu i snu rowniez nie zaszkodzi:) Pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, Dani - jestem pod ogromnym wrazeniem (!!) przepiekne biusty macie, normalnie okladkowe:) No szczesciary poprostu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusiu wszystko się zgadza,ale z tym czosnkiem przed op trzeba uważać bo nie można się nim faszerować:) Dziewczyny przed op najlepsze jest pozytywne myślenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja juz od dawna myslę o tym,aby zoperowac sobie piersi. Jesli chodzi o moje,to są duze ale niestety nie jędrne... :( Jak założe stanik,jest ok,ale jak go zdejme,nienawidze siebie :[ Faceci z którymi byłam mówili ze są ok,ale to chodzi o moje wlasne wrazenia,o to ze nago czuje sie jak jakis pasztet :/ Nie narzekam na brak zainteresowania,ale jak sobie pomysle,ze taki fajny facet cos tam do mnie,a jak przyjdzie co do czeo,zobaczy moje piersi to bedzie koszmar dla niego... Ostatnio kochając sie z facetem,nie zdjełam nawet stanika,bo miałam takie opory,ze szok:( On taki atrakcyjny,umiesniony,zadbany i w ogóle,mówił ze uwielbia te moje cycusie,ze chciałby sie w nie wtulic,ale jak sobie pomysle,ze mina mu zrzednie jak sciągne stanik to az mnie na wymioty bierze :( Dlatego czytając wasze wypowiedzi jestem prawie zdecydowana,ale troszke sie boje... Mozecie mnie również przesłac fotki(te które mają)? Cikawi mnie jak to jest po:) Aha i macie moze jakies przed operacją? Pozdraiam wszystkie kobietki pewne czego chcą w życiu :)i te niepewne tez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie faszerowac czosnkiem - tylko doprawiac potrawy mialam na mysli:) I duzo wody dla palacych papierosy.. albo najlepiej probowac nie palic.. (choc slyszalam ze sie nie da tak latwo), ale co sie nie robi dla tak pieknych sycuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze taka anegdotka - moja babcia zawsze mowi, ze zeby byc zdrowym trzeba jesc.. rosolek:) Laczac te wszystkie sposoby jeszcze z rosolkiem :) z pewnoscia wszystko powinno byc OK!! Czego sobie i wszystkim "przed" i "po" serdecznie zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia! Dzięi sliczne! nic nie bój kochana ty tez bedziesz się cieszyła niedługo swoimi cycusiami.Jak możesz to poslij mi fotki z przed? Pamiętaj trzeba być dobrej myśli ja też się cholernie bałam.Pamiętam że jak tam przyjechałam to jeszcze było ok.Ale jak kazali mi się przebrac w te ich przescieradło to zamiast się połozyc to ja siedziałam na łóżku i modliłam się żebym sie obudziła z narkozy.Jak przyszedł anestezjolog z zapytaniem czy wszystko ok i czy może chcem coś wiedziec? Ja mu na to że ja chcem tylko się obudzic.Potem przyszedł doktorek i zabrali mnie na sale.Pamietam że powiedziałam tylko że chcem mieć fajne cycki.I zasnełam,a potem to już było zajebiście:)No myślę że cie troszkę pocieszyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - jestes kochana ❤️ !! Dziekuje bardzo za slowa pocieszenia, tego bardzo mi teraz trzeba, w najblizszy poniedzialek bedzie juz tylko doslownie kalendarzowy miesiac do mojej operacji.. Robie co moge by myslec pozytywnie, narkoza mnie przeraza (nigdy jeszcze nie mialam) i boje sie powiklan.. Ale chce!!! - i wiem, ze jesli tego nie zrobie, bede zalowala.. Jeszcze raz gratuluje przepieknego biusciku, i jak tylko znajde sie w domu - wysle Ci moja wyjsciowke:) Jeszcze pytanko - na jakie ciecie sie zdecydowalas - nie widzialam u Ciebie zadnych blizenek, tez bym tak chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia! cięcie miałam pod piersią jak mi się uda zrobić dzisiaj wieczorkiem to ci poslę.Coś tam jeszcze widac.Trzeba czasu żeby wszystko się zagoiło.Gdzie będziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×