Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

:))) jeszcze pamiętam smak tego szczęścia, właściwie cały czas je czuję, tylko już się przyzwyczaiłam. To smak spełnienia marzeń hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja...na boku jeszcze bym nie spała, wytrzymaj jeszcze trochę:) no ale widać, że u Ciebie idzie ku lepszemu..opuchlizna,rozpieranie...jednym słowem SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancja sama wyczujesz kiedy bedziesz mogla spac na boku :) poki co chyba ciezko Ci sie odwrocic na bok co? ja probowalam kazdego dnia az w koncu sie udalo choc na chwilke i tak z kazdym dniem coraz bardziej udawalo mi sie przekrecic na boczek i na dluzej ;) teraz juz spie normalnie i nic nie boli ;) jeszcze troszke wytrzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę ! powtarzaj sobie to każdego dnia ! i cały czas myśl o tym jak już będziesz zupełnie w formie i że to jeszcze kilka dni :))) to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:) Tak sobie powtarzam...powiedzcie mi proszę, czym mam smarować piersi? Zwykłym balsamem, czy jest coś specjalnego? Na bliznach mam jeszcze plasterki dopiero po 26 mi zdejmą i będę mogła wreszcie się wykapać normalnie:) Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja....ale smarujesz bo nawilżasz czy smarujesz bo rozstępy? Bo może spróbuj jakiegoś balsamu na rozstępy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam rozstępów a na bliznach są jeszcze małe plasterki, które dopiero mi zdejmą na wizycie 26 lipca. bardziej myślałam o nawilżaniu, bo pewnie żadne balsamy nie zniwelują uczucia napiętości skóry. Ciągle mi się wydaje, że mam jej za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja ja tez to czulam i mozliwe, ze wiekszosc tak czuje a moze iwszystki z nas? wszystko minie :) ja uzywalam balsamow, ktore latwo sie rozprowadzaja. Dziewczyny polecaly mi maslo kakaowe z ziaji a dobrze sie skladalo bo takowe mialam bo je uwielbiam :) ale moze byc jaki kolwiek inny :) byle by dobrze nawilzal i zebys sie lepiej czula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, jeśli chodzi o blizny i silniejsze środki poczekaj aż strupki odpadną i blizny sie podgoją. Piersi nawilżaj masłem albo oliwką (lepi się więc masło lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
Hej jestem po zabiegu mam fm 350 ml z rozmiaru jestem zadowolona ale wzięłam średni profil z tego co piszecie wydaje mi się ze zrobiłam złe i mogłam wsiąść wysoki profil - wyszły bardzo naturalnie bo przecież naturalne piersi tak aż mocno nie odstaje ale teraz brakuje mi tego sterczenia - szkoda ze nie weszlam na to forum przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys kochana Ty kupilas te plastry w aptece czy zamawialas przez internet.? Bo pytalam w aptece i nie wiedza co to hehe Dzis kupilam stanik ajjj :D nie moglam sie powstrzymac :P zakladam kolekcje heheh 65D! powoli trzeba kupowac bo na raz to za duzy wydatek bedzie ;) juz nie dlugo i bede je nosic ajc :):):) cudowne uczucie! kupowanie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Ja plasterki kupiłam w aptece. Wejdź w google i wpisz plaster SILON-SES miejscowość, apteki i na pewno znajdziesz aptekę, która będzie miała w sprzedaży te plastry. Super, że już zaczęłaś szaleństwo zakupów:))) Te chwile są bezcenne..:))) Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona - jeśli już zrobiłaś i jest ok to nic nie żałuj i nie mów sobie, że zrobiłaś coś źle. Zepsujesz sobie świadomość posiadania pięknych cycuchów. Jest super !!! - tak myśl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak juz jesteś po zabiegu to nie ma czego żałować pewnie pięknie wyglądasz a już niedługo będziesz mogła się nimi pochwalić na plaży. ja tez jestem po konsultacjach u dr Osucha z Warszawy i przygotowuję się do zabiegu, jestem trochę zdenerwowana, ale lekarz mnie uspokoił doradził i już niedługo pozbędę się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dziewczynami! nie ma co żałować - i tak pewnie wyglądasz pięknie:) Candy - każda z nas się stresowała:) nie ma czego:) trafiłaś na dobrego lekarza bo potrafił Cię uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my jesteśmy kochane... tak się wspieramy :)) hehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
Dzięki dziewczyny kochane jesteście od razu po depresji - ja zrobialm sobie 6 czerwca u Kolasińskiego w Poznaniu i ogólnie jestem zadowolona byłam już na plaży bo wyjechałam do Barcelony i teraz tutaj będę mieszkać ale jak pewnie większość z nas żałuje że nie są większe - ja wzięłam FM czyli średnią projekcje ponieważ mówiłam że chce żeby wyglądały bardzo naturalnie i rzeczywiście takie są - mam rozmar 350 allergan naturalne projekcja 4.6 włożył mi takie bo zasugerowałam żeby byly naturalne no i miałam 3 cm swojego gruczołu- do mojej figury są ok bo jestem szczupła i nie rzucają się w oczy i czuje się duzo seksowniej - no ale jak już pisałam mogły by być wieksze najperw wybrałam 385 i żałuję że nie zostalam przy tym wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ekstra, będziesz mieszkać w Barcelonie.....ehhhhhhh rozmarzyłam się:) ale skoro czujesz się seksownie to chyba właśnie o to chodziło. Z czasem tak sie przyzwyczaisz do nich ze nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona...cudownie !!! też się rozmarzyłam i zgadzam się z Koralką, skoro czujesz się seksownie to to jest najważniejsze, a że lepsze fajniejsze większe...oj ze wszystkim tak może być :) w nosem z nogami i policzkami...ale i tak jesteśmy piękne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
Tak oczywiście macie racje ze zawsze mogło by być lepiej tylko jak mogłabym coś doradzić dziewczyna które są przed zabiegiem to dzięki średniej projekcji wygląd piersi naturalnych jest trochę zbliżony do piersi okraglych taki kompromis miedzy piersiami anatomicznymi a okrągłymi piersi dzięki temu wyglądają bardziej naturalnie ponieważ tak nie odstaja od ciała jak przy wysokiej projekcji - jeżeli komuś taki efekt się podoba to właśnie średnia projekcja jest dla niego. Ja niestety wolalabym bardziej sterczace i rozmawiałam z klinika czy jak bym się upadła czy można wymienić - dostałam odpowidz ze kazdy nastepny zabieg zwieksza ryzyko zrobienia sie torebki - dziewczyny wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylabarcelona
pierwsze slysźe zeby kolejne op zwiekszaly ryzyko wystapienia cc! Znam dziewczyne ktora poprawiala biust 4razy i nie miala 'torebki' a znam tez takie,które po pierwszej operacji mialy cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue jak chcesz to podaj meila to wysle Ci obiecane zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys przyszedl mi plaster ale czy on nie jest taki na styk.? kurde nie wiem.. od gory i od dolu ok tylko czy po bokach nie jest za malo.? hmm..? Ty tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona, a ile ty jesteś po zabiegu? No nie wiem...może nie kombinuj, bądź ostrożna, przemyśl to dobrze. czasami w pogoni za perfekcją nie warto narażać zdrowia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Ten plaster ma 4x13, więc przecinasz go na pół i masz dwa paski 2x13 Twoja blizna na pewno nie ma 13cm, więc nie wiem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
Ja zabieg robilam 6 czerwca czyli jestem 2 miesiace po zabiegu . A ta dziewczyna ktora robila zabieg 6 razy rozumiem ze za kazdym razem z tego powodu ze robila sie torebka. Robila to na koszt kliniki czy swoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys moje blizny nie sa takie same... hm... ja go przecielam na pol ale nie tak.. masz racje zle to zrobilam ale trudno :/ hehe ostatnio jestem zakrecona. za bardzo. dostalam te plastry i chcilam juz je zalozyc wiec szybko nozyczki i ciach i .. pomyslalm po fakcie ;D ale zakrywa cala blizne wiec chyba nie jest tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam takie pytanie pisałam już w pierwszej części ale zauważyłam,że jest druga część forum...czy ,któraś z was miała problemy po zabiegu?chodzi mi o infekcje,bo ja dostałam infekcji-gronkowca w jednej piersi i wyciągali mi implant,teraz czekam na kolejny zabieg...:( i jestem troche załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylabarcelona
nie wiem czy to do mnie,bo ja pisalam o 4razach:) ale ci napisze: - pierwszy raz wiadomo operacja:) - druga operacja bodajże po 3mscach miala poprawke bo sie robila 'podwojna pierś' - trzecia op wymiana implantów na wieksze po roku od pierwszej op - i czwarta rowniez wymiana implantow ale tu troche dluzsza przerwa po 7 latach,równiez na wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje,ale widze ,że żadnej infekcji nie było...mnie czeka trzeci zabieg.Pierwszy miałam w maju drugi w czerwcu wyciągneli mi jeden implant i teraz czekam do września:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×