Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Jeniaaaaaa
Mam 370 Allergen anatomiczne i z moich maciupenkich zwiskow wyszlo 70F( w kazdym razie tak pisze na staniku pooperacyjnym). Jestem zachwycona :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
wowo Jeniaaa to nie wiem jak to sie stalo, ja mialam 85 B i te zmialam 370 implanty i stanik dostalam 85 C , co prawda cisnal mnie wiec dokupilam 10 cm przedluzke wiec mam okolo 95 C , ale nadal C , nawet nie D . chyba ze te rozmiary nie sa sobie rowne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
wowo Jeniaaa to nie wiem jak to sie stalo, ja mialam 85 B i te zmialam 370 implanty i stanik dostalam 85 C , co prawda cisnal mnie wiec dokupilam 10 cm przedluzke wiec mam okolo 95 C , ale nadal C , nawet nie D . chyba ze te rozmiary nie sa sobie rowne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniaaaaaa bardzo się cieszę, że masz operację za sobą! jaki masz rozmiar implantu skoro nikt nie zauważył? fajnie masz, bo mi się wydawało, że wszyscy u mnie zauważyli, że nagle 'urósł' mi biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed wizytą kontrolną u dr.Wacławowicza. Zrobiłam piersi 4lata temu.Czy jest moze dziewczyna która ma założone implanty kilka lat? Prosze o swoje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowanka73 a jakie są twoje spostrzeżenia po tych kilku latach? piersi są idealne? jesteś zadowolona? jakieś problemy z nimi miałaś lub masz? ciekawa jestem jak to jest po 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem szczerze, że też mnie nurtuje to pytanie. Jesteś zadowolona po tylu latach z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie znalazłam chwile zeby napisać kilka słów. Wiec do operacji przygotowywałam sie bardzo staranie ,od wielu lat byłam przekonana do swjej decyzji i nie żałuje!! Od tamtej pory nic sie z implantami nie dzieje ,nie obnizyły sie, nie zmieniły.Wczoraj rozmawiałam ze swoim lekarzem,twierdzi ze nie trzeba ich wymieniac po 10 latach.Mam niewielke zastrzeżenie do założenia,bo w głębokim dekoldzie widac na jednej piersi zarys implantu.Tak jakby nie był do końca założony pod mięsień. Mam pytanie ..czy wasze piersi są idealnie symetryczne po operacji? pozdrawiam)) moje gg 9888574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaaaa
Sama nie wiem jak to sie stalo ze wyszedl mi taki rozmiar, spodziewalam sie raczej duzego C lub D. Ale wizualnie nie sa takie ogromne. Dzis bylam na wizycie kontrolnej i lekarz odklejal mi polastry z ran, cholera jak bolalo... Na razie nikt nie zauwazyl bo chodze lekko przygarbiona i ubieram luzniejsze bluzki. Poza tym nigdzie na razie nie chodze. Ciekawa jestem czy wszystkowidzaca tesciowa cos zauwazy jak tam sie w koncu wybiore hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj teściowe są wszystkowiedzące i wszystko widzące heh. A jak zaczniesz nosić dekolty i obcisłe bluzki czy sukienki to zobaczysz jak wszyscy się zdziwią:) jowanka73 no to super, że po 10 latach piersi nadal wyglądają tak jak powinny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
PROSZE MOZE KTOŚ ODPOWIE mnie to tylko jedno interesuje jak te kobiety urodza dziecko to beda je karmic ta gumą,pomijajac juz komplikacje ktore wyjda nawet po kilkunastu latach.Prosze moze mi któras odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hm..jezeli troche poczytasz na ten temat,nie bedziesz miała tego rodzaju wątpliwości.Poza tym nikt nikogo nie zmusza do poprawy wygladu.Więc jak wypadnie Ci jedynka przypadkiem ,to się nie przejmuj))) Ja tak czułam sie bez piersi i niestety nie potrafilam sie nie przejmować.zrobienia piersi nie załuje!!!! Pracuje w słuzbie zdrowia,wiec mam dużą świadomość swojego zdrowia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. mam ostanio problem z jedna piersia, tzn zaczela mnie pobolewac i mam takie dziwne wrazenie jakby mi sie co s tam przelewalo i lekko pobolewa,ponadto ciagle mnie uwiera w staniku, do tej pory bylo ok. mialyscie podobnie?? bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób kontrole na USG.Uszkodzenie implantu jest niemozliwe.Posiadają certyfikaty jakości.Nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze usg i z tym usg pojde do swojego chirurga. to juz troche za dlugo trwa, ponad 3 tyg mnie tak uwiera. a w trakcie wysilku pobolewa.:/ mam nadzieje ze nic sie nie stalo, ale niewiadomo czemu nagle zaczelo bolec.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na pewno to nic strasznego:) zrobisz USG, pójdziesz do lekarza i wszystko się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 - bez stresu :) najlepiej to idź do lekarza . Wtedy będziesz wiedzieć co i jak. anie tak na zapas się stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzieki za wsparcie:) musze poczekac pare dni zanim pojde na wizyte poniewaz usg nie zrobia w trakcie menstruacji,lekarz mi mowil ze w tym czasie sie nie robi badania. dam znac jak juz bede po. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
ja jestem prawie 4 tyg po operacji i mam wrazenie ze stanik pooperacyjny jest mi teraz za maly, tylko nie wiem jak to mozliwe bo przeciez piersci po operacji sa bardziej opuchniete. , mam wrazenie jakby sie lekko podniosly, i dlatego cisnie mnie stanik pod biustem. czy to normalne?? I jescze jedno pytanko, czy po 4 tygodniach od operacji rozmiar jaki widac jest juz ostateczny czy jescze sie moga piersi zmniejszyc od opuchlizny?? jakie sa wasze doswiadczenia ? no i jak z tym seksem, kiedy pratner moze swobodnie piescic nasze nowe zabytki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w przyszłym tygodniu termin na powiększanie piersi u dr Kruka w Poznaniu.mam 178 cm i wybrałam z doktorem po paru przymiarkach 305 ml Mentora. czy ma ktoś doświadczenie, czy to nie za duże? Dobrze to wyglądało jak przymierzyłam wkładki i niby program komputerowy też taki rozmiar potwierdził. Płacę 12 500 tyś bo trafiłam na promocję walentynkową i z ceną się akurat zgadzam, ale martwię się o wielkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ze stanikiem pamiętam ze tez tak miałam,przez co najmniej miesiąc wydawało mi sie ze jest za mały w obwodzie.Moim zdaniem opuchlizny skodzą tak do końca, po 6tyg. A partner moze sie nowymi cycuszkami zająć ,jak tylko pozwolisz.Podobno masaże dobrze wpływają na ich miękkość.Lekarz mi je polecał )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
macara, ja mysle ze nie masz sie co obawiac jesli chodzi o rozmiar 305, ja mam tez ponad 170 cm wzrostu i 305/370 implanty ( mialam asymetrie) za duze nie beda na pewno. Ja to nawet myslalam ze moglyby byc tyc wieksze, ale na razie czekam na efekt ostateczny. zalezy tez co chcesz osiagnac, jelsi naturalna piers, nie balona to na prawde ok. jedynie ewentualnie rozwaz czy nie chcesz wiekszych implantow, ale za duze raczek nie beda, chyba ze masz duza wyjsciowke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
wiec w koncu po jakim czasie te masaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENDA ŁONOWA
Macie jakieś zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaże jak tylko piersi przestaną Cie boleć..Mój chłopak masował mi piersi jak jeszcze troche bolały ,lekarz tak kazał zeby implant sie nie otorebkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazne pytanie
czy po 4 tygiodniach po narkozie mozna miec dretwienie np nogi lub reki? czy moze to byc skutek uboczny narkozy, czy wiecei moze czy mozna to powioazac z narkoza i co to moze tak na prawde oznaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas - Twoje piersi się jeszcze układają, miękną -to jeszcze będzie trwać! Bardzo waże pytanie - moim zdaniem powinnaś iść do lekarza bo to nie jest normalne ze Ci ręce lub nogi drętwieją. Nie wiem czy można to połączyć z narkozą ale lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się zastanawiać trzeba iść do lekarza. Takich rzeczy nie można bagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×