Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

annahanna1 też miałam siniaki,smarowałam maścią arnikową i podczas smarowania dr kazał spychać te siniole w stronę brzucha i co ciekawe te siniaki schodziły coraz niżej w kierunku brzucha i zniknęły:)Więc może się nie martw,tylko spróbuj tej metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Hej becia, dzięki za info - już zaczynałam myśleć ze tylko ja mam takie problemy z sincami. Na poczatku jak mialam taki mocny obrzek i krwiaki to wlasnie po smarowaniu te sinole schodzily na brzuch - lekarz mowil ze obrzek splywa tkanka laczna, stad na brzuch mialam fioletowo zolte since. No ale zastanawai mnie czemu ciagle mam w jednym miejscu ten siniak - taki jakby wokol implantu z boku piersi - i te cholerstwo nie chce zejsc...Ale smaruje i zobaczymy. Lato - jesli chodzi o mnie i zdjecia to jeszcze zadnych nie mam! Czekam na ten moment jak stane do lustra i powiem sobie ze dzisiaj robie zdjecia. Teraz jak staje do lustra to widac krechy pod piersiami - Twoje piersi - na zdjeciach byly na prawde super - u Ciebie piersi zaslanialy blizny - u mnie narazie jest inaczej, ale moze w koncu niedlugo cos pstrykne i zalacze, pozdrawiam ide odpoczywac w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaserce
lato ze snów - MAM PYTANIE PONIEWAZ ROWNIEZ BEDE MIEC IMPLANTY JAK TY, POD BIUSTEM MAM 70, ILE MASZ TERAZ W BIUSCIE I CZY PIERSI SA TAKIE SAME JAK PO OPERACJI CZY MALEJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaserce słuchaj, zaraz po operacji piersi są bardzo napięte i spuchnięte. Teraz kiedy jestem miesiąc po kształt jest znacznie bardziej naturalny, nie są tak sterczące jak zaraz po i troszkę mniejsze po zejściu opuchlizny. Reasumując z dnia na dzień są coraz ładniejsze. Właśnie się zmierzyłam i pod mam 62, a w 89/90, czyli chyba nieźle. U kogo się operujesz? Czy jesteś wysoka, ile ważysz tak z ciekawości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaserce - spokojnie, Twój biust będzie nabierał naturalności z dnia na dzień:) troszkę zmaleje bo pewnie teraz jest napuchnięty. Jedynie to musisz uzbroić się w cierpliwość, bo to może troszkę potrwać. Niestety piersi nie miękną z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówi lato ze snów, zawsze po operacji piersi wyglądają inaczej niż po kilku miesiącach. aniaserce biust po operacji zawsze musi jeszcze trochę dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaza1234
witam.wszystkie piękności.ja też chce dołączyć do Waszego grona. byłam dzisiaj na konsultacji u dr.Kasprzyka. piersi nie mam żadnych(chyba A)jestem po drugim porodzie i wszystko ze mnie zeszło:) pod biustem mam 68 cm,168 i waże 48 kg. chciałam mieć możliwie jak największe implanty i Pan dr.po zmieżeniu mnie i dobraniu elektronicznym mplantów stwierdził,że wystarczy mi 290g. jak wkładał mi ten sztuczny biust w biustonosz pooperacyjny to wyglądały na ogromne. na końcu się dowiedziałam że miałam na sobie stanik rozmiaru 65 E !!!!!!!!!!!!! Wpadłam w euforię:D teraz mam pytanie do Pań które już powiększyły sobie piersi.czy wyszedł wam faktycznie taki rozmiar jaki na początku dawał Wam do przymierzenia lekarz??? czy wasz stanik pooperacyjny był takiego samego rozmiaru????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaza1234
ale jak bardzo mniejsze??? a jaka była różnica rozmiarowo u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza1234 wiesz co chyba minimalnie mniejszy wychodzi, ale to dla mnie było niezauważalne. Ale ja byłam bardzo zadowolona i jakoś nie widziałam specjalnej różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy ale po operacji miałaś ten sam stanik ubrany co przy mierzeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, prawie taki sam. Najpierw po operacji były spuchnięte i twarde. A później zmiękły, opuchlizna zeszła i biust był prawie taki sam jak u doktora na konsultacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mogłyby się wypowiedźieć też forumowiczki, które robiły u dr.Kasprzyka (nie ukrywam,że najbardziej mi na tym zależy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ZAZA 1234. Piersi sa mniejsze od tych na przymiarce. Moja rada, zaufaj lekarzowi!!! Jeśli na przymiarce wydają Ci się zbyt wielkie mimo wszytsko pozostań przy takim rozmiarze a po opercji będzie idealnie. Ja całe szczęscie nie zminiejszyłam ich po przymiarce, mimo że byłam bliska tej decyzji, bo wygladałam jak Pamela. Doktor mnie namówił i cale szczęście. Teraz jest idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce i dobrze to lekarzowi wytłumaczyć. No a dobrze że Aina6 jesteś zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeśli podobały mi się dokładnie takie jak na przymiarce????? wziąść rozmiar większe????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeśli podobały m się takie jak na przymiarce???????? wziąść większe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Myślę ze biorąc pod uwage, iż implant w dużej częsci bedzie pod mieśniem - trochę zaniknie. Ja myślałabym o zwiększeniu. Oczywiście w sytuacji gdy będzie to możliwe i za aprobatą lekarza. Ja naprawdę wyglądałam zbyt duża, a teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Ja byłam u swojego lekarza przed operacja 3 razy na samych przymiarkach i ciągle jezdziłam dlatego, że wydawało mi się ze te które proponuje lekarz będą za małe- zaczął od 330cc, najbardziej podobały mi się 500,hehe anatomiczne, ale jak się dowiedziałam były za duże do mojej budowy. Bynajmniej tak jest ze lekarze duze piersi robia dopiero na kolejnych operacjach. Oczywiscie trzeba na prawde miec "jakas motywacje" zeby oddac sie do krojenia znowu by powiekszyc juz zrobione piersi. Ja z obecnego wyboru lekarza jestem zadowolona - wiekszych piersi juz nie potrzebuje - w konuc wczesniej bylam deską:) Po operacji piersi nawet wydawały sie wieksze, roznica po a przed mierzeniem jest minimalna - ja osobiscie jej nie widzę. Wszystko zalezy od budowy - jestes szczupła no i masz waska klatke wiec powinnas uzyskac ładny rozmiar - ale jesli da radę włozyc wiekszy implant- 300/310 to wez wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dobra,a co z rozmiarem stanika????? czy po operacji nosicie taki rozmiar jaki Wam mówił lekarz,że będziecie nosić????????????? no bo wiecie,jak dla mnie to może mi włożyć wkładkę jaką chce-mnie objętosci gramowe nie interesują interesuje mnie tylko( i to był dla mnie kluczowy moment w mojej konsultacji :) ) jak powiedział mi magiczne słowa 65E!!!!!!!!!!!! nawet jak mi wyjdzie 65D to przy mojej wąskiej klatce i tak biust będzie chyba widoczny,co sądzicie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sama zobaczysz Zaza że pod ubraniami nie będzie to tak widoczne. No a jak będzie widoczny biust to chyba dobrze nie? No bo chyba nie po to robisz operację żeby tylko minimalna różnica była....?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można kupić takie biustonosze?????chodzi mi o 65F czy 60E???? jeszcze żeby do tego były ładne????? byłam ostatnio w intimissimi i nic w tym rozmiarze nie mięli,to się pytam kto to szyje????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazy
ja kupuje w esotiq ale najmniejsze w obwodzie maja 65, z 60 to np. dalia, panache - poszukaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza to na prawdę nie jest jakiś gigantyczny rozmiar biorąc pod uwagę obwód pod piersiami. Ja miałam 62 pod, implant mam 310, a piersi wyszły mi hmmm chyba z f będzie, właściwie nie wiem, bo jeszcze nie kupowałam stanika. Jak chcesz to podeślę Ci zdjęcia, żebyś miała pojęcie. Ważę 42 kg, ale jestem 5 cm niższa od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecz
A ja jestem 7 tyg po operacji i moje piersi sa nierowne! Prawa jest nizej opadnieta od lewej , inaczej wyglada, sutki sa na roznych wysokosciach, jeden w gore "stoi" drugi w dol...jesstem zalamana . Z lekarzem bede sie widziala 19 kwietnia dopiero ale mnie juz stres zrzera... W ogole to jestem zalamana wynikiem. Mialam ok 77 w biuscie,misieczka aa silikony 325 cc moderate profile i taka sama projekcja. teraz mam ok 87-89 zalezy czy na wdechy czy wydechu ;) nawet nie wiem jaki to rozmiar, jak pod biustem ok 73-75. Powiedzcie mi czy to normalne ze piersi sa takie rozniace sie od siebie? dziwi mnie to bo zawsze mialam idealnie symetryczne, jednre ale po dwoch ciazach mi zmalaly do zera. Poradzcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak masujecie swoje piersi chodzi mi o implanty anatomiczne, tylko z gory piersi czy z dolu tez. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonecz z tego co piszesz niedawno miałaś zabieg i minął zbyt krótki czas by ocenić wynik operacji. Ostateczny efekt uzyskasz po pół roku do roku gojenia. Ja jestem po operacji mniej więcej tyle co Ty i piersi się bardzo zmieniają i układają. U Ciebie na pewno będzie tak samo. A to jest jakaś znaczna różnica w cm? marika ja w ogóle nie masuję piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×