Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja jestem :) Tylko ze oprócz nas to już chyba nikt tutaj nie zagląda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłam i wracam do pierwszej części wątku, bo nie lubię rozmawiać sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julabula
jestem przed zabiegiem i czytając wasze posty juz chyba wszystko wiem na temat samego powiększania ale nic mie piszecie co na to wasi faceci bo mój uważa że naturalny to jest naturalny a nie jakiś silikon ale ja jestem zdecydowana tylko nie wiem co na to oni jak podchodzą do tego czy im sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julabula wydaje mi się, że gdyby facet nie wiedział ze to silikony to mógłby się nie skapnąć...oczywiście jak już biust będzie taki naturalny i miękki :) wiesz u mnie najpierw było tak, że nie mogę operacji zrobić bo "Twój mały i naturalny to najwspanialszy na świecie", później "no moożesz... jak ma Cie to uszczęśliwić..." a teraz to mój biust to najlepszy !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W 2008 roku powiększyłam piersi implantem okrągłym 365 wysoki profil. Były dla mnie za duże ale nie wymieniłam na mniejsze ze względów finansowych. Niedawno okazało sie że są to implanty PIP TE SZKODLIWE i musze je wymienić. Jestem po konsultacji wybralismy z doktorem implant anatomiczny 375 średni profil. Tyle się tu naczytałam i mam dylemat ? Mam 160 cm, 58 kg, teraz mam 75 d i cycuszki okrągłe balonik. Może mi któraś z Was coś doradzi bo jestem nie zdecydowana , nie wiem czy dobrze zrobiłam , lekarz proponował mi wieksze 410 anatomiczne... Poradżcie prosze bo 02.07 12 mam zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, szkoda że musisz wymieniać implanty... Wybrałaś 375 ? Wydaje mi się, że będzie to dobry rozmiarek. Ale tak na prawdę lekarz może dobrze ocenić bo on widzi jak jesteś zbudowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się całkowicie z Koralka, lekarz na pewno Ci doradzi:). Ale to smutne, że musisz je wymieniać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy i Koralka3 dziękuję za radę ... widzę4 ze obie macie 375 ml prosze napiszccie mi czy sa to okrągłe czy anatomiczne i jaki profil i jaki macie wzrost i wagę. A może mogłybyście pokazać mi też Wasze zdjęcia :) Ja mam 160 cm i 57 kg Teraz mam rozmiar 75 d okrągłe , jak dla mnie trochę zaq duże i kształt nie bardzo mi się podoba... dlatego zdecydowałam sie na anatomy , ale z drugiej strony boję się że mogą wyglądać na wiszące ??? poradżcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, ja mam anatomy. Wyglądają bardzo naturalnie, chociaż moim zdaniem w ubraniu ciutkę się gubią. Mi to nie przeszkadza, bo w sumie nie musiałam się tłumaczyć że nie, nie jestem w ciąży albo czemu mam biust większy:P Wzrost 165, waga 54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyjściówka to było 70A a teraz 70D, a mam okrągłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
Jestem 5 dni po zabiegu powiekszenia piersi. Bol byl niewielki, bylam przygotowana na wiekszy, dzis wyszlam pierwszy raz na miasto. pani dr kazala mi robic specjalne cwiczenia na miesnie klatki piersiowej aby implanty byly blizej siebie. dzis podczas cwiczen uslyszalam dziwne BULGOTANIE!! CZY ktos wie czy to cos powaznego. kiedy podnosze reke do gory slysze to ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to bulgotanie to nic zlego. Tez tak mialam, minelo bardzo szybko. Wiec glowa do gory, nic zlego sie nie dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy to o bulgotaniu nic nie słyszałam. Ale wierzę na słowo Marice...Jeśli będzie Ci tak długo bulgotać to idz do lekarza :) nie bedziesz miała obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
Juz rozmawialam z lekarzem. to bulgotanie to efekt tego ze nie mialam drenow, wystepuje to u bardzo szczuplych osob. to reszty krwi i plynow oraz powietrze. Pani doktor zapewnila ze to nic zlego, wszystko to wchlonie sie bardzo szybko . dzis mija tydzien od operacji, poza ciagnieciem szwow nie czuje bólu. juz wychodze na miasto i bardzo szybko wracam do normalnego funkcjonowania. Wyobrazalam sobie to wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość World
Hej, ja coprawda z wątku nr 1 ale widzę tu "ruch" większy a sprawa trochę pilna.. Jestem 1,5 miesiąca po, dziś pod pachami wyskoczyly mi okrutnie bolesne guzki, pod lewa pacha ma ok 3cm i jest zaczerwieniony, b bolesny w dotyku, pod druga nie wiem, nie jestem w stanie podnieść jej nawet :( czy to może być od przedzwigania? Jutro bede dzwonić do dr ale jeszcze dziś trzeba przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sledze watek od dawna ale dopiero dzis zdecydowalam sie ujawnic ;). Operacje mialam niecaly miesiac temu, bardzo spokojnie wszystko przeszlam, nawet obylo sie bez srodkow przeciwbolowych:). Prawa piers juz pieknie sie ulozyla i bardzo zmiekla, w dotyku jest jak naturalna, ale lewa.. jak sie wyprostuje i przejade palcami po gornej czesci piersi, wyczuwamn nierownosc, tak jakby brzeg implantu:((( mialam pod miesien wiec implant powineien byc niewyczuwalny :(( jestem bardzo szczupla (rozm 34), wczesniej mialam rosmiar A, wlozylam do prawej piersi 280 a do lewej 295 bo mialam asymetrie (wkladki allergan anatomiczne). Ogolnie jestem bardzo zadowolona, tylko bardzo martwi mnie ta nierownosc w gornej czesci piersi, generalnie ta lewa piers wolniej dochodzi do siebie, jest jeszcze dosc twarda. Czy ktorakolwiek z Was Kobietki miala podobny problem? Na kontrole do lekarza nie mam za bardzo jak sie wybrac bo operacje mialam w Polsce ale mieszkam we Francji. Z gory dziekuje za komentarze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Caroline wydaje mi się ze miesiąc po operacji to może być tak ze jedna pierś jest miękka a druga mniej. Moim zdaniem póki co nie masz co się martwić. Poczekaj jeszcze trochę, albo wybierz się we Francji do lekarza. On na pewno rozwieje Twoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline miesięczne piersi sa jeszcze bardzo świeże i one będa sie wiele miesięcy układać-ta górna krawędź powinna ci sie z czasem obniżyć i nie powinna być wyczuwalna-u mnie tak było że piersi zeszły ok 1 cm w dól i zrobił sie taki super naturalny przewis w fałdzie z blizną-tak ze czekaj cierpliwie i jak ci to po kilku miesiącach nie przejdzie to wtedy panikuj :) ale jak ma cię to męczyc to wyslij sobie fotki do doktorka-od tego jest zeby ci radzić wkońcu ;) world jak bolące guzki to moze to sa węzły chłonne-mi tak czasem wyskakuje jak sie zatnę przy goleniu pach a kiedyś mi wyskoczył jak mi sie afta na wardze zrobiła-serio pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas racje, kwestia czasu. Z dnia na dzien jest coraz lepiej. Zreszta z tego co czytam to i tak bardzoi szybko mi te piersi zmiekly :). Jak to dobrze jest miec piersi ;D. Wczoraj w koncu pozbylam sie stanika pooperacyjnego i kupilamn kilka zwyklych, tzn sportowe i dla matek karmiacych (te chyba sa najlepsze bo miekkie i nie odznaczaja sie spod bluzki) i ku mojemu zdziwieniu musialam wziac 70 DD, bylam praktycznie plaska, wzielam w sumie niezbyt wielkie protezy - 280 i 295 i taki ladny rozmiar wyszedl :). ALe znalazalam inne zmartwienie - blizny, piersi nie opadly jedszcze na tyle zeby je zakryc, no i jeszcze maja dosyc intensywny czerwony kolor. Ide jutro po jakis krem na nie, mam nadzieje ze szybko sie ich pozbede. Aa no i sutki.. jak ich nie mialam, tak i nie mam, myslalam ze po operacji troche wyjda na wierz, ale niestety. Chyba czeka mnie kolejny zabieg ;), na szczescie tu juz tylko miejscowe znieczulenie, ale to dopiero gdzies za pol roku. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
Witam Piękne Panie, mam 170cm wzrostu i około 60kg zaś miseczkę mam rozmiaru B-C -zastanawiam się nad implantami 300 -325ml mentora. Nie chciałabym, aby mój biust okazał się za mały. Możecie mi podpowiedzieć jaka ilość ml według Was będzie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
a może jeszcze większe? chyba już mnie stres dopada i za dużo o tym myśle... operacja w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See pytanie czy bierzesz okrągłe czy anatomy bo okrągłe zawsze wychodzą wieksze ...wiem bo miałam jedne i drugie, a po za tym lekarze tak mówią. Ja mam 160 cm, 57 kg , wyjściówka B/C i teraz mam 375 anatomy... i są akurat jak dla mnie ( to też zależy co kto lubi ).. ale jak były by większe to też ni byłoby żle. Wcześniej miałam 365 okrągłe , nie podobał mi się kształat i były wg mnie troszkę za duże:( Moim zdaniem dla Ciebie to co najmniej 420 anatomy lub 375 okrągłe. Mm koleżankę 170 cm wzrostu i ma 365 okrągłe robiła 5 lat temu i ciągle narzeka że mogła wziąć większe...:) tylko że na ma 67 kg, i była płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
Ula... zdecydowałam się na okrągłe. Pani doktor doradziła mi 325 i jakoś mam wrażenie, że będą za małe, więc może 350... oczywiście nie mam zamiaru mieć zamiast biustu piłek lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa bo ja myślałam ze wybór jest tylko między 300 a 325! a jak tak to wzięłabym większe - zastanowiłabym się nad 350...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
dzięki za pomoc ;) w piątek przed operacją przedyskutuje moje wątpliwości z lekarzem, a później będę już szczęśliwą posiadaczką dodatkowych 350ml w moim biuście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×