Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marcela28
no moim zdaniem 450 będą w sam raz ale to wiadomo, że kazdy uważa co innego. i w zalezności jaki chce się efekt osiągnąć. myślę ze taki rozmiar to już całkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikałdz
6h dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariPari86
spadna 2 rozmiary? :o to bede wygladac prawie jak PRZED? :o mam 169 cm, waze 61, mam allergan 420 i bedac tydzien po operacji uwazam ze teraz sa idealne i juz mnie boli ze beda mniejsze :/. Wyrzucalam sobie ze moglam wziac od rauz wieksze implanty ale z wielu zrodel slyszalam ze lepiej zrobic to dwuetapowo i to po co mam teraz to jest max. Nastepna operacja na pewno mimimum 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla
Ja zaobserwowałam ze do około miesiąca się zmiejszaly i się układały a że mam 6 tygodni po to od 2 juz są ciągle takie same☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla
Ale to fakt jak miałam 10 dni po operacji to były zdecydowanie większe przez opuchlizne niż miesiąc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej kari pari86 prosze przeslij mi zdjecia jesli sa to anatomy Na evelinaklim@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica31
Ceren, cześciowo pod mięsień. Zdjęcie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica31
Monika, napisz jak dojdziesz do siebie! Jak ja sie cieszę ze juz jutro 4tyg mijają! Jeszcze kolejne 4 i ściągam pancernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej Jesica Sprawdzalam inbox i nic nie dostlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej Jesica Sprawdzalam inbox i nic nie dostlam Maila prosze przeslij jescze raz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessica31 masz okragle? Jestes zadowolona po tych 4 tygodanich? Mocno spadly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest z implantami i noszeniem gorsetow? ;) kiedy mozna? :) orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej Jesica Dzieki za informacje Otaz za potke Naprawde cycolki sa piekne mam nadzieje ze tez takie bede miec jescze przed zabiegiem mam nadzieje ze mozna bedzie zmienic ja pod biustem mam 75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Druga doba po operacji ..Ból jest ciągle.Najgorzej było dziś w nocy (pierwsza noc poza szpitalem). Lekarz mi powiedział, że miałam bardzo zbite mięśnie i operacja była ciężka. Trwała ponad 2,5 h. Wynika to raczej z tego, że trenuje siłowo. W każdym razie powiedział, że większych implantów już nie można było włożyć,że to jest max a i tak będą mocno boleć. Jak leże, czy siedzę tragedii nie ma, ale z wstawaniem pomaga mi babcia. Bardziej boli mnie ta samotność,to że jestem zdana na innych, a na domiar złego bliska mi osoba opuściła mnie na kilka dni przed operacja. No nic mam nadzieje, że przestanie niedługo boleć ,a prywatnie wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Lodz-masz super babcie i w ogole jestes dzielna.Faceta nie zaluj i nie wracaj czasem do niego.Odszedl jak go potrzebowalas,zacisnij piesci i daj rade.Na pewno jestes mloda i masz wiele przed soba:) Ja mam 36lat i tak sobie marze o operacji ale juz chyba watpie ze to zrobie.Marze z mezem o domu i mamy na co kase odkladac:(Piersi to jest moja fanaberia bo nie sa zwisajace czy masakryczne.Ot sportowy biust kobiety po 3dzieci ale nie karmiacej praktycznie wiec sa naprawde w miare.Jednak duzy biust chcialam.miec od zawsze i marze o lepszej jakosci sexu,ktory pewnie jest z takim duzym biustem. U kogo w Lodzi robilas i jakie masz wymiary. Ja marze o okraglych pelne c a mam 168 i 55kg,biust pelne a w push up to b,c. Trzymam kciyki za szybki powrot do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Ja mam 21. Robiłam u doktora Pisery w pulsmedzie. Dobra opieka była, pielęgniarki bardzo w porządku. Wzięłam 320cc anatomiczne, większych nie mogłam. Ale miałam strasznie malutki biust własciwie nie miałam go wcale, tylko lekka wzgorka i duzy sutek. Strasznie miałam kompleks z tego powodu już od wielu lat. A propo rozstania to ból psychiczny jest o wiele cięższy od fizycznego. Ps. Dziękuję za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, spokojnie. Może uda Ci się kiedyś te piersi jednak zrobić. Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo na co się trafi jak mawiał klasyk :) po trójce dzieciaków piersi mają być prawoi lekko "zmęczone". Jeszcze wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a jaki koszt laczny i czy doba jest wliczona czy placisz osobno?W wieku 25lat zostawil mnie facet z ktorym bylam 8lat-bardzo go kochalam.Z nim pierwszy raz i nawet pierwszy pocalunek i znikim innym.I co?Myslalm ze umre bo ten bol w srodku byl nie do opisania,fiz.wezmiesz procha i mija z czasem a psych.jest b.dlugo i jedynie czas go usnieza.Tetaz mysle ze tak mislo byc i nie zaluje.Zreszta dorosle zycie jest pasmem ciaglych stresow i czlowiek z wiekiem uczy sie ten bol psych.pokonywac. Zajmij sie czyms,a swiat w wieku 21lat nalezy do Ciebie:) Samosia moze masz racje:)Ogladalam w pytaniu na sniadanie ze idealna pacjentka do powiekszenia biustu to wlasnie taka35-40lat bo urodzila dzieci i implant starczy jej prawdopodobnie do konca zycia.Po wybudowaniu domu moze pomysle o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
13200 koszt doba i jedzonko wliczone. 200 zł dodatkowo ten stanik specjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica31
Mam okrągłe implanty, wysoki profil. Po 4 tyg mogę śmiało powiedzieć ze nie opadły na tyle co myślałam. Uważam ze prawie wcale, tylko opuchlizna zeszła. Monika, ja tez miałam problem z mięśniami ale tylko w jednej piersi. Po op była bardzo spuchnięta i odkłady zimę przez 20h miałam, wszystko minęło. Ceren, dziękuje Twoje tez bedą piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W koncu szczesliwa 30
Hej Kobietki :). Wiem, ze wiele z Was ma sporo watpliwosci czy w ogole poddawac sie operacji a jesli tak to jak bedzie PO. Ja jestem po operacji 10 dni i... w ogole nie czuje, ze cokolwiek sie dzialo :D. Ale od poczatku... Postaram sie napisac jak najkrocej (mam nadzieje, ze ten moj wywod pomoze innym podjac te decyzje :) ). Operacje mialam zaplanowana na 31.08. O tym, ze w ogole mnie do tego dopuszcza dowiedzialam sie 30.08 o godzinie 14.00! Bardziej sie stresowalam nie sama operacja a tym czy w ogole sie odbedzie! Tydzien wczesniej mialam za niskie leukocyty (norma 4-10 a ja mialam 2,66) i anestezjolog nie wyrazil zgody. Domyslilam sie, ze to kwestia przemeczenia organizmu (mialam diete dosyc restrykcyjna, jezdzilam codziennie po 30-35 km na rowerze, duzo stresow etc). Wkurzylam sie i 2 dni z pelna premedytacja najadlam sie, wyspalam i pojechalam zrobic badania. Wyobrazcie sobie, ze podbilam te leukocyty to 3.97! Niby prawie norma ale nadal mialam stres czy to sie uda. Po drodze byl weekend, w poniedzialek nie bylo anestezjologa wiec dopiero we wtorek okazalo sie, ze ide! W pospiechu wszystko ogarnialam i w srode rano bylam juz w klinice. W to co sie dzieje uwierzylam dopiero na sali - wczesniej nie docieralo chyba ;). Po przebudzeniu wszyscy sie smiali bo pierwsz co to sprawdzalam czy mam cycki :D. Generalnie od poczatku czulam sie super - na tyle, ze odebralam kilka sluzbowych telefonow ;) - morfinka zrobila swoje ;). W ten sam dzien z pomoca pielegniarza juz szlam do lazienki. Troche krecilo sie w glowie ale dalam rade. Noc przespalam cala - obudzil mnie glod i maly bol - dostalam juz ketonal i wystarczylo. W ciagu dnia prosilam jeszcze tylko 2 razy o ketonal. Dostawalam tez zastrzyki przeciwobrzekowe bo straaaaasznie zatrzymywala mi sie woda (a na zlosc jeszcze bylam PRZED okresem i tak juz mocno spoznionym przez wczesniejsze stresy. Nota bene nadal go nie dostalam bo narkoza i morfina robia swoje ale czuje sie jakbym byla swiezo po bo te zastrzyki przeciwobrzekowe a pozniej tabletki ktore dostalam zrobily cala robote ;)). Na trzeci dzien tylko 2 razy paracetamol i do domu a raczej na zakupy etc ;). Lekarz kazal jak najwiecej chodzic a ja sie czulam rewelacyjnie wiec :). Swoja droga moj lekarz powiedzial, ze dotychczasowe zdrowe odzywianie i aktywnosc fizyczna bardzo pomagaja przy rekonwalescencji takze polecam. Z kazdym dniem bylo coraz lepiej. Oczywiscie w obowiazkach domowych mialam pomoc (aczkolwiek sporo ogarniam juz sama) wlosy myje u fryzjera bo jednak do 2 tygodni nie ma co podnosic rak. Przedwczoraj pierwszy raz jechalam samochodem - krotka trasa, wczoraj w sumie 50 km. Nic nie czulam, jedynie przy wstecznym ale to bardzo delikatnie. Mam wrazenie, ze moja "niby piersi" czekaly na te implanty bo od razu przyjely je jak swoje ;). Sama jestem w szoku, ze tak to wszystko poszlo bo nastawialam siebie i innych, ze bede cierpiec, potrzebna bedzie pomoc, wylaczenie z pracy i zycia chociaz na te minimum 2 tygodnie i pozniej powolny powrot. Jedynie co mi doskwiera to brak ruchu ale chociaz uskuteczniam spacerki ;). Chudne - chyba odblokowaly mi sie jelita - mialam z nimi ogromny problem. Szukalismy dluuugo przyczyn a tu okazuje sie, ze to byl stres - wszyscy mowia, ze tak teraz promienieje a i ja czuje sie jak nowonarodzona! Z efektu jestem baaaaardzo zadowolona i licze, ze juz duzo sie nie zmieni :). Lekarz mowi, ze w moim wypadku bardzo malo opuchlizny i zmniejsza sie 5, w porywach 10% ale bardzo watpi. Startowalam z malego B - okropne obwisy i nalesniki, dodatkowo nisko osadzone ;/. Wzielam Allergan 420 ml. Troszke mam niedosyt jesli chodzi o rozmiar (marzylam o D bo przy mojej budowie idealnie by pasowal) ale moj kochany i rozsadny lekarz stwierdzil, ze to jest max przy pierwszej operacji i jesli bede chciala to zrobimy druga, tym bardziej, ze jeszcze nie mam dziecka a po ciazy moge chciec cos poprawic. W kazdym razie Dziewczyny strach ma wielkie oczy i jesli tylko czujecie, ze operacja poprawi Wam komfort zycia, zrobcie to! I jeszcze jedno - mam czucie w 1 piersi poki co ale grunt, ze w ogole i mozna mega delikatnie ale skuetcznie dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale się rozpisałaś:) ale super że tak pozytywnie się czujesz i że pełna energii jesteś. no i że przede wszystkim zadowolona z efektów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
U mnie minęła 3 cia noc po operacji :) Już jest coraz lepiej ciągle boli ale ketonal pomaga. Najgorzej chyba jest wstać po nocy. Spanie na plecach mnie strasznie irytuje.. Lekarz mówi, że już taka ostatnia bolesna noc dziś będzie zobaczymy :) A i owszem ból często przeszkadza ale nigdy nie miałam czegoś w stylu"Boże po co ja to zrobiłam". Jestem z każdym dniem zadowolona coraz bardziej i pewna siebie :) Ps. Jak z tym brzuszkiem dziewczyny? bo ja caly czas mam ciążowy a zawsze taki płaściutki :p kiedy to zejdzie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Hej ja właśnie zaczynam 3 nockę z nowymi cycuchami:/ jest bardzo ciężko nie mogę nic sama zrobić:/ w skali 7/10 Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie coraz lepiej:) Monikldz tak jak piszesz najgorzej jest podniesc się do pozycji siedzącej rano:/ Też mam"ciążowy brzuszek" mam nadzieję że niedługo go nie będzie:) Najgorzej dla mnie jest ruszyć rękoma,nie mogę nic sama zrobić nawet ciężko mi utrzymać kanapkę w ręce:/ też tak mialyscie w 2 dniu po operacji? Jak długo zazywalyscie tabletki przeciwbólowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opuchlizna utrzymuje sie kilka dni. Ja radze dodatkowo miec dietke i wcinac duzo moczopednych produktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
U mnie dzisiaj 4 ty dzień i pierwsza noc, którą udało mi się przeżyć bez przeciwbólowych :) rano wzięłam jeden ketonal i chcę się zmieścić w dwóch dziś . Zobaczymy :) Jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie mozna zrobic druga operacje? jestem niezadowolona z rozmiaru a minely raptem 2 tygodnie od operacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Dostałam od lekarza L4 na 2 tyg :) Dzisiaj już mija 6ty dzień a mam w planach mały wypad nad wodę i wieczorem kino także jest naprawdę spoko :) Brakuje spania na boku tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, czemu nie jesteś zadowolona? Za male są? Może jak się wygoją to jednak będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 6ty dzień i takie rewelacje? to super! widać że znosisz doskonale czas pooperacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×