Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćolla
Tak już jest ok tylko tą co była mniejsza jak przycisne troszku pobolewala jestem 15 dni po kurcze ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
I ta jedna jest ciutkę mieksza od drugiej☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscolla czy ja moglabym tez poprosic o fotki.. Ja bede misla 350 lub 375ml okragle hp j.iliaszuk@wp.pl Dziękuję.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Gość olla a masz foto z boku jak one wyglądają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduuular
gośćolla - one będą jeszcze przez tydzien- dwa takie nierówne, twarde, podbno nawet mogą być sączące, także spokojnie. smaruj i masuj. Kiedy masz kontrolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Gosciola mozesz przeslac mi fotki na evelinaklim@yahoo.co.uk Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Adullar a jak je masowac zeby nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Twoje szwy wyglądają? Na pewno delikatnie, jak bedziesz czuła, że coś z szwami nie tak, to nie masuj. Ja używałam oliwki dla dzieci na piersi, wtedy skóra nie była taka napięta i delikatny masaż wychodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Szwow nie mam już bo prawie 3 tyg po jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Hej na dniach ja :) implant anatomiczny 340 ml wysoki profil Co spakować do szpitala dziewczyny ?czy wytrzymam w aucie 6h po operacji do domu jadąc ?oczywiscie jako pasażer ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie jestem pewna ci z pasmai w aucie...raczej ich nie zapniesz chyba.... już gdzieś była o tym rozmowa, chusteczki nawilzane np. weź, a wazna jest też piżamka - żeby była np. rozpinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
ja mam zaświadczenie że mogę jeździć bez pasów przez prawie 3 miesiące. w klinice Ci powiedzą co trzeba zabrać, coś rozpinanego na wyjście, szczotkę do włosów i szczoteczkę do zębów mi resztę dawali w klinice tj. szlafrok, ręcznik jednorazowy i klapki jednorazowe, majtki miałam swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mieć ubrania rozpinane z przodu a nie przez głowę - to bardzo ułatwia ubieranie się. Poza tym polecam wode w butelce z dziubkiem!:) niby nic a ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, najwazniejsze rozpinanie i nie tylko jesli chodzi o pizame, ale tez o ubranie, bo od razu po operacji nie dasz rady zalozyc czegos zakladanego przez glowe. a co do drogi powrotnej na pewno nie bedzie nalezala do najprzyjemniejszych.. mimo przeciwbolowych na pewno mimo wszystko bedziesz odczuwala dyskomfort, mozliwe sa tez nudnosci etc. nie bedzie lekko, ale na pewno dasz rade! niejedna dziewczyna musi jechac sporo kilometrow na operacje. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
tak dostałam zaświadczenie z kliniki, tam jest napisane ze po zabiegu operacyjnym zwolnienie z jazdy w pasach do końca września mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćMagda jak wrażenia po zabiegu? Jesteś zadowolona z lekarza? Wybieram sie do niego 14.09 na konsultacje. Byłabym wdzięczna za szczerą opinie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej ktos idzie na konsultacje 3 pazdziernika? Czy ktoras z was dziewczyny ma silikony firmy politech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla i goscMagda wyslalybyscie mi zdj na maila ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..jest ktos z tego samego tematu tylko czesc 3 i wie czemu jak dodoaje posta to nic nie widac??wczesniej dzialalo( przepraszam jestem tu nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee tez mam mieć 350 okrągłe ale mam dopiero termin na 11/2016 jestem ciekawa efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Gość Ola mogłabyś mi wysłać zdjęcie z boku jak one wyglądają? Chciała bym zobaczyc jak ten implant z boku wyglada ? ILANOC@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Arkadiusz Kuna? Super! Po zabiegu byłam zachwycona. Na konsultacji mówił, ze nie bede idealne itd itp, byłam przerażona, zastanawiałam sie czy bedą dobrze wyglądały po zabiegu… Jak je zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, nie spodziewałam sie aż tak super efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Szczerze POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Pytanie do dziewczyn, które ćwiczą… Po jakim czasie wróciliście do ćwiczeń. Ja jestem 5,5 tyg po zabiegu i próbowałam raz delikatnie w Donu dolne partie ciała, lecz chciałabym zacząć normalnie ćwiczyć w domu... Jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Magda!!!! Miałabym jeszcze kilka pytań ;) jaki był koszt zabiegu? Masz implanty okrągłe czy anatomiczne? Mentor czy sebbin? Ja chce mentory ale jeszcze zastanawiam sie nad kształtem wkładki :) dzięki serdeczne, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×