Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mam jeden stanik 75 E z esotiq i jest idealny.. :) Mysle ze roz jest troszke zawyzona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Ceren zdecydowałaś się na rozmiar? Pisałam do Ciebie na forum J.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ils
Aallee mogłabyś mi przesłać foto? Jestem ciekawa jaki ten implant dał u Ciebie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee ilanoc@wp.pl Dziekuje :) jak byś mogła z przodu i z profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w myciu głowy pomagał chłopak, tez właśnie dziwne pozy nad wanną, ale suchy szampon to też dobre rozwiązanie, ale tylko doraźnie, bo ile można.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla123
dziewczyny prześlijcie mi zdjęcia tych eurasków, nie mogę się zdecydować. kolena1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduuular
wyślę, blabla123 jakie cię interesują? jaki rozmiar, co chcesz wiedzeC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
25Ola ja wychodziłam z rozmiaru B. Wczoraj rozgladalam się za stanikami i rozmiar 70D był mały. Jednak 75C bez push up byl dobry w miskach, za duzy pod biustem. Mierzylam także sportowy i rozmiar L był dobry w miskach jednak pod biustem wisiał. Ciężko jeszcze coś dobrać bo piersi są jeszcze sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Aallee miałam mieć 24.11 ale musiałam przełożyć na kwiecień :((( a jak patrzę na Twoje boskie cycki to żal serce ściska:( tak długo jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ila szybko, zleci ani się obejrzysz a już będzie po wszystkim i będziesz cieszyła się nowymi cycuszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla123
adullua ja mam wyjściowe praktycznie 80A -małe B, byłam na jednej konsultacji i lekarz zaproponował mi 380 anatomiczne Polytech pod mięsień, tak się zastanawiam czy aby nie za małe, jak czytam wasze opinie. Na razie zabieg mam odłożony, bo wyniki krwi muszę poprawić ale mam też czas na ewentualną zmianę. może udam się jeszcze do innego lekarza zobaczę co mi zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy przestaly Wam sie zmniejszac piersi? :( Ja jestem miesiac po zabiegu i ryczec mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25Ola
Goscpaola dziekuje za odpowiedz :) musze umowic sie na kolejna wizyte aby rozwiac watpliwosci :) z pewnoscia po operacji bede pisac jak to u mnie, planuje na styczen ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
spokojnie z 1,5 miesiaca ta opuchlizna złaziła...także cierpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze 1,5 miesiaca? to mi prawie nic nie zostanie :(. Mam 420 ml okragle, lekarz zapewnial, ze bardzo malo spadna a tu taka akcja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
gość, to dość duży rozmiar z tego co piszesz. Może tylko tak Ci się wydaje. najłattwiej poznać po ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2baby
Hej Dziewczynki te przed i po operacji :) jestem nowa awiec prosze o wyrozumialoasc ;) mam operacje 17 października , implanty jeszcze do konca nie wybrane gdyz... Mam 163 cm i waże 52kg pod biustem mam 70 w buscie 86 ( A:( ) marze o pelnym C i tu moje pytanie czy chirug dobrze dobra a raczej zaproponowal mi 230ml okragle ? Prosze doradzcie bo juz glupieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ze tak:) nie jesteś za wysoką osobą także myślę ze doktor najlepiej wie jak dobrać dla Ciebie implanty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama2baby-zdecydowanie za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2baby
Co proponujecie ? 270 ? 300? Czytalam ze implanty wlozone pod miesien ,,traca" ok20% swojej ,,wielkosci" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Mama2baby Weź więcej. Mam podobne wymiary do Twoich tylko trochę niższa jestem, mam włożone 310(wychodzilam z zerówki) z Allergan i powiem Ci jak dla mnie są idealne(nie chciałam duzych tylko żeby "coś" było)lecz wiem że dla większości kobiet pewnie byłyby za małe. Mijają mi 3 tygodnie po operacji już widzę że się zmiejszyly, pewnie jeszcze się zmiejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Stwierdzilam, ze zdecyduje sie na 300ml , choc sam chirurg powiedzial , ze moze zrobic mi rozmiar E :P , ale na starcie powiedzialam iz ten rozmiar nie jest dla mnie ;) juz napisalam do niego i czekam na odp. Mam nadzieje, ze sie uda poki co tez stresuje sie samymi badaniami oby dobrze wszystko wyszlo bo operacja ,,za chwile". Mowisz ze startowalas od ,,zera" ja jestem po dwojce dzieci i niby na ,,oko" mam w swoich ok 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Mama2baby na moje oko wyszedł mi rozmiar C, choć dopiero za tydzień będę kupować jakikolwiek stanik, bo doktor dopiero po miesiącu pozwolił nosić narazie noszę pas uciskowy, a ja jeszcze nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 375ml okrągłe mentora i wyszedl mi roz 75 E,a wyjściowe mialam 75 B push up. Opuchlizna zejdzie Ci po 2-3 tyg spokojnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczę ze będę miała rozmiar C zawsze podobały mi sie piersi w pełnym rozmiarze C No ale zobaczymy jak to bedzie hehe Aktualnie boli :( no ale tak juz być musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×