Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość OlaSzczecin
Kochane moje! Panicznie sie balam ale strach ma wielkie oczy! Operacja chwile po 17, wybudzilam sie ok 18:30, dostalam lek przeciw wymiotny i herbatke z kanapkami, zjadlam i spalam cala noc :) nie prosilam nawet o leki przeciwbolowe bo nie bylo potrzeby. Wybralam 350ml wysoki profil okragle i wiecie co? Sa idealne ! Troche sa opuchniete i jest mozliwosc ze beda puchly dalej. Jak na ta chwile czuje sie bardzo dobrze :) troszke boli ale mialam pod miesien, sutki wycinane i zmiejszane oraz wycinana skore zeby je ujedrnic i podniesc. Podobno przychodzi kryzys w 2 dobie ale mam nadzieje ze poradze sobie z tym. Jezeli ktos ma jeszcze watpliwosci co do zabiegu - powiem szczerze ze jeszcze kilka razy moglabym przez to przejsc :) narkozy sie balam a tak na prawde po kilku sekundach odplynelam :) re-we-la-cja! Bede zdawac relacje jak sie czuje ale na ta chwile bajera! :) caluje Was mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super że jesteś zadowolona ! :) ja mam 20 lutego i mam mieć 345ml mentor wysoki profil anatomiczne i się martwię że będą za duże Ale po tym co piszesz myślę że mi je dobrze dobrano. Będę robić u dr Olender. Pozdrawiam OlaSzczecin i super jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Gość - mialam miec anatomy 290ml ale ostatecznie wybralam 350 okragle i beda bardzo naturalne :) myslalam ze beda za duze ale nawet takie jak sa opuchniete sa ok :) mam stanik uciskowy c/d a ostatecznie ma wyjsc D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Hej, olaszczecin bardzo czekałam na twój wpis ,,po" ja rownież poważnie rozważam zabieg u dr Piotrowiaka , byłam na konsultacjach i tylko muszę zadzwonić i się umówić na termin , panicznie się boje ale super ze jest ktoś kto to ma za sobą i się z tym podzielić, jestem jeszcze umówiona do dr Dmytrzaka na konsultacje i w ogóle mysle czy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Dr Piotrowiak to strzal w 10! Cudowny czlowiek. Bylam tak zestresowana ze szok a tylko przyszedl namalowac linie ciecia i tak rozladowal atmosfere ze z usmiechem na sale szlam :) 0 stresu! Personel cudowny! Anastezjolog przemily! Teraz sama z siebie sie smieje ze sie stresowalam a na prawde nie ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Eolka sport srednio u mnie :) czasami jak mam faze na odchudzanie to i troszke pocwicze :D mam zamiar odpoczywac z 2/3 dni w sensie na totalnego lenia - kocyk, tv :) jeszcze nie bralam tabletki ale moze wezme na noc. Nie moge sie doczekac az pojde kupic normalny staniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OlaSzczecin ale super że już też sie na konsultacje jednak do dr Piotrowiaka umówiłam, zobaczymy co on powie :) wracaj szybko do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Dziewczyny po operacji!! Czy zdarzyło się którejś zeby 4 mc po zabiegu zrobila się wiszacz skóra pod piersią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Dziewczyny, noc byl ciezka :( bol sie nasilil ale to jest to przed czym ostrzegal mnie lekarz. W 2 dobie zazwyczaj puka do nas kryzys. Nieobeszlo sie bez tabletek , teraz jest lepiej ale moze dlatego ze jeszcze dzialaja. Misja przetrwac do jutra - czas start! Mimo wszystko nie zaluje i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Eolka Wydaje mi się że mam efek double bublle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Dziewczyny które są już po operacji! Mam swoją już umówiona na marzec ale strasznie się boje narkozy! Nie operacji tylko narkozy czy oprócz tych badań co robi się przed czy krew itd oraz usg robiliście dodatkowo jeszcze jakieś ? Na sama myśl o narkozie jestem przerażona nigdy nie miałam żadnej operacji oprócz cesarki gdzie byłam znieczulona w kręgosłup powiedzcie o swoim podejściu do narkozy przez operacja mam jeszcze jedna konsultacje co warto się jeszcze zapytać dowiedzieć może o ansztezjologa? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Gość aga.. pociesze cie ze akurat narkoza to najlepsza i najprzyjemniejsza cześć...dadzą Ci tableteczke głupiego Jasia..czujesz się jak po "kilku glebszych " i potem na stół nakładają ci maskę i zasypiasz...tak głęboko..fajnie..nawet zakładanie weflona nie pamiętam.. bo przebudzeniu troszkę boli gardło ale to do godziny.... Jak wszytkie wyniki są ok to będzie ok... po to się robi wyniki krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Eolka mascia ktora przepisam mi dr zamiennik trybiotyku :) Narkoza? Balam sie jej tragicznie ale to jest nawet fajne :D to najprzyjemniejsza czesc :) Dzisiaj u mnie juz ok, sama sie ubralam, kapie sie od operacji sama ( oprocz biustu ) bylam dzisiaj 2x na zakupach - oczywiscie maz nosil taboly :) szycie sie pieknie zabliznia :) bol umiarkowany, po nocy jest gorzej ale jak wstane i sie poruszam to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Eolka mascia ktora przepisam mi dr zamiennik trybiotyku :) Narkoza? Balam sie jej tragicznie ale to jest nawet fajne :D to najprzyjemniejsza czesc :) Dzisiaj u mnie juz ok, sama sie ubralam, kapie sie od operacji sama ( oprocz biustu ) bylam dzisiaj 2x na zakupach - oczywiscie maz nosil taboly :) szycie sie pieknie zabliznia :) bol umiarkowany, po nocy jest gorzej ale jak wstane i sie poruszam to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelian
Witam , czy jest jakaś Pani która mogłaby wypowiedzieć się na temat mojej sytuacji pomoc mi , robiłam operacje 8msc temu 315 okrągłe u dr swiatkiewicza Bydgoszcz , mówił ze będą duże generalnie ze będą D po operacji były spuchnięte były dość duze teraz są niewiele większe niż przed jestem załamana wydałam tyle kady a jestem niezadowolny znaczy się wykonanie piękne generalnie ale widać ze są za małe bo jak stoję widac normalnie rany na dole to oznaka za małego implantu ? Poszłam o niego ostatnio ze są małe bla bla a on ze są piękne mam się nie martwić Tetaz żałuje bo mogłam powiedzieć ze mi zje... te cycki miała któraś z was taki przypadek ? I jak mogę jeszcze coś zdziałać aby udowodnić czy czasem nie wsadzili mi za małych , koleżanki maja np 320 a maja wielkie te cyce :(:(: pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Duzo zalezy od budowy ciala, wielkosci gruczoly piersiowego, ilosci tluszczyku :) ja mialam miec 290 ale zmienilam na 350 sa jeszcze duze bo w pon mialam dopiergo operacje ale wiem ze sie zmniejsza i beda ok, raczej niezdecydowalabym sie na mniejsze przy moim 164 i 55kg. Implanty ktore opisujesz inaczej beda wygladaly u kazdej kobiety. Inaczej u wysokiej, szczuplej, niskiej, majacej troszke cialka. Lekarz zawsze dobiera implanty do sylwetki. Mi wybral 290 a ja mimo tego zdecydowalam ze chce wieksze . Jezeli mowisz ze wykonanie jest dobre to nie znaczy ze zjeb** Ci piersi, po prostu implant wydaje Ci sie za maly ale z punktu widzenia lekarza sa idealne i proporcjonalne :) wiadomo kazda z nas przyzwyczaja sie do opuchnietych piersi i jak opuchlizna ucieka to jest smuteczek ze sa male :) ale nie uwierze w to ze efekt jest taki sam jak przed operacja jak masz wsadzony implant ponad 300 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelian
Olaszczecin kochana możliwe ze już się tak przyzwyczaiłam i jak to już jest nawet przy tatuażach masz jeden chcesz więcej apetyt rośnie :D Mam 53kg i 166 cm a zaproponował mi takie a ja głupia nie walczyłam o większe :( pochopnie do tego podeszłam a teraz mam . WychodZi na to ze muszę się z nimi pogodzić ... myślałam ze mogę iść tam jazdę robić ze jednak efekty są takie jakie są .... a miały być inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jest przewidzieć jak ostatecznie to będzie wyglądało, ale wiadomo, że jesteś zła... a nie zastanawiałaś się żeby powtórzyć zabieg i tym razem wziąć większy implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelian
gdybym miala mozliwosci finansowe zrobilabym odrazu , lekarz nie chcial dac mi wiekszego rozmiaru , ale jestem tez na innym forum i dziewczyny z mniejszym biustem duzo niz ja maja wsadzone po 400 cc i wiecej wiec ja nie rozumiem od czego to zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to kiepska sprawa... każda z nas ma inną budowę, więc tudno porównywać efekty "przez internet", ale dziwne, że lekarz nie chciał zrobić Ci większego rozmiaru skoro chciałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uważał ze nie będziesz korzystnie wyglądać...ja w sumie to trochę rozumiem. lekarz zrobić bardzo dużo operacji wiec wie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Olaszczecin jak tam u Ciebie? Miałaś już moze kontrole? Ja się wstępnie umówiłam na zabieg na 07.03 do Dr Piotrowiaka , o niczym innym teraz nie mysle, proszę daj znać jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do OlaSzczecin mogłabyś podać maila bardzo chciałabym skontaktować się z Tobą na priv bo widziałam, że również Twoim chirurgiem był dr. Piotrowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc Evi witaj w klubie ja również początek marca zabieg a chirurg to dr Piotrowiak . Evi ile miałaś konsultacji przed operacja?. Mój mail to i.tak@o2.pl bardzo chciałabym wymienić się doświadczeniami jeśli możesz to napisz do mnie albo podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela zgadzam się, lekarz ma doświadczenie i wiedzę. Nie zawsze to co przeczytamy w internecie, albo dowiemy się z opowieści znajomych, będzie dla nas bezpieczne i zdrowe. Warto dopytywac się lekarza, żeby potem wszystko był ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam do dra Łątkowskiego właśnie z polecenia forumowiczek, ale przed wizytą zasięgnęłam więcej informacji i na samej konsultacji doktor mnie doinformował i uspokoił. Ból był, ale dla rezultatu końcowego zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od lekarza, naszego uporu i dociekliwości. Ja się wypytywałam o wszystko i też konsultowałam z lekarzem ostateczny rozmiar. Ale nie sugerujcie się, że ktoś miał większe a ktoś mniejsze. Bo to tak nie działa :) Rozmiar musi Wam odpowiadać, pasować do waszej figury, wagi i innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×