Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Czikson! Ja tez poproszę, nie wiem na jakie się zdecydować... natstrykowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiększona
Jestem drugi dzień po operacji. Ból do zniesienia, ale już czekam aż przetaną boleć. Miała któraś uczucie, że jedna pierś boli bardziej od drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak . mnie bardziej bolała lewa od prawej na przykład . Czemu ? nie wiem :) jest to mozliwe . A na ból to Ketonal bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiększona
Właśnie też mam identyczne uczucie, że lewa boli bardziej od prawej. Biore przeciwbolowe i dzięki temu jakoś to znoszę, ale modlę się żeby te kilka dni już minęło, a z nimi najgorszy ból; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Zuzka9022 moglabys podeslac mi zdjecie swoich piersi po. Ja jestem 3 dni po operacji i mialam podobny rozmiar wlozone i mam zalozony opatrunek na tydzien i nawet ich nie widzialam a ciekawosc mnie zzera jaki rozmiar mniejwiecej wyjdzie i jak to wyglada. Ty juz masz zagojone wiec pewnie efekt koncowy juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Ja mam jedną pierś bardziej opuchnięta i bolała też bardziej i dziś pani dr powiedziała że była robiona jako druga :-) ja właśnie wracam że zmiany opatrunku i.. Moje blizny są już praktycznie nie widoczne ;-) więc teraz tylko czekać az opuchlizna zejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam implanty okrągłe 235 ml. I to dało mi 87 cm w biuście. Pod biustem mam 72. Za dwa tygodnie mam konsultację. Wtedy dowiem się ile ml będą miały nowe implanty. Marzy mi się 95 cm. Czyli powinien to być konkretny rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziś byłam na zmianie opatrunku i też mówiłam, że jedna jest bardziej opuchnięta itd Pani dr że była "robiona" jako druga ;-) i pochwalę się, że blizn już nie widać prawie mimo że mam szwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Liv87 jestem dopiero 6dni po więc jeszcze są opuchnięte.. Za bardzo nie ma co oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Ja mam bardziej opuchnieta prawa ale czytalam ze to tak moze byc bo np. wiekszosc czynnosci wykonuje prawa reka bo jestem praworeczna. I dlatego pewnie tez ta piers narazie wydaje mi sie troszke wieksza. Oby to przez opuchlizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy rozstaw piersi z czasem się zmieni? Jestem po 4 dniach od zabiegu i ta przerwa miedzy piersiami jest większa, niz się spodziewalam i to widac nawet przez pancernik. Są napuchnięte i zamiast byc okragle, sa pociągle w trojkat i rozchodzą się do zewnatrz. Miala ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwuska31 ja mam. 72 pod biustem, mialam kilka dni temu op i przy opuchnietych piersiach mam aktualnie 92 w biuscie przy wkladkach okraglych 400ml cc pod miesien. Dziewczyny mowily, ze opuchlizna zejdzie, wiec pewnie kilka cm spadnie, ale z kolei mowia tez, ze kiedy miesien pusci one wysuna sie znowu w przod. W kazdym razie mysle, ze przy tej wkladce bede miala ok 90 cm w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
380 a ja bardziej lewą a jestem praworęczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
gosc ja jestem 8 dni po i tez czekam az ta przerwa miedzy piersiami sie zmniejszy;) Dziewczyny co mialy jakis czas temu zabieg to prawda ze te piersi pojda do przodu i beda wieksze? :o Slyszalam ze moga sie tylko zmniejszac poprzez zanik.opuchlizny ale zwiekszac? Jestem w szoku bo juz sa spore :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implant 400 ml wydawał mi się zawsze dość spory. Ja zaraz po operacji miałam właśnie 92 cm w biuście. Po miesiącu spadło mi 5 cm. I tak się utrzymuje do teraz. Podoba mi się biust Natali Siwiec ;) Konkretnie muszę porozmawiać z lekarzem żeby wybrać odpowiedni rozmiar. Ale myślę że pozostanę przy tych 95 cm. Zobaczę jaki rozmiar implantów mi zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Oj Zuzka to cos mi sie pokrecilo, myslalam ze juz dobry miesiac temu mialas zabieg. Dzis zauwazylam ze na prawym sutku wyszedl mi okropny siniak, wyglada jak krwiak, czy to normalne? Jestem 3 dni po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Liv87 chciałbym żeby bylo już miesiąc :-) a co do siniaków to byłam na konsultacji i Pani dr powiedziała że dobrze się goi i krwiaków nie ma. Więc najwyraźniej się zdarzają ale czy to ma jakieś znaczenie to nie wiem, będę u niej też za tydzień mogę o to zapytać. Chyba że już wcześniej uda Ci się skontaktować ze swoim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Liv87 a co rozmiaru to wiadomo jeszcze opuchlizna więc się pewnie trochę zmniejsza ale na chwilę obecną stanik 75 C jest akurat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, 400 ml to dosc sporo, ale jak widac nie ma sie co sugerowac wymiarami innych, bo u Ciebie przy ponad 200 dal podobny efekt, co u mnie przy 400. Ja mialam ta przypadlosc, ze ze wzgledu na wysoka aktywnosc fizyczna lekarz nadmienil, ze prawie nie mam tkanki tluszczowej. Piers glownie zbudowana byla z miesnia + troche tkanki gruczolowej, wiec trzeba bylo uzyc wiekszego implantu zeby ten efekt osiagnac. U Ciebie bedzie na pewno pieknie :) W 4 dobie mimo, iz wlasciwie nie odczuwam bolu dopadla mnie mysl "czy na pewno dobrze zrobilam, podejmujac decyzje o op". Kurcze, na jednym forum obejrzalam brzydka infekcje w piersi po powiekszaniu oraz przeczytalam o tej obkurczajacej sie torebce u kobiety po 4 latach :( troche mnie to zmartwilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny czy ktoras stosowala na blizny plastry silikonowe Sutricon? Wiem, ze sa cepan, contratubex czy dermatix, ale trzeba je kilka razy dziennie wsmarowywac, czekac, az sie wchlona, a blizna i tak makontakt z ubraniem, czyli bakteriami. Plastry silikonowe sa wygodne i chronia blizne, ale czy sa skuteczne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza323
Dziewczyny, jestem 6 dni po operacji. Mam włożone 330 ml anatomiczne cpg 322. W chwili obecnej mam 74 cm pod biustem, 95 w biuście. Powiedzcie mi proszę, czy piersi dużo maleją? Jak się zmieniają? Część z Was pisze, ze anatomiczne mieknac opadają i sprawiają wrażenie wiekszych-jak jest faktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza323 mi piersi zmalały aż 5 cm. Po operacji miałam 92 cm w biuście a obecnie mam 87 cm. Podobne mamy wymiary pod biustem. Mi się marzy właśnie 95 cm w biuście. Czy spore masz teraz piersi po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza323
Są spore. Naprawdę. Żałuję, ze nie zmierzyłam ich PO zabiegu zaraz tylko dopiero dziś, bo wydaje mi się, ze naprawdę sporo mi już zeszło z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza323
Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech,dziewczyny,jak ja Wam zazdroszczę... nawet tego bólu po operacji.Niestety,mam już 62 lata i nie pora na takie operacje.Ale chociaz sobie ten temat podczytuję i marzę,że własnie sobie zrobiłam fajne cycki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem 6 tygodni po op i lewa piers jest ciut wyżej, prawa jest bardziej naturalna. Czy one się wyrównana. Implanty mam okrągłe pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Ja stracilam czucie w prawym sutku :-( w dodatku jest zasiniony. Miala ktoras z Was tak? Jestem 6 dni po,jutro jade do lekarza na zdjecie opatrunku i boje sie co zobacze. Widze przez opatrunek ze prawa piers jest duzo bardziej twardsza, jest wyzej i chyba mam siniaki na niej. Troche sie boje co moje oczy ujrza i ze cos jest nie tak z ta piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasinienie może się pojawić a czucie wraca . Ja miałam odwrotnie sutki mega czułe po miesiącu się unormowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy to normalne, ze 6 dni po op prawa reka ruszam normalnie (oczywiscie nie podnoszę do gory), a lewa jest jakby taka mniej sprawna, tzn. mam mniej w niej sily i nie moge z latwoscia jej poniesc, jakby miesien byl totalnie rozluzniony i nie pracowal dostatecznie. W dodatk****ie mnie lekko cala reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×