Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
W miejscach wykropkowanych napisałam rwie, ale nie wiem, dlaczego te ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem 2 lata po operacji i mam bardzo slabe czucie w lewej piersi. Szczegolnie dolu piersi nie czuje tak w 70%. Sutka nie czuje tak w 50%. Ale niby wszystko jest ok. Piersi piekne. Brak zasinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość moze Cie boleć . ale czy rwać to nie wiem . Bo ja miałam po prostu problem z dźwiganiem ręki .dobrze ,że nie masz zasinień . Pójdź do lekarza . Odpowiedzi tutaj nie zastapią Ci wizyty u specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dziewczyny bylam dzis na zdjeciu szwow i kupowałam staniczek pooperacyjny i wiecie wyszlo ze mam.rozmiar 65 F :O z tych 380 takie wyszly :) Zawsze myslalam ze miseczka F to piersi wielkosci glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Widzialam sie dzisiaj z lekarzem, podobno to normalne ze pojawiaja siniaki. Martwie sie jeszcze ze prawa piers jest jakis rozmiar wieksza niz lewa a to za sprawa opuchlizny i jest wyzej polozona. Czy to sie zmieni? Faktycznie jak zejdzie opuchlizna to piersi sa rowne? Prawa piers mam naprawde bardzo spuchnieta, szczegolnienie u gory jest taka bardzo pelna ale jest tez tam siniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po narkozie mialyscie wzdecia? Jesli tak, to kiedy minęły? Ja jestem tydzien po op i dalej mam wypelniony brzuch, az z peawej strony mnie boli, jakbym miala tam balon. Kiedy to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez siniaka, ale tez tak mam. Prawa u mnie juz nie boli, mam w niej czucie w 90%, a lewa wieksza, obrzmiala, piecze i prawie wcale nie ma czucia. Lewa reka nie moge ruszac, prawa ok. Juz bym chciala byc miesiac po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Laski jutro 2 tyg od operacji ten staniczek pooperacyjny to jednak 65 E a nie F. Powiem wam te piersi tak zmalaly ze szok dla mnie to wyglada na C. Strasznie zmalaly a ja sie tak martwilam ze beda za duze a teraz boje sie ze będą za male. Niech juz nie maleją!!!! :P A ja glupia zastanawialam sie nad 335 to wogole by ich nie bylo widac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gosc U mnie wzdęty brzuch minął po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
A kiedy zauważyłysxie, że implant się opuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eolka ma rację, dziewczyny spokojnie ;) organizm musi dojść do siebie po zabiegu, dopiero potem można ocenić efekt, a tak się tylko nakręcacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
toyska widzę, że masz taki sam implant jak ja :-) jestem niecałe 2tygodnie po. Jaki masz mniej więcej rozmiar teraz? I jak bylo przed? Jeśli oczywiście można wiedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Tak anatomiczne ale byly olbrzymie na poczatku a teraz 2 tyg po to chyba o 2 rozmiary zmalaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
A po jakim czasie opuchlizna Wam zeszla? Ja jestem 9 dni po i ta jedna piers szczegolnie w jednym miejscu u gory jest mocno opuchnieta i na moje oko ta opuchlizna wogole nie schodzi, a to juz 9 dni. Mozliwe jest ze krwiak mi sie zrobil w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Do gosc ja jestem 9 dni po i tez ciagle mam wzdety brzuch, wygladam jak w ciazy, brzuch zaokraglony, cycki zaokraglone haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liv widze, ze cierpimy tak samo :) nic sie nie martw, ja jestem 11 dzien po i mam w lewej piersi od gory i przy mostku duza opuchlizne i iplant na pewno tez jeszcze sie nie umiejscowil, wiec dla pewnosci 85% dnia nosze pas (sciagam w ciagu dnia tylko na chwile. Prawa piers juz jest znacznie lepsza, ale i tak po przebudzeniu się rano obie mam bardzo nabrzmiale, az stanik mnie cisnie- w ciagu dnia to uczucie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Ja mam na odwrot prawa wieksza. Lewa jest super, piekna i bez opuchlizny, nawet nie boli a prawa za to tragedia. Jestesm troche wkurzona na mojego doktorka bo prawa mi zmasakrowal. Jest cala w siniakach i to takich konkretnych wyglada poprostu tragicznie. Czy ktoras z Was wie jakie daje objawy krwiak pooperacyjny? Mam wlasnie jedno podejrzane miejsce i zastanawiam sie czy przypadkiem tam krwiak mi sie nie utworzyl bo jest bardzo opuchniete i jest tam wielki siniak zolto bordowy i zastanawiam sie czy to wina siniaka czy cos gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaaAga
Jestem po 3 wizycie - kazda u innego lekarza. Wybralam piersi anatomiczne - kazdy polecil inny rozmiar - pierwszy 315, drugi 345 a dzis 255! Czy sa wsrod Was dziewczyny, ktore maja taka pojemnosc implantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy anatomicznych nie tylko pojemnosc jest wazna, ale tez projekcja, wysokosc, szerokość, grubość tkanki tłuszczowej, Twoje wymiary. Trzeba pamietac, ze 315 u jednej osoby, da zupelnie inny efekt, niz 315 u drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to także wszystko zalezy od naszej budowy ciała, jak wysokie jesteśmy i jak wyglądamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Wiem wszystko rozumiem, tylko skad taka rozbieznosc - 255 a 345 ? Mam 160 cm i waze 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny czy któraś też tak miała: jestem 12 dni po op, w dzień jest ok, nie odczuwam bolu, ale po nocy opuchlizna jest wieksza i nad ranem odczuwam jakby mi biust mial eksplodowac :) takie obrzmiale. Czy to jest normalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Do Gosc ja mam na odwrot. Po nocy jest ok a w ciagu dnia jak pochodze troche, nawet jak nic nie robie rekoma tylko na spacer wyjde to biust mi sie napina i czuje mocno obrzmiale i tez jestem 12 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gość i Liv pytałam o to panią dr i wszystko ok. Też tak mam. Z rana ciężko się wstaje z łóżka i jak więcej chodzę to też.. Jak siedzę i się nie ruszam to w ogóle nic nie czuję jakby już były takie całkiem moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Aksamitka nie wiem skad taka rozbieżność. Jestem podobnych rozmiarow 160cm, 47kg wagi i 16 dni temu mialam zabieg. Implant 380!! anatomiczny full extra projekcja i na poczatku bylym przerazona bo byly gigantyczne a teraz to zmalaly o 2 rozmiary albo i wiecej :( wyjscowke mialam sama skore male A, prawie zero tk tluszczowej ogolnie chuda bardzo jestem i wcale nie wyszly duze, liczylam ze beda wieksze ale ogolnue implant wiekszy by sie raczej nie zmieścił u mnie bo i ten 380 to juz podobniez spory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
380- a jak się czujesz? Kurcze wcześniej się balas ze będą za duże a teraz tak zmalały. Dlatego ja chce okragle. Za 9 dni będę juz chyba po;) no chyba ze wczesniej oszaleje z nadmiaru myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
380 a czy jest szansa zebys wyslala zdjecie na maila? A gdzie robilas i jaka firma implantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Mnie ze wzgledu na 'obwislosc' skóry chirurg polecil anatomiczne odradzil okragle. Ogolnie powiem tak wygladaja naturalnie :) Stanik pooperacyjny mam 65E ale mysle ze w normalny wejde D lub DD. Zobaczymy z czasem:) Robilam w Krakowie u dr Kasprzyka :) Nic mnie nie boli siniaka ani jednego nie mialam od zabiegu. Ale dobrze ze dziewczyny doradzalyscie zeby wziąść wieksze jak sie da. Inaczej bym zalowala bardzo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytalam kilka opinii, ze po op maleja, bo schodzi opuchlizna, ale (jesli się ma pod miesien) do kilku mcy miesien puszcza i one się eksponują, wysuwaja i robia wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×