Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
A strona nie przeskakuje więc pewnie się minę z jakimiś komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena antybiotyk postawi cię na nogi raz dwa tylko pamiętaj o jakimś priobiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Czesc kobiety Ada jak samopoczucie ,jak minela noc dzis pewnie do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Ada, Jak się dziś czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Monika88, tak chyba teraz ja następna w kolejce bo już w poniedziałek. Szkoda ze mam w południe bo wolałabym rano, ale już trudno. Pod mięsień Ok 350-400 ml, podobno wszystko się okaże na stole co będzie włożone. Robię zabieg u siebie czyli w wawie u dr bromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Suzi implant imponujący :) Ada a ty gdzie właściwie zrobiłaś te cycuchy??? Miałaś rurkę w gardle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dzisiaj Ok tzn tylko opuchlizna i rozbieranie , już po śniadanku i kawce tabletka przeciwbólowa i do domku lekkie zawroty głowy ale to chyba z racji ciśnienia :) Andzia do kliniki zabierz tylko kosmetyczkę , mokre chusteczki , pomadkę ochronna i gatki na zmianę Resztę dostajesz od klapek przez koszulkę po szlafrok i nic innego z torby nie wyciągasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Dobrze to znosisz, pozazdrościć. Zawroty, bóle głowy to bardzo często występują od narkozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Cześć Ja tez w poniedziałek idę pod nóż ;) 295 ml. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika w Poznaniu u dr Ibrahima Rurkę miałam ale wiem o tym tylko dlatego ze dziewczyna przede mną przyjechała na sale jeszcze z rurka bo nie chciała jej wypluć :) Tegonie czułam bo na sali dostajesz w żyłę + maska rurkę wkładają prawdopodobnie jak już nic nie kumasz :) Jestem już w domu , póki co się położyłam bo mega mi się kręci w głowie Rano miałam zmianę opatrunku wiec widziałam swoje nabytki , mam wrażenie ze rozmiar został ten sam który miałam ale są fajniejsze bo takie pełne jak przy karmieniu , wiecie o co chodzi takie okrąglutkie ale ja mam wąska klatkę przy większych byłoby strasznie widać Dziewczyny pisze z tel wiec może mi przekręcać słowa ale jeśli macie jakiekolwiek pytania to śmiało póki na świeżo pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GośćADA Ibrahim stosuje maskę krtaniową, troche mniej inwazyjne od intubacji, bo nie muszą w tchawicę celowac :) to super, ze wszystko ok :) pij zdrowe soczki bo organizm musi nabrać sił teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusta
Świetnie ze dobrze się czujesz Ada, ja mam operacje w środę rano, nie wiem jak to przeżyje strasznie się stresuje sama operacja i rozmiarem ogólnie wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Justa samą operacją się nie steruj bo to jest light serio wiem co mówię Gorzej jest chyba w domu , wróciłam spałam jak dziecko , sama wstaje bez problemu najgorze co zrobiłam to zeszłam teraz po schodach na obiad i wymyśliłam ze pójdę zapalić i to był kosmos świat mi zawirował i sama po schodach nie byłam w stanie wejść , chyba rzucę fajki Generalnie nadal nic nie boli tylko ta cholerna opuchlizna , wzięłam leki zakrzepowe do tego mam antybiotyk i przeciwbólowe ale jeszcze nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Może tez to wynika z małego implantu ze nie odczuwam takiego bólu ale opuchlizna mam tak ogromna ze cycki czuje pod broda i do tego wpija mi się ten stanik z każdej strony nota Bene zamówiłam w klinice drugi taki sam jak pojadę za tydz do kontroli to sobie odbiorę Lidia a ty już robiłaś blizny laserem? Dzisiaj gadałam w szpitalu z laseczka której samir robił te blizny pokazywała mi - prawie nie ma śladu , oglądałam tez drugą po tygodniu bo przyszła do kontroli wyglada przepięknie ale ma dużo większe implanty ze wzgl na szeroką klatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Justa a u kogo robisz Op? I co sobie wkładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscADA - ja nie wiem czy bede robic laserem bo już teraz są mało widoczne, z jednej strony jest tylko jeszcze ciemna. Mysle ze mi to nie bedzie przeszkadzalo bo duze nie sa :) usuwałam chirurgicznie pieprzyk na brzuchu i juz to raczej sobie usune laserowo bo bardziej widac ogólnie to nie ma tragedii :) smaruje sutriconem i na chwilę obecną bardzo pomaga. blizna jest płaska, prawie niewidoczna. ADA ja miałam duzy implant jak na moje 0 bo 330. i tez mnie nie bolalo tylko mialam dyskomfort wszystkiego co naokolo czyli szyja, kregoslup, miesnie w klatce itd. To nie boli tak naprawde. Ja miałam kryzys w 3-4 dobie. Jak miną te dni to poczujesz ulge :) 7 dnia posprzatalam cale mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia a jaka ci wyszła miseczka? Ja nawet nie wiem jaki mam rozm stanika pooperacyjnego bo metka pewnie gdzieś tam z boku wiec nie widzę Z drugiej strony trochę żałuje ze nie wzięłam wiekszych bo boje się ze jak zejdzie opuchlizna to za wiele tam nie zostanie choć z drugiej strony ma to być mój poprzedni rozmiar tyle ze wypełniony od góry śle cholerka wie ile mi tam powycinał tej skory . W staniku jestem zduszona jak śledź wiec wydaje mi się ze za wiele tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Natalia a ty u kogo robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada i LIDIA może nie czulyscie bólu bo trafiliście w dobre ręce :)??!. Dobry specjalista to podstawa. Ada rzuć to świństwo w cholere. Takiej damie z pięknym biustem nie pasuje fajka w buzi :). Masz naprawdę malutki implant, ale miałaś podnoszenie i swój cycek, więc ciężko cokolwiek porównywać. Może nie beda wielkie, ale będą jędrne i apetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika No tez się tak pocieszam ale zobaczymy za jakiś tydz jaki to faktycznie rozmiar i czy mam się wkurzać czy nie:) a ze w dobre ręce to ma się rozumieć Teraz miałam problem bo zasnęłam i nieopatrznie zsunęłam się prawie na płasko wiec ze wstaniem było ciężko ale i tak dałam radę sama Dziewczyny ja dzisiaj jestem mega słaba trochę mnie mdli ale ze spokojem wstaje sama , odkręcam butelkę z woda pije już 3 kawe wszystko jem naciskam klamki na serio nie ma dramatu jedyne co mi przeszkadza to ciasnota stanika przez opuchliznę Na noc wezmę tablete bo teraz nawet nie mam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Hej. Lidia pytanko czy miałaś pod mięsień że tak szybko doszłaś do siebie? Ja dzisiaj po konsultacji telefonicznej, anestezjolog powiedział że jeśli mój Lekarz rodzinny powiedział że to nie poważna infekcja jeżeli chodzi o gardło to nie ma przeciwskazań do zabiegu. Oby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena trzymam kciuki żeby cię zakwalifikowali Lidia a my gdzieś mamy napisane czy pod mięsień czy gruczoł bo jakoś nie mogę się doszukać mam certyfikat + ta jakby wizytówka która mamy włożyć do paszportu w razie lotu samolotem ale nic więcej tam nie mogę znaleźć Jeju wiecie na co mam największa ochotę? Na wytrawne czerwone wino :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Marcela wczoraj miałam Op , dzisiaj wróciłam do domu , chyba trochę za szybko na picie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziewczyny a po jakim czasie można latać samolotem po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia a pamiętasz może jakie miałaś leki po Op? Ja mam zinnat , aescin i ketonal Oczywiście rozpiska na recepcie a recepta w aptece Mąż nie wpadł na pomysł żeby to spisać Antybiotyk to wiadomo co 12 godz ale ten aescin kompletnie nie wiem , w ulotce mam 3X dz po 2 tabletki wiec póki co tak wzięłam ale chyba jutro wyślę szanownego małżonka do tej apteki i niech sprawdza z mojej recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena dziewczyny pisały na naszym starym forum ze leciały nawet po tygodniu Ja planuje lot w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heyo. Ja tez planuje powiekszenie biustu ale narazie jestem po operacji plastycznej nosa. Polecacie kogos z pomorskiego. Chcialabym zrobic okragle .=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda kurde to ja nawet nie wiedziałam że trzeba tą kartę brać do paszportu a niby dlaczego ? :D zadzwoń jutro do kliniki i zapytaj czy miałaś pod mięsień ale mogę się założyć że tak :) bo nie opadną szybko :) ja mam pod mięsień pod gruczol się bardziej odznaczalby implant a takto ładnie mi prZechodzi że nie widać kantów :) ja miałam dokładnie te same leki. Zinnat chyba brałam 2 razy dziennie a aescin 3 :) plus Ketonal ale z nim nie przesadzaj :) co śmieszne stanik ten pooperacyjny mialam rozmiar 75 b i był bardzo ciasny ale tak ma byc. A teraz mam 75D. A Ty Ada już nie marudź bo na pewno masz wielkie cycuchy bo miałaś kawał swojego :) będzie naturalnie i pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
W piątek robię badania morfologie jeszcze raz i crp i się okaże czy jestem zdrowa już. Jeśli tak to w poniedziałek operacja. Oby tak było. Gdy będę po zabiegu to się odezwę jak było. Boję się bardzo ale myślę że te 320ml to jest akurat i będzie w sam raz. Bo lekarz powiedział że mniejszego to już mi nie zrobi. Nie wiem nawet jaki to rozmiar wyjdzie. Oby tylko było wszystko ok. Muszę się pozytywnie nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×