Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Bena
Dzięki Ada za odpowiedź. Ja w wakacje planuje lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dzięki Ada za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Gość Bena ja mam 330 z wyjsciowki A i mi wyszło D :) Twoje też będzie super zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia nie mam zielonego pojecia o co chodzi z tym paszportem tak mi powiedziała babeczka w recepcji Sprawdź bo w teczce na końcu masz ten certyfikat i wpisane jakie implanty i do tego jest dołączona taka jakby wizytówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena mam nadzieje ze będzie Ok bo chyba nie ma nic gorszego jak się człowiek nastawi na zabieg a ma przesuwany termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziewczyny porażka. Dziś rano koleżanka mi powiedziała że jej dziecko wymiotuję w moim łóżku (byli na noc). Jelitowka!!!!! DZIŚ jest 1.03, a 6.03 mam spotkanie z anestezjologiem. I tetaz pytanie, czy do tego 6 zdarze sie zarazić i wyleczyć??? Ada jak zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika a co bierzesz? Jakiś rutinoscorbin wrzuć i wiesiołek może się uda ale koleżankę z dzieckiem chyba musisz odseparować Moja nocka taka sobie kurczę budziłam się co 2 godz przez to ze nie można zmienić pozycji dla mnie dramat ze nie mogę spać na boku Zrobiłam takie legowisko śpię pod katem 30 st po obu stronach walki na tym mała poduszka głowa na bok i udaje ze jest dobrze :) ale bardzo pomaga mi poduszka pod tyłkiem takie wrażenie jak w szpitalu podnoszą łóżko pod nogami , właściwie w zgięciu kolan , dzięki temu sama wstaje bez niczyjej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dwa tygodnie temu powiekszyłam piersi. Z prawą piersią jest wszystko ok, nie boli, opuchlizna schodzi bardzo ładnie widać jak śliczny będzie efekt końcowy, natomiast lewa cały czas mocno opuchnięta, różnica to z pół rozmiaru, boli przy wstawaniu i chodzeniu, czasem nawet w bezruchu kłucie, zaniki czucia w dolnej części. W porównaniu do prawej piersi (która wspaniale się goi) lewa jakby się nie zrastała, jak zdejmuę stanik do prysznica to mam wrazenie jakby ta lewa miała mi wypaść, przy schylaniu muszę ją ręką podtrzymywać bo inaczej boli. Dziś na stanik założyłam bandaż elastyczny i jak są piersi ściśnięte to przynaję, że jest ogromna ulga w bólu. Dziewczyny czy też takie miałyście odczucia czy panikuję? I jeszcze jedno pytanie czy Wam też stanik pooperacyjny w zgięciu pod piersią też mocno uciska blizny i czy może ona przez to brzydko później wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość ja za wiele nie pomoge bo Op mialam wczoraj wiec opuchnięta jestem cała a stanik uciska mnie z każdej możliwej strony A byłaś z tym u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 5 dni po op na kontroli i powiedział, że musi boleć co zresztą dla mnie zrozumiałe bo krótki czas upłynął i jednak była to duża ingerencja ( dwie bolały podobnie). Jednak teraz po 2 tyg mam porównanie do prawej piersi i dlatego to mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscAda - u mnie najgorsza była guma pod stanikiem, ciagle mnie obcierała i piła. podkładałam waciki aż bo ten stanior miałam tak ciasny. Teraz sie rozciagnał i w nim spie :) kupiłam juz staniki z fiszbinami jestem 3 miesiące po i nadal boje sie je nosić nie wiem czy już moge takie sztywne z fiszbinami. A jeśli chodzi o opuchlizne jednej piersi i bolesnosc po 2 tyg. To ja bym poczekała jeszcze z tydzien i dopiero sie niepokoiła. Bo moze dr akurat nad tą piersią sie musiał jakos napracować i ją bardziej naderszył. Zadzwon do swojej kliniki i zapytaj się czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia już 3 mce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada no z tymi nocami to właśnie problem. Tez śpię na boku, więc spanie na plecach nie będzie dla mnie komfortowe. KOLEŻANKA z samego rana sie zawinela do domu. A ja zrobiłam gruntowne sprzątanie i dezynfekcje łazienki :). BYŁAM dziś na pobieraniu krwi. Zadowolona weszłam podałam karteczkę od lekarza jakie badania i Zonk. Zadano mi pytanie czy HCV i HBS antygen, czy przeciwciała??? Nie wiedziałam i zrobili mi przeciwciała, najwyżej jutro zrobię antygen . Pomóżcie jak było u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika przeciwciała anty HCV anty HIV Ja tak miałam napisane Lidia ucięło mi cała wypowiedz Ja dzisiaj mega słaba kręci mi się w głowie i najbezpieczniej czuje się w łóżku do tego co chwile zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziękuję Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscAda no juz 3 miesiące mija za 5 dni - szok co ? ja teraz jestem zszokowana ze ten czas tak leci... dziewczyny na wyniki hiv czeka sie z 5 dni nawet do 7 więc takie rzeczy wykonuje sie z wyprzedzeniem. Tak samo na wymaz z nosa czeka sie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia szok to mało powiedziane:) a jak się teraz czujesz? Coś cię jeszcze pobolewa? Jakaś opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Dziewczyny to z tego co widzę w poniedziałek szykuje się dużo operacji. Póki co mamy chyba 3 zabiegi: ja, gość Natalia i gośćBena. Niezle. Na które godziny macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
hey dziewczyny :) ja już 3 mc po :) badania wszystkie mialam w tym samym dniu oprócz hiv na drugi dzien i grupa krwi 2 dni , mam pytanko do dziewczyn które są już tak jak ja albo dłużej kiedy można chodzić już bez staniczka , wizytę mam dopiero w maju ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
Mam pytanie odnośnie staników. Czy kupując stanik, ale nie sportowy a taki normalny z fiszbinami, czy rozmiar jest inny niż rozmiar stanika sportowego? jeszcze chciałam zapytać o spanie na plecach, czy będąc półtora miesiąca po operacji można spać na boku bez obaw że nic się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ja mam na 11-ta w poniedziałek. Ale okaże się jutro po badaniach które jeszcze raz muszę zrobić crp i się okaże czy nie mam infekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Powiedzcie dziewczyny czy idziecie z żelem na pazurkach, czy macie ściągnięte do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja zdjęłam i ręce i nogi , po co ryzykować Lidia czy możliwe jest 2 dni po bardzo mocne puchnięcie? Brzuch mam jak balon ale góra tak samo opuchnięta ze aż mi się ciężko oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Mam wrażenie ze za chwile pęknie mi stanik Dziwne ze puchnie tak wieczorem , w ciągu dnia było zupełnie inaczej Denerwuje się czy to jest normalne Wiem ze opuchlizna tak ale ze takie skoki na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena ściągam wszystko. Ide gola i wesoła. Żadnych rzęs, żeli itd. Nie chce żeby sobie pomyśleli, że pomyliłam imprezy :) Ada przykro mi ja ci nie pomogę. Wszystkie piszą, że puchna mniej lub bardziej, ale nie wiem co z tymi skokami. Myślę, że w normie. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziewczyny odebrałam wyniki i wyszło mi ze mam dodatni HBS ilościowo >811. Miesiąc temu jak robiłam badania wszystko było ok. Czy yen HBS może być od tego, że mam opryszczke??? Jeżeli jest dodatni co z operacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika wyślij skan wyniku do kliniki skonsultują z anestezjologiem i powiedzą ci czy jesteś zakwalifikowana czy nie Ja tez tak zrobiłam bo miałam jeden wynik nie halo i się denerwowałam ze mnie odrzuca Ile masz jeszcze czasu do OP? Lidia a my w certyfikacie mamy tylko podany rozmiar implantu w ml czy tam gdzieś jest coś o projekcji tylko ja jak zwykle niedowidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada ja mam jeszcze czas, donooeracji 11 dni, ale teraz w necie czytam, że to chyba dobrze hmm. Jeny jestem zupełnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziś się dowiem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada a jak piersi rozmiar?? Jesteś już zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×