Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćsuzi
Najlepiej wszystko ściągnąć, rzęsy,tipsy nie powinno się tego mieć podczas zabiegu. Tak samo nie można być umalowana czy używać balsamów przed bo to wszystko może wywołać reakcje alergiczna w połączeniu z narkoza. Proponuje również dopytać co zabrać do kliniki, bo ktoś tu pisał że właściwie nic nie trzeba. Otóż nie, każda klinika ma swoje wymogi. Np u mnie trzeba mieć piżamę i klapki ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscAda - ja miałam 2 tygodnie opuchlizne ze az cycki pod pachami miałam a Ty po 2 dniach sie stresujesz, przeciez to mega operacje miałaś w 3 dni nie zniknie. Bierz leki i nie marudz wszystko zejdzie :) przez 2 tygodnie każdy bol, kłucie, pieczenie, przelewanie, puchniecie jest całkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Ja sie pytalam lekarza ze po 1,5 miesiaca nie mam czucia pod brodawkami to mówił ze to normalne. Dopiero teraz po 3 miesiacach czucie mi zaczęło wracać takze kobietki spokojnie naprawde. Mostek to chyba z 3 tyg miałam opuchniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika jak masz 11 dni to konsultuj wyniki bo jak coś jest nie tak to ci dadzą leki i będzie gites Lidia mnie nic nie boli oprócz pleców w nocy budzę się scierpnieta tylko to rozpieranie jest okropne , mam wrażenie ze zaraz pęknę wieczorem miałam problem z oddychaniem tak napuchlam , teraz trochę lepiej właśnie wstawiłam pranie :) jeszcze co to jestem mega zmęczona , przejście kawałka chaty meczy mnie jak jakiś maraton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika nie mam pojecia czy jestem zadowolona bo mam wrażenie ze rozmiar mi się w ogóle nie zmienił , ja miałam swój biust całkiem całkiem jedynie ze nie był fajny po 2 ciążach Mam implanty mikrusy + podniesienie wiec nie wiem co z tego wyniknie Obejrzę pewnie dopiero w czwartek na wizycie kontrolnej póki co jestem spuchnięta jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Suzi mi w klinice powiedzieli co mam zabrać a z torby wyjęłam tylko kosmetyczkę bo resztę dostałam W sumie żadnej piżamy się nie nosi bo jesteś w tym staniku + ich koszulka do chodzenia dali szlafrok i kapcie jednorazowe wiec luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
cześć dziewczyny czy któraś z was powiększała piersi w perfect medica u dr. Muraszko- Kuźmy? jak opinie? strasznie się boje i samej operacji a chyba jeszcze bardziej tych dni po. Czy jest się samemu wstanie funkcjonować? kiedy byłyście w stanie się same ubrać? umyć głowę? wstać? prowadzić auto itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa ja miałam zabieg we wtorek Ok południa podnoszenie + implant Popołudniu sama wstałam zjadłam zupę :) Później po kilku godzinach przeszłam samodzielnie do normalnej sali bo wcześniej byłam w tej pooperacyjnej Wieczorem sama się umyłem zjadłam kolacje dostałam dożylnie przeciwbólowe i do spania Rano śniadanko i do domu Funkcjonuje normalnie nie podnoszę wysoko rąk ale dzisiaj np wstawiłam i powiesiłam pranie Dość szybko się mecze , bólu jako tako nie odczuwam raczej mega opuchnięcie i trochę rozpieranie od środka Teraz np siedzę pijąc lampkę wina :) Nie jest źle , nastawiłam się na mega ból bo mam niski próg . Gorzej ze spaniem bo budzę się scierpnieta co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda pamiętaj że przez najbliższe dni nie powinnaś nic ronic, nadwyrężać ani dźwigać bo jak się zrobi krwiak to trzeba będzie ciąć znowu .... Więc nawet jak się dobrze czujesz to się oszczedzaj. To szybkie męczenie się towarzyszyło mi przez 3 tygodnie prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia rękawów nie wyrywam :) nie gotuje nie sprzątam oszczędzam się pranie wyciągałam z pralki pojedynczo żeby nie dźwigać do auta tez nie wsiądę jako kierowca do pierwszej wizyty Ale we wtorek planuje wyjść z domu póki co delikatnie i jako pasażer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada i tak jesteś dzielna i dobrze znosisz. Życzę Ci abyś szybko doszła do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ja mam być 2doby w klinice, a już coraz bliżej....do poniedziałku tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena będzie dobrze , zobaczysz Strach ma wielkie oczy A dlaczego 2 doby ? Sama chciałaś czy twoja klinika tak preferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Klinika tak oferuje-2doby. W sumie to chyba dobrze. Najgorzej że cały czas mnie pobolewa gardło, ale robiłam rano crp z krwi i wyszło w normie, nie mam podwyższonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena do płukania szałwia i to dość często najlepiej co godzinkę taka ciepła, dobry jest tez glimbax i do ssania isla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Halo dziewczynki jak nastroje przed poniedziałkiem? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dzięki Ada za podpowiedź. Płukam też woda z soda. A co do poniedziałku to staram się nie myśleć, dzieci , dom jakoś zabijam czas. Ale juz sobie wyobrażam jaka będę zestresowana w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja byłam najbardziej zestresowana w niedziele zaczęłam pic melisę i we wtorek nawet nie chciałam głupiego Jasia przed Op jakoś tak byłam już spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Ja póki co tez jeszcze zbytnio się nie stresuje. Dziś robiłam zakupy do szpitala (klapeczki i piżamka). Staram się o tym nie myśleć i nie nakręcać się. Będzie dobrze, innej możliwości nie biorę pod uwagę :) a niebezpieczeństwo czai się wszędzie. Ostatnio czytałam ze większe prawdopodobieństwo jest że w weekend człowiek zginie w wypadku samochodowym niż że coś mu się stanie podczas zabiegu. Wiec musi być dobrze:) tym bardziej że tyle badań nam zlecają przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Suzi i brawo za myślenie Tez czytałam ze bardziej jesteśmy narażeni na wypadki np samochodowe niż pod kontrola anestezjologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania772
Jestem dwa miesiące po powiekszaniu piersi implantami Mentor. I jestem bardzo zadowolona. Do nowego biustu już się przyzwyczaiłam, wygląda super- pełny, podniesiony, bez oporow nosze bluzki z dekoltem i kupilam nowa bielizne :) takze polecam zabieg, a jesli chodzi o markę mentor- ciesze sie, ze wlasnie ją wybralam. BEzpieczna, z dożywotnią gwarancją, dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Suzi najlepsze te zakupy :) :). Ja dzięki operacji kupiłam sobie bluzę na zamek, parę bluzek rozpinanych, bo stwierdziłam, że raczej przez głowę nie dam rady przez jakiś czas się ubierać. Kupiłam pizame, laczki trochę bielizny :) :) Muszę poszperac w necie i zamówić jakąś sukienkę na święta, pod którą nie będzie widać sportowego stanika, bo od mojej operacji do świąt będą dzieliły mnie tylko dwa tygodnie. Trzymam kciuki za poniedziałkowe szczęściary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Hania cieszymy się Twoim szczęściem :) :) Fajnie, że jesteś kolejnym żywym dowodem na to, że warto spełniać marzenia :). Co do gwarancji implantow, to myślę, że już wszystkie, bynajmniej te znane, marki implantow są z dożywotnia gwarancja. Moje Polytech również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Hania Lidia dziewczyny a jak u was ze spaniem ? Nadal na siedząco? Czy już większy luksus ? Oczywiście o spaniu na boku jeszcze nie pytam :) I druga kwestia która mnie nurtuje to opuchlizna , wiem ze to indywidualna sprawa ale chociaż tak pi razy drzwi długo się będę z tym męczyć? Jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda przecież ja już 2 tyg po spalam na boku a teraz już nie kontroluje i budzę się często na brzuchu bo przed operacją tylko tak spalam. Masz w wypisie napisane że spać na plecach masz tylko 2 tyg. Zresztą będziesz sama już czuła czy możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia dzięki , bardzo mnie pocieszyłas bo kręgosłup po nocce mi pęka :) Ja mam ciagle jakąś schize pt krwiak bo tego się boje najbardziej a w dotyku te cycki nabrzmiałe i mam wrażenie ze ciagle gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda przecież to dopiero tydzień Ci minie. Po takiej operacji to normalne. Ja byłam spuchnięta 3 tygodnie. Dopiero po.2 ttlygodniach wyglądały inaczej. Trochę cierpliwości nic nie ma od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia męczę się bo cierpliwość nigdy nie była moja mocna stroną :) dzisiaj wyszłam pierwszy raz z domu kurczę myślałam ze mi cycki pękną , Mam wrażenie jakbym jeszcze dodatkowo napęczniała :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Hello No to się doczekałam:) Jutro godz 16 trzymajcie kciuki. Powodzenia dla innych poniedziałkowych dziewczynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Czy ktoras z Was ma implanty 250 lub 275? Wyslijcie zdjecia please. :) ciagle sie wacham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×