Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Lys
1 godzinę temu, Gość Monia22 napisał:

O 18.30 poszłam.. Właśnie wyciągnęłam kolację.. 😊 Miałam lekkie znieczulenie, nie obciąża tak organizmu.. 

Super , bardzo się cieszę 

ja mam za 2 tyg , boli teraz czy znieczulenie nadal działa ? Trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Dziękuję dziewczyny 😊 właśnie moja kokacyjka poszła do nereczki.. Hihi 😂 nie boli nic bo trzyma mnie jeszcze blokada między żebra.. Cieszę się że jest już po i oby tym razem obyło się bez niespodzianek.. 😊 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Monia22 ale Ci zazdroszczę, super! 😊 trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

No i zbieram się do domku.. 😊 😊 😊 Gdyby nie te mdłości.... Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscI

Dziewczyny moge pic alkohol w sylwestra jeśli operacja juz w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2018 o 10:20, Megbi napisał:

Mam podobnie, mały wysięk z jednego szwu. Jestem 4 tygodnie po operacji i nie przechodzi 

Czy ten opatrunek betadine pomaga

Zastanawiam się co robić 

 

Dnia 28.12.2018 o 10:24, Gość Aniululcia napisał:

Hej. Tak mi pomaga. Rana sie zabliznia juz od jakiś 5dni, najpierw się oczyszczala.  Dzisiaj mam wizytę kontrolną. Przykladam gazik jałowy z betadine codziennie od 2 tygodni. Z 4 dni temu odpadl mi całkowicie strupek pod piersia i na skraju blizny mam mala dziurkę tam też od wczoraj przykladam taki oklad. Lekarz mówi ze to cale gojenie z 2 miesiące trwa. A ile stresu przy tym wszystkim...A twój lekarz co Ci zalecił? Miałaś jedynie powiększane piersi czy też mastopeksje? 

Hej, ja samo powiekszanie 

Na wizycie kontrolnej okazało się, że jeden ze szwów nie rozpuscil się do końca i to powodowało kłopoty z gojeniem. Usunięto mi ten kawałek, teraz mam stosować opatrunki ze srebrem i obserwować to miejsce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Hej dziewczyny. Jestem ponad miesiąc po operacji. Mentor 275cc hight profil. Wyjściowe małe B. Wyszło 65D/E. Jakie staniki polecacie na początek? Zakupiłam już dwa ale żaden nie trzyma dobrze piersi 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Gość anusia 

Ile masz pod biustem i w biuście teraz? Pamiętasz ile miałaś w biuście przed operacją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
1 godzinę temu, Gość Martkaaa napisał:

Gość anusia 

Ile masz pod biustem i w biuście teraz? Pamiętasz ile miałaś w biuście przed operacją? 

Pod biustem 67cm. W biuście muszę zmierzyć. Staniki kupiłam 65d i 65e ale żaden dobrze nie trzyma piersi. Polecacie jakieś konkrety? Narazie bez pancerza dziwnie się czuję, boje się że coś się zepsuje. Teraz są idealne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dziewczyny, dajcie znać jak było u Was z prowadzeniem auta. Ja po tygodniu od operacji po zdjęciu szwów musiałabym przejechać 300 km, zobaczymy co na to doktor powie na drugiej konsultacji w styczniu 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Ann- to zależy jak będziesz się czuła .. jedne kobitki już po 5 dniach jeżdżą bo muszą i jest ok, a inne po dwóch tygodniach i nadal mają duży dyskonfort.. 

Ja mam pytanie z innej beczki.. - kobitki czy miała któraś z Was kropelkę krwi podczas zmiany opatrunku?? Może jestem przewrażliwiona, ale nie wiem czy dzwonić do doktorka.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Anusia, a z jakiej firmy masz staniki?? 

Ja z własnego doświadczenia polecam triumph triaction- bardzo wygodne i super trzymają.. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
16 minut temu, Gość Monia22 napisał:

Anusia, a z jakiej firmy masz staniki?? 

Ja z własnego doświadczenia polecam triumph triaction- bardzo wygodne i super trzymają.. 🙂 

A jaki dokładnie model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Anusia Triumph triaction extrime 🙂  mam biały i czarny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cos złapałam , mam lekkie przeziębienie , tylko kaszel . Operacja za 3 tygodnie , myśle ze mi przejdzie . Tylko za tydzień muszę zrobić badania , oby wszystko wyszło Ok . 

Dziewczyny wybrałam mentory okrągłe 345ml , mam małe B i 75 pod biustem 164 wzrostu / 55 kg 

jak myślicie nie będą za małe ? 

Chce pełne C / małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Majeczka87 napisał:

A ja cos złapałam , mam lekkie przeziębienie , tylko kaszel . Operacja za 3 tygodnie , myśle ze mi przejdzie . Tylko za tydzień muszę zrobić badania , oby wszystko wyszło Ok . 

Dziewczyny wybrałam mentory okrągłe 345ml , mam małe B i 75 pod biustem 164 wzrostu / 55 kg 

jak myślicie nie będą za małe ? 

Chce pełne C / małe D

Hej 

ja mam podobne wymiary i wybrałam 300 ml ale anatomiczne , zastanawiam się nad większymi , ale nie chce żeby były bardzo duże . Czytam powyżej ze komuś wyszły D,E przy 275 ml wiec chyba pozostanę przy 300 

czy któraś z Was będzie miała w styczniu  operacje we Wrocławiu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Powiem z własnego doświadczenia żeby brać największy implant jaki się zmieści. Mi weszło maksymalnie 275ml choć zastanawiałam się nad 250ml i dobrze że nie wzięłam mniejszych. Te są idealnie dopasowane do sylwetki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anusia 

a ile masz pod biustem ? I jaka wyjściówkę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
4 godziny temu, Majeczka87 napisał:

A ja cos złapałam , mam lekkie przeziębienie , tylko kaszel . Operacja za 3 tygodnie , myśle ze mi przejdzie . Tylko za tydzień muszę zrobić badania , oby wszystko wyszło Ok . 

Dziewczyny wybrałam mentory okrągłe 345ml , mam małe B i 75 pod biustem 164 wzrostu / 55 kg 

jak myślicie nie będą za małe ? 

Chce pełne C / małe D

Majeczka87 ja mam 75 pod biustem mialam male b 160 cm wzrost i 54-56 kg roznie :classic_biggrin: wybralam 350 ml hm mentora okragle i aktualnie opuchlizny brak w biuscie miam 93 cm (piekne d)  wiec powino byc idealnie u Ciebie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
11 minut temu, Lys napisał:

Anusia 

a ile masz pod biustem ? I jaka wyjściówkę ? 

Pod biustem 65. Miseczka wyszła dobre D/ male E. Wyjściowa 65d ale w push up. Normalnie mini B😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia
Przed chwilą, Gość Anusia napisał:

Pod biustem 65. Miseczka wyszła dobre D/ male E. Wyjściowa 65d ale w push up. Normalnie mini B😂

Wzrost 164cm waga 52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Lys, a u kogo robisz? Ja robię we Wrocławiu, ale dopiero początkiem lutego.. U dr.Jarlińskiego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Ann

ja u dr Wacławowicza . Wybrałaś już rozmiar ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lys to trzymam kciuki za Cirbie , ja za 3 tyg. 😊 gość. Marta dzięki / cieszę się  ze już po . Jak to jest z okrągłymi ? Nie wyglądają zbyt sztucznie ? Tez planuje okrągłe .Ja robie u doktor Olender . 

Edytowano przez Majeczka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Lys jeszcze nie, dr zaproponował 250 lub 300ml jak przymierzalam to oba rozmiary były ogromne dla mnie, bo mam 0 ale zastanawiam się też nad ciut wiekszymi 325ml mam jeszcze inną konsultację w styczniu z wizualizacją efektów po operacji, myślę ze to mi pomoże w podjęciu decyzji, a no i napewno anatomiczny kształt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Majeczka87 mimo obaw wyglada baaaardzo naturalnie. Piersi jak u młodej dziewczyny 😉 tez mi sie dluzyl czas do operacji a nie widm kiedy minely 3 tyg od operacji. Mnie operowal dr Stępniewski w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, moja operacja w ten piatek, myslicie ze moge dzis wypic troche alkoholu? 🙂 czy jest to przeciwwskazanie? Nie doszukalam siesię takich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja mam okrągłe 295cc UHP  i nie wyglądają sztucznie. Są bardzo ładne o idealne do mojej sylwetki 165 cm 54 kg. Kocham je 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×