Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Becia, fotki poszły. Ewcia, rób nowe foty i przesyłaj :D masz zajebiscie blisko siebie piersi.. cudnie :) pamiętajcie, że naturalne E czy F różni się wielkością od silikonowego (silikonowe jest mniejsze), a także że miesnie spłaszczają implant, więc jeśli dany impl ma przykładowo 5 cm projekcji to nie będziemy mieć w obwodzie o 5cm więcej. i to się różni także w zależności czy okrągły czy anatom. szkoda niestety ;) można by zaplanować przyszły rozmiar i zacząć kupować śliczną bieliznę wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICI
NIE CHCE SAMANTA.JEZELI KTOS TU COS PISZE TO INNI MAJ PRAWO TO CZYTAC.TY PISZESZ I WSZYSCY MAJA CIE CZYTAC JA NAPISALAM TYLKO PRAWDE Z ZYCIA WZIETA MIALAM 2 ZABIEGI I WIEM W CZYZ SPRAWA.A TY NIE MIALAS A RAD UDZIELASZ WSZYSTKIM A CZASEM BZDURY PISZESZ I JAKOS NIKT CIE NIE USUWA. EWCIA WIECEJ WAS CZYTAM NIZ PISZE I NIEWIEM CZEMU JESTEM POMARANCZOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, ze moja ciocia ma silikonowe e/f. Wprawiony dokto wstrzela sie w rozmiar - granica błedy w wyliczeniu to przeważnie 1-2cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, dzięki za rady z wypch. stanika i zmierzeniem będzie idealnie :) wiecie już mi niewiele czasu do zabiegu zostało a ja tu jeszcze nie wiem co chce :):) a dr. musi przecież zamówić implanciki. Jeszcze mam pyt. czy na jakieś wyniki czeka się tydzień , grupe krwi mam, jeszcze krzepliwwość i td. Violesia mi dr. prop. mentory HP 275cc 10.9 4.6 albo eurosilicone ES 81 280 cc 10.9 4.3, nie wiem czy nie za małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też BARDZO proszę o fotki Ewci biuściku z góry dziękuje.:) na maila ( karosilska@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę w skrócie, bo ileż można pisać o tym samym. jeśli ktoś czuje przesyt moją osobą - NIE MUSI w ogóle czytać tego, co TU piszę. w sieci pewnie jest wiele tego typu for, odnajdźcie swoje miejsce gdzieś, gdzie będziecie czuć się lepiej - tak, jak ja odnalazłam swoje miejsce tutaj 🖐️ Violesia, nie do końca masz rację, ale.. pewnie nie trzeba pyrać co za mistrz tak się wstrzelił z rozmiarem u Twojej cioci, mimo to dla pewności napisz :) :) Karo, poczytaj na przykład na forum beauty w polsce opinie o implantach mentor i eurosilicone :) myslę, że wtedy łatwiej będzie podjąć Ci decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s mi dr.dobral anatomiczne,ja badania robie w Luxmedzie,wyniki tego samego dnia,oprocz grupy krwi(nastepnego dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s dr. Kubasik ma całą rozmiarówke eurosilikonów ,także nie musi ich zamawiać ,chyba że zdecydowałabyś się na mentory wtedy tak,a jeżeli chodzi o wyniki to nie powinny być starsze niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia , wypchałam tak na 87, 88 cm i masakra , dla mnie za wielkie, nie czuje się wogóle , dr. chyba ma racje że proponuje mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkazm był zbyteczny w zapytaniu, bo nie wiem, czy MISTRZ którego TY miałaś na myśli potrafi się wstrzelić w rozmiar, bo jeszcze nie byłam na konsultacji. Ale jak tylko bedę po, to naturalnie dam ci znać. Ale skoro pytasz Sam o Mistrza cioci, to juz cie informuje! Był to czeski MISTRZ z Brna, którego nazwiska niestety nie pamietam. Sam, masz szczeście bo niedługo będe w Brnie i jesli będziesz nalegać, to popytam kolezanek w Czechach, które robiły piersi o rozmiar planowany i faktyczny po op. Zrobię, to extra fur Dich - taka bedę! Były na ten temat nawet programy w tv chyba na travel& living i na pro7. Lekarze, którzy robia tysiące operacji rocznie wstrzelają sie w 90 %. Czego Tobie i wszystkim życze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie negatywne uczucia są mi obce, jestem ponad to hihi :) szkoda ze nie pl, z takich dalszych okolic i tak się nie wybieram :) niemniej, thx za odpowiedź 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, zatem wszystko jasne :-) Mi 88 pasi, ale 90 to juz masakra. Zreszta nie chciałabym mieć zbyt dużej różnicy pomiedzy obwodem w piersiach a w biodrach. A w biodrach mam tak 86-87. Zatem na oko 88 bedzie jak w sam raz :-) Właśnie, a ile masz w biodrach? Moze to ci pomoże? Zreszta jak sie nie czujesz dobrze w wielkich (tu w wypchanych piersiach) to dr mial racje wybierając małe :-) O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo dzieki zgadzam sie sam,ja mam silikomnowe e ,f a moja kol ma naturalne i roznica jest bardzo duzo ale sa wyjatki od reguly:) sam czym ty sie przejmujesz :) violesia niooo przestan:) moze zawrzesz rozejm cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to forum moze powrocic do normalnosci?? bo robi sie naprawde nieprzyjemnie ten topik ma inny cel:/ gdyby ktos zapomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janes no ktos tu z zazdrosci podejrzewam wprowadza takie klimaty aby topik sie przeniosl gdzie indziej:) kurcze jak ja ci zazdroszcze tych nowych cycuchow: ) w sumie to oczekiwanie to taki fajny stan i odliczanie dni a pow gdzie robisz bo nie wszytsko wylapuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Wam coś doradzić Jak już powypychacie staniki gotowanym ryzem,lub woreczki z wodą to pamietajcie o podstawowej sprawie!!!!!!!!!!! NIE PATRZYMY NA WYPCHANY STANIK,{dodam że stanik musimy kupić duży tz. rozmiar jaki chcemy osiągnąć np.D } TYLKO ZAKŁADAMY NA TO BLUZKĘ LUB INNĄ RZECZ I DOPIERO WTEDY OCENIAMY CZY PIERSI WYJDĄ DUŻE ...CZY ODPOWIADA NAM OGÓLNY WYGLĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia witam :) jk jak wlalam wody do woreczka i wsadzilam w stanik to bylo meggggaaa a po op widze ze jest dobrze ale normalnie :) ale ty masz cycuchy nic dodac nic ujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black napewno dobrze ,bo skopiowałam Twojego maila nie mam pojęcia czemu nie dochodzą.Spróbuje jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula przepraszam wpisalam wczesniej zlego meila :) moja wina :) jeszcze raz sorry :) teraz jest dobry wiec prosze o jeszcze jedna probe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samancia Fakt są teraz bliżej :) w porównaniu z tym co było...;) Przy mojej sylwetce wyszły super,co prawda sutki rozchodzą się na boki ale cóż taka uroda;) Dziewczyny która pisała o tym spaniu na brzuchu? Wydaje mi się ,ze jeżeli ta Pani zmieni na rozmiar D to i tak nie będzie mogła spać na brzuchu!!!! Ja już nie śpie 1.5 roku do 7 miesięcy nie mogłam spac spokojnie na boku,ale zapewniam Was wszystko przechodzi i zostaje sam raj:)))))) pamiętam jak na wczasach połozyłam się na miękkim materacu w basenie na brzuchu:))))) ojojojjj co to był za odlot,jak przyjemnie było:) Jeszcze jedno mam naprawde duże implanty i całe szczęście nie czuję żadnych bóli kręgosłupa ,czuję się tak jakbym miała je od zawsze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Black i tak żadne worki nie oddadzą efektu po zabiegu,ale zawsze jest jakieś odniesienie:) tylko tak jak napisałam załużcie na to bluzkę m,marynarkę lub coś luźniejszego Tak jak pisałam już kiedyś i często wspomina o tym Samanta,że silikonowe D k.anatomiczny to wychodzi najczęściej naturalne C itd,a jeżeli jeszcze będzie zwykły profil to już macie gwarantowane C Pamiętajcie jeszcze o jednym przykładowy rozmiar D będzie inaczej wyglądał u dziewczyny z obw.pod biustem 70cm i inaczej przy obwodzie 80-85cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×