Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Karo myśle że nie jest za wcześnie ja jeździłam autem po 10dniach. kierownice trzymałam na dole jakbym krowe doiła:) :):), a, jakim autem jeździsz ,bo ja mam automat to biegów nie musiałam zmieniać. Nowym cycatkom gratuluje....Kakukabana dokładnie dlaczego nie pójdziesz do Kubasika robi ładniejsze piersi niż Bielecki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s cycuszki są świetne!!! jak zwykle zazdroszczę!!! pozdruś dla wszystkich dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIULA j też na szczęście automatem , bo wciskania biegów sobie nie wyobrażam :) Fotki powysyłam wieczorkiem , nie chce przeginać w pracy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoRIS prześlij mi też bo nie dostałam :( karosilska@gmail.com Mój mąż się nabija , że takie piękne piersi może sobie oglądać za friko :):) apropo waszych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKUKABANA wejdz sobie na portal mój lekarz .pl (poprawcie mnie jak żle napisałam ) i przeczytaj opinie o KUBASIKU i BIELECKIM . Da Ci to wiele do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluję nowych nabytków! Tez dopisuje sie do listy zainteresowanych fotkami twoich nowych cycuszków. Bede bardzo wdzieczna! Jestem po konsultacji i stanelo na okrąglych mentora wysoki profil i maksymalny rozmiar ktory nie wchodzil mi pod pachy to bylo 325. Niestety 350 wygladaly fatalnie ... a ja mimo tego iz do niskich kobiet nie naleze to mam dosć waska klatke i szeroko rozstawione sutki wiec zgodnie z doktorem stwierdzilismy ze maksymalny rozmiar ktory bedzie dla mojej figury ladny to bedzie C (z tych 325 wysoki profil). Tak wiec zabieram sie powoli za badania i czekam na moj prawie dwomiesieczny termin. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w połowie przyszłego tygodnia idę na zdjęcie szwów i tego strasznego pancerza, więc myślę, że już wtedy będę mogła wysłać zainteresowanym swoje fotki :) kakukabana bielecki to chyba nie najlepszy pomysł. przed op spotkałam dziewczynę, której znajoma robiła u niego nos i piersi, a potem niestety musiała poprawiać... karo ja zamierzam w środę wrócić do pracy więc mam nadzieję, że to potrwa krócej niź dwa tygodnie :) a Ciebie podziwiam za jazdę samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO tak naprawdę TO TYLKO SILNE KOBIETY robią biusty . No nie dziewczyny ? :):) Silne i zdesperowane :) Przy okazji to mój ulubiony serial. Wszpitalu po op. obej. jeszcze raz cały I sezon , ale nie mogłam się śmiać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez autkiem smigam od 10 dnia z manualna skrzynia biegow,do wczoraj nie wrzucalam jedynki i wstecznego,pasazer byl odpowiedzialny za te biegi:)kakukabana ja mam anatomy i z 290g mam 91 cm w obwodzie.Zalezy jakie masz wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madaga
Doris50. Rozumiem że jesteś już po operacji.zauważyłam w opisie wkładki 400ml.Mi lekarz zaproponował 450ml i cały czas się waham czy nie są zbyt duże.Napisz proszę jaki masz wzrost i wagę. Ja mam 160cm i 55kg.Boję się że nie wyjdzie to proporcjonalnie.Zbuy mały wzrost zbyt duży biust. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropo powrotu do pracy , to mnie jeszcze teraz w biurze sprawia kłopot przedziurkowanie dokumentów i wpięcie do segregatora oraz przystawienie pieczątki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,JESLI CHODZI O JEZDE AUTEM TO JA WSIADLAM DOKLADNIE NA 8 BDZIEN...POLATALAM DWA DNI I REKA MNIE STRASZNIE BOLALA...WIEC ZABRALAM MEZOWI AUTOMATA I TERAZ BEZ ZADNYCH PROBLEMOW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chiqita! A co u ciebie po operacji? Zaglądasz tu jeszcze? Jesli tak bardzo bym chciala abys sie pochwalila co ci wyszlo z 325? Mam miec te same i jestem niezmiernie ciekawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADAGA ja mam 172cm i teraz waże 68kg i powiem ci że wg mnie wyglądam normalnie.Jak jeszcze zrzuce kilka kg to napewno bedzie jeszcze lepiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 3 dzień po zabiegu już prowadziłam samochód. Wrzucałam biegi 2 rękami no i nie w dalekie trasy, tylko dziecko do przdszkola i z powrotem. Tylko ,że ja prawie bezbólowo to wszystko przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam sobie biustonosz z fiszbinami, który mogę nosić {za zgodą lekarza} triumph poeme. Jest piękny i kupiłam go raczej na specjalne okazje do białych koszul. I stał sie cud bo kupiłam miskę D. W obwodzie 75 też zapinam się na ostatnią haftkę ale 70 tego modelu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jutro o 9 rano mam zabieg, strasznie sie boje zarowno narkozy jak i efektow operacji. trzymajcie kciuki, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVA123:)Trzymaj się ciepło,wszystko będzie dobrze!!!Pomyśl jakie będziesz miała fajne cycuchy:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frigga55
hej dziweczynki, jestem prawie 3 tygodnie po operacji, mam anatomy 310ml, i cudowny rozmiar 70E :D piersi już mi się goją codziennie wydają mi się bardziej moje, ale najbardziej cieszy mnie to że wreszcie czuję sie jak prawdziwa kobieta! byłam dziś w triumphie i pierwszy raz w życiu poprosiłam o przyzwoity rozmiar biustonosza, a co najpiękniejsze nie był to żaden push-up, ale zwykły koronkowy delikatny staniczek :D a i tak był za malutki (miseczki były za płytkie). powiem Wam szczerze, że to coś pięknego, niemalże jak zachwyt w oczach mojego mężczyzny (który co śmieszne upierał się żebym nie robiła operacji :D) pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
a to zescie mnie troche zmartwily ...myslalam ze tych 2 lekarzy to w sumie to samo wybralam bieleckiego hmm sama nie wiem intuicyjnie jakos i oczywiscie poinformowalam sie troche tu i tam. KARO a ty jakie masz wkladki tez anatomiczne? Jesli chodzi o roznice w cenie to nie bylo duzej miedzy anatomicznymi a okraglymi A mozecie mi powiedziec cos wiecej , zle robi piersi? kurde a ja same pochwaly o nim slyszalam jesli chodzi o piersi , bo podobno nosy mu nie wychodza ...no i to ze dziwny czlowiek jest wiec psychicznie juz sie nastawilam :)) ale mam jeszcze mozliwosc zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej frigga :) ooo masz anatomiczne ale taki duzy rozmiar to pewnie mialas tez spora piers przed operacja jaka mialas wyjsciowke :) ale ci zazdroszcze :))))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Przejzalam te zdjecia na tej stronie i cholercia musze wam kobiety powiedziec ze nie mam pojecia gdzie sa anatomiczne a gdzie okragle :/:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Miłego dnia dla wszystkich przed i po :) Kakukabana , ja mam okrągłe pod mięsień. Proponuje Ci skonsultować się jeszcze u Kubasika , będziesz miała porównanie co Ci zaproponuje . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×