Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

echh ale jestem dzisiaj rozjechana przez trucka..bola mnie korzonki u nas juz snieg i mroz..a ja musze sie meczyc w pracy.. Black czy Ty moze pochwalilas sie juz swoimi nowymi cycuszkami czy cos mnie ominelo? jak tak to prosze o fotki, ja podesle swoje, chodz wiem, ze dla Ciebie moje beda drobinki:) ..a co Ty w ogole znowu kabinujesz? jaka chcesz wkladke?? uwazaj bo wyglada mi to na uzaleznieniie lekkie od operacji..zebys nie skonczyla na 5000 cc jak ta laska, ktora swoja droga ma sliczna buzke i zrobila z siebie kaleke..:) gosiaczek wczesniej mialam na mysli dr pisere nie pastucha, ..mnie Zukowska na pewno nie przekonalaby do siebie, bo nawet jesli ma polowe zadowolonych pacjentek, w co nie watpie, to ma druga polowe niezadowolonych, a to za duzo jak dla mnie i na pewno nie chcialabym ryzykowac, w ktorej polowce sie znajde, poza tym wlasnie te piersi niektorzy lekarze jakos tak wysoko robia, poprostu moim zdaniem nie maja na tyle doswiadczenia, zeby dobrze ten implant umiescic, zeby pozniej nie trzeba nosic pasa..widzilam w galeriach roznych lekarzy i co lekarz to innaczej robi, myle, ze duzo zalezy od doswiadczenia, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
kotek to zalezy od tego jaki masz tsan wyjsciowy.bo np jak dziewczyna nie ma nic i chce miec nagle bardzo duze to musi jej to wsadzic gdzies przeciez na brzuch nie wsadzi.bo to juz calkiem byla by porazka.chyba ze dziewzyny maja rozciagniete piersi po ciazy to beda od razu mialy nizej .to przeciez jest proste.tak jak ja bylam plaska i chcialam miec C.ja rozmawialam juz kilkoma chirurgami powiedzieli mi ze to wszystko zalezy od ogranizmu i od stanu wyjsciowego.nie ma na to reguly.moim zdaniem Zukowska jest taka sama specjalistka jak kazdy.inne dziewczyny tez sa nie zadowolone a wcale nie mialy u zukowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina moja opinia o zukowskiej wynika z bardzo dramatycznych wpisow paru dziewczyn na tym topiku, byly to opisy naprawde horroru, i bylo mi naprawde zal tych dziewczyn, ..ale przeciez kazdy ma prawo wyboru mamy demokracje:) a z tymi implantami wysoko, no nie zgodze sie dokonca z Toba, widzialam prace mojego lekarza, ktory wsadza dziewczynom z zerowa wyjsciowka po 500 cc, i wyglada to naturalnie, wiem, bo widzialam jego prace, a poza tym sam mi mowil, ze dziewczyny sa coraz bardziej smiale, bo kiedys przychodzily nierodki mlode i chcilay cokolwiek tzn 300, gora 350 teraz od razu 450, 500 i wiecej, i on chcac niechcac robi takie piersi i nie ma czegos takiego, ze nie wejdzie, wiec cos w tym jest, ..ja to wszystko pisze po to, zeby dawac wlasnie do myslenia, nie ufac slepo temu co lekarz mowi, bo juz zauwazylam, ze niektorzy to naprawde gadaja bzdury, zeby wlasne braki umiejtnosci zatuszowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce jest paru dobrych lekarzy i lepiej poczekac uzbierac dokladnie sie zorientowac w pracy danego lekarza obejrzec jego galerie dokladnie, no ogolnie uzbroic sie troche w cierpliwosc niz spieprzyc sobie cos..wiem co mowie bo jak juz wspominalam jestem zywym przykladem spierdolonej pracy, bo w wieku 20 lat mialam nos robiony i potem musilam miec kilka poprawek tak mnie pan profesor zeszpecil malo tego mialam problemy z tkanka w nosie itd...ale bylam mloda napalona nie chcilam nikogo sluchac tylko garba zlikwidowac..no dzis mam dziwny nos i juz innego miec nie bede bo sie nie da juz nic z tym zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ale nie sa takie jak chcialam,sa takie same tylko ze tak powiem odswierzone,nie po to wywalilam tyle kasy zeby teraz sie wsciekac sam nie rozmawialam ale wiem ze sie podejmie,mowilam mu dokladnie czego oczekuje i skoro tego nie osiagnalem to teraz mam taki zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula 28
Sysolinka ,a jaki masz teraz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz nowe fotki Sysolinka, bo ja widziałam Twoje cycuszki przed poprawką były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chcac niechcac robi takie piersi i nie ma czegos takiego, ze nie wejdzie, wiec cos w tym jest\" Kotku, niestety jest coś takiego.. jeśli kobieta chce duży impl którego nie przykryje jej mięsień to można zrobić implantację częsciowo pod mięsień częsciowo pod gruczoł lub tylko pod gruczoł - co na wieeeeelu galeriach amerykańskich widać - mnie się to osobiście nie podoba - duży implant przykryty kawałeczkiem gruczołu i nic więcej, ale chyba w stanach od paru lat jest jakiś trend na takie wyglądające na sztuczne piersi.. nie wiem.. natomiast jest coś takiego jak \"nie da się bo się nie zmieści\" wynikające z anatomii człowieka - poptrz sobie na jakieś rysunki budowy układu mięsniowego - nie da się w pół godz rozciągnąć dwa czy trzy razy mięsnia (jego powierzchni) Sysolinka, a moze u Ciebie już się po prostu nie da osiągnąć twojego wymarzonego efektu.. im większy impl tym mniej będzie sterczał a bardziej opadał - jak tej wczorajszej gwiazdce która chce mieć 5000cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam ale ja wiem ze sie da :( tylko ze moglam sie domyslic ze dodanie 150ml nic w moim wypadku nie zmieni bo ja chcialam je powiekszyc a nie odswierzyc czy ujedrnic i zdaje sobie sprawe ze zeby to ladnie wygladalo to jest potrzebna wieksza wkladka itd tylko kurcze zaluje ze nie wiedzialam tego przed op :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam a o jakiej metodzie piszesz wyzej,(sorrki nie doczytalam) i jesli masz jakis linki z foteczkami piersi zrobionymi w ten sposob to poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pozapisywanych adresów bo mnie taki efekt nie intersuje, to wygląda raczej "normalnie" - tyle że właśnie jak brakuje własnego mięsnia (bo jest za mały w stosunku do impl) to się tak umijescawia ze od spodu impl pokrywa nie mięsień tylko gruczoł (ale nie napiszę ci jak to przebiga medycznie że to tak moze być, bo sama nie ogarniam ;) ) nie wiem naprawdę czy w twoim przypadku to co chcesz będzie ci się podobać.. nie lepiej mieć jędrne 75E niż niestety lekko opadające 75F..? cięko mi sobie wyobrazić żeby taki duży implant jaki byś musiała teraz użyć sterczał na baczność potem.. cięzko kurcze, cięzko.. szkoda że nie jesteś zadowolna :( tyle zachodu i nadal kłopot.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Chyba jednak zdecyduje się na wyjazd do Krakowa.Drogie dziewczynki byla któraś z was operowana przez dr.Kasprzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysolinka to jeszcze nie Nowy Rok na nowe postanowienia:) a tak serio co tak powaznie od rana?:) u mnie mroz minus 11 i szukam cieplych bucikow online..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie, a szkoda - wymroziłoby te wstrętne, atakujące mnie ze wszystkich stron, wirusiska :o nienawidzę chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny chciałabym sie dowiedzieć czy jest to normalne że pod lewom piersią wyczuwam jak by tam coś było i sie przelewało ale jazda ale sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna ja tez tak mam tylko pod prawa ale poprostu implant sie porusza:) bo implanty sie poruszaja;) pytalam doktorka,to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×