Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

a sredni to nie moderate plus? myslam, ze moderate to zwykly, moderate plus to sredni a moderate high to wysoki ..nie wazne, jednak moj lekarz jak mu powiedzilam, ze jedna dziewczyna napisala , ze ma 250 i ma duze (tu na forum pamietasz?), powiedzial mi, ze to bzdura..wtedy mu nie dokonca zawierzalam, ze teraz dziekuje bogu, ze dalam mu sie przekonac na te 300, normalnie jak zaloze bluzke to sa malutkie!! moj maz mowi, co to kurna jest?? czy jest na to reklamacja? ja chce wieksze skoro juz zaplacilem!!:):) oczywiscie zartuje ale cos w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
znacie dobrych lekarzy z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta Ty sie tez przyczynilas do tego mocno, ze z poczatku zrezygnowalam z 250!! za co jestem Ci wdzieczna.. przy wypisie tzn w ksiazecce Mentora mam tak jak w stopce: 300cc,smooth, round, profil Moderate,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia slyszlam o jakims dr PastuchU, ze niby dobry,,ale generalnie to nie ma:( lepiej zoperuj sie w warszwce, zmieniajac temat ml..to wiecie z czym mam ogromny problem w pracy?? z zszywaczem, musze zpinac kartki czasami i nie moge sobie poradzic!! musze naciskac w powietrzy dwoma rekoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podłogę kładź i nogą ten zszywacz naciskaj - koleżanki miałyby ubaw :D nie wiem dokładnie jak jest z tymi nazwami - jedne są low, moderate i high, inne tak jak napisałaś - jeśli masz moderate to najprawdopodobniej średni profil (moderate plus ma chyba Miss - i to był jakiś "sredni plus" - między sredniem i wysokim, ale nie wysoki) trochę mnie martwi gdzie ten mój doktorek będzie przyjmował teraz.. mam nadzieję że koszt op jakoś znacząco nie wzrośnie.. a co do łodzi - podobno nie ma tam dobrych plastyków i lepiej udać się do innego miasta - wiele takich opini czytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie wszystkie z Was czytają beauty, dlatego przekleję ciekawe (niezwykle) linki.. http://forum.bearchive.com/showflat.php/Cat/0/Number/198004/page/0/fpart/167/vc/1 http://forum.bearchive.com/showflat.php/Cat/0/Number/580674/page/0/fpart/70/vc/1 nie wiem ile ma cc bo nie czytałam tego, tyle co dziewczyny napisały że teraz chce mieć 5000cc - nieźle co.. a my się czaimy 285cc czy 300, a może 350cc... hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra dla mnie to jest OBRZYDLIWE ,choć sama jestem fanką dużych piersi,ale to to jest przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm braklo mi poprostu slow :/ a ja tak siedze i sie zastanawiam jaka wkladke mam wsadzic teraz zeby miec te moje wymazone cycuchy i rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black a Tobie to sie podoba powiedz szczerze?? ja jak juz przywyklam do duuuzych rozmiarow wzrokowo i ogolnie mnie juz nawet niektore sie podobaja, to TO COS wyglada jak rakowy wrzod, ktory wyrosl biednej kobiecie na klatce piersiowej, jak tym dzieciom w afryce rozne rzeczy rosna, to wyglada jak przypadek kwalifikujacy sie na szybka interwencje chirurgiczna, zeby nie zaczely sie przezuty...brzydzilabym sie tego dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kotek no wiesz ja lubie duze cycki i podobaja mi sie hmm ale te nie :/ sa za duze!!za wulgarne!! i oprucz nich nie widac nic innego pozatym jak mozna ladnie ubrac takie cycki?? nie da!! jak dla mnie bllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra poprostu choroba hahaha kobiety z takim cycem nikt nie bedzie traktowal powaznie no bo jak mozna sobie cos takiego zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
canzone operowałaś się u dr.Żukowskiej? jeśli tak to mogła bym prosić cię o jakieś fotki?jesteś zadowolona?Tutaj dziewczyny raczej mi odradzały Żukowską ale ogólnie to różnie o niej piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia, nie znam lekarzy z Łodzi niestety. Kama i Sam - moderate plus to faktycznie pośredni między średnim i wysokim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
A może któraś słyszała o dr. Pawle Pisera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
gosiunia ja mialam zabieg u zukowskiej ,moim zdaniem to swietna babka konkretna tylko musisz duzo pytan jej zadawac to na wszystkie odpowie.ja mialam zabieg 24 pazdziernika w lodzi jestesm juz 5 tygodni po i moje cycuszki wygladaja swietnie.przestalam miec jakie kolwiek bole juz w 3 tygodniu.teraz tylko nosze pas zeby troszke na dol poszly.ale i tak jestesm barrddzooo zadowolona z efektow jak i z opieki.jakies pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
malina 02 ,a jakie miałaś piersi wcześniej?Bo ja jestem zupełnie płaska,i napisz mi jak to jest ,sama wybierałaś sobie inplanty,firmę i tak dalej,czy to ona Ci mówiła co by było najlepsze dla Ciebie.Napisz jakie masz implanty ,a już najlepiej by było jak byś mi podesłała jakieś fotki. gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
gosia napislam ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
malina02 dzięki że odpisałaś noo i za fotki.Moim zdaniem fajne masz te piersi tylko wydaje mi się że trochę za wysoko,ale pisałaś coś o jakimś pasie,no i pewnie jeszcze są troszke opuchnięte co?A wiesz moze ile czasu od zabiegu można iść do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam zamiar cycki po nowym roku poprawiac a moje kochanie marudzi ze nie trzeba itd ze te sa sliczne :) ale mi sie nie podobaja:) tylko ze on tak tez troche z zazdrosci mowi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black co ci sie kurcze nie podoba????? przeciez ładne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, prześlij proszę fotki biuściku od żukowskiej (moim zdaniem miałaś ogromnego farta że wszystko poszło ok!) Sysolinka - rozmawiałaś już o tym z lekarzem? podejmie się powtórnej op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
gosiunia na solarium mozesz isc po 3 miesiacach.dopiero ja jestesm tym zalamana bo jestem uzalezniona od solarium. a piersi juz nie sa tak opuchniete tylko troszke za wysoko.ale z kazdym dniem jest lepiej jak nosze ten pas. samanta zaraz ci wysle fotki swoich nabytkow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×