Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Przyszedł drugi mail z fotami! No bombowe! W ogóle nie widać blizn :) Jak twoje własne :) Gratuluje, sliczne masz cycuchy :) Masz okragłe implanty? Prawda? Pozdrawiam i dzięki za foty! Odwdzięczę się za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. po ilu dniach mniej wiecej da sie rade wstac samej i po jakim czasie mija bol? najbardziej mnie bolą plecy, ciezko mi oddychac i ciezko chodzic. a jak tam z Wami? boli was jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzonka - wszystkiego dobrego dla siostry :) rzeczywiście są na świecie ludzie którzy czerpią silę z nieszczęść innych, ale to często wina wychowania, braku wykształcenia, traumatycznych przezyć, nieakceptacji itd. Cóż zrobić, człowiek nie ma wyboru w jakim środowisku i warunkach sie rodzi, ale ma wybór co do tego - kim się staje. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia i sensowne wypowiedzi.:))Tak jak już tu ktoś napisał violesia zoperuj mózg!!!:))violesia sypie hasełkami starymi jak świat,obraża a jej celem stało się upodabnianie do takich osób jak ja-mam duży biust.Dobra,moim celem było jedna wypowiedź i jak widać do violesi trafia to co chce a nie to co powinno.Ograniczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Alexar , dzięki są świetne . Teraz sama się zastanawiam czy może lepiej będzie jak wezmę 350, jakoś nie iwdać u Ciebie żeby były bardzo ogromne . Uwazam ,że są idealne . Faktycznie ,w tych upałach co teraz były to można paść ,nawet nie nosząc bandaży. Napisz mi jeszcze ile masz wzrostu i jaką wagę ? Pozdrawiam !!! Jeszcze raz dzięki z fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Violesia , nie gadaj z tą nawiedzoną babą . Ignorancja jest najlepszym sposobem na spławienie osoby ,której się ewidentnie nudzi. Ten kocur siedzi w domu i chyba ma totalną deprechę. Może to wcale nie kobieta ? "opala sie tylko na słońcu i nie używa fluidu"- dziwna sprawa , czy ona nie wie ,że słoneczko szkodzi a w dobrych podkładach są filtry , za parę lat będzie miała zmarszczki jak siedemdziesięciolatka. A wtedy biegiem poleci po pomoc . Becia - wyślij mi swoje fotki, jesteś troszkę wyższa ode mnie i ciekawi mnie jak wygląda taka wielkość cycuszków. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexar poproszę o fotki; aganiesia doktor wyznaczył mi termin operacji na 15 października; jang jak już będziesz mogła to prześlij mi fotki i Ty violesiu też; kakukabano jak Twoje cycole? pozdrawiam Was wszystkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang, mi było najgorzej w trzeciej dobie. Wszystko jest w normie, niedługo będziesz wstawac bez większych problemów :) Saas, pracuje hm...mówiąc, a urlop mam, wiec wykorzystuje każdą okazje do polemiki. Przydaje mi sie to potem w życiu zawodowym :) Meduza, fotki bedą po kontroli. Czyli już za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabolało kotku co ?! Z twoich wszystkich wypowiedzi wynika, ze jesteś typem człowieka, którego bolą sukcesy innych i zawsze uważasz, ze na niego nie zasłużyli. Zawiść, niszczy twoja psychikę.A będzie jeszcze gorzej! Ja nie mam dużego biustu nawet po op i nie chciałabym mieć. I znowu nie trafiłaś, tak to jest jak czyta się bez zrozumienia, ale to wina intelektu tudzież jego ewidentnego braku. Skoro nie znasz znaczenia większości słów, musisz dużooooo czytać - to pomaga zdolnym inaczej. Posługiwanie się językiem polega na używaniu słów starych jak świat w odpowiednim kontekście, no ...ale skąd mogłaś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam dziewczyny 🌼 :) Więc tak... Jeszcze trochę krwawię, ale już niewiele, więc się cieszę. :) Strupki ładnie schodzą, więc wszystko zaczyna się nareszcie układać, żeby tylko nie zapeszyć. :) Ból jest już mały, ale mam problem z wyprostowaniem się. Violesiu, cieszę się, że wszystko przebiega bez komplikacji, bardzo! :) I Twój ukochany jest taki zachwycony, hehe :) A obrzęk będzie Ci schodził, za 2 tygodnie zobaczysz jak się zmniejszą! Aż wstyd się przyznać, ale teraz ja patrzę w lustro i rozmyślam czy aby nie za małe wyszły :P Ale pocieszam się, że więcej i tak nie dałoby rady "wcisnąć". :) Zresztą, podobno są do mnie idealnie dopasowane :) A jak zobaczyłam siebie w mojej starej bluzce, takiej luźnej, to mówię Wam, byłam w szoku jak zmieniła mi się figura :) Pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku nadziei, witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, ze masz sie dobrze! Nie szalej z tym rozmiarem, pewnie cycule masz piekne :) Zagoi ci się wszystko raz dwa, zobaczysz! :) Czekam, aż zejdzie obrzęk, ale cierpliwośc nie jest moja mocna stroną :) Zycze ci wszystkiego dobrego! No i naturalnie poproszę o fotki :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie bawi na maxa!:)Nie czyjeś cierpienia tak jak ktoś ograniczony stwierdził,tylko tak śmieszne wypowiedzi w kierunku osoby, która ma wszstko czego pragnie-osób,które są zakompleksione i oceniają swoją miarą innych.Violesiu gratuluje wiedzy jesteś naprawde mądrą osobą,zmieniłam całkowicie o Tobie zdanie.Zastrzeliłaś mnie:)nie mam słów,oj chyba polece robić cycki bo mnie dół złapał,tak mi dowaliły osoby które mają same problemy ze sobą...lepiej kase by przeznaczyły na biedne dzieci,a nie robiły z siebie kukiełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulację, ale nie trzeba było. Mój wysiłek intelektualny jest wysoko ceniony, co widać na moim koncie bankowym. Skoro masz wszystko czego pragniesz, to dlaczego się tak irytujesz kotku? Czyżby mitomania? Znowu nie zrozumiałaś przesłania? Wiesz, zeby sobie poprawic humor i zrobić operację plastyczna, to trzeba najpierw miec za co. Więc długo sobie na nic nie pozwolisz (teraz rozumiem dlaczego nie masz podkładu), a na biedne dzieci nie łoże, tylko na chore. Bo biedne przeważnie pochodzą ze środowiska, które ty reprezentujesz, niby dlaczego miałabym ludziom twojego pokroju ułatwiać życie? Bieda jak i ograniczenie pogladowe są niestety dziedziczone. Ale jak pisałam wcześniej na wiele rzeczy nie mamy wpływu, ale na to kim się stajemy - jak najbardziej :) Wiesz, czasami się zdarza, ze ludzie no nie maja intelektualnego polotu, ale maja za to duszę, ale u ciebie nawet ona jest uboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Becia , wielkie dzięki, są super duże ,fajnie wyglądają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka GGG
witajcie Ja mam zabieg u doktora Artura Bromy 27 lipca 2009 czy możecie mi powiedzieć czy bardzo będe cierpiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A L E X E R PROSZE O ZDJECIA.....:) :) I GRATULUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny \'\'chce ważyc 52\'\' mam to samo wczora wyczułam guza w piersi ;( :(:(:( jestem załamana bo jutroi jade na wakacje obdzwoniłam szpitale i jutro przed wyjazdem ide na usg bo zycie ważniejsze ale mam stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
alexar81 proszę też o fotki a tak przy okazji jak radzisz sobie z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
violesiu jesteś świetna z tymi wypowiedziami pod adresem tej kretynki psycholożki pokazałam mężowi jakie bzdury wypisuje ta dziewczyna to uśmiał się strasznie jak to ludzie potrafią być zawistni to szkoda gadać j, ja się nie wypowiadam pod jej adresem bo mogło by mnie poniść i za dużo inwektyw ta osoba by usłyszał na swój temat pozdrawiam wszystkie cycolinki i te ZAWISTNE bez cycków też niech marzą dalej no bo co im pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica dobrze robisz, im wczesniej ,tym lepiej,oby to nic zlego,napisz jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica daj znac, koniecznie! To nie musi byc nic groźnego mi sie to juz tez zdarzało. Trzymam kciuki i koniecznie przed wyjazdem daj znać! Magda-cr :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papulinka638
hej dziewczyny!!chce powiekszyc sobie biust a nie moge sie zdecydowac na rozmiar ,chcialbym aby byky duze ale tez nie za duze.Mam 156 cm i waze z 50 kg teraz mam lipne aaaa Jestem dosc szeroka w klatce i to okropnie wyglada bo nie ma nic z przodu .Doradzcie cos ??myslalam o 300cc??I mam prosbe jakby mogla ktoras wyslac fotke po operacji ??z gory wielkie dzeki pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ,Janess własnie sie szykuje jak na skazanie dziękuje jesteście kochane :* jak bedzie cos groźnego to nie jade bo wykoncze sie wiecna pewno od razu tu napiszejak nie to jade bezpośrednio bo ruch na drodze ;) kurde wiecie jak to jest teraz kazdy gada a moze toprzez operacje a nie mówiłam... itp masakra miałam małe cycki to tylko gruczoł wyczuwałam a teraz nawet nie moge patrzec na staniki i jak głupia zastanawiam sie czy długo sie naciesze nimi jeszcze .... buźiaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica trzymaj sie! Nie słuchaj głupot! Nic ci sie nie zrobiło przez operacje! Implanty nie mają wpływu na tworzenie się guzków! To na pewno nic groźnego! Zobaczysz diable jeden! :) Myślę, że po operacji bardziej się doszukujemy czegoś - to tak jakby czekanie na kare za złe uczynki. A przecież nic złego nie zrobiłyśmy! Guzki się tworzą i bedą tworzyły z implantami czy bez nich - taki los kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są wariatki
kobieto-kocie,podaruj już sobie to pisanie,bo się znirzysz do ich poziomu,sama bym miała ochote napisać więcej.Te osoby nie widzą żadnych argumentów są zbyt zapatrzone w siebie i to że mierzą swoją miarą innych powinno to zakończyć!Wczoraj z mężem przeczytaliśmy pare stron i się uśmialiśmy jak violesia kogoś krytykuje a nie zna!A z tymi biednymi dziećmi to przegieła.Jeśli rzeczywiście ma tą kase to tylko to jej pozostało jest zepsuta do szpiku kości i też powtórze "violesia zooperuj mózg"!Jeśli ktoś jest przeciwny op plastycznym to od razu jest marginesem- żałosne....te silikonowce co się wstrzymią od wypowiedzi to wychodzi im to na dobre...Violesia=DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak kobieta kot sięgnęła dna- zmieniając nicka. ZAZDROŚNICA, ZAZDROŚNICA - zapominałaś zmienić adres IP znowu wyszły braki w wykształceniu! Nawet stylu wypowiedzi nie zmieniła, BO NIE POTRAFI :) :) :) Z męzem, pewnie Bradem Pitem? Yeeeeeeeeeeee! :):)hahahahahahahahhahaha Mitomanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×