Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczynki! Cycki rozesłane, jeśli kogoś pominełam to proszę sie przypomnieć :) Na fotkach nie widać ich ogromu, ale sa jak dla mnie spore. Jedna piers jest pelniejsza (jest tam większy implant) ale dr mówi, ze opadnie i bedzie ok.Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza- Az tak duzo to mi sie nie spuchło:) no i siniaki po bokach sie pojawiły. Maju ze Szczecina- Powinno to wszystko zejść za kilka dni, ale moze faktycznie kupie tą maść. Zdjęć narazie nie robiłam, mam zdjęcie bandażu dopiero w poniedziałek. I wtedy będą foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia prosze, jeszcze dla mnie :) jang88@o2.pl ja ci wysle tez jak bede miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu - odpisałam :) Majeczko - napisz jak się bierze tę arnikę :) ja co prawda już po cyckach, ale moze się przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki:) zaraz je zobacze bio narazie jeszcze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaGatta
ja jutro mam zabieg powiększania piersi i strasznie sie boje narkozy i bólu... poradźcie mi jak sobie z tym poradzić... czy ból jest do wytrzymania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból jest do przeżycia, zobaczysz :) zresztą, jak już będziesz po to i tak nie będzie wyjścia, więc przeżyjesz ;) nie stresuj się, narkoza i ból sa przereklamowane - nie ma się czego bać w przypadku narkozy, a w przypadku bólu - poboli i przestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Violesiu gratuluje!!dobrze ze tak latwo to przeszlas:),bo balas sie ostro,zreszta ja tez peewnie bede panikowac:),moge tez poprosic o Twoje fotki?moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl ,Jang,gdzie ta klinika sie znajduje w bialymstoku?bo o ile dobrze pamietam tam robilas:),ciekawa jestem efektu tego dr:).dziewczyny mam pytanie,czy Wy po narkozie tez troszke pzrytylyscie?macie jakis wiekszy apetyt niz przed??bo ja mialam narkoze okolo 1,5msca temu i jestem jakby ciut wieksza o ok 1,5 kg..,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu nie mam fotek...:( jak mozesz to wyslij jeszcze raz bede wdzieczna:) Sweet26- klinika to Centrum Damiana. to jest na TBSach. LaGatta- nie bój sie narkozy, po prostu nawet nie bedziesz wiedziala kiedy zaśniesz. dają jeszcze przed op tabletke uspokajającą. Po narkozie dobrze sie czulam, a jak sie obudzilam i doszło do mnie ze to juz po to sie rozpłakałam z tych emocji, pielegniarka myslala ze mnie boli a mnie nie bolało nic tylko im powiedzialam ze to ze szczęścia i zasnęłam. Potem troche boli ale dają kroplówke a w domu to juz do przezycia:) Bólu nie ma co sie bac:) Ja po narkozie raczej nie przytylam. jesc mi sie nie chce tylko ze spuchłam( spuchnęłam?) ale to wszystko minie a radość zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabg wysłałam jezscze raz, ale powinny dosć, bo mi nic nie wraca! Sweet26 tez wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu widziałam,widziałam ,widziałam twoje cycki,na na na na nana,z tych małych implancików wyszły całkiem duze cycki;-) ,wiesz czego mi brakuje?zdjęcia z profilu,zapomniałaś się?my cię chcemy zobaczyć z każdej strony violesiu; nie widzę u ciebie zadnej opuchlizny ani na mostku ani na brzuchu,ty to chyba stworzona jesteś do takich operacji,zadnych skutków ubocznych;fajnie masz;operacja to juz tylko wspomnienie,teraz juz sama radosc;buziaczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mąż mój taki fotoreporter, ze aż sie płakać chce. Z boku mi nie zrobił! Nic straconego za jakiś czas powtórze fotki. Cycki sa teraz twarde jak kamulce, jedna jest bardziej wypełniona i sterczy jak namiot./ Muszą się ułozyć. Opuchnieta jestem i to sporo, na mostku juz tak nie jak na brzuchu. Byłam dziś na zakupach i wiecie co, normalnie wchodzi na mnie rozmiar 34. Myslalam, ze bedzie za mały w cyckach, ale absolutnie nie były. Wszystko ładnie zebrało i wyeksponowało, hm... fajne te NOWE CYCKI YEEEEEEEEEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduza wysłałam ci z boku, ale to sa fotki trzy dni po op, wiec jestem tam cała poklejona i porysowana, ale skoro chcesz zobaczyć bok cycka to służe uprzejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
violesiu - cycuchy fajne, zobaczymy jak się będą zmieniać:) czyli za jakiś czas znów oczekujemy fotek :) a jaki stanik poopercyjny Ci dobrał? Bo ja mam triumph trophy, mam osiągnąć pełne B, małeC, a pooperacyjny będę miała 75B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia, a ty jestes juz po? Bo mi dr dopasował już po op. Jesli mogę ci cos zasugerować, to nie rób sobie miseczki B bo bedziesz niezadowolona. Poważnie ci mówię! lepiej weź większy implant niz masz potem załować. Za jakiś czas powtórze fotki i znowu roześle. One każdego dnia wygladają inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
kochana, ale ja bede miala implanty 275 i 325 mentora. A stanik juz mi kazal kupic. No i wyjdzie mi male c, albo pelne b. Ty masz mniejsze wkladki i to mnie zastanawia. Pytalam czy mam miec wiekszy stanik ale powiedzial ze nie, bo ten nada ladny ksztalt i ma dobrze dociskac. Kurcze, nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia, z tego co pamietam to tym masz ok 170 cm>? Wedug mnie to z tych implantów wyjzie ci rozmiar B. Szkoda tak się namęczyć i zapłacić sporo kasy za miseczkę B. Ja tez nie jestem zwolenniczka dużego biustu. Jestem raczej zwolenniczka mniejszych piersi, co kazdy na forum o tym wie. Jednak B nie chciałabym miec i już! Wolę te moje d. Tyle ci powiem! No ale ważne żebyś ty sie dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma być, pooperacyjnystanik ma być ciasnawy (ale nie zbyt ciasny) żeby dobrze impl trzymać. ja miałam pooperacyjny nr 3 założony i był akurat, ale dr mi przyniósł nr 2 (bo one były numerkami określane) żeby był mniejszy - bo i ja mała jestem. jeśli dr mówi, żebyć kupiła taki, to kup :) ale ja bym z nim ponegocjowała wielkość wkładek jeszcze przed :) ile masz cm pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
no właśnie. Ty masz D, a na fotkach wyglądają na mniejsze! Chciałabym ciut mniejsze od Twoich. Czyli to by było małe D albo pełne C. sama już nie wiem. Dobrze, że jeszcze mam na poczatku sierpnia ostateczną przymiarkę. Poprzymierzamy..zobaczymy..:) Tylko, ze różnica ma być 50 ml więc co? 300 i 350? A może 325 i 375? ojojoj tyle problemów przed, a co to będzie po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
pod - 72, w biuscie - 82. Pytałam czy kupić większy, bo może się zdecyduje na trochę większe implanty, ale odpisał, żebym została przy 75B. (mniejszych w obwodzie w tym fasonie nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz jeszcze jakąś przymiarkę to na razie nie kupuj. ja mam pod 65cm i spokojnie weszły mi 325cc.. dlatego myslę, że tym bardziej powinnaś mieć większe wkładki (na beauty Hoana miałam 72cm pod i Kubasik dał jej 325, chciał 375, ale ona się bała za dużych wkładek - poszukaj jej zdjęć na forum).. no i tak jak Violesia mówi - nie rób żadnego B. silikonowe będzie mneijsze wizualnie od naturalnego.. tak samo jak moje niby E ;) na oko to nie więcej niż C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu czy mogę Cię prosić o foteczki? Mój meil jest przy niku:) Aganiesia trochę to dziwne,że biustonosz masz kupić przed op,przecież nigdy nie wiadomo jaki będzie potrzebny po op hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co ci radzić. Ja gdbym miała 170 cm wzięła bym 375, 325. Ze mną lezała dziewczyna, która miała implanty okrągłe 375 była twojego wzrostu i cycki wyszły jej boskie! Wcale nie duże, idealne do figury. Moimi cyckami sie nie sugeruj bo ja miałam anatomy, a przy tych implantach cycki sa hm... bardziej widoczne. Nie wzięłabym tych zupełnie małych, nie bedzie ich wcale widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
violesia - wysłałam ci fotkę mojej marnej wyjściówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
violesia - czytalam mojemu mezowi jak Twoj mąż krzyczał na cały dom, ze kocha Kasprzyka. Mówi, ze nie może się doczekać jak sam tak sobie pokrzyczy (tyle, ze o Kubasiku) hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesia dziewczyny mają rację,żebyś brała większe wkładki.Ja wprawdzie jestem od Ciebie trochę wyższa,ale mam 375ml i wcale nie sa wielkie.Jak chcesz to podeślę Ci moje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
becia - poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia3 podeślij mi swoją wyjściówkę;i tak jak dziewczyny radzę wziąć większe implanty;wiecie,ze jestem mała 156cm a Kubasik doradził mi 350-ki a potem nawet 375;aganiesia doszedł do ciebie mój wczorajszy mail? violuś zaraz zerknę na zdjęcie cycków z profilu,lecę na pocztę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×