Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Jestem po raz pierwszy na tym forum i mam pytanie czy któraś z Pań powiększała piersi w Poznaniu u dr.Kubasika?Ja mam taki zamiar i proszę o opinię o tym lekarzu.Czy mocno boli po operacji i jak to jest z tymi drenami czy zawsze się je zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Wiecie co? jestem durniem! pojechałam dziś do kliniki , żeby zmienić rozmiar z tych 275 ml na 300-315 bo mowie że znalazłam takie forum i dziewczyny odradziły mi taki mały rozmiar blablabla a doktor patrzy w moją kartę i mówi : ale przeciez my robimy 375 i 315 :D ( mam zespół Polanda) wiec jestem już spokojna co do rozmiaru , obawiam sie juz tylko bólu , bo robimy pod mięsień - wersja boleśniejsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka ja tez mam pod miesien 325 , co myslisz ci wyjdzie , co doktor ci powiedzial o rozmairze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, te 375 to już coś. ja tam zostaję przy 300, bo nie zależy mi, żeby mieć duży biust, tylko żeby w ogóle mieć co do stanika włożyć. Poza tym zawsze nosiłam wypchane biutonosze, więc może nikt się nie dopatrzy. Olga poczytaj forum od początku, dużo dziewczyn robiło u Kubasika. Yagusia teraz będzie robiła reklamę doktorowi swoimi skarbami, haha... no i dobrze, jak mi wyjdą, to może też się komuś pochwalę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, Szpilka - to ja czekam na te foteczki :) Sama zauwazylam - ja ja sie nagle zaczelam prostowac.. dziewczyny - 3mam kciuki :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Ya_gusia , a wyślesz mi jeszcze swoje skarbki? :) byłabym wdzięczna e.kol endowicz@gmail.com ( bez spacji :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Boobsie - powiedział że to będzie śliczne C :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilkaaa , jak ja marze o malym C , mam nadzieje ze powinno wyjsc z 325 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka, jak tam nastrój? Coraz bliżej, co? Pytalam się pielegniarek o piżamkę..powiedziały,ze w szpitalu zwykle pacjętki zostają w koszulce zabiegowej - takiej, którą zakłada się przed operacją - wy tez w takiej byłyście? Powiem wam,ze się zamotalam w tym wszytkich - jak byłam na przedostatniej konsultacji lekarz powiedział mi,ze będa z wysokim profilem a w ulotce mentora 322 to srednia wysokoś ci średni profil!!!! Abuuu a ja chcę miec okragłe - mysllicie,ze anatomiczne ze średnim profilem sprawią,ze będa okragłe? Mam ciagle nieodparte wrażenie,ze z tych moich nie uda się wyczarowac ładnych i okrąfłych piersi, ciągle mi się wydaje,ze będą po prostu większe - nie potrafie sobie wyobrazić siebie po zabiegu... tez tak miałyście? Wydaje mi się,ze mam tak okropna klatkę piersiową i nie umiem sobie wyobrazić jak z tego co mam moze wyjśc to czego oczekuję.... Już za tydzień zabieg...niczego się nie boję...dziwna jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ty tez 325 ?? ooo to czy moge cie poprosic o fotke jak bedziesz po? zazdroszcze ci ze juz 5 lutego ;-) , a to ze sie nie boisz , to tylko oznacza ze twoja decyzja jest przemyslana do konca i totalnie do tego doroslas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31 czy długo czekałaś na operację u dr Kubasika po konsultacji?i o co lekarz się wypytuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... w ogóle sie nie denerwuje :)) jakoś to do mnie w ogóle nie dociera że jutro będą mnie kroić :D ps. jak wyglądają przygotowania przed operacją? bo mam być na 8:30 , czy od razu pójde na stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie - ja mam mieć 330 anatomiczne (CPG 322 mentor, tznz;wysokość srednia-profil Plus średni - tak piszą w katalogu..) Oczywiście prześlę fotki, po - przypomnij się tylko oki? Co do tej mojej dojrzałości to samanie wiem...wszystko nastąpiło tak szybko. Wiem jedno - nie lubię swoich piersi takimi jakie są teraz - zabieg to jedyna metoda. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko. Czy wy za anastezjologa też placicie/łyście dodatkowo? kurcze...tyle kasy za zabieg i jeszcze 100 w dniu zabiegu dla anestozjologa...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka- to zależy od tego czy jesteś pierwsza w kolejce ;-) podobno najpierw podają leki przed narkozą, przygotowuja cię i pod nożyk ;-) trzymam kciuki - jutro twój wielki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaliuuśśka ja jestem wysoka bo mam 182 cm. pod biustem mialam 75 w biuscie 84. teraz w biuscie mam 90 :) przy 325cc wyszlo tak na oko duze C byc moze male D wszystko okaze sie gdy piersi sie juz dobrze ułoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, to rzeczywiście dziwne , że osobno płacisz za anestezjologa... tyle kasy i jeszcze to. Swoją drogą ja kredyt wzięłam, żeby się uszczęśliwić. Głupie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka: chyba nie jesteś sama z tym kredytem ;-) ja miałam trochę zaoszczędzone a resztę też mam w kredycie. Nie ma to jak inwestycja w siebie, co? :-) Przybij piątkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wiecie gdzie można kupić tzw. bando uciskowe (oczywiście prócz swojego chirurga) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja sobie wybrałam dość odległy termin op,od pierwszej konsultacji(a miałam ich 3 ze względu na wiele niejasności co do wybory implantów) do operacji minęło 6 miesięcy,ale tylko dlatego,ze chciałam ją zrobić w październiku; obecnie terminy są 4-6 tygodniowe tak myślę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Neduza31,ja do Kubasika wybieram się we wtorek,do tego czasu zrobię sobie te wyniki żeby było szybciej.Jestem ciekawa jaki mi zaproponuje wymiar implantów.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Aja co u Ciebie czytasz nas ? Ja jestem na bieząco mimo ,że milcze :) Becia jutro kawka - ciesze się bardzo .Zadzwonię jak będę na miejscu .Yagusia szkoda że Ciebie nie będzie, ale spox nastepnym razem ;) W powrotnej drodze mam randkę z Dr Krajewskim ;) Od kogo pozdrawiać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane problem!! wszedzie szukam rozmiaru 70d lub 65 f jestem w niemczech,bylam w new york sklep i tAm lipa jak rozmiar d to juz 80 mierzylam 75c to prawie widac sutki,podajcie adresy sklepow bo juz sie zalamuje,kurde ciezko na silikony znalesc dobry stanik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, ja za tydzien o tej porze będą już w klinice gotowa do zabiegu :-) INKA - mam prosbę, podeslesz mi swoje foteczki? please Czy tylko ja będe miała wkladki ze średnim profilem? Abuuuuuuuuuuuu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witaaam :))) jestem juz w domu i drogie panie TAKI BÓL TO NIE BÓL! kroplówki niwelują go w 99% , ten jeden procent daje o sobie znac tylko jak sie wiercicie :) proszki nasenne też są świetne , jednym słowem - jestem przeszczęśliwa. miałam dodatkowy stres przed zabiegiem bo okazało sie ze nie mam badan krzepliwosci krwi - i musiałam jechac robic je na cito. naprawde nie ma sie czego bać , ja juz normalnie chodze po mieszkaniu , rano w klinice sama sie ubrałam a przed chwilą zrobilam sobie jajecznice :D buziaki kochane!! :*:*:* jak się ciesze ze to juz za mną :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×