Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość milenus77
Anusia trzymam kciuki za Ciebie(i Twoje nowe nabytki)Mam nadzieję że wszystko bdzie ok-napisz co doktorek Ci powiedział.Trzymaj się mocno i głowa do góry-będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Anusia trzymaj się kochana!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Mam nadzieję, ze Twojemu mężowi nic poważnego się nie stało!! Główka do góry - zobaczysz, że wszystko szybko się zagoi a z cycuszkami nic się nie stało:) Jak będziesz mogła to daj znać co powiedział lekarz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Beauty Strefa
i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu, urodzie i inne. zajrzyjcie i podzielcie sie wrazeniami www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia kochana,mam nadzieje,że z piersiami wszystko dobrze! Boże... Dopiero co po operacji jesteś i wypadek! Dzięki Bogu,że żyjecie. Trzymaj się kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIPPY, HELENKA !!!! ja\k dobrze ze jestescie, ja tez z bydzi. jestem zdecydowana na cycuszki. czytam namietnie wasze forum:) bylam na razie na konsultacji u światkiewicza w klinice bienkowskiego...ale cena mnie powalila... TIPPY powiedz ile placisz w juraszu? mam zamiar sie umowic tez do Zielinskiego na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia doskonale rozumiem jak się czujesz i bardzo Ci współczuję tak nie miłych przeżyć.Trzymaj się dzielnie i koniecznie sprawdz piersi.Ja trochę ponad rok temu miałam podobny wypadek,ale z cyckami nic się nie stało:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane od dawna zastanawiam się nad powiekszeniem piersi. W przyszłosci planuje miec dzieci i zastanawiam się jak wyglądają silikonki po karmieniu. Czy jest na forum jakas kobietka co karmiła? Z góry dziekuję i pozdrawiam szczęśliwe posiadaczki pięknych krągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane od dawna zastanawiam się nad powiekszeniem piersi. W przyszłosci planuje miec dzieci i zastanawiam się jak wyglądają silikonki po karmieniu. Czy jest na forum jakas kobietka co karmiła? Z góry dziekuję i pozdrawiam szczęśliwe posiadaczki pięknych krągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jak tam? Dzisiaj chyba byłaś u lekarza? :) Jak zdrówko?!? Malenka znakomitą decyzję podjęłaś! Nie ma nic lepszego niż piękny biuścik :P Tutaj chyba nie ma żadnej laseczki, która karmiła z silikonkami ale z tego co się orientowałam (ten temat też mnie dotyczy) to spokojnie można karmić! Same wkładki się nie zmieniają...ale biuścik wiadomo, że się trochę powiększy bo w końcu ma się pokarm w biuście!! Najlepiej to pójdź na konsultację do lekarza - on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochan aja place 9,500 wstepnie. wiesz to nigdy nie wiadomo do konca, ale tak gadalam na razzie z moim doktorkiem :))) robie sobie okragle, termin 5 XI juz sie nie moge doczekac!!! zastanawiam sie tylko ile wziac wolnego w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - gratulacje :) witaj w klubie :)) ja juz drugi miesiac po :) i wsyzstko sie ładnie goi, zaczynam nosic sexy ciuchy i chyba jestem bardziej pewna siebie. to niesamowite jak piersi moga wplywac na psychike kobiety hihihi tippy- to zalezy co robisz w pracy, wydaje mi sie ze tydzien bedzie optymalny, jesli mozesz wziac tyle urlopu. na spokojnie przyzwyczaisz sie i bedzie miala wiekszy komfort jak bedzie cie pobolewac z reszta trudno powiedziec bo kazdy przechodzi to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangoooo
malenka: nie rodzilam..nie wiem, ale z tego co czytalam to zalezy od kobiety i jej organizmu, czasami chyba moga sie troche zmienic. tak czy siak o piersi trzeba zawsze dbać, smarować i masować - mozna do tego celu uzyc mężczyzny :))) niech sie na cos przydadza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka: nie rodzilam..nie wiem, ale z tego co czytalam to zalezy od kobiety i jej organizmu, czasami chyba moga sie troche zmienic. tak czy siak o piersi trzeba zawsze dbać, smarować i masować - mozna do tego celu uzyc mężczyzny :))) niech sie na cos przydadza :)) PS hmmm nigdy nie wiem ile mam o w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny taka rada .
na waszym miejscu nie wysylalabym fotek 'świeżym' dziewczynom. Fakt,twarzy nie pokazujesz,ale ja i tak mam nauczke,po tym jak zdjecie moich piersi wędrowalo po internecie. Wyslalam dziewczynie fotke,pózniej ta dziewczyna, wysylala zdjecie innym dziewczynom i twierdzila,ze to jej zdjecie po operacji. A to tylko po to zeby wyciagac zdjecia piersi po operacji od innych dziewczyn. A Dowiedzialam sie przypadkowo od kolezanki z internetu,która dostala moje zdjecie. Chcecie popatrzeć na piersi po operacji??? Troche sie wysilcie i poszukajcie klinik na stronach internetowych tam mają galerie zdjęć przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
Hej dziewczyny męczę tego mojego cycucha i męczę-normalnie szok-aż mnie boli.A efektów jakoś nie czuję-nadal mam kamień w środku:-(mam czas do 22.10 bo wtedy mam wizytę i sądny dzień zarazem;-(jak ta torebka nie puści-to mam poprawkę.... Anusia jak tam po wizycie u doktorka-wszystko ok z Twoimi nowymi nabytkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy, probowalam sie skontaktowacd z dr zielińskim ale okazalo sie ze nie przyjmuje w juraszu juz, a tak bardzo chcialm poznac jeszcze jego opinie:( odezwij sie do mnie na gg to moj nr 1884929, bede wdzieczna. ja tez biore tylko tydzien wolnego, musi starczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D Tak piersi mają się super:) nie uszkodziły się:) Co za szczęście bo będę je spłacać 4lata i gdybym znowu miała płacić.... nie no na bank bym nie wydoliła. Całą drogę do Wrocławia płakałam ze strachu co mąż naciskał hamulec przypominało mi się wszystko:( Lekarz dokładnie mnie zbadał i nie mam się martwić cycami tylko mój obojczyk wygląda źle, duże złamanie i czeka mnie długa rehabilitacja :( A co najdziwniejsze piersi nie bolą wcale:P Gębę mam całą fioletową mogę dzieci straszyć:P dużo śpię aby nie myśleć o tym i nie widzieć siebie no i ten ból.....wolę to wszystko przespać. Teraz jak na to patrzę to wiem że miałam chole*ne szczęście:D Dziękuję wam dziewczyny że się tak martwiłyście. Na pewno jeszcze do was zajrzę:D pozdrawiam :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia!Najważniejsze ze Wam nic się nie stało !!!! Że jesteście cali ...no i że cycuchy też są całe na swoim miejscu! Szczęściara z Ciebie, że Cię nie bolą...mnie dość długo taki dyskomfort trzymał! Powodzenia w rehabilitacji!! oby wszystko ładnie się zrosło!:) Milenus cierpliwości i masuj dalej!jeszcze dużo czasu przed Tobą, torebka zmięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
hmm mam nadzieję że zmięknie w końcu-jestem bardziej uparta od niej:-)w końcu puści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie moje piersi przez pierwsze kilka dni były okrągłe, ale jeszcze przed wypadkiem zauważyłam że od spodu są jakieś takie kanciaste :( Czy zrobią się okrągłe, myślałam że to przez opatrunek ale za bardzo to widać, lekarza zapomniałam zapytać wczoraj a sam nic nie mówił. Czy wy też tak miałyście? 18 wrzesień 2010 Dr. Jarliński 400 HP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciuś8426
Cześć dziewczyny. Ja miałam zabieg w maju i mam wciąż widoczne blizny. Czy znacie jakiś dobry środek na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
Anusia a Ty masz okragłe implanty?Bo jeśli tak-to wkrótce możesz zacząć je masować delikatnie-chyba po 2 tyg od operacji można zaczynać masaże.Nie martw się że są trochę kanciaste-dopiero co były pokrojone,więc na pewno masz jeszcze obrzęki:-)wkrótce dojdą do siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądalska
czekam już na zabieg w Solumeidzie u dr Kruka-Poznań 300cc Mentor. po symulacji komputerowej jestem pełna oczekiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!jestem nowa i juz po operacji2,2tyg.dobrze sie czuje tylko od 2 dni jak robie sobie masaz piersi to troszke boli .blizny tez smaruje od 2 dni chociasz ze mam jeszcze strupy mascia:DERMATIX: jest droga ale podobno skuteczna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , matko wszystkie nowe , tak chcialam powiedziec , ze cycki moje maje sie super ,lato topless przelatalam na plazy ;) ... wiem ze wiele dziewczyn nadal czyta to forum , ale sie nie udziela ,mam nadzieje ze u wa ok , pozdarwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam wszystkich serdecznie...
... i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum , forum dziala od niedawna i chcialam Wam o nim powiedziec. Beauty Strefa to forum na rozne tematy ale rowniez nt operacji plastycznych, medycyny estetycznej, zdrowia, urody... panuje tam mila atmosfera i dobry humor. Polecam. Zgladnijcie, porozmawiajcie, podzielcie sie wlasnymi wrazeniami - opowiedzcie o swoich zabiegach. www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyguys!!!!
jak dla męza to jestem jak najbardziej za a jak dla dziecka to nawet przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyguys????
ty jakas dziwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×