Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej laseczki, Nie było mnie troszkę tutaj,miałam zawirowania z komputerem, cały dysk mi poszedł i musiałam ratować rzeczy zapisane! no i to trwało...a pozniej wyjechałam i dopiero teraz mam chwilę żeby zaglądnąć do Was :) zdjątka będą ale muszę zrobić nowe bo wszystkie mi zniknęły!!! :( Mangooo super ze już oeprację masz za sobą i jesteś szczęśliwą posiadaczką nowych piersiątek!! :) teraz tylko czekaj aż nabiorą naturalności ....i wszyscy faceci są dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE CYCOLINKI WRÓCIŁAM I POWIEM WAM ,ŻE DOBRZE SIE CZUJE PRZYPOMNE WAM ,ZE JESTEM PO ZABIEGU PONAD 1,5 MIESIACA ,JEZELI MACIE JAKIES PYTANKA TO CZEKAM,,ROWNIEZ TE NASZE NOWE CYCOLINKI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny wda lata temu mialam operacje piersi, niesty jestem w chwili obecnej zropozaczona.Moja piersi prze te dwa lata strasznie zmalały,wygladaja prawie tak jak przed operacją. Nie wiem dlaczego tak jest?czy ktos mi to moze wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ago8787, a powiedz jakie miałas wczesniej twoje wymiary i jakie po operacji zaraz,i teraz jakie masz?jakie wkładki Ci wsadzili i gdzie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak,przed operacja miałam A po operacji miałam niby C,ale teraz to mam B,ktore cały zcas sie zmniejsza.Robiłam w czechach, i mam wkladki mentor 250 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINKGIRL...witaj! jak piersiątka? jak się czujesz? i jak wrażenia! :) na pewno jesteś szczęśliwa, że już to masz za sobą!!! Agniesia, kurcze ciężko to wytłumaczyć...mi też troszkę zmalały po op....wiadomo ze zawsze muszą sie ułożyć i trochę się zmniejszają, złazi ta cała opuchlizna...ale czemu Tobie aż tak zmalały ?!?!?! a kontaktowałaś się z lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku..to faktycznie neiciakwie z takimi zmniejszającymi sie piersiami. Czy mimo, ze robilas w Czechach masz mozliwosc skontaktowania sie z tym lekarzem??? mysle ze w pierwszej kolejnosci powinnas z nim porozmawiac. Mialas dosc male wkladki, ale tak czy siak takie rzeczy nie powinny sie dziać !!!! jesli ktos zna sie na tym bardziej, dziewczyny doradzcie cos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za bzyczek??? oblesne sa te fotki!! nie podoba mi sie zupelnie... PinkGirl - ja tez podobnie niedlugo minie 1,5 miesiaca od zabiegu :) jest coraz lepiej, dosc ladnei sie goi, troszke zaczelam cwiczyc bo nie chce utyc jak ponton... Aguska - nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo... a Ty w tym czasie urodzilas dziecko, karmilas piersia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy !!! Witamy na forum !! Ja tez z Bydgoszczy, ale robilam u Dr Czternastek. o Prof. Zielinskim slyszalam jednak same dobre opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chudłam,nie karmiłam,nie byłamw ciązy.. ovzywscie pisze do mojego kochanego lekarza,ale on nie odpisuje.. dziewczyni szlag mnie trafi naprawde,tyle było z tego powodu radochy a teraz tyle zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia - a zjakiego miasta jestes?? zastanawiam sie kogo by Ci tu polecicć zebys sie poradzila ...zaplacilas za to wszystko ciezkie pieniadze, nie mzoe tak byc ze efekt jest niewlasciwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie222
mi tez sie troche zmniejszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia a może oni ci dali z soli fizjologicznej i się uszkodziły? Tylko to mi przyszło do głowy sylikonowe implanty nie mogą tak po prostu maleć. Nie ma tu racjonalnego wytłumaczenia bez wizyty u specjalisty. Robiłaś usg piersi? To coś już powinno wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam,bede musiała je zrobic,ale nie moge miec fizjologicznych,bo dostałam kartje ze to były mentory 250cc a watpie ze mentory sa z soli fizjlogicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia radzę Ci żebyś po prostu skontaktowała się z jakimś innym lekarzem.... na pewno w gliwicach lub katowicach jest jakiś dobry specjalista! może któraś z dziewczynek zaglądających tutaj może polecić lekarza:) na pewno by to ułatwiło sprawę:) Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku z Twoimi nowymi piersiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Ruda Śląska... dr Wiśniewska jest z Gliwic, o tej slyszalam pozytywne opinie, innych chyba nie znam...jak sobie cos przypomne to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Helenka a powiedz mi jakie miałas wczeiejsze wymiary? tzn ile miałaś w biuście i ile pod jaka waga wzrost.....a ile masz teraz?Karolka a Ty jesteś przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, dzis odpisał mój doktorek,przesłałam mu zdjęcia a on mi powiedziałmze mam przesłac lepszej jakosci,,,ale odnosnie tego,czemu sie zmniejszyły to juz nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Agniesiu mi wyslij,bo obiecalas,ale az tak straszne sa?bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Agniesia-odpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaa
witam ja mialam miec operacje 6 wrzesnia... wszystko bylo dopiete na ostatni guzik... mama zalatwila w urzedzie zeby mogla leciec ze mna do ie po operacji i mi pomoc przy dziecku, bilety kupione, wyniki ok, torba spakowana, kasa tez... no i dzien przed tak mnie rozlozylo ze masakra....cale gardlo zawalone do tego goraczka... nie musze mowic jak wsciekla bylam... rozmawialam z doktorem i najblizsze terminy na styczen.... masakra... powiedzial ze postara sie mnie wcisnac na pazdziernik ale nie wie czy da rade... no i ja nie wiem czy bede mogla przyleciec i czy wtedy zdrowa bo u mnie jak sie zacznie na jesien przeziebienie to konczy sie na wiosne...chyba nie sa mi pisane cycuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×