Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

hej Laseczki:) pisze do Was bo jutro juz jade do kliniki i klade sie na stol. dzisiaj boje sie jak cholera. od samego rana mam zoladek w gardle. Jestem sama z pieskiem w domu.Chlopak w pracy.masakra. Chcialam sie pozegnac i poprosic Byscie trzymaly kciuki. w klinice bede do 5tego. potem sie odezwe. Caluje Was. i do milego, i bede jedna z Was!!:) Dzieki za wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka...będzie dobrze! Najważniejsze żebyś się nie bała :-) trzymam kciuki i koniecznie napisz jak już będziesz w domku! Dziewczyny, a czy któraś z Was ma implanty Allergan - okragle? Bo własnie takie będę robić...aha odnośnie sutkow w gol....mam nadzieje ze bedą sterczaly do góry, kurde jak ja się martwię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannes, mówisz ze bedą duże ale czy nie za duże? Ja mam 160cm.wzrostu i waze 48-49kg. Jak myślisz? Które brać? 380 czy 410g.? I czy gramy to jest to samo co mililitry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja mam tez 160 cm,50kg ,tez rodzilam,mam 290g ,sa male.Jak chcesz wysle Ci fotki. Nie,to nie to samo 290g na pewno mniej niz 290ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, kurde Kochana, to chyba jesteśmy podobne jeśli chodzi o budowę ciała :-) Jak możesz to wyślij mi fotki: mój adres: monis1-9-8-2@o2.pl będę wdzięczna! A czemu akurat taki rozmiar sobie wlozylas? A jaki mialas rozmiar po przed ciąża, po ciąży u jaki teraz stannik kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess...a kiedy Ty rodzilas? I czy na zabieg zdecydowalas się po ciąży, czy myslalas o tym już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis fotki poszly:) Prawie 13 lat ma syn:)Mam takie male implanty,bo doktorek nie chcial mi nic wiekszego dac:(Po konsultacji mialam miec 255g. 65 i:)Brzmi ogromnie rozmiar stanika:)Ale to jak miseczka 75 c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, kurcze, Ty mowisz ze masz male piersi!!!!???? Mi sie wydaja dosc spore, ciekawe czy to dlatego ze to anatomy? Dzieki za fotki, buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769, Ty masz okragle implanty i dos duze...moglabys mi wyslac fotki, bede wdzieczna...mam straszny problem, co do rozmiaru :-( Jeskli tu jescze zagladasz oczywiscie to wylij mi prosze, bede wdzieczna! Moj e'mail monis1-9-8-2@o2.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy kochana trzymam za Ciebie kciuki!zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i obudzisz się z pięknymi cycuszkami!! :) aaa artykuł ...hmm ciekawe czy pisany był przez faceta... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy, trzymaj sie, bedzie dobrze...Koralka ma racje...cycuszki beda piekne :-) Odezwij sie jak dojdziesz do siebie, buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka3, czesc...powiedz mi Kochana czy Ty dlugo zastanawialas sie nad rozmiarem implantow? Bo ja normalnie mam mieszane uczucia :-( Chce miec duzy biust ale nie wiem czy 410g. nie beda za duze??? Ty masz 375ml czy gram? I jestes wysoka czy raczej niska, i jak bys mogla to wyslij mi fotki swoich cycuszkow na maila:monis1-9-8-2@o2.pl Bede wdzieczna, moze dzieki tym fotkom uspokoje sie i wkoncu zdecyduje bo juz malo czasu zostalo (2m-ce i 11dni) Posdrawiam wszystkie Cycolinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jutro :)) odliczam i odliczam :) umowilam sie na wieczor z kolezanka idziemy do kina na cos fajnego :) mowie sobie caly czas zero stresu - spelniasz marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa zaprasza
witam wszystkich :) zapraszam Was na sympatyczne forum Beauty Strefa, forum o zdrowiu, urodzie, medycynie eststycznej, chirurgii plastycznej, modzie, dobrym humorze i innych milych tematach. polecam http://beautystrefa.pl/forum zagladnijcie, opowiedzcie swoje historie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Cześć dziewczyny. Ja jestem dwa tygodnie po zabiegu,robiłam w Bielsku u Dr.Sirka. Po konsultacji byłam załamana bo okazało się że przy moim wzroście 164cm, wadze 50kg i małej klatce można włożyć max 290 naturella. Co prawda nie chciałam mieć bardzo dużych ale jak już robić to żeby był jakiś efekt(po dwóch ciążach zrobiłam się płaska jak decha).Po zabiegu bałam się zobaczyć,dopiero po tygodniu sie odważyłam i byłam w szoku.Są idealne,jak przymierzyłam strój kąpielowy to mąż zwariował i wcale nie są małe.Wiadomo że muszą sie jeszcze uformować ale myśle że będzie jeszcze lepiej. Dziewczyny nie zastanawiajcie się jak tylko macie szanse to wkładajcie sylikony.Bardzo długo sie zastanawiałam,czytałam fora,opinie i wszystko co sie dało,bałam sie jak cholera a teraz myśle że to była najlepsza decyzja w moim życiu.Dla męża nie ma to znaczenia że to silikon tego sie nie czuje, cały czas za mną chodzi i pyta kiedy już będzie mogł je pomiętosić. Szczerze mówiąc to do dzisiaj nie moge uwieżyć że to zrobiła. Ważne żeby lekarze byli sprawdzeni ( ten co operuje i ten co usypia) wtedy wszystko będzie ok. Jak macie jakieś pytania to piszcie. Powodzenia dla wszystkich co są przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuoxxz
3 tygodnie po zabiegu u dr Pawla Szymanskiego, jestem w koncu szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuoxxz
możesz podac strone internetowa tego lekarza? W necie mi nie wyszukalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti32
Do ZUOXXZ Cześć mam pytanko, czy też masz takie wrażenie zdrętwiałjych sutków,jakby szczypaly? Jak długo się bandażowałaś? Ja mam jedną pierś jeszcze troche twardą i opuchniętą, mam nadzieje że się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31...dziekuje Kochana za foteczki...masz super cycuszki! Wiele mi pomoglyi chyba juz wiem na ktore sie zdecyduje...380g.! Ty masz 335 i sa spore wiec moje 380 beda jeszcze wieksze i chyba mi starczy??? Boje sie ze 410g. beda za duze??? Dziewczyny...pomozcie, co robic??? Ps.czy jeszcze ktoras z dziewczyn mogla by mi wyslac na maila swoje fotki "przed i po"???? Bede wdzieczna, pozdrawiam cieplutko :-) monis1-9-8-2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Jutro mi minie miesiac od operacji. Niby jest wszsytko ok ale dokucza mi prawa piers, juz od poczatku byla bardziej wrazliwa. Ostatnio (czwartek) nosilam pas i jakos mi chyba za mocno uciskal ta piers i do dzis mnie troche boli, jakby odrobinke spuchla ale nie zeby to byla jakas tragedia, po prostu mnie troche boli. Kiedy to w koncu minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. juz jestem w domu. w klinice bylam 4 dni. najgorsze byly dwie pierwsze doby. Chodzilam nogami po scianach. BOL NIE DO ZNIESIENIA. na zabieg bylam zdecydowana aczkolwiek gdybym wiedziala ze jest to az taki bol nigdy bym sie nie zdecydowala.narazie mam problemy ze wstawaniem, siedzeniem. caly czas jestem na prochach z tramalem i kodeina i jakos sie trzymam. Mam kryzys.przez cztery dni mialam dreny. jak lekarz mi je wyciagal to myslalam ze umre. bol rozrywal mi klate,tak pieklo ze az palilo. Nawet nie tak piersi bola czy te przeskakujace oderwane miesnie jak plecy, ktore zawiniete sa w bandaz i wszystko jest tak obkurczone ze nie idzie oddychac. JAK NARAZIE ZALUJE MOJEJ DECYZJI. NIE MAM SILY JUZ WALCZYC, MAM DOSC BOLU.wiedzialam ze bedzie bolec ale nie wiedzialam ze az tak.ide lykac prochy i moze do 2giej pospie.Pozdrawiam wszystkie zadowolone.oze i ja kiedys sie przekonam.:((((((((( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka gratulacje!Dasz radę kobieto,ja w pierwszych dniach chyba przeżywałam to samo co Ty,też mówiłam,że nikomu nie polecam,bolało mnie potwornie.Teraz już masz z góreczki i z dnia na dzień będzie tylko lepiej:)Trzymaj się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti32
Sarenka ,ja też przez pierwsze dni miałam depresje,najgorszy był ból kręgosłupa,noc była gehenną,spałam po dwie godziny, a bandaż jak cie zabardzo uciska to poluzuj on ma uciskac ale z umiarem.Po sześciu dniach było coraz lepiej ,a po 14dniach już spalam normalnie,a teraz jest super. Zaciś zęby i powrarzaj sobie że te pare dni wytrzymasz, potem wiele lat radości. Próbuj chodzic żeby kręgosłup mógł odpocząć,ja po 6 dniach pojechałam już na kawe do kumpeli żeby troche oderwać się od leżenia i użalania się nad sobą (po co mi to było). Głowa do góry i wez sie w garść, zobaczysz z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia1984
Hej laski, Jutro o 7.30 rano mam zabieg. Boje sie jak jasna cholera ale co tam,biore 260 gr,moze nie bedzie tak bolec.Trzymajcie za mnie kciuki tak jak ja za was! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missBlondi
powiedzcie prosze jaki rozmiar najlepszy jak pod biustem 79 a w biuscie 86 to prawie nic ale skore mam dobrze rozciagnieta wiec duzo sie zmiesci.czy ktoras ma podobnie jak jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SarenkaPoznan, trzymaj sie, bedzie dobrze, dasz rade! To normalne ze boli ale napewno minie i bedziesz sie sieszyc pieknymi cycuszkami! Ty masz juz to za soba, teraz bedzie tylko lepiej :-) Posluchaj sie beci769 i doti32, skoro one tez tak mialy i zyja to znaczy ze bedzie dobrze :-) ja moge Cie jedynie wspierac na duchu bo przedemna jeszcze 2 miechy czekania na ten dzien :-0 Caluski i pisz do nas jak sie czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia1984, trzymam za Ciebie kciuki, badz dzielna i sie nie boj! Napisz jak juz wrocisz do domku, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×