Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość nusia=Melisa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia=Melisa :-)
hej Boobsie jak fajnie, że się odezwałaś mnie też już dość dawno nie było jak cycuchy? ja miałam w czerwcu op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciuś8426 możesz spróbować contratubexu na blizny! chociaż nie wiem czy nie trzeba smarować świeżych blizn...ale spróbuj! :) Boobsie hehehe kolejna szczęśliwa topless:) witaj w klubie ;) Jak się czujesz niusia=Melisa po operacji? jak tam Twoje przyjaciółeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nusia , i jak ? wszystko ok z cycami ?? jak operacja przebiegla? moje cycuchy to juz weteranki ;-) Ale nadal twierdze ze to jedna z najlepszych moich decyzji w zyciu ;-) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie ja miałam operację w 2009 roku...... także daaawno temu! :) więc mogę już biegać topless ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia=Melisa :-)
Boobsie u mnie wszytko ok, choć nie wiem czy pamiętasz ile problemów miałam z lewą piersią :-( Teraz wszystko gra, ale wiesz że nadal w tej lewej piersi inaczej czuję implant niż w prawej - tzn. w prawej nie czuję nic jest po prostu bosko jak moje własne a lewy jednak daje się we znaki. Wyglądają zajebiście, duże, pełne i okrąglutkie - również nie żałuję mimo bólu, który mi wyjątkowo dał w kość i problemów po. Pamiętasz Eteryczną ona pisała, iż zleciało jej z czasem z obwodu około 10cm a mnie nic. Jak miałam 91cm tak mam do dziś z tą różnicą, że teraz są pięknie okrągłe :-D rany popadłam w samozachwyt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia SUPPER !! wiesz ja tez do tej pory czuje lewa piers , takie dziwne uczucie , jakbym czula ten implant w srodku , moja kolezanka mnie uspokoila mowiac ,ze ona to dopiero po roku tak naprawde poczula ze to jej piersi - zero czucia dziwnych rzeczy , takze jeszcze czekam......wiesz jak sie czasami przewracam z boku na plecy to mam to dziwne uczucia jakby mi implant osobno sie przewracal ...hmm.. z prawa piersia NIC , tak jakbym nigdy operacji nie miala. a co do rozmiaru to na poczatku kupilam staniki 75D i do teraz kupuje 75D , tylko piersi sie ladniejsze zrobily i opadly , ale to plus ;-) , ale mam ta sama wielkosc ... a wiem ze wiele dziewczyn tu narzekalo , ze im zmalaly ... I JA JESZCZE POWIEM 10000 RAZ : DZIEWCZYNY PRZED OPERACJA , NIE BOJCIE SIE BRAC WIEKSZYCH IMPLANTOW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORALKA : alez jestem durna , przeczytalam u ciebie w stopce ze mialas operacje MAJ 2010 , nie 2009 , sorry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
Witam wszystkich cieplutko i zapraszam na jeszcze swieze forum Beauty Strefa, forum ma teraz nowy adres http://beautystrefa.pl/forum/ , forum o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu, modzie, urodzie i innych roznosciach. Zapraszam http://beautystrefa.pl/forum/ , zagladnij, porozmawiaj z nami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka to moje usteczka :)Juz dawno powinnas zrobic impl. Polecam:) Ktoras z Was pytala dlaczego piers z impl.pod gruczol opadla,z takiej samej,bardzo prostej przyczyny jak naturalne-grawitacji,miesien bardziej "trzyma" impl.,co jest wielka zaleta ,zwlaszcza po paru latach,a mimo tego nalezy nosic odpowiedni biustonosz. Pozdowienia cycolinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Boobsie drobne przeoczenie ;) widzisz, to jesteśmy dwie szczęśliwe cycatki, które sobie ganiały topless na wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zrobieniem usta malym zastrzyczkiem z kwasu hialuronowego, ale tak sobie mysle z epoczekam. zrobilam cycuszki i nie chce swirowac za bardzo. dam sobie troche czasu zeby poznac sie w lustrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia=Melisa :-)
Mangooo zrób sobie ja już 3 razy robiłam i jestem bardzo zadowolona, myślę że około grudnia pójdę dopełnić bo ostatnio wstrzykiwałam coś w lutym i już się powoli wchłania. Raz zrobisz to już będziesz chciała zawsze, zaufaj mi ;-) tylko pamiętaj, że zero po tym solarki bo ja po 3 opalaniu nie miałam prawie nic w ustach - ciepło w solarium przyspiesza bardzo intensywne wchłanianie się. Lepiej opalić się przed - to taka moja rada. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia=Melisa :-)
Koralka3 to jaki Ty masz teraz rozmiar? bo masz jeszcze większe implanty ode mnie i jeszcze hp :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia=Melisa :-)
A ja mam 65 G !!! są fajne już się do rozmiaru przyzwyczaiłam ale jak Ty masz jeszcze większe to już współczuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia....oj ja mam duuże D....albo E... W sumie zależy od stanika, bo jakoś raz uda mi się kupić duże D a raz już jest E :) Tylko, że pod bluzką to nie wyglądają na tak wielkie.....ale już w samym staniczku lub bez to już widać rozmiar :) Zresztą... jestem zadowolona z cycuszków... i mój facet też jest zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenus77
Emi ja przed zabiegiem też miałam puste B i bardzo obwisłe do tego,a teraz po włożeniu 345cc anatomów eurosilicone mam piekne D :-)Więc z pewnością Twoje też osiągną D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore 375 ml jejku balabym sie brac wiecej, wole miec z a male niz za duze...po 375 bede miala D nie? jak teraz mam 70 A? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINGIRLPLAYBOY1
Witam Cycolinki jestem juz 3 miesiace po operacji!Miałam troche spraw rodzinnych więc mnie długo nie było..Co u was? Jak u Nowych Cycolinek ?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINGIRLPLAYBOY1 jak się miewasz? jak Twoje cycunie? jak się miewasz z nowymi przodami....? heh jak sobie przypomnieć to jeszcze niedawno byłaś jedną z tych czekających na operację :) Możesz przypomnieć jakie wzięłaś wkładki i jaki teraz masz rozmiar ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzizes krajst
Jakie "my" jesteście puste... Może tego nie czujecie, ale jak ktoś spoza "kręgu" przeczyta mimowolnie parę, nazwijmy to kwestii rzekomo związanych z tematem, zaczyna się zastanawiać coraz poważniej nad swoją decyzją o powiększeniu sobie biustu. A tylko dlatego żeby nieświadomie nie stać się jedną z "was". Zastanawiam się nawet nad tym, czy aby podczas narkozy nie zachodzą jakieś nieodwracalne zmiany w mózgu i czy na pewno po przebudzeniu będę tą samą osobą co przedtem.... Wcale się nie dziwię, że o kobietach z implantem krąża pewne opinie(każdy wie jakie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zachodza duze zmiany ,po wybudzeniu sie z narkozy czuje sie w pelni kobieta,jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel***
na forum jest sfrustrowana kobieta,która z pewnych przyczyn nie moze zrobic operacji i wchodzi na wlasnie takie tematy:D a co najsmieszniejsze ma śwoj login wypowiada sie na -czarno- ale na pomarańczowo wbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×