Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość marta1977
sixtynine dzięki za fotki; bartdzo ładne:) ja w tej chwili mam może odrobine większe od Ciebie przed op, ale bardziej jednak opadające. Jeśli efekt wyjdzie mi podobny jak u Ciebie, będę happy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sixty nine ja na ściągnięciu szwów miałam już mięciutkie i implant był już na dole choć do dzisiejszego efektu mu było jeszcze daleko. Ale pamiętam, że chirurg mi powiedział, iż są już śliczne i mięciutkie no i oczywiście nie mógł się powstrzymać "no teraz to Pani ma czym oddychać" No ale kiedyś Wam wspominałam, ze on taki trochę casanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, z tego co czytam to masz faktycznie czym oddychac, podeslij mi prosze Twoje fotki :) lollypop69@wp.pl Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Nusia* a jakie miałaś przed op???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Kasia wysłałam wam fotki. Emi, Monis sixty wymienimy się ? Chociaż chyba do sixty już kiedyś wysyłałam swoje fotki :D ??? mój mail isuzu4200@buziaczek.pl po pl nic już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA 1977 ale z Ciebie laska, szczuplutka itp. ;-) Tylko cyckow brak, ale jak he zrobisz to normalnie szok :-) Koniecznie musze zobaczyc fotki :-) :-) Wyjda Ci napewno mniejsze odemnie Bo mono ze jestes chudsza to bierzesz o 85cc mniejsze niz ja mam! Jak wrote od doktorka to wysle Ci mohe 410g, wysoki profile, OK? Masz masz jakas fotke swojej wyjsciowki? Przeslij mi monis1-9-8-2@o2.pl ULALA...pewnie ze sie wymieniamy, wlasnie jetsam w drodze do kliniki ale jak wroce to Ci wysle :-) Kurde, znowu się spoznie, powinnam tam być za minutę a tu jeszcze trzeba znaleźć parking!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
UlalaSTR dzięki za fotki:) rzeczywiście boskie kształty:) a wyjściówka jaka była?? postaram sie zrewanżować fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala za niedlugo Ci wysle, dzieki za fotki, bardzo ladne, tylko co to jest ze raz na duze raz na mniejsze wygladaja :D Raz bym dala rozmiar 70E a raz D? Z bliska jak sie robi to na wielgachne wygladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZ\KA1979
SIXTY NINE,ULALA ja też chetnie zobaczę Wasze dzieła sama jestem przed operacją i nie mogę się zdecydować na rozmiarek podaje maila dawidfilip@onet.pl (bez obaw to imoina moich synków) pozdrawiam i z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Ta u góry to ja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SIXTY NINE śliczniusie są jaką miałaś wyjściówkę i ile pod biustem ja mam mieć 340 ml anatomiczne,ale jadę 15 lutego na kolejną konsultację żeby porozmawiać o większych,bo myślą że moje wyjdą mniejsze od Twoich a nie chciałabym mniejszych pozdrawiam a i jeszcze jedno oczywiscie że nie wyslę fotek nikomu,ale próbowałam do ULALA i tez nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka, ja nie robię szczepień,bo już się kiedyś szczepiłam przeciw żółtaczce. A co do rozmiarów, na aerobic gdzie chodzę jest dziewczyna, która powiększała sobie piersi 2 lata temu i usilnie namawiała lekarza na większe i większe. Ten zrobił jej te cycuchy i teraz ma katastrofę. Widziałam jej piersi. Skóra naciągnięta, dokładnie widoczna linia między ciałem a implantem. Nigdy nie chciałabym mieć takich jak ona-wolę moje nic ;) Dlatego stwierdziłam,że lekarze wiedzą najlepiej jaki rozmiar można włożyć i nie powinno się ich namawiać na większe. Przestraszyłam się po tym co zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Qamilla
strazna ta historia:( a ta dziewczyna jest zadowolona czy zaluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez iwdziałam fotki babeczki,która sięuparła na 500 cc i to pod gruczoł..masakra wyszła w dekolcie widać granice implantu blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sixty nic do mnie nie doszło ;( Na zdjęciach z bliska wyglądają na wielkie a na zdjęciach całej sylwetki na mniejsze bo jestem wysoka 173cm wzrostu i 55kg i długi tułów więc biust ma się gdzie rozłożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulastr ja ci powiem ze ja troszkę ząłuje ze nie wzięłam twojego rozmiaru..bo moje wyszły dosc duże ....ale jeszcze moze się ułożą i zmiękną to bedzie to wyglądało inaczzej bo teraz jak matka karmiąca wyglądam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprowadzacie kaśkę w błąd
bo implant np 440 da inny rozmiar piersi kobiecie z rozmiarem A/B i kobiecie z rozmiarem B/C. Kaśka rozmiar D-E to na pewno ci nie wyjdzie. Bedziesz miała tak jak ktoś tutaj napisał o 3-4rozmiary większy biust,ale to chyba fajnie :) po co mieć później nie dosyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprowadzacie kaśkę w błąd
bo implant np 440 da inny rozmiar piersi kobiecie z rozmiarem A/B i kobiecie z rozmiarem B/C. Kaśka rozmiar D-E to na pewno ci nie wyjdzie. Bedziesz miała tak jak ktoś tutaj napisał o 3-4rozmiary większy biust,ale to chyba fajnie :) po co mieć później nie dosyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta.p spokojnie uloza się i będziesz dumna ze swoich przodow lato jest Twoje ! Monis piersi pierwsza klasa ! Bardzo mi się podobają, sexbomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...po spotkaniu w klinice czuje się swietnie, cycki wyglądają bardzo ładnie jak zdjeli mi te wielkie opatrunki :-) Okazalo się ze pod plasterkiem który został przyklejony po wyjęciu drenu z lewej piersci zrobiło się odparzenie :-( taki bombelek jak czasem robi się na nodze! Trochę saczyla się z tego woda bo bombelek pękł no i wyczyscili wszystko i mam kolejny plasterek! Mam kolejna wizytę za tydzień żeby zobaczyć czy napewno wszystko jest OK? Nie martwię się tym bo to nic poważnego :-) Najważniejsze ze cycuszki dobrze sie układają i nie są to już dwa twarde kamienie przyklejone do mojej klatki, zaczynaja być mieciutkie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt jej nie wprowadza w bład....widziała jak to wygląda takie 440 z wyjściówki a-b jeśli ona ma b-c to logiczne jest ze jej wyjdzie większy cyc...choć tu też zalezy wszystko od stosunku tkanki tłuszczowej do gruczołu...ja miałam a a inna miała b i ten sam implant co ja a mam teraz dużo większy biust niz ona..miałysmy u l\tego samego lekarzqa op różnica 3 dni. dziewczyna była wyższa ode mnie i miała mniej ciut po biustem...tak naprawde to nie wyczujesz co wyjdzie..ja myślałam, ze u mnie bedzie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala...dziękuje za mile słowa i mam nadzieje ze ta opuchlizna mojego całego ciała zejdzie na dniach bo cycki zaczynaja mi się podobać bo są coraz bardziej krztaltne i okragle a niestety brzuch jakiś wielki i bez talii :-( :-( :-( KASKKA tak jak już pisałam Ci w e'mailu...jeżeli wyjasnilas doktorkowi jakiego efektu oczekujesz to on napewno dobrał Ci odpowiednie implanty, wiadomo ze ta sama wkladka da inny efekt kobietom z różna wyjsciowka ale tez zależy to od tego jak ta wyjsciowka wyglada, czy biust jest bardzo obwisly czy raczej nie! No i dużo zależy od wkładki:anatomiczna czy okrągła i o jakim profilu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta..na mostku nadal dużo opuchlizny i w klinice powiedzieli ze tydzień może dwa i powinno być OK?! aha...i jeszcze jedno powiedziano mi ze pi 6 tyg powinien być już widoczny końcowy efekt, trochę mnie to zdziwiło bo wszystkie dziewczyny mowiavze do 3 m-cy trzeba czekać aż cycki się uloza??? Zgadzam się z Marta i nikt Kaski w błąd nie wprowadził, zreszta napisałam swoje spostrzeżenia w poście wyżej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wzuce swoje ycki tygodniowe na beauty to sobie zobaczysz! Będące wątku Kasprzyk i jedno wzuce do podpisu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) od kąd mam dziecko nawet na forum jest mi trudno zaglądnąć:) zdaję sobie sprawę z tego, że będę miała większe niż Emi.widziałam jej wyjściówkę i mam trochę, aczkolwiek nie dużo większe piersi. moje są troszkę obwisłe i mam dosyć dużo skóry... wkładam sobie 440 anatomy myślę, że będą w sam raz. tak jak piszesz Monis doktor dobrał mi je po moim wcześniejszym długim wykładzie na temat oczekiwań:) chociaż muszę przyznać, że poszłam do niego z nastawieniem na okrągłe wkładki...on jednak stwierdził, że dla mnie anatomiczne będą lepsze.mam nadzieję, że nie była to tylko chęć uzyskania większych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×