Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Coco 120
Mam identyczne jak Temida 1982, 345ml Polytech Silimed uważam, że są jak naturalne nie wiem gdzie jest ostatnio próbowałam je wyczuć i nic poprosiłam męża aby poszukał :) i mówi, że nie czuje implantu i nie wie gdzie jest czuje tylko miękką pierś a naprawdę przyłożył się do zadania bo się tyle na forum naczytałam o wyczuwalnych implantach. Moje najbliższe przyjaciółki mówią, że miękkie i nic nie czuć a tym bardziej widać :) to dowód na to, że okrągłe dobrze włożone to nie żadne piłki :) No ale jak większość z nas brałabym teraz większe choć przyjaciółki i mąż mówią że są idealne i duże, że większe byłyby nienaturalne ale my wiemy swoje prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco mi juz przyslali z tym,ze musialam im podac jeszcze raz moj adres,bo juz go nie mieli a minelo dopiero niecale 6 miesiecy i cos mi sie wydaje ,ze niektore dziewczyny moga sie niedoczekac.niestety gwarancje nadal mamy tylko na 10 lat z tym,ze co roku musimy wysylac do firmy polytech ankiete i w ten sposob przedluzymy gwarancje o kolejny rok.klinika chce zeby wysylac ankiete do nich a oni maja ja przekazac dalej do Niemiec ale nie wiem czy to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Cieszę się, że już dostałaś no to nieźle z tymi latami muszę do nich jeszcze raz dzwonić 10 lat + co roku nowy rok to kolejne 10 lat dobrze zrozumiałam? Ja i tak mam zamiar po tych 10 latach wymienić dla własnego spokoju. Ciekawe po co im nasze ankiety może chcą sobie darmową statystykę zrobić za jednym zamachem :) spytam też ich o to. Ja jestem 2 m-ce po to ciekawe kiedy dostanę ten kwestionariusz :) Jak samopoczucie po 6 m-cach, jest faktycznie różnica w piersiach i układaniu się ich w ciałku? Czujesz, że to jak Twoje własne od urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica1
Hej Kobitki!! Ja tak mało się udzielam ale czytam Was. Poszukuje dziewczyny- a ja 30 marca- widzialyscie ją tu jeszcze?Ja jestem w tej samej sytuacji, czyli mam zaklepany termin na lutego u Dr Brzuchańskiego za dopłatą , nie mogę sie dodzwonić do doktora no i jak narazie jadę totalnie w ciemno.Tez nie mam pojęcia co zabrać kiedy zapłacic i gdzie!!!!!!no i to mnie właśnie przeraża...dodatkowo widziałam fotke powiekszonych piersi robionych w tej klinice no i ja uważam że nie są naprawdę nieciekawe .Więc a ja mam 30 marca jeśli bedziesz miała czas napisz do mnie na maila autentica1@op.pl prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Dziewczyny po operacji, mam pytanie do was:) po jakim czasie po operacji mozna wrocic do "normalnego" zycia, po jakim czasie mozna sie juz opalac, itd?? ja mam na poczatku lipca zabieg, i nie wiem czy udaloby mi sie jeszcze wyjechac na wakacje... jak myslicie? jak bylo u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto po roku piersi super, nie opadły ani nic. Jakby tak miało być przez najbliższe 15 lat to byłabym zachwycona :) Ogólnie + Ja w pełni do życia wróciłam po miesiącu, do pracy po 2,5 tygodniu ale jeszcze taka przygarbiona lekko byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria sa jakies szanse zeby zobaczyc twoje fotki, ja tez mam miec operacje u kasprzyka tylko ze 300cc, jesli mozesz to bardzo prosze, chcialabym zobaczyc jak wyglada jego robota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virtualprincess jak zauwazylos ,ze ci sie ta torebka robi ?na usg ci wykryli czy sama zauwazylas,ze cos jest nie tak?czulas bol,znieksztalcala ci sie piers?napisz cos o tym bo zdaje sie ,ze jestes pierwsza na tym forum,ktorej sie to zrobilo coco ja juz od samego poczatku czulam ,tak jakbym miala je od zawsze.a piersi ukaladaja sie caly czas co najbardziaj widac na zdjeciach ,sa coraz bardziej ksztaltne i bardzo mieciutkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym lask mam problem...tóz odkąd wróciłam z operacji to po jakims miesiacu po zaczełam dostawac dziwnej wyspyki na klatce i na plecach..noralnie wysyp pryszczy,a ja nigyd na plecach nie miałam ani jednego tym bardzie na klatce1 !! czy to moze byc uczulenie?w ogóle tego dziadostwa pozbyć sie nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kasikotek mi lekarz wczesniej nie polecał cwiczen ani dzwigania nawet wieszania firanek i odkurzac nawet nie polecał :) wiec sie dostosowałam, mówił ze najlepiej 3mc odczekac i wtedy po woli zaczynac,i tak robie wiadomo ze każdy lekarz co innego mówi ale wydaje mi sie ze to poważna operacja wiec wszystko w środku dochodzi do siebie i 3mc to realny czas ,moze odrazu sie nic nie stało by ale wole nie ryzykowac jednym nic nie bedzie a drugim sie moze cos wydażyc, pytałam tez o solarium i tez mi juz pozwolił ale kazał duzo grubo nakładac kremu z badzo wysokim filtrem na blizny:) pytałam tak z ciekawosci ale poczekam jeszcze troche i zaczne sie opalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska87
DVSVSDV czy jak Ci tam... w przyszlosci nie bede mogla karmic dziecka..ok teraz tez nie bede mogla, bo nie mam czym wiec ani mi ani mojemu dziecku roznicy wielkiej to nie robi, nie wiem czy jestes kobieta czy facetem ale gdybys byla kobieta i nie miala piersi, to nie nazwalabys nas glupimi pizdami...wnioskuje z tegi ze jestes facetem. ja sobie piersi, (a raczej ich braku) nie wybralam, to nie bylo zalezne ode mnie czy bede je miala czy nie... skoro ich nie mam to moj problem i nie wiem po co sie wpierdalasz w ten watek ???? po to zeby nam ublizyc?? wierz mi jakbym miala cos na piejscu piersi to nie zawracalabym sobie glowy operacja, jesli je masz- gratuluje Ci, jesli nie... wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wam takich głupot naopowiadał, że nie będzie można karmić piersią mając silikonki??????? oczywiście, że można :) Miśka ja na stronie Mentorów wyczytałam, że najlepiej odpuścić sobie opalanie na rok czasu. Możesz sama tam też poczytać :) autentica o jakie fotki Ci chodzi? jakie widziałaś i jesteś przerażona? prace dr są złe? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska36
hej dziewczyny , we wtorek mam zaplanowaną operację. Odebrałam dzis wyniki i mam aptt 44 a norma jest 28-42. Nie wiecie czy to ma jakieś znaczenie ? mam nadzieję że to nie wyklucza przeprowadzenia operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska36
robię u dr Bieńkowskiego w bydgoszczy, bardzo sie denerwuję żeby ten wynik nie wykluczył mojej operacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
miamorek no lepiej dmuchac na zimne to prawda, ale ja juz nie moge tak bez cwiczen:(dzis bylam pobiegac, daruje sobie jeszcze fitness ale przynajmniej biegac musze-jestem uzalezniona;)jak myslisz czy jogging moze miec jakis negatywny wplyw? co do solki to obiecalam sobie ze me cycuszki zobacza slonce dopiero w czerwcu czytalam duzo o negatywnym dzialaniu promieni na blizna.. powiedz mi jeszcze czy Twoje piersi juz zmiekly?po jakim czasie robia sie miecutki, wyadje mi sie ze u mnie jakos to powoli idzie, mam nadzieje ze nie zostana skaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kasikotek 3mc po operacji to mysle ze mozna powoli biegac i itp tak mi lekarz powiedział ze juz tak wiec ja tez powoli zaczynam działac, a na solar to tez tak mysle ze na wiosne zaczne narazie zima wiec dam rade:) co do miekkosci to ja mam mentory a one nie sa takie miekkie jak inne wiec powoli mi miekkna choc ja osobiscie wole twardsze mi to nie przeszkadza ,ale po wolutku miekkna wiec nie martw sie napewno tez zmiekkna:)ja jak czuje takie twardsze to mi sie podoba ze takie jurne są hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica1
Hejka Desperados no wejdz sobie na ten link http://www.nemtr.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=101.Z tym ze juz pisałam, tam nigdzie niema kto je robił, a nie sądze że tylko Dr Brzuchański tam operuje...więc oki a Ty widzialas jakies fotki jsk bylas na konsultacji??? Wiesz ja jade w ciemno , caly czas nie moge sie dodzwonic i jade z bardzo daleka..wiec probuje sie dowiedziec jak najwiecej..fotek nigdzie nie ma oprocz tej stronki i beauty Chcialabym zobaczyc jak wygladaja piersi z anatomicznymi implantami,bo musze sie na cos zdecydowac i nie moge co byscie mi poradziły mam 164cm,76cm pod biustem waże jakieś 50kg wiec jestem drobna .Nie chce jakiś dużych piersi tylko żebym w końcu wyglądała jak kobieta jakieś pełne B wystarczy więc anatomy czy okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
miamorek tez mam mentory i tez mi sie podobaja jurne;) ale narazie jak stoje wyprostowana to sa bardziej niz jurne;)hehe, ale skoro mowisz ze miekna to spoko, a jak z ruchomoscia, robia sie z czasem bardziej ruchome (chodzi mi o uniesienie ich w gore) gdzie je masz tak w ogole pod miesniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ja też dosyć długo po op miałam wysypkę na dekoldzie i nie mogłam sobie z nią poradzić,wyglądało to okropnie i bałam się,że ma coś wspólnego z impl. poszłam do lekarza rodzinnego,przepisała mi oxykort i wyleczyłam,więc Ty też się wybierz do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kasikotek mam pod miesien 320cc moje sie nie pruszaja chyba :):) nie sprawdzałam wiec jak nimi potrzasne to napisze na razie obchodziłam sie z nimi jak z jajeczkami hihih na razie wraca powoli czucie w prawej piersi a lewa jest jeszcze po drażniona ale mam nadzieje ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
kasikotek a ile jestes po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jutro o tej porze będe już PAMELĄ ANDERSON Hahaha,a najgorsze jest to że rano obudziłam się z katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
miamorek ja jestem 6,5 tyg. po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
a ja jestem 10 tyg. po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
w 3 tyg. prowadziłam samochód, nosiłam 9kg. dziecko na rękach, sprzatałam, odkurzałam i myłam okna . cycuszki miałam juz mięciutkie w 4-5 tyg. do dziś, z czuciem to samo i wogóle bardzo szybko doszłam do siebie chyba dlatego że musiałam : obowiązki moja rada to: nie przesadzac i nie obchodzić się z nimi jak z jajkiem a napewno wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×