Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Dzidka87
Witajcie moje drogie Panie :) ja obecnie jestem 9 dzień po powiększaniu. Strasznie bolało na początku,klucia, brak możliwości normalnego oddychania itp. Śpię dalej na plecach w pozycji pół leżącej, gdyż podnosząc się do wstania z łóżka odczuwam jeszcze ból. Źle to wszystko znosiłam. Poprawa zaczęła następować po 5 dobie. Ja mam 164cm, waga ok 55kg pod biustem 74cm. Byłam bardzo płaska, nie miałam żadnej tkanki tłuszczowej w piersiach. Mam implanty okrągłe 375cc z wysokim stanem. Opuchlizna zaczęła schodzić. Myślałam, że będą większe i obawiam się, że jak opuchlizna jeszcze zejdzie to zmniejszą się bardziej ;( obwód w piersiach mam 88cm teraz... Czy bardzo piersi maleją po zejściu opuchlizny i jak zaczną robić się miękkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszeczkę są mniejsze po zejściu opuchlizny. Robią się miękkie ale nie od razu. Niestety w tej kwestii musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidka87
dziękuję za odpowiedź, a po jakim czasie zauważyłyście, że już opuchlizna wam zeszła? czy to jest jednoznaczne z tym jak one miękną, czy najpierw schodzi opuchlizna, a potem z stają się miękkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw schodzi opuchlizna a dopiero potem miękną - to może troszkę potrwać. a jak ci będzie schodzić opuchlizna to czasami schodzi nierównomiernie i jedna pierś jest mniejsza a druga większa, ale tym się nie masz co przejmować i martwić bo potem wszystko się wyrównuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowka28
Jestem dwa dni po zabiegu i cierpliwie czekam na efekt końcowy a jak wiadomo to może jeszcze potrwać 1-6 miesięcy zanim piersi będą ostatecznie ukształtowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidka87
Dziękuję bardzo za odpowiedz i wsparcie :) zaczynam być zadowolona z efektu, gdyż wydaje mi się, że opuchlizna już w większości zeszła, przynajmniej tak mi się wydaje :) a Tobie Tippy długo schodziła opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
hej sa dziewczynki z dłuższym stażem? ja robiłam w lodzi kwietnia 2011 tak wiec juz troszke czasu mineło u mnie sebidin 335ml okragłe i zapłaciłam 12,700 aale warto było, wybrałam najblizszego lekarza ktoremu po prostu po pierwszej wizycie zaufałam, pozatym jesli chodzi o male dziecko bardzo mi odpowiadal termin ..wieksze u mnie wygladałyby nienaturalnie a o taki efekt mi nie chodziło jest fajnie, zmiekły po takim czasie..;D zauwazyłam jednak że w jakięs infekcji ostrej mam w nich klucia ale to bardziej dyskomfort ktory wystepuje tez czasem w czasie okresu jak i dni płodnych...niektore babeczki z reszta i bez powiekszania odczuwaja te dolegliwosc.. zyje z nimi jak ze swoimi:P przyzwyczajenie juz wzielo gore..na boczku tylko musze miec reke jedna wzdluz ciała:P bo czuje lekki dyskomfort i lepiej tweraz spi mi sie w staniczku... jedno jest pewne Nie żałuje... mysle ze czas leci i niedlugo trzeba bedzie ponowic zabieg:|P DZIDKA ja wiem ze po tym jak one miekna piersi jakby wypychaja sie do przodu:P nie martwilabym sie na twoim miejscu choc wiem ze ludzka natura czesto odczuwa niedosyt.. u mnie po dwukrotnym karmieniu zostal mi tylko piekny zarys piersi;) po tym czasie sa wielkosciowo dla m nie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
zejdzie opuchlizna minie pol roku i powinnas byc z wielkosci zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidka87
Jesteście kochane ! :) ja tylko czekam jak będe mogła już spać na boku :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to trwało jakoś ok. dwóch miesięcy z tego co pamiętam, albo troszkę krócej nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela_Szara
Hej, u mnie też to około 2 miesiecy. Mysle,ze moze nawet 3 :) Ale spokojnie, wszystko da się rpzezyć a czas mija wyjątkowo szybko. Ja mam eurosilicony i chwalę sobie ogromnie. Mam je już jakoś od roku. Dziewczyny a jak efekt dłużej?:) Czekam na opinie "wyjadaczek":) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela_Szara - ja jestem bardzo zadowolona! teraz są miękkie i takie "moje" :) także trzeba być cierpliwym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela_Szara ja też już nawet nie pamiętam, że miałam operację :). na początku musiałam się przyzwyczaić, ale teraz są już moje i tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam ze po powiekszeniu piersi nie mozna chodzic na saune czy to prawda czy wy chodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem przed operacją. Lekarz dobrał mi anatomy 260ml. Jestem bardzo drobna 45/157, ale czytając wpisy na forum, zaczynam się obawiać, czy implanty nie będą za małe. Chciałabym mieć średnie C - jakieś 88cm w obwodzie. Czy któraś z Was ma podobny rozmiar implantów? Będę bardzo wdzięczna za przesłanie fotki, jaki jest efekt przy tym rozmiarze. mój mail: marta.xs@wp.pl Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwsze miesiące należy unikać przegrzewania implantów i sauna jest niewskazana. zresztą sauna opóźnia też gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzniedlugo
Ana3, czy jestes zadowolona z wyboru wielkosci?jakie masz dokaldnie profil mentorkow? Waham sie nad 225 i 260 hp ale nie chce za duzych, wystarczy mi rozmiar c. Wiem ze te 35ml to niewielka roznica ale ja sie wciaz zastanawiam,a bo nie chce aby byly zbyt widoczne na bokach (mam waska klatke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można na saune chodzić, tylko dopiero po jakimś czasie...zresztą do sportu też nie zaleca się od razu wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo11
hej, jestem po konsultacji u dr kasprzyka mam do wyboru 305 lub 350 ml anatomiczne, nie wydaje sie wam ze to duza roznica pomiedzy jednyma drugim rozmiarem ? mam 160 i waze 48 kg, termin planowany to 19 grudnia ale wciaz sie waham ! ktoras byla u niego operowana ? polecacie klinike ? personel ? opieka i pozniejsze konsultacje wszytsko ok? martwie sie, ze bo wydaje mi sie, ze wybor przez niego rozmiaru byl taki szybki pomierzyl i już ? jak to jest z zaburzeniem czucia ? pojawilo sie u ktorejs z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo11 - to może wybierz się na jeszcze jedną konsultację do innego lekarza? wiadomo, będzie to kolejny koszt ale może warto zasięgnąć innej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jestem tu nowa,ale czytam namietnie wasze wpisy.jestem niska165cm.i 52kg.doktor wybral mi okragle impl.300ml.lub 325ml.ja bardzo bym chciala miec takie duzec,czy mniejszed.,i zeby byly jak dwie polowy pilki,cale okraglutkie i zeby nie wisialy za bardzo,czyt. cos o wysokim profilu,czy jakos tak,jak mam wybrac,pomocy,prosze i dziekuje.pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzaaastinka
Krysia12 jesteś tutaj jeszcze? Chciałabym, żebyś wysłała mi zdjęcia swoich piersi. Jest 2 dni po operacji i mam identyczny implant i chciałabym zobczyć jak będę wyglądała za jakis czas bo poki co sa sterczace i troche na boki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
hej Czytam Wasze wypowiedzi od początku tego roku, właśnie zdecydowałam się na zabieg powiększenia. Mam 160 cm wzrostu i 48 kg wagi, myśałam o implantach 270 cc ale nie chciałabym by były za "małe " ale chciałabym by wyglądały naturalnie. Czy któraś z Was ma podobne wymiary i wybrała większy implant? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała74
ja mam 160 ważę 47 kg i mam impalnt 225 anatomiczny przed operacją pod biustem 70 w biuście 74 czyli prawie nic ,a teraz 1,5 miesiąca po operacji piękne naturalne cycki w biuście 85 ,dla mnie super ,wspaniałe stanik 65 c -jestem mega zadowolona,ale ja chciałam efektu naturalnych cycków -wie tylko mąż ,bo są takie jak dawniej w staniku z gąbkami -ale o to mi chodziło. Musisz sama zdecydować jakie chcesz mieć -weż sportowy stanik i nalej wody do woreczków zawiąż i włóż do stanika i zobaczysz jaki będzie efekt -tylko sobie odmierz te 270 ml. ja tak testowałam -zmierz się centymetrem z tymi woreczkami i zobaczysz co ci wyjdzie ,naprawdę bardzo podobnie jak póżniej po operacji -mnie doktor sugerował 255 ale powiedziałam, że za duże i wybrał 225 i jestem bardzo zadowolna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MALA 74 bardzo Ci dziękuję za radę bardzo pomocna!!! Właśnie tak zrobiłam, fajna sprawa tak sprawdzić rozmiar przyszłych cycochów. Mam konsultację za tydzień w piatek u doktora Łonia :) nie mogę się już doczekać , chociaż terminy operacji są podobno na grudzień już :((( Ja w "biuście bo trudno to nazwać biustem mam 77 a pod 70. AL tak naprawdę to bez stanika płasko, równo z deską :( Długo się decydowałam bo kasa ale po przeczytaniu Waszego forum nabrałam chęci odwagi i już nie odpuszczę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kasia2201 wyżej pisała : nie wbiłam nicku z radości , że to już powoli się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Chciałabym pełne C ale nie wiem czy w moim wypadku się uda :(. taka eska jestem a po karmieniu to już w ogóle tragedia tylko brodawki większe zostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga82
Cześć dziewczyny moje marzenie o posiadaniu piersi powoli się spelnia. Operacja 06.11 już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maga82 gdzie będziesz robiła operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×