Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kasikotek
eniii jakiej firmy masz implanty i gdzie umiejscowione p/m, p/g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy do otwartej galerii na beauty ma dostep kazdy zalogowany choć nieudzielający się? Jeśli tak to gdzie szukać tej galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
mam McGhany anatomiczne pod mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 - musisz wysłać do Kamili swoje zdjęcie sprzed zabiegu (jeśłi ktoś jest już po to wiadomo, przesyła to co może) i mieć min 20 postów w danym dziale (jeśli chcesz dostęp do galerii powiększania piersi to w dziale o powiększaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie własnie dostałam głupiego jasia i zaraz już mnie zabierają jak się obudze to napisze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Witajcie :) dolacze sie niesmialo do was ;) Mam termin zabiegu na 02 luty i juz nie moge sie doczekac. Caly czas mysle o operacji, jak przebiegnie, czy bede zadowolona z efektow, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc napisz prosze jak to jest u Kasprzyka z cyckonoszami,sa wliczone w koszt zabiegu ,jesli nie ,to jaka cena i jakie kolory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autentica ja byłam na konsultacji w Trzyńcu i nie widziałam tam żadnych jego prac, ani nawet silikonów, bo tam tego nie ma, sam nawet mi o tym wspominał. Co do jego stronki to nawet jej nie oglądaj, bo jest beznadziejna, już dziewczyny na Bueaty o tym pisały, ale z opinii i zdjęć wynika, że jest świetnym specjalistą :) Ja również czekam na dostęp do galerii zamkniętej, już wysłaąłm fotaski, ale jak na razie cisza...no cóż, poczekam jeszcze troszkę :) aniula i jak u Ciebie??? pisz coś ? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Timida, bede miala robione u Krajewskiego, marza mi sie 300cc-350cc, ale wszystko okarze sie 28 stycznia, bo wtedy wlasnie wybieram sie na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
hej etna27 widze ze ty tez mialas u Żukowskiej prosze napisz mi jak twoje samopoczucie i czy jestes zadowolona.ja mialam operacje 24pazdziernika 2008r. jak narazie jestem b.zadowolona. mam 375cc pod miesien,160cm wzrostu, 87 w biuscie , 69 pod biustem i waze 50kg, napisz prosze czy jestes zadowolona i prosze przeslij mi fotki ja odwdziecze sie tym samym. pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Malina, mnie tez interesuje jakiej firmy masz implanty i czy okragle, czy anatomy. Jestem podobnej budowy ciala jak twoja i nadal mam dylemat jaki rozmiar wybrac , mysle nad 325cc-350cc okraglych przy 160cm wzrostu, 45kg wagi i obecnie biust 75A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boleć,boli ,ale jest do przeżycia.rozpiera bardziej niż boli. Ale z tego co tu widze to poniżej 400ml,boli coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
mala korekta ;) 48kg wagi , wiele wiecej to nie jest,ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, to pocieszające :) trzymaj się kochana cieplutko 🌼 jesteś jeszcze w klinice czy już w domku? Alessa, ja mam 165cm, 46kg, pod biustem 65cm i mam mieć okrągłe 325 ml (lub anaymiczne 320 bądź 360, ale wolę raczej okrągłe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci podają przeciwbólowego? ;) u Kubasika zawsze się zostaje dwie doby czy Ty akurat tak zostajesz? u Bromka tak, jak u większości, następnego dnia po op wypis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
aniula 28 a jak z wielkością? są bardzo duże? jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
aniula 28 a jak z wielkością? są bardzo duże? jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
powiekszyc sobie biust ale zwyczajnie boje sie komplikacji.. one moga wystapic nawet po kilku latach, przerosniete blizny, efekt podwojnej piersi, asymetria, slabo gojace sie brzydki i duze blizny, ryzyko odrzuty sylikonu (ciala obcego) przez organizm, przerost torebki łącznotkankowej, którą organizm wytwarza, broniąc się przed każdym ciałem obcym, że staje się ona gruba i deformuje pierś. Trzeba poprawiać.. Możliwym i znanym powikłaniem jest stwardnienie piersi. Przyczyna ciągle jeszcze nie jest znana. Chodzi o reakcję obronną (zwiększone wytwarzanie limfy), przy czym ciało obce (implant) podlega obudowaniu przez tkankę łączną organizmu. Inne możliwe komplikacje, to: infekcja, przesuniecie implantu, tendencja do kurczenia tkanki łącznej komplikacje drobnoustrojowe ktore ystępują najczęściej kilka lat po operacji biustu. Te komplikacje są wieloobjawowe, zawierając również te związane z chorobami autoimmunologicznymi, związanymi z chorobami tkanki łącznej, gośćcem mięśniowo-ścignistym. Klasyczne choroby autoagresyjne i choroby tkanki łącznej uważane za mające związek z umieszczaniem implantów to: twardzina, toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów (gosciec przewlekły) i syndrom Sjogren-Larssona. Kobiety z implantamami donosza również o ziarniniaku, problemach z węzłami limfatycznymi, chronicznych przeziębieniach, problemach z układem oddechowym, infekcjach. mam nadzieje ze zadna z was to nie spotka www.justbreastimplants.com/gallery/complication_photos.htm ps ja tez marze o powiekszeniu piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
tez bym chciala- nie wygladasz na taka co by chciala:D wszystko wiaze sie z ryzykiem, ale do odwaznych swiat nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
czytam te wasze wypowiedzi od dawna i szczerze zazdroszcze.. odwagi! stac mnie na to bo pracuje za granica.. no kto wie moze w koncu i ja sie zdecyduje. agnieszka zdaje sie pisala o bilach stawowo po operacji ??? reumatoidalne zapalenie to jedna z konsekwencji operacji, ja juz teraz mam mega problem ze stawami wiec po prostu sie waham. wy naprawde nie boicie sie konsekwencji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
aha - no ja akurat wiele w zyciu zaryzykowalam i to racje ze kto nie ryzykuje ten nie ma - niczego nie zaluje ale inna bajka kiedy chodzi o zdrowie... nie sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslac w ten sposob musialabys nawet bac sie witaminy C bo po niej tez moga byc jakies skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
kilka z was sobie w koncu te cycki zrobilo i co ?? zero powiklan jak na razie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
kilka z was sobie w koncu te cycki zrobilo i co ?? zero powazniejszych powiklan ?? ja nie pisze tego zlosliwie, nikogo nie potepiam ze chce miec wieksze cycki sama tez chce! i zadne pier..nie o akceptacji mi nie pomoze po prostu sie obawiam tej operacji ale moze jak poczytam jeszcze przez pol roku ile z was jest z zabiegu zadowolonych i nie ma powazniejszych problemow z nowymi piersiami to i ja sie zdecuduje.. ale czy naprawde nie ma???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U dr.Kubasika zawsze leży się 2doby , wczoraj dostawałam morfine na noc, a dziś pyralgin przeciw bólowy. Co do rozmiaru to są zabandarzowane i jeszcze nie wiem,ale z tych wszystkich babek które są ze mną w klinice to ja mam największe implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNE JAJA co mnie podkusilo zebu tu dzis wejsc,obiecalam sobie na razie spasowac z czytaniem co by nie sfiksowac a tu tez bym chciala...no niezle wiem ze istneiej komplikacje i wole nawet nie czytac jakie,najwazniejsze to pozytywne myslenie do tez bym chciala ja mam problem z kregoslupem a i tak to zrobie,jak sie tego tak bardzo pragnieto nic nie jest w stanie ci przeszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×