Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Aniula, dzięki za info :) ja też uważam, że powinnyśmy jednak dwie doby być w klinice.. heh Kasiek - co u Ciebie? :) :) też bym chciała - jak na razie z całego topiku (od samego początku) jedna dziewczyna miała kompletne CC w obu piersiach. kilka miało moim zdaniem niefajne blizny, ale nie traktowały tego jako problem. jest ryzyko, jest zabawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do też bym chciała --->>> wszystkie zdajemy sobie sprawę z komplikacji, ale ja jednak wybieram ryzyko :) Może pomoże Ci czytanie topików jeszzce przez pół roku, nabierzesz odwagi, ze nic się nie dzieje a statystycznie może wypaśc komplikacja właśnie na Ciebie. I do kogo będziesz miała żal??? Jak masz takie podejście, to lepiej daj już sobie spokój z powiększaniem... Aniula gratuluję !!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
samanta tak mam 375 okragle eurosilicony, alessa ty sie zastanawiasz jaki rozmiar wybrac , ja tez mialam A teraz jest C wygladam bardzo naturalnie znajomi nawet nic nie zauwazaja (a tak sie balam opini innych)ale tak szczerze powiedziawszy chcialabym ciut wieksze, jak to dziewczyny pisza apetyt rosnie..:).chociaz wiazalo by sie to z wiekszym bolem , a i tak z tego co mialam jak przyjelam 375 to myslalam ze mi skora peknie w pol . mam jeszcze pytanie do reszty dziewczyn czy ktoras z was ma problem z rozstepami na cycuszkach po operacji ?? ja jestem po operacji juz prawie 3 miesiace a dopiero 2 tygodnie temu zauwazylam malutkie rozstepy po jednej i drugiej stronie sutkow.znacie jakis dobry krem aby je zlikwidowac albo pomniejszyc?? pozdrawiam cycolinki ps.etna odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Malina, a wiesz moze jakiego profilu byty te twoje 375cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie tej wysypkito sa jakby jakies pryszce na plecach i na klatce i jest tego coraz wiecej..ja nie umiem sobiez tymporadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica1
hej Do desperados czy mogłabym mi podać numer gg, chcialabym się dowiedzieć paru spraw odnośnie operacji, cały czas się nie mogę skontaktować z Dr Brzychańskim a operacja mialaby być już za 4 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu boli jak cholera,ale z dnia na dzień coraz mniej. Mam nadzieje że za tydzień już o wszystkim zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
alessa ja mam wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autentica proszę bardzo 6889783 :) aniula fajnie, że to już za Tobą :) kurcze, ja na piersiach nie mam rozstępów, newet po ciążach, więc skórę mam chyba elastyczną...mam nadzieję, że te implanty nie zrobią mi tego, co nie zrobiły ciąże :o:o:o a na rostępy może zapytaj w aptece, coś na bank doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiu, słyszałam,że doda miała 450 okr ale podobno zmniejszała.. generalnie to chyba jedna z większych tajemnic RP ;) mailna, na powstałe rozstępy podobno nic nie działa.. czytam wszystko co się da nt temat (profilaktycznie) i raczej takie są opinie.. niektóre zabiegi, specyfiki, rozjaśniają trochę rozstępy, ale ich nie likwidują - nie da się przecież rozerwanego włókna kolagenowego spowrotem złączyć.. Tobie się one zrobiły dopiero teraz? prawie 3 mies po?? a czym smarowałaś ogólnie piersi po zabiegu? ja na razie koncentruje się na profilaktyce i dziewczynom przed - polecam. capivit hydro i tran (ogólnie coś z wit A i E i z NNKT) doustnie, zewnętrznie fissan (lub inny preparat p/rozstępom), ewentualnie jakieś olejki typu jojoba, oliwa z ol etc :) mam nadzieję że uniknę rozstępów.. Ania, jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się całkiem dobrze coraz lepiej, już się nie moge doczekać kiedy zobacze swoje cycuchy w całej okazałości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest już dobrze chodze normalnie tylko wiadomo nie unosze do góry rąk,najgorsze były pierwsze 2dni no i jeszcze wczoraj troche bolało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Gratulacje Aniula !!!! Mnie to czeka 27.01 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie każda noc to dla mnie koszmar,ogólnie jeszcze boli.Miałam jechać na zdjęcie bandarzy w niedziele,ale jade w piątek,bo tak mnie swędzi wszystko pod tym bandarzem że już nie moge wytrzymać.Także w piątek już je zobacze,nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Aniula.. w nocy Cię mięsnie bolą czy plecy bardziej...? ja się obawiam bólu w pleckach, bo mam kręgosłup w chińskie osiem powykrzywiany niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Cycolinki co tu tak cicho i pusto się zrobiło to forum zawsze tętniało życiem ,a teraz normalnie martwa cisza zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia82
aniula28 czyli bedziesz zabandażowana tydzień? to długo chyba ale nie wiem;) A wydaje Ci sie że sa duże jak np masz ubranie na sobie to widać dużą różnice? Jutro ide zrobić cycuchy - o 8.30 mam sie stawić w kinice. Bardzo się ciesze ale też strasznie boję.... Jak tylko będę w stanie to dam znać co i jak.Mam nadzieje ze będzie ok i szybko dojde do siebie. ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
hej dziewczyny , jak sadzicie czy bedac 3 miesiace po powiekszaniu moge zaczac biegac , bo troszke sie rozleniwilam i przytylo mi sie troszke...jak sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
hej dziewczynki ,ja mam konsultacje 10 .02 u dr. Pisery w Łodzi slyszałyście coś o nim? miała któraś robione piersi? Ciekawe jakie mi zaproponuje :) już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizi69
325ml to troche malo -chcesz powiekszyc z "B"na male "C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
samanta plecy nie bola bardzo boli miesien przeciez on jest caly pogruchotany. ktoras z dziewczyn pisze o rozmiarze biustonosza po wlozeniu jakiejs pojemnosci implantu.tego nie da sie w ten sposob okreslic.ja bylam zupelnie plaska i na pierwsza operacje zdecydowalam sie na implanty o poj 250 i to bylo naprawde pelne c. po jakims czasie zaczelam zauwazac ze jest cos nie tak okazalo sie ze lewa piers jest duzo mniejsza a wczesniej bylam zupelnie plaska wiec co moglo sie stac? implanty mam pod miesien i w prawej piersi miesien mam mocno rozbudowany jak bym na silowni duzo cwiczyla a w lewej taki normalny. mam teraz zrobione w prawej 300 a w lewej 375 sa identyczne.mam 75 pod biustem i uwierzcie mi ze zadne d nie jest na mnie dobre musi byc e.pewnie ze jak babka dala mi z ciekawosci 90 d to bylo tylko straszne i smieszne. i naprawde nie okreslicie po implantach ze ktos z b przejdzie na c. jezeli np. taka osoba ma swoje pelne b i wlozy implant o poj 325 to e ma za male. ja nie mialam nadmiaru skory i zero gruczolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
micki napisz mi jakie masz wymiary ,bo ja też jestem zupełnie płaska ,no może prawa pierś jest odrobinkę większa,moje wymiary to:168cm,54kgi mam wąską klatkę.Napisz mi czy twoje piersi wyglądają naturalnie ,bo ja bym chciała tak ładnie zarysowane coś jak Doda tylko mniejsze:) A i dziewczyny na konsultacje trzeba wziać jakiś stanik na przymiarki wkładek?bo ja mam tylko z posch up-emtak wyszło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Nie trzeba stanika. Lekarz po zbadaniu zaproponuje Ci rozmiar. Ja mam 170 i 52 pod biustem 70 lekarz zaproponował 300 ale wytargowałam 375 pod mięsień. Podobno wyjdzie E z małego B. Zabieg mam 27.01 .Nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mici - to ze mięsień boli to na pewno, ale wiele dziewczyn mówi, że następnego dnia bardziej odczuwa ból pleców niż tego mięsnia własnie.. dlatego ja się obawiam, że u mnie może tak też być.. chyba będę spać na siedząco heh ;) a z rozmiarami po op absolutnie się z Tobą zgadzam :) tyle tylko, że jeślo masz 75cm pod biustem to może powinnaś przymierzyć 70 ale nie E tylko F lub FF ;) moze okaze się jeszcze lepiej dopasowane do twojego ciała i biustu :) mi na konsultacji był potrzebny stanik do przymierzenie impl, najlepiej mieć jakiś cienki, sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×