Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Anka
Może mój profil wysoki tez zrobi lepszy efekt..nie jestem specjalistka.. Jakaś pacjentka tez miała wyjściówkę 75 a i przy takim samym rozmiarze implantu uzyskała duże d małe e..chce mieć ładny, duży,ale nie za wielki i nie za mały biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Anka, na pewno Twoje oczekiwania roznia sie od moich wiec moze nie warto zamartwiac sie na zapas, sam stres zwiazany z zabiegiem wystarczy ;) Nie mam pojecia szczerze jaki wplyw na wielkosc ma profil implantu, ja mam sredni ze wzgledu na to, ze jestem raczej szczuplejsza o gory- czytaj nieproporcjonalna ;) Zdjecia moge przeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Mój adres ankaaa1990@interia.pl.. Jak wyślesz daj znac..tak jak prosiłam przed i po.. Jeśli przed jakieś w ogóle robiłaś..bo ja nie robie przed.. Wole nie zostawiać ich sobie na pamiątkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Anka zdjecia wyslane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja tez waze tyle co ty i wymiary podobne i tez wlozylam 325 i to jest zdecydowanie za malo!!!!! naprawde wygladaja bardzo naturalnie ale nie spelniaja moich ioczekiwan.. doktor tez mi powoedzial ze inne beda za duze ale teraz wiem ze to nieprawda.. teraz pewnie pojde drugi raz pod noz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
A masz jakieś zdjęcia z boku z przed i po?bo z przodu wydają się nawet dosyć duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny lekarz was mierzy i sprawdza ile wejdzie w kieszonkę piersiową przedewszystkim w średnicy tak aby piers nie wchodziła pod pachą. Dlatego tak bardzo różnią się nasze możliwości, ja jestem 6 dobę po op bardzo chciałam 325 ale jak lekarz mnie obrysowal to piers chaczyla. Mam 300 okrągłe. A i pamiętajcie że piersi się różnie układają inne są blisko inne idą na boki i to jest ważny aspekt. Pozdrawiam Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Aniu a masz pod gruczoł czy pod mięsień? O jakim profilu?jakiej firmy? Jaka masz wagę i wzrost?i jakie twoje wymiary były przed operacja i jaki według założeń lekarza będzie końcowy efekt? Bardzo się martwię, że te 275 wyjdą mi małe;( a nie wiem czy te 25 ml mniej od twoich zrobi w moim przypadku dużą różnicę..z góry dziękuję za odpowiedź.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam technika dual plane czyli cześć pod mięsień cześć pod gruczoł. Nowoczesna metoda która powoduje szybkie dojście do formy. Implant mentor 300 cc Round High Profile. Ja jestem bardzo wysoka i mam wąska klatkę piersiow. 185 cm wzrostu i 68 kg moja wyjsciowka to małe a. Zanik piersi po dzieciach. Teraz mam sportowy stanik male D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeśli masz dobrego lekarza zaufaj mu. On wie co robi a dla niego to bez różnicy czy wkłada 275 czy 325. Musisz dobrze przekazać swoje oczekiwania. Pokaż zdjęcia piersi lekarzowi które Ci się podobają, określ czy chcesz naturalne czy bardziej jak celebrytki ;-). Ania. Ja robiłam poznan -swarzedz klinika kolasinskiego. Z czystym sumieniem mogę dziewczyny polecić profesjonalny personel doświadczeni lekarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
A ile masz pod biustem?tez 75?ciekawe ile ci zmaleje.. Bo wiadomo, że teraz są troszkę opuchnięte :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
To te moje 25 ml nie będzie robiło jakieś wielkiej różnicy?zawsze marzyłam o ładnej miseczce c.. Boje się,że wyjdą za małe..tyle kasy i bólu i być niezadowolona z końcowego efektu..nie ma chyba nic gorszego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod biustem ma 75. Jeśli boisz się ze będą za małe a lekarz zgodził się na 300 weź 300. Jeśli lekarz się nie godzi niech uzasadni dlaczego, najczęściej jest tu problem ze średnica implantu jeśli jest za szeroka nie można wlorzyc. Jeśli w szerokości się włoży to 300 wejdzie nawet jeśli masz wyjściowe A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Właśnie problem w tym,że lekarz mówił ze te 275 to jest max co mi wejdzie.. Bo większe mięsień nie przykryje.. A z tego co pamietam z konsultacji to on nic nie mówił o większym rozmiarze ze 300 tylko o jakiś większych.. Możliwe, że aż taki przeskok mógł być w średnicy mojego iplantu tylko o jeden rozmiar..? Każda firma ma takie same wymiary, czy do każdej są inne katalogi? Bo się nie znam.. A ty jesteś zadowolona ze swojego rozmiaru w chwili obecnej?bardzo jestem ciekawa jak wizualnie teraz Wyglądaja, a jak wyglądały przedtem.. Choć mam wąską klatkę piersiową z jakieś 11.7 to wydaje mi się ze po tej mojej wkladeczce nie będzie zadowalajacego efektu..dziewczyny biorą grubo po 300 ml, nawet 400i osiągają tylko miseczkę c.. Pewnie stąd ta moja wątpliwość.. Jestem załamana, chce mieć duże 75C:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania wysłałam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
PIEKNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Cześć dziewczyny czytam Wasze wypowiedzi i wydaje mi się że lekarz proponuje Wam za mała wielkość implantów, widze że macie oczekiwania do pełnych dużych C lub D. Ja mam w środę operację (25.02). Mam 160cm wzrostu i niecałe 50 kg wagi. Pod biustem mam 75 cm jestem, drobna i szczupła. Moja wyjściówka to malutkie B ( po ciąży i karmieniu piersi się dosłownie skurczyły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Implant jaki mi zaproponował lekarz to okrągłe 350cc lub 375cc profil HP. Implanty będą pod mięśniem (bo w przyszłości mam zamiar jeszcze karmić piersią). Powiedział że 375cc to jest max i nie będą mi nachodzić pod pachę, przy wielkości 350cc/375cc osiągnę pełne D rzekomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Ufam mu, byłam u 2 specjalistów i wcześniejszy również doradzał mi tą wielkość implantu. Dla chętnych mogę przesłać swoja wyjsciówkę a zdjęcia po operacji wyślę później gdyż zostało jeszcze kilka dni :) Spotkałam sie z wieloma wypowiedziami znajomych i każda mówi żeby zawsze wybrać tą większa wielkość aby nie było później rozczarowań jak piersi się zmniejsza jak opuchlizna zejdzie i ''usadowią się'' :) trzymajcie kciuki i życzcie mi powodzenia bo boję się jak cholera operacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Przepraszam że rozdzieliłam moja wypowiedź na kilka ale gdy chciałam dodać całość wyświetlał mi się komunikat że moja wiadomość to SPAM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Jestem podlamana. Za tydzien mam termin i dostalam angine. Nici z operacji, musze przesunac na inny termin. Nie wiadomo kiedy bedzie cos wolnego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Nie strasz mnie :( ja od 3 dni jestem przeziębiona i mam nadzieję że sie wykuruję do środy ! Byłabym strasznie załamana gdyby tak sie nie zdarzyło, mam mała córę która mnie zaraziła :( Póki co wygląda to na zwykłe przeziębienie i mam nadzieję że nic więcej się z tego nie rozwinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Tequila 22 a jaka masz szerokosc piersi? Bo ja niecale 12 jak mi obliczal, dlatego więcej się nie zmieści i powiedział ze u mnie i tak będą wyglądać na wielkie te 275ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do gosc Anka Wiem ze nie do mnie to pytania. Tez mam waska klatke i max. moge miec 11,5 cm, ale pojemnosc bede miala 345.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do Tequila 22 Tez mam małą córkę i obie siedzimy na antybiotykach. A najfajniejsze jest to ze jeszcze we wtorek bylam na ostatecznej konsultacji i Panie pielęgniarki zartowały zebym tylko teraz sie nie rozchorowała..... no kurna wykrakały. Chce mi sie ryczec. Jak sie nigdzie nie wcisne to najblizszy termin koniec maja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do to ja 82.. Ja nie wiem dlaczego mogę mieć max 275 , podobno wiekszy wyszedłby mi pod pache.. A tobie nic nie będzie wychodzić pod pachą? Przecież lekarz by mnie nie kłamał chyba co?tez masz mieć naturalny efekt czy Lekarz powiedział ci, że będzie bardziej sztucznie twój biuscik wyglądał?a jakiej firmy będziesz miała implant i ile wyjdzie cie cała operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Wlasnie we wtorek bylam jeszcze raz na konsultacji zeby upewnic sie ze implanty nie beda za duze. Mowilam ze chce uzyskac naturalny efekt i nie chce wygladac smiesznie. Zastanawialam sie nad 300, ale lekarz doradza wziac wieksze, powiedzial ze z mniejszych bede niezadowolona. Bede miala mentory anatomiczne z wysokim profilem, 11,5cm szerokosci, projekcja 5,8cm. Za wszystko place 14400zl. przepraszam za brak pl liter, pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalo
dziewczyny po zabiegu mam pytanie, czy dotykajac piers wuczuwacie implant? tzn tak jakby inna strukture i w zaleznosci od pozycji mozna wyczuc jakby sie marszczyl w srodku, z zewnatrz tego nie widac.... ja tak mam i zastanawiam sie czy to normalne czy powinnam panikowac i kontaktowac sie z lekarzem? jestem ok 2 miesiecy po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
A ja mam miec okrągłe.. Może dlatego.. Ja anatomicznych nie chce bo bałabym się przekrecenia a anatomy inaczej wielkosciowo wychodzą niż okrągłe.. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalo - coś jest nie tak Po prawidłowo wykonanym zabiegu nie ma możliwości wyczucia ż e ma masz plastyk w piersiach. Muszą być naturalne , Jeżeli jest inaczej masz coś spierdzielone Szybko reklamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×