Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc Rozumiem ze operacje masz u dr.Stanczyka. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dam Wam znać jak już tylko będę w stanie pisać. Goskowa 76 możesz mi przesłać zdjęcia swoich piersi na maila? agamyszor@op.pl byłabym bardzo wdzięczna. Mam nadzieję że już w poniedziałek będę w miarę się czuła i uda mi się coś naskrobać.Ciekawa jestem co się stanie z naszymi cycuszkami na stare lata,podobno nie trzeba ich nigdy wymieniać ale jak np. nasze urosną bo przytyjemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 - ja mam operacje na 23 marca :) Tak doktor Stanczyk bedzie operował :) jeszcze nie wybrałam tez implantu duzo mysle nad tym no i tak juz po konsultacji pomyslalam sobie ze skoro bede miala lifting a potem implant to chcialabym by zmniejszyl mi otoczki bo i tak bedzie cięcie wokoł niej . wydaje mi sie ze mam je takie nawet duze a jak wlozy sie implant to sie na piersi naciągnie i beda jeszcze wieksze otoczki a nie chce tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Ja mam 27.02.u dr.Stanczyka. Zastanawiam się nad wielkością implantów. Czasu na podjęcie decyzji zostało mi niewiele-ok.10 dni. Teraz mam wybrane 345cc, mentor anatomiczne, z wysoka projekcją (5,8 cm). Jestem nie za duża, mam 164, ważę 53 kg, szerokość klatki 70 cm i jestem płaska. Zastanawiam się nad większymi implantami.... chciałbym mieć po prostu ładne piersi. Obawiam się, że po operacji mogę mieć problem z zaakceptowaniem nowego wyglądu. Kiedyś mialam B, po wykarmieniu pierwszego dziecka A, a po wykarmieniu drugiego skali zabrakło, nawet miseczka A mi odstaje, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heeej, ja juz 2 tygodnie po operacji ;) 400ml mentor, okragle. Jesli ktos bedzie chcial zdjecia to piszcie na priv ;) martycha__@poczta.onet.pl jesli macie jakies pytania, tez pomoge o ile bede znala odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 - a doktorek taki najwiekszy Ci zaproponował? Wiekszego nie pozwolił? mi powiedzial ze wybor nalezy do mnie... ( takie mam flaki :( ) pewnie do samego dnia op bede sie wahac jaki w koncu wziac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc Na konsultacji powiedziałam, ze nie che żeby piersi wylewaly mi sie na boki. Po obliczeniach wyszło, że implant może mieć 11,5cm szerokości. Jakby były szersze, to już wchodzą pod pachy. Przy tej szerkosci największe implanty to właśnie 345cc. Bije sie z myślami.... może jak troche będą szersze to jednak nic sie nie stanie....nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Martycha; ) nie umiem odp na Twojego maila; ))))) ale zdjecia widzialam super sa.Ja mam 325 anatomy. I jestem 4 tyg po op. W obwodzie mam 75 a w piersiach 98. Agus80 wyslalam Ci zdjecie; ) napisz czy doszlo; )))poniedzialek tuz tuz; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
martycha cudne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zdjęcia Goskowa są świetne, bardzo dobrze dobrane do Twojej figurki. No poniedziałek już się zbliża a ja coraz bardziej się zaczynam stresować żeby wszystko było w porządku w trakcie narkozy i żebym ból dała radę znieść jak się obudzę. Ciekawe jeszcze jak będzie mnie ten brzuch bolał i czy dużo przy nim zrobi.Mam nadzieję że wszystko będzie ślicznie ale stracha mam. Zaraz właśnie puszczę resztę pieniędzy do kliniki i czekam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziewczyny ja jestem przerażona operacja im bliżej tym bardziej. Nie boję się bólu lecz anarkozy - że sie nie obudze takie dziwne lęki :( Mam małe dziecko więc zapewne dlatego się tego bardzo obawiam. powiedzcie mi co z biustonoszem? Jeden dostane od kliniki moge kolejny kupic u nich ale moze jakies macie sprawdzone gdzie mozna zakupić inne? Słyszałam że Trumph ? I gdzie bede mogla kupic ten pas podtrzymujący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilla 22 a kiedy masz operację? Ja też strasznie się boję narkozy więc nie jesteś sama, ja już operacje mam w ten poniedziałek więc za parę dni i się stresuję.Głupot się naczytałam i teraz się wkręcam że np można dostać zakrzepicy w narkozie, więc sama oglądam swoje wyniki badań i wpisuje w neta a że mam na najniższym poziomie ale w normie aptt to że może dojść do zakrzepicy, sama sobie wyszukuję co może się stać, głupieję dosłownie. Tez mam dziecko i pewnie dlatego bardziej to przeżywam niż jak bym żyła sama dla siebie ale chyba każda tak ma, bardziej lub mniej. Ja ogólnie jestem panikara więc dużo sobie lubię dodawać ale z drugiej strony jak biorą nas na operację to dokładnie sprawdzają wyniki i nikt by sobie nie pozwolił na niepotrzebne błędy bo to w końcu świadczy o lekarzu i on sam pracuje nad swoją renomą. Tak sobie tłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Tequilla22 ja też mam małe b i chcę pełne C i dr dobiera mi 275ml lub Max 300cc,jeszcze porozmawiam z nim w dniu operacji.jeszcze wszystko zależy od szerokości klatki piersiowej ale mi też dziewczyny pisały że jak wezmę 300 to mogę mieć D a nie C, a ja jednak chyba wolę C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
aguś - ja operację mam 25 lutego więc za 20 dni :) ja się stresuję czy 350cc będą dla mnie odpowiednie choć dr nawet powiedział że 375 cc też mogły by być ale tych chyba całkowicie nie biorę pod uwagę bo będą ogromne, oczywiście mówię o implantach mentor okrągłe hp. Kiedy robiłaś wszystkie badania? Zastanawiam się czy tydzień przed nie będzie za późno? Podziel się koniecznie nowinkami po operacji - 3 mam kciuki aby wszystko przebiegło pomyślnie. Ja już jestem cała w nerwach chodź to strachliwych nie należę a co dopiero kilka dni przed. Najgorszy dla mnie jest wybór tego właściwego rozmiaru, słyszałam że pierwsze tygodnie bimbałki są OGROOOMNE i można przeżyć szok, mam nadzieję że opuchlizna będzie w miarę szybko schodzić gdyż będę musiała po ok. 2 tygodniach wracać do pracy biurowej :) aguś robisz piersi gdyż zmieniły się po ciąży? ile ma Twój szkrab? Moja ma 2 latka, przed ciążą miałam fajne C a teraz malusie B, piersi są jędrne, okrągłe ale bardzo zmalały po ciąży i karmieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla ja robiłam badania 1,5 tyg przed bo powiedzieli mi że na antygen Hiv i HCV trzeba czekać tydzień a jak poszłam to okazało się że następnego dnia były do odebrania.Wczoraj jeszcze raz zrobiłam krzepliwość i potas bo wcześniej miałam jakieś rozjechane te wyniki chociaż dr zaakceptował ale wolałam mieć świeże wyniki.Z tą opuchlizną po operacji to nie zawsze tak jest, moja koleżanka robiła u tego samego dr co ja dwa tygodnie temu i po zdjęciu bandaża na drugi dzień zobaczyła jakie już zostaną, póżniej oczywiście spuchły ale już jak twierdzi wszystko wróciło do normy i są mięciutkie. Cierpiała tylko kilka dni a teraz już wszędzie śmiga. Ja też robię bo po karmieniu niestety z mojego całkiem przyzwoitego biuściku C niewiele zostało, teraz mam małe B i jakoś super jędrne nie są ale chce mieć śliczne pełne C.Poza tym schudłam 5 kg i ćwiczę bardzo dużo na siłowni więc mam trochę zanik gruczołu (tak lekarz powiedział), bo piersi to nic innego jak tłuszcz.Przeraża mnie przerwa w ćwiczeniach bo trzeba odpuścić ze 3 miesiące a jak ktoś na siłwni ćwiczy to z większym obciążeniem trzeba się wstrzymać pół roku:( Porozmawiam jeszcze z dr przed i też cały czas myślę czy wziąść 275 czy 300, mam mieszane uczucia.Boję się że przy 300 wyjdą mi D a o raczej by nie pasowało do mojej figury bo jestem szczupła.Moja córcia już nie jest taka mała, ma 7 lat, długo zwlekałam z tą decyzją, mam wrażenie że za długo.ty faktycznie masz jeszcze małe dziecko, kurcze to nie będziesz mogła brać na ręce przez dłuższy czas ale w sumie to nie jest już niemowle .Ja oprócz piersi będę miała plastykę blizny po cesarce, śmieję się że full opcję sobie zafundowałam więc z bólem może być różnie:):):)To Ty też jeszcze tylko 3 tygodnie, bardzo szybko Ci zleci, nawet nie wiesz jak szybko.Ja ze 3 tyg przed miałam głupie sny, spać nie mogłam bo myślałam a teraz już śpię i nic mi się nie śni, jakoś wyluzowałam choć mimo wszystko się boję.Dzisiaj oglądałam śliczne biustonosze i sobie pomyślałam że już niedługo wpadnę do sklepu i kupię hurtowo,hihi, od razu mi się lepiej zrobiło i wszystkie wątpliwości się rozwiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Tequila22, między implantem 350 a 375, jest róznica 3- ech milimetrów w szerokości i 1- go milimetra w projekcji, to naprawde niewiele, dla oka róznica prawie nie zauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
no mi wlasnie głównie chodzi o szerokość nie chcę aby były za szerokie i wystawały lub ocierały o pachy, chyba zdecyduję się na 350cc sądzę że i tak będą duże, no ale jak robić to mieć czym oddychać :) za tydzień robię badania, mam nadzieję ze wszystko będzie ok no i podzielę się z wami recenzją po zabiegu :) dziewczyny co zabrać ze sobą do kliniki ? co przydatne co zbędne itd ? I co najlepiej na siebie założyć aby było wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie... Po jakim czasie od operacji można latać samolotami? Operacje mam 17 kwietnia a chciałabym w lipcu lub sierpniu lecieć na wakacje, są jakieś przeciwwskazania? Któraś z was rozmawiała o tym z lekarzem? I tez jestem ciekawa co trzeba zabrać ze sobą do kliniki w dzień operacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie... Po jakim czasie od operacji można latać samolotami? Operacje mam 17 kwietnia a chciałabym w lipcu lub sierpniu lecieć na wakacje, są jakieś przeciwwskazania? Któraś z was rozmawiała o tym z lekarzem? I tez jestem ciekawa co trzeba zabrać ze sobą do kliniki w dzień operacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie... Po jakim czasie od operacji można latać samolotami? Operacje mam 17 kwietnia a chciałabym w lipcu lub sierpniu lecieć na wakacje, są jakieś przeciwwskazania? Któraś z was rozmawiała o tym z lekarzem? I tez jestem ciekawa co trzeba zabrać ze sobą do kliniki w dzień operacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.moja kolezanka miala w czwartek op.a w niedziele sama przyleciala ze szczecinia do Dublina, p's nie ma rodziny w szczecinie wiec byla skazana tylko na siebie; ) ja mialam 8 stycznia op.a lece do Dublina 22 lutego, narazie mieszkam sobie u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie... Po jakim czasie od operacji można latać samolotami? Operacje mam 17 kwietnia a chciałabym w lipcu lub sierpniu lecieć na wakacje, są jakieś przeciwwskazania? Któraś z was rozmawiała o tym z lekarzem? I tez jestem ciekawa co trzeba zabrać ze sobą do kliniki w dzień operacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajnie, bo szykują mi się ciekawe wakacje i nie chciałabym rezygnować :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2106
Czy któraś z Was może polecić klinikę w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezynkaa7
Witam :) mam pytanie odnośnie dr. Marka Muraszko-Kuzma czy są tutaj jakiej Panie które powiększaly biust właśnie u tego dr? czytalam dużo pozytywnych opinii o nim lecz na temat piersi jest kilka opinii. Czy doktor posiada zdjęcia wykonanych operacji przed i po? jeżeli któraś z Was mogla by mi przesłać zdjecia piersi przed i po bede bardo wdzięczna. :) sama mam rozmiar 75A i patrzeć na nie juz nie moge ;) z góry dziekuje za pomoc :) moj mail sniezynkaa7@wp.pl pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
do gość 10.13 ile kosztuje zabieg u MMk oraz jak długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezynkaa7
Dziękuję śliczne za informacje wizyte mam umówiona na 8 kwietnia. Mam nadzieje ze bedzie dobrze:) i szybko wyznacza termin operacji wakacje tuż tuż a cyc musi być ;) podoba mi sie ze można zapisac sie poprzez strone"znany lekarz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w clinice placilam 8000 za cala operacje( dokładnie 7995) a doktorowi bezpośrednio za implanty 3500 ja brałam okragle 375cc hp na pewno anatomiczne sa droższe . doktor pracuje na mentorach chyba obok allerganow jedna z lepszych firm produkujących implanty. ja na zabieg czekałam ponad miesiąc pewnie wszystko zależy od ilośc***acjentek.przed zabiegiem tez szukałam informacji na temat doktora zbyt wiele ich nie ma . było w 1 części watku ale usunięto. lekarz super jako człowiek miałam cala kartke z pytaniami na wszystkie wyczerpująco odpowiedział. tej narkozy się tak bałam ale anestezjolog naprawdę wszystko dokładnie wyjaśnił wyniki prześwietlił mnóstwo pytan . jezu jak teraz się rozbieram to az miło patrzeć w lustro przed zabiegiem miałam wiszące 70 b po karmieniu dwóch szkodnikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
wydaje mi się, że to, jak długo czekasz na zabieg zależy też od lekarza czy kliniki... im lepszy/lepsza tym czasem niestety dłużej trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×