Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość pa
Moje nabytki skończyły właśnie miesiąc :) Jeszcze noszę pas i stanik, kontrole mam 5.02 - prawy implant wyżej, lewa już ładnie na dole się zaokrągla. Lewa większa, tak było i przed operacją. Mam nadzieję, że to się jeszcze wyrówna. Skóra bardzo jeszcze wrażliwa, piersi nadal twarde. Mam 325 okrągłe allergany, w ubraniu super chociaż bez ubrania jednak wydają mi się trochę za duże. Po mału się do nich przyzwyczajam :) Jeszcze nie nadają się do użytku, cierpliwie je noszę zapakowane szczelnie i czekam aż będzie je można tarmosić i zmiekną. Nawet po miesiącu jeszcze mnie po nocy coś uciska czasem i ciągnie, zwłaszcza w tej prawej także u mnie ten proces powrotu do pełnej sprawności trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Gosc pa, dziekuje za opis po mc.mi wczoraj minelo 3 tyg I mam tak samo jak Ty. Tylko ze ja nie mam zdnego pasa, I nigdy nie mialam ;)blizn niczym nie smaruje, pod lewa nie mam od wczoraj zdnego strupka I wyglada ladnie, pod prawym mam lekkie zgrubienie na szwie, ale widoczne tylko jesli lusterko podloze pod;) Agus80 uwiez mi nie taki wilk straszny, po op pewnie beda Ci dawac leki, a w domu na pewno bedziesz miec ketanol albo cos;) te pierwsze 3 dni moze I nie sa piekne, ale przezyjesz; )co do biustu rozmiaru przed tez nie wiem jaki mialam I nigdy nie miezylam teraz troche zaluje, bo nie mam jak porownac. Teraz mam 75 D, czyli 75 pod a w 98.;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie po i przed. W poniedzialek mina 2 tygodnie od zabiegu. Mentor okragle 375 cc hp pod miesien. Juz czuje sie w miare ok chociaz jest dzien lepiej dzien gorzej ale jak patrze w dol na piersi to robi sie duuzo lepiej. Wnerwia mnie tylko to ze musze sie oszczedzac a prowadze 2 firmy i szalu dostaje ze nie moge isc do pracy i wyreczam sie wszystkimi. Bardzo dlugo odkladalam decyzje o zabiegu ze wzgledu na strach przed narkoza i tym ze sie nie wybudze. Opieka po zabiegu rewelacja jak i lekarz anestezjolog z ktorym dlugo rozmawialam o moich obawach . Efekt operacji super takie sa jak marzylam moj doktor M.M.K mnie wysluchal. Trzymam kciuki za wszystkie przed ktore maja watpliwosci . Warto. I dziekuje wszystkim dziewczynom ktore dokonywaly wpisow w tej czesci watku jak i w pierwszej ktora zostala usunieta dzien przed moim zabiegiem. Bardzo byly pomocne.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Dzisiaj przesłałam do kliniki wyniki badań i wszystko jest super, także już zaczynam odliczanie dni, jeszcze tylko 9. Boję się bólu bo ja będę oprócz piersi miała robiony jeszcze brzuszek tzn bliznę po cesarce będę miała obniżaną niżej i wycięty kawałek skóry który mi delikatnie odstaje nad blizną ale co tam, przynajmniej przy jednym spaniu zrobią wszystko co mi przeszkadza. Ja jednak chyba zostanę przy 275ml bo takie pełne C mi wystarczy, jestem szczupła i chyba takie mi starczą.Zresztą jeszcze raz przed operacją popytam lekarza, niech on zdecyduje bo jak on wybiera to naprawdę robi cudne piersi.Właśnie moja koleżanka robiła u niego 10 dni temu i ma przepiękne,sam jej dobrał rozmiar i nawet bardzo nie cierpiała.Kilka pierwszych dni a teraz już mówi że jest rewelacja i robią się miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agus80 - u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię u dr.Osucha ale martwię się bo ze stresu nie dostaję okresu,a w trakcie operacji nie wolno mieć okresu i nie wiem co zrobić żeby wywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
luteine 50 pod język tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi oczywiscie okres wypada w dzien operacji, ale dzwonilam do kliniki i powiedzieli ze nie ma problemu tylko zeby zglosic to przed operacja. Balam sie ze trzeba bedzie przelozyc, a najblizsze terminy w kwietniu... ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że będę miala operację za 4 tyg u dr.Stańczyka. Bardzo jestem rogarnięta, bo dopiero teraz się zorientowałam z tym okresem, jakoś wcześniej mi to do głowy nie przyszło. Z drugiej strony nikt mnie o to nie pytał, nie kazał wybierać terminu tak żebym nie miała okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr powiedział że nie wykonuje operacji jak ma się okres więc się stresuje bo nadal nie mam a operacja za 8 dni.chyba dodatkowo się opóźnia bo się stresuje.narazie biorę gorące kąpiele,piję herbatę z czarnej malwy i czekam,może w końcu się doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej sie nie robi, jest to jakieś przeciwwskazanie! no a z tym przesuwającym się okresem to tak właśnie jest! jak na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
do gość wczoraj Ja miałam konsultacje u Stanczyka niedawno i wlasnie sam poruszyl temat ze w dzien operacji lepiej zeby nie bylo okresu, ale powiedzial ze jesli wypadnie to nie bedzie to wielki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a mi doktor nic nie wspomniał. Zresztą dostałam propozycję nie do odrzucenia, bo okazało się że w moim pierwotnie ustalonym terminie doktor wyjeżdża na kongres i mogę mieć operację o 10 dni wcześniej albo w kwietniu..... a te 10 dni wcześniej to akurat pierwszy dzień okresu....trafiony zatopiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy można wrócić do normalnego życia po op? :) To jest bieganie, fitness, mycie okien itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć 6 tyg trzeba odczekac. Ale chyba na nogi i brzuch można robić juz wcześniej ćwiczenia.....inaczej oszalaje, teraz 3x w tyg śmigam na fitness. Mycie okien powinno być do końca życia zakazane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej. 5 lutego bedzie 4 tyg po op. Czuje sie dobrze, odkurzam, myje podlogi, jezdze autem, ale fitness to bym sie bala chyba jeszcze. Agus80 mam nadzieje ze juz masz i wszystko bedzie oki. Chce miec fajny cyc ;)odliczasz juz dni? powodzenia wszystkim zycze, I milego dnia; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goskowa jeszcze nie odliczam ale juz duzo obmyślam :P Nie wiem jak ja to zrobilam ale przy konsultacji i mierzeniu implantu nie zapytalam jaki rozmiar mi wyjdzie przy danym implancie :o teraz sie obawiam o rozmiar... a mysle nad 420 a 450... Mam pytanie do dziewczyn ktore same podróżowały po operacji. Myślicie ze 1,5 tyg po operacji dam rade leciec samolotem sama? wiadomo bagazu nie przewiduje jedynie najpotrzebniejsze pierdoły w malej torbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goskowa a Ty masz pod miesien czy gruczoł? Ja bede miec pod miesien, a to podobno dluzej trwa rekonwalescencja. A jak z ciuchami dziewczyny? Nie mozna podnosic pare miesiecy rąk do góry, jak zakładałyście swetry itp? Są jakies sposoby? Bo szczerze mowiac nie widzi mi się przez 3 msc nosic rozpinanych ubrań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz z tymi rękami? Ja podnosiłam już w następnej dobie.Jak Cie nie nie boli, nie szarpie to nie ma przeciwskazan. Jak Ty sobie wyobrazasz zycie bez podnoszenie rak do gory? Bzdury czytasz i bierzesz to na serio. 3 miesiac bez podnoszenia rak- normalnie az sie usmialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mnie zostało 10 dni do op boje się jak cholera ale także już nie mogę się doczekać. Zdecydowałam mentor okrągłe 325 cc :)Ania (mamrotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam od wielu dziewczyn po, że nie powinno się podnosić ponad głowę przez 2/3 msc w zależności od odczuwania bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.2 ,3 dni to oki ale mcy.???? To chyba trzebaby bylo na emeryturze sobie robic; ) dwa dni po moja siostra mi glowe umyla a potem juz sama wszystko robilam. Chce miec fajny cyc ;) wiesz ze ja bym dala rade, mam nadzieje ze Ty tez ;) mialam pod miesien 325 anatomy; ) swetry po 4 dniach to juz na 100 procent. Aniu bedzie wszystko oki, wiesz ze tu wszystkie czekamy na dobre wiesci od Ciebie I tez zaczynamy z Toba odliczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila22
Czesc dziewczyny, mam wyznaczony termin na 25 lutego operacje u dr. Piotrowiaka w Szczecinie. Czy ktoras robila u niego piersi ? Jak opinie ? Wstepny plan jest implanty okragle mentor hp 350 lub hp 375. Ktoras ma takie implanty nie wiem czy wybrac mnijsze czy wieksze, dodam ze w tej chwili mam male b a chcialabym duze pelne c. Bardzo prosze o opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej tequila 22 mam 325 anatomy z 75 A mam 75 D, moim zdaniem bedziesz miec duze D. Pozdrawiam serdecznie. Szczecin Dr. Kuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
a to chyba tez zalezy od budowy ciała nie? ale myślę ze i tak będziesz mieć piękny biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.operacjeplastyczne.info - wszystko temacie operacji plastycznych, medycyny i stomatologii estetycznej. Artykuły, najczęściej zadawane pytania, profile specjalistów , a także gabinetów i klinik. Wyszukiwarki specjalistów i placówek. Tu znajdziesz na pewno interesujące Cię informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni mnie nie było a tu proszę jaka dyskusjdyskusja.Goskowa dostałam wkońcu wymarzonego okresu, tzn chyba go troszkę przyspieszylam a poza tym wyluzowalam się,pomyślałam że co ma być to będzie,jak nie dostanę to najwyżej przeloza mi termin i tyle.Ja dziewczynki mam operację już w poniedziałek i nie mogę się już doczekać.Odnośnie rozmiaru jeszcze będę wybierać w dniu operacji,dzwoniłam do kliniki i pisałam do dr. i na szczęście ma wszystkie rozmiary które mnie interesują więc pewnie coś wybierzemy. Nawet chyba przestałam się denerwować bo już glupoty nie śnią mi się po nocach i śpię jak małe dziecko.Boję się tylko samej narkozy ale musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Agus80 no I super; ) to we wtorek czekamy na wiesci co I ile masz ;))))) ja narazie nie zaluje ze nie mam wiekszych no ale jutro bedzie dopiero 4 tyg; ) teraz ciesze sie ze bez push ap wygladaja tak jak nigdy wczesnie w push; ))) co do narkozy nie ma sie czego bac, spi sie jak dziecko. Mi nie kazano liczyc do 10 tak jak wczesniej to slyszalam, tylko ze teraz bede czuc nie mily zapach, I zalozyla pani maseczke, powiedziala cos do kolezanki, a potem obudzilam sie na sali po operacyjnej w swoim lozku, w staniku 75 D bez push a;) I myslalam ze cos nie tak nie boli ;)pewnie mi nic nie zrobili; ) dobrze ze telef mialam blisko to opuscilam koldre robilam zdjecia I patrzalam:) po 3 moze 4 godz wstalam i poszlam do lazienki zeby w lustrze zobaczyc; ) p's. Nie prubuj sama wstac, bo pani na mnie krzyczala ze pierwszy raz trzeba z nia; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×