Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

no boli boli, nie ma co ukrywać. Ale po to też się dostaje leki przeciwbólowe żeby mniej bolało:) ale cieszę się że macie już to za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już dziś 5-ta doba po,wczorajszy dzień chyba był przełomowy.już dziś w nocy spałam na płasko,sama wstawalam i nic nie bolało.dzisiejszy dzień też jest narazie super,uczesalam sobie kucyka na górze,też nic nie ciągnęło no i mam o wiele więcej siły i chęci do wszystkiego.żałuję tylko że dałam się namówić dr na sredni profil bo chyba wolalabym mieć wysoki,narazie śliczne wyglądają ale boję się że jak opuchlizna zezejdzie(mi się wydaje że nie są opuchnięte)to zrobią się malutkie i nie będą pełne na górze,no ale zobaczymy i tak są o niebo lepsze niż były.po ilu dniach Wy czulyscie się już b.dobrze?i czy dużo zmalaly jak opuchlizna zeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.ja 5 tyg po czuje sie bardzo dobrze;) moge juz zblizyc je do siebie; ) kupila bym sobie jakis fajny staniczek ale nie wiem czy moge juz a wizyte mam dopiero 20 lutego to zpytam, bo mam juz dosc tych babcinych; ) ciesze sie Agus80 ze sie tez tak dobrze czujesz; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opuchlizna zejdzie na pewno zrobia sie troszke mniejsze ale potem zaczynaja sie ukladac i wydaje mi sie ze tak wypychało je jakby do gory i do przodu takie rozpieranie. ja mam wysoki profil i czasem mysle ze moglam miec bardzo wysoki uhp . w miare jedzenia rosnie apetyt . ale jak patrze na zdjecie sprzed zabiegu to juz nie marudze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, wszystkie jesteście bardzo dzielne, ja niestety nie... Najbardziej obawiam się bólu po . Jestem umówiona u dr Jarlinskiego 28.04 br. - profil 322 295cc . Może ktoś ma podobny termin...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś 5ta doba po operacji a ja mam 38 stopni,czy tak.może być?wczoraj też miałam 37.8 jak.wezmę na spadek to Spada ale.zaczynam się denerwować.odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc kobietki,szukam odpowiedzi u Was... jestem trzy tygodnie po zabiegu,moje implanty sa bardzo wysoko,po jakim czasie beda "osiadac",jak to bylo u Was? nosze pas piersiowy ktory ma im pomoc isc w dol,ale na razie nie widze efektow. zaczynam sie bac czy mi dobrze umiescili implanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1986
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby wysłać zdjęcia piersi powiększanych w Poznaniu w ChirirgicaPlastica z info u jakiego dra? Będę bardzo wdzięczna, mój mail to malamipiers1986@gmail.com. Szukam na razie kliniki i lekarza, by umówić konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz na stronie dra Kubasika wgrały mi się zdjęcia i te piersi są naprawdę bardzo "sympatyczne". Z zdjęcia piersi robionych u dra Kubasika też będę wdzięćzna (malamipiers1986@gmail.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość wczoraj Jak zdejmiesz ten pooperacyjny biustonosz, to zacznie działać grawitacja. Teraz są mocno ściśnięte, dlatego są wysoko ;) Jakie masz zalecenie od lekarza, odnośnie tego pooperacyjnego biustonosza, ile czasu masz w nim chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
aguś80 Jak Twoja temperatura? Może to tylko zwykły wirus, ja ostatnio miałam 39,9 i żadnych innych objawów oprócz gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
Ach dziewczyny będzie dobrze:) biust musi się ułożyć, teraz jest w staniku co innego jak się już przyzwyczai i zmięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kontroli bede pod koniec tego tygodnia to sie zapytam Zabieg mialam 26 stycznia,leci czwarty tydzien... nosze stanik sportowy triumph i do tego ten pas uciskowy amoena od tygodnia i nie pomaga,implanty nadal sa wysoko a sutki mam nisko "patrza w dol" :-( nie podoba mi sie ten widok w lustrze i sie boje czy sie uloza :-( swoj rozmiar mialam 75b,ale sama skora mi zostala po karmieniu,implant mam 395ml z wysokim profilem cc,mialo wyjsc pelne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki mam operacje za miesiąc, lekarz mi wybrał 330ml mam 170 wzrostu i 64 wagi 75b nie będą za duże :/ nie mam wogole wyobraźni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość wczoraj A od samego początku po operacji, piersi tak wyglądały? Czy może widzisz lekką poprawę, po tych 3 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Monika 88 temperatury już na szczęście nie mam od 2 dni także napewno była związana z operacją,dobrze że sama przeszła.Jutro już jadę na zdjęcie szwów i sobie poogladam dokładnie swoje nowe cycuszki bo narazie nie ściągam pancerza tylko go odchylalam z ciciekawości. Do gość-z tymi impalntami jeżeli nie podoba Ci się och ułożenie to zapytaj koniecznie swojego dr o co chodzi i czy to tak powinno być.Na pewno persi się zmieniają do 3 miesięcy ale czy położenie implantu to nie wiem.Zapytaj i powiedz wprost co Ci się nie podoba,w końcu tyle bólu i kasy że powinno być Bosko.Tak czy inaczej noś ten pas i dosyć mocno go ściągaj,mi dr tak zapią że aż wrzynał mi się w pachy i powiedział że właśnie tak ma być bo wtedy mocno spycha implant w dół.I tak mam chodzić miesiąc.A Ty od początku miałaś pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygladaja tak samo jak po zabiegu,zeszla opuchlizna,ale dalej mam dwa garby jak wielblad :-( do tego te sutki sa na samym dole,jeden to nawet pod piers zachodzi, pas kazala mi kupic jak bylam na zdjeciu szwow moze powinnam pojsc na konsultacje do innego lekarza zeby powiedzial obiektywnie czy jest cos spieprzone...? mam zalamke wszystkie kobiety tu sa zachwycone widokiem po zabiegu a ja przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie,ze jak spieprzyli to zrobia poprawke w ramach reklamacji?na zabieg musialam wziac pozyczke i nie stac mnie na drugi robilam w renomowanej klinice u najdrozszego lekarza bo jak robic to porzadnie a tu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę jak s*********i robotę to niech poprawiają,reklamacja jest na wszystko.Ja bym chyba rozszarpala jak bym tyle kasy wydała i bólu i jeszcze byłoby coś nie tak.Nie przejmuj się narazie tylko idź do tego co Ci robił i bez żadnych ogródek powiedz co Ci się nie podoba i nie daj sobie wmówić że jest ok skoro uważasz że tak nie jejest.Narazie spokojnie powiedz że jeżeli efekt się nie zmieni do 3 miesięcy to oczekujesz poprawki,a jak coś będzie Ci mówić że nie to wtedy już powiedz konkretnie że podasz go do sądu i taką opinię mu zrobisz na forach i nie tylko,że więcej straci niż zyska.Myślę że nie powinno być problemu z poprawka najmniejszego,najważniejsze żebyś była stanowcza w tym co mówisz.A może nie jest aż tak źle jak piszesz.odezwij się do mnie na maila to popiszemy @Dla mnie osobiście dziwne jest to że pas kazała Ci nosić po zdjęciu szszwów,w każdej klinice dają stanik razem z pasem i się go zapina od razu po operacji właśnie po to żeby implant nie zmienił położenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agus80 wyslalm Ci wiadomosc na poczte,ale chyba zly adres napisalas,nie ma zadnego bledu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze,Jest błąd @l dlatego nie dostałam maila od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz poszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie mam nic na poczcie,może w temacie nic nie wpisalas i poszło do spamu a teraz korzystam tylko na telefonie bo jadę do W-wy na zdjęcie szwów i nie mogę w tel sprawdzić spamu tylko odebrane w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa..mam wielki problem.. 9marca mam powiększenie piersi implantami okrągłymi 275ml , wysoki profil i pod mięsień..firmy Polytech. Mam rozmiar duże A..Dodam, że ważę 56kg i mam 165 wzrostu.Operacje robie u Andrzeja swiatkiewicza..mam wąską klatkę piersiową i więcej mi nie wejdzie.. Lekarz powiedział, że wyjdzie B/ C, ja chciałam duże C ale lekarz powiedział, że i tak wyjdą wielkie jak dla niego..opinie wśród pacjentek ma on jest super.. Nie wiem co myśleć.. Będzie w ogóle jakiś efekt..jestem tą cala niewiedza załamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dodam,że pod biustem mam 75 a z biustem 85...bardzo proszę o jakąś odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Anka, mam te same wymiary co ty plus wzrost i waga podobne 163, 57kg, mam 300 ml sredni profil okragle i jak na moje oczekiwania sa za male. Mam rozmiar 70d ale nie taki pelny. Piersi sa ladne i wygladaja naturalnie ale inne mialam oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Anka, dodam, ze doktor tez mowil, ze to byly najwieksze z mozliwych. Teraz troche zaluje, ze bylam na konsultacji tylko u jednego doktora, moglam zwertfikowac jego opinie z innymi. Twoj termin tez juz calkiem blisko, wiec nie wiem co ci doradzic. Ja probowalam przekonac doktora, zeby zastosowac wiekszy implant ale niestety to lekarz podejmuje ostateczna decyzje, wiadomo nasza wiedza jest znikoma w tym zakresie. Powodzenia Gosc Anka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
A ile jesteś po operacji?nie byłoby problemu jakbyś przesłała mi zdjęcia z przed i po operacji?sama już nie wiem co robić:-( tyle kasy i bólu:-( przymierzalam implant w staniku sportowym i naprawdę nawet wydawały się całkiem spore..a lekarz powiedział, że i tak ból będzie większy bo mięsień będzie na maxa rozciągnięty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×