Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość basikk79
dziękuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezynkaa7
Czyli łącznie u dr MMK zapłaciłas 11500zl? malo :) :) na stronie clinica medica widzialam ze koszt to 16400zl o ile sie nie myle wiec jestem mile zdziwiona. :) Pozostaje tylko czekać i odliczać dni ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tyle zapłacilam ale jak mowie zalezy od implantu okragle sa tansze ale mi sie akurat takie podobaja i takie pasowaly do mojej budowy. kolezanka robiła u MMK ale w Gdansku w Perfect Medica i tam za operacje zapłaciła 10000 implanty wybrała anatomy które kosztowały 4200 i juz cena jest inna. ja bylam zdecydowana na doktora MMK gdyz jest super specjalista i nie wydaje mi sie ze jesli dobry to sie długo czeka na to ma wpływ wiele innych czynnikow. a zreszta ile pacjentek tyle opinii. zycze wszystkim pozytywnych efektów koncowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Gość czy możesz przesłać mi zdjęcia swojej wyjściówki i efektu po ? 25 mam operacje i właśnie stoje pzed wielkim dylematem, lekarz zaproponował mi dokładnie takie implanty jak Ty masz czyli Mentor 375cc lub 350cc hp okrągłe. Mam obecnie małe B również po karmieniu córki piersią. I nie wiem które implanty wybrać, mniejsze czy większe :( Jak by była możliwość wyślij mi proszę zdjęcia na natalia13045@wp.pl ja mam 160cm, jestem wąska w klatce, i ważę niecałe 50kg. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Wczoraj miałam operację, w końcu mam 300 ml okrągłe pod mięsień.Mialy być 275ml ale dr w trakcie operacji przymierzyl jedne i drugie i zdecydował że 300 są idealne. Pierwsza doba kiepska i to bardzo ale dziś jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś80 czekam na zdjęcia, najlepiej przed i po;-) anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Agus80 super ze juz po jestes; ) teraz niech tak se zleca te 3 dni I bedzie juz coraz lepiej, najgorsze te wstawanie z lozka z 2 tyg sie troszke meczylam:) masz 300 to pewnie jednak D masz;) Pozdrawiam serdecznie. P's. A Ty Teguilka22 tez juz nie dlugo. Bedziemy czekac na wiesci od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Tak Wam zazdroszczę, że już jesteście po - też chciałabym już mieć wszystko za sobą, mam nadzieję, że wyniki badań będą pomyślne i operacja odbędzie się planowo. Ja też chętnie obejrzę efekty :) Dziewczyny największym moim zmartwieniem w tym momencie jest zdecydować się na rozmiar implantów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Tequilla a jakiego rozmiaru oczekujesz? Bo widzę ze masz podobne wymiary do mnie. Też jestem wąziuta, niecałe 50 kg, 165cm. Planuje pełne C będę brać max 325ml . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej. Dziewczyny, nie wiem jak to jest wybierc implanty, bo nigdy sie nie zastanwialam jakie beda dobre dla mnie. Ja zufalam mojemu Dr. Przyjechalam dzien przed op. Dr.powiedzial 325 ja oki, I jest dobrze; ) gdyby mi sie cos kiedys przestalo podobac, zawsze bede miala na kogo sie zloscic, bo po co na siebie; ).Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequila22 Gdybys wybierała implant miedzy np 300 a 400, to jest sie nad czym zastanawiać. A róznica miedzy Twoimi implantami jest dla oka nie zauważalna bo 1 milimetr w projekcji, to cale nic... A w szerokości to raptem 2-3 milimetry, jesli chcesz miec węższy implant to weź mniejszy, chociaz tak jak pisze 25 ml pomiędzy implantami to całe nic, bo to sie rozkłada na cały implant, dlatego dla oka ta roznica jest niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goskowa nie wiem szczerze mówiąc jaki teraz mam rozmiar ale jak patrzę to albo pełne C albo malutkie D.Wyslalabym Wam fotki ale jeszcze nie mam bo nie sciagalam stanika,mam w nim chodzić non stop do zdjęcia szwów a później zdejmować tylko na prysznic więc później porobie zdjęcia i Wam prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla a Ty kiedy masz operację?Nawet się nie obejrzysz a już będziesz po. Ja czekałam,bałam się a w dniu operacji zaczęłam się wahać czy napewno chcę to przeżywać i choć jeszcze wszystko jest świeżutkie to bym zdecydowała się jeszcze raz.wkońcu wszystkie push upy pójdą do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
aguś80 operację mam 25 lutego więc za równe 2 tygodnie :) rozmiar jakiego oczekuję to duuuże C / małe D :) Przed ciążą miałam pełne C. Ale nie chcę też wyglądać jak z dwoma przyklejonymi piłkami i cały czas też to podkreślam doktorowi. Implanty jest gdzie wsadzić bo po karmieniu piersi się zmniejszyły dużo ale skóra zrobiła się nieco wiotka. Kobietki powiedźcie jak wyglądają wasze blizny po cięciu pod piersią ? Czy dr robi małe cięcia i dba o kwestię wizualną ich ? Bo czasami jak przeglądam różne zdjęcia to niektóre blizny są straszne ! Jak pielęgnowałyście rany po cięciu ? Czegoś konkretnie używałyście? Dr wspomniał o plastrach silikonowych wielokrotnego użytku. A cały czas wspominacie o ściągnięciu szwów ? To jakie to są w końcu szwy? Mi Piotrowiak powiedział, że nie ma żadnego ściągania szwów bo one się same rozpuszczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla każdy dr ma inną technikę szycia ,ja mam wewnętrzne rozpuszczalne a zewnętrzne normalne i będę mieć ściągane w przyszłą środę.Widziałam blizny po jego cięciu i są praktycznie nie widocznie.Moja koleżanka robiła u niego piersi 3 tyg temu a już mało co widać, dosłownie taka cieniutenka niteczka.Po zdjęciu szwów założył jej jeszcze takie plastry które dodatkowo ściągają ranę i kazał po upływie miesiąca naklejac plastry silikonowe SUTRICON podobno bardzo ładnie blednie po nich blizna i jeżeli jest wypukla to robi się płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Ok, to muszę jeszcze o to dokładnie dopytać. Mam tylko nadzieję że wyniki będą na pewno wszystkie dobre, byłabym zawiedziona gdyby okazało się że coś nie tak i trzeba przesunąć termin operacji. Już dzisiaj zrobiłam sobie kontrolnie morfologię i mocz aby wiedzieć mniej więcej jak ta moja krew wygląda i jutro wyniki także zobaczymy. Czy jak w sobotę zrobię hcv,hbs i hiv to będzie ok ? Nie będzie za wcześnie? te badania to i tak w sumie nie mogą ulec zmianie w ciągu tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla wszystko będzie dobrze,myśl pozytywnie a jeśli chodzi o hcv hiv to wszystko jedno kiedy zrobisz tylko w niektórych przychodniach czeka się na wynik ok.tygodnia.Już też niedługo będziesz miała piękny biuścik.Ile później zostajesz w klinice?standardowo dobę czy dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla 22 moim zdaniem jak będziesz mieć 375ml to wyjdzie Ci E, ja przed miałam małe B i dr włożył mi 300 i teraz mam super pełne C albo małe D a jestem dosyć wysoka 171cm a pod biustem mam 72cm i też mi powiedział że większe mi nie wejdą tzn.mógł włożyć tylko by brzydko na boki się rozjezdzaly.A do tego ja mam mentor moderate plus a Ty będziesz mieć HP to jeszcze wyższa projekcja.Pogadaj jeszcze z dr,on na pewno dobrze Ci dobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dziewczyny, a możecie porównać ból po powiększeniu piersi do tego po cc. Tylko taką operację miałam, a nawet dwie. Bardzo boję sie bólu i uziemienia po zrobieniu cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82, każdy ma inny próg bólu, dla mnie cc było miód malina a cycuszki przez pierwszą dobę horror ale każdy ma inaczej.Są dziewczyny które cierpiały przy cc a z kolei piersi wcale nie bolały a są takie jak ja.Dlatego nie możesz się sugerować innymi dziewczynami bo możesz mieć zupełnie znacznej. Wcześniej czytałam że była dziewczyna która pi operacji jak się obudziła to myślała że wcale nie miała operacji bo super się czuła a po 4 dniach biegała po sklepach i kupowała nową bieliznę.ja dziś jestem 2 dzień po i jeszcze cierpię.Co organizm to inne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 375 cc hp okragle pod miesien przed zabiegiem zwiotczale 70 b teraz mierzylam staniki70 e i f zalezy jaka firma. Ale ja 173 wzrostu i 60 kg . 350 cc hp to milimetry roznicy ale zdaj sie na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dzięki dziewczyny pomogły mi trochę Wasze wypowiedzi, chyba zdecyduję się na mniejsze czyli 350cc . O bólu generalnie w ogóle nie myślę i sądzę, że będzie do zniesienia, nie wiem co mnie czeka bo nigdy nie miałam żadnego zabiegu i operacji. Córkę rodziłam siłami natury i myślę że mam spory próg bólu, ale zupełnie nie wiem czego spodziewać się po operacji piersi. Jedynie chcę aby przebiegła pomyślnie bez komplikacji i efekt był taki jaki mam zamierzony :) A ból jakoś zniosę :) aguś W klinice zostanę jedną dobę bo mieszkam w Szczecinie i wrócę do domku, narzeczony obiecał że się mną zajmę ale mamy małą córcię i troszkę się boję czy będę dostatecznie wypoczywać - miejmy nadzieję że tak i nie będę żałować że nie zostałam w klinice dłużej :P Także dziewczynki trzymajcie kciuki ! Podzielę się opinią z pewnością po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Teguilka22 zycze wszystkiego naj;) ja robilam w artplastic Dr. Kuna a Ty gdzie robisz I u kogo? Moja siostra ma corke 4 latka codziennie u nich jestem I spr ona czy mam juz miekkie; ) a jak ja wzielam na rece pare dni temu mowi do mnie Elka Ty nie mozesz masz cycki nowe; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Agus80, a dostalas jakies proszki przeciwbolowe? Pomagaja? Mozesz w nocy spac? Ja mam zabieg za 2 tyg, nie moge zdecydowac sie co do implantow, raz mysle ze wybralam za duze a raz ze za male....zaczynam wszystko analizowac, dostaje swira.. ps przepraszam za brak pl liter, pisze telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ból jest wiadomo to ingerencja w organizm ale naprawde po zabiegu sa kroplowy daja srodki przeciwbólowe i na noc tabletke na sen mnie bol tez przerazał uodziłam 2 ke dzieci tez naturalnie i tak jak sie zapomina o bolu po porodzie tak i zapomniałam o tym .jestem miesiac po zabiegu najgorzej wkurzalo mnie ze jestem ograniczona ruchowo jak paralityk sie czulam wszyscy w domu za mnie cos robili a ja nic praktycznie przez pierwszy tydzien a potem juz z gorki coraz lepiej. gdybym jeszcze raz miała sie zdecydowac to bez zastanowienia tak . powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
To ja 82,pewnie że dostawałam środki przeciwbólowe,cały czas jak tylko się skarżyłam to mi podłączali kroplowki.W nocy ze spaniem jest średnio bo śpi się na siedząco i bolą plecy.Dzisiaj jest 3 dzień po operacji i z bólem lepiej ale jestem bardzo osłabiona,poce się i nie mam siły.Też tak mialyscie?Bralyscie jakieś żelazo albo witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
a ja dzisiaj wyslałam scan badan do kliniki i czekam na odpowiedz czy sa prawiodłowe czy bede musiala cos "podleczyć" bo widziałam ze cos tam mam na dolej granicy zobaczymy czy to bardzo ważne. Chciałabym juz byc po wszystkim. Dziewczyny jak szybko wrociłyście do ćwiczen? mysle sobie ze moze rowerek stacjonarny to moze po jakiś 3 tyg? i oczywiscie pod warunkiem ze bede sie dobrze czuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
goskowa ja robię w Mediklinice u dr. Piotrowiaka póki co nie spotkałam się jeszcze ze złą opinią o nim i mam nadzieję że to się nie zmieni :) widziałam również na żywo efekty jego roboty i powiem że bardzo cieszą oko :D sam doktor jest przesympatycznym ciepłym człowiekiem, podchodzi do każdej osoby indywidualnie ale jest przy tym bardzo konkretny i rzeczowy...dziś odebrałam część wyników, hbs,hcv,hiv, morfologia, mocz... i są wszystkie w normie, jeszcze kilka pozostało ale jestem dobrej myśli :) musi być dobrze ! myślicie że po 2 tygodniach powrócę do normalności ? Chodzi mi o codzienność, domowe obowiązki, jakieś drobne porządki, gotowanie itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Wrócisz wszystko będzie Oki . jeszcze będziesz się śmiać z swoich wątpliwości;) to jest tak fajnie mieć w końcu coś oczym tylko kiedyś się marzyło że żaden ból nie sprawia problemu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram bolało ale jarzyłam sie jak głupia jak patrzałam zabandarzowane dwie wielkie piramidy . teraz obrzek zszedł i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×