Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BB320
Gośkowa76 a Ty gdzie sie operowalas? Jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Ja w Artplastic Szczecinie. Mam 325 anatomy. Udzielalam sie wczesniej na forum, a potem wrocilam po 7 tyg do Ir.I tak o praca ,dom, dzieci, wiec juz teraz raczej tylko czytam; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
BB 320 masz podobne rozmiar do mnie ,164 53 kg. Ja tez pod 75 a teraz w 98. Bedziesz miec D jak ja teraz; ) na poczatku myslalam, ze duze, a teraz moglabym miec troche wieksze; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
u mnie najlepiej się sprawdził ketonal, chociaż myślałam, że będzie bolało dużo bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_zg
hej dziewczyny! A jak radzicie sobie ze świeżymi bliznami po operacji? Stosujecie maści? Moja znajoma po operacji używała naturalnego kolagenu, ekstra naprawdę blizny goiły sie mega szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Mam zamiar wyprobowac kolagen, kiedys na blizny stosowalam masci z silikonem, ale na mnie nie dzialaja. Zastanawiam sie tylko kiedy bede mogla zaczac smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_zg
możesz od razu oczywiście po zdjęciu opatrunków :) chcesz więcej info chętnie odpowiem: klaudia_zg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Cześć dziewczyny Chce mieć fajny cyc - myślą jestem z Tobą od rana ! Powodzenia kochana i wszystkie czekamy tutaj na Twoje relacje od a do Z. Ja mam takie pytanie bo ja mam rozstępy na piersiach które pojawiły mi się w okresie dojrzewania no i teraz myślę jak to będzie wygladac z implantem czy to będzie bardziej czy mniej widoczne właśnie ? Któraś tak miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty111
Cześć dziewczyny, swój zabieg miałam wyznaczony na 17 lutego. Okazało się jednak że jestem w ciąży i w taki oto sposób musiałam przełożyć zabieg. Trochę Was ostatnio podczytuje i chciałam zapytać o opinie. Lekarz wybrał mi implanty anatomiczne Mentor 300cc. Inne i większe podobno by się nie zmieściły przy mojej budowie i posturze. Czy możecie mi powiedzieć jaki one mają profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Gośkowa76 ja aktualnie nie łapię sie nawet w rozmiarze "A"wiec pewnie D mi nie wydzie. Pewnie bardziej małe C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Ja mam wzrost 160cm waga 50kg. Pod biustem 78 cm w biuście 80 cm (szaleństwo :-) ) bede mieć okrągłe Allergany wysoki profil pod mięsień. Mam nadzieję że będzie chociaż małe C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do TOYSKA widzę ze masz takie implanty jsk ja będę mieć. Mozesz powiedzieć jakie mialas wymiary wyjsciowo a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linea Cropolis czy jak tam sie zwie to chyba nie Dubaj zeby 1600 kroic za nocke swoje pacjentki tym bardziej ze o zdrowie chodzi i po narkozie sie czlowiek czuje jak ufo nieporozumienie dobre kliniki pierwsza dobe maja w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Dziewczyny jestem właśnie po śniadaniuku i mam podana kroplowke z antybiotykiem. Wczoraj jak je zobaczylam to nie wierzylam ze to moje i ze juz zawsze takie beda... bol wielki ciezkosc na klacie czulam szcz jak lezalam bardziej na plasko wiec raczej siedze niz leze. Noc mialam ciezka. Dostalam lek nasenny ale i tak ciężko bylo spac. Zasnelam na prawie 2h potem mie spalam 1, 5 h i zasnelam jak pani poelegniarka dala mi leki. I tak prawie 3h przespalam po tym. Piersi sa piekne. Pielęgniarki mowia ze takie sa i ze bede zadowolona. Doktorek był widzec sie ze mna zaraz po wybudzeniu i mowil ze wszystko przeszlo super i ze jest bardzo zadowolony z efektu. Teraz sa piekne a za te pare tygodni to beda mega sexi :) Wybralam implanty 415 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chce miec fajny cyc bardzo sie cieszę ze jesteś zadowolona. Myślałam o Tobie od wczoraj caly czas :-) czekamy teraz na fotki. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc Fajnie ze juz jesteś po, ja szykuje sie na jutro. Dostalam trochę chrypy, ale mam nadzieję ze mnie dopuszcza do zabiegu. Wyslij mi zdjecie jak bedziesz mogla toja82-82@wp.pl Zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do to ja 82 w takim razie jutro jestesmy z Tobą. Trzymaj się kochana i odezwij sie jak tylko będziesz mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Ja wyszłam tego samego dnia, nie zostawiłam na noc bo miałam super opiekę w domu ;) a ponad 1000 za noc to troszke duzo... Do gość wczoraj linea Corporis to tez bardzo dobra klinika i daje wybór pacjentce, czy chce zostac na noc czy tez nie. A dobre kliniki to tak dają noc w cenie ale koszt operacji to juz nie 12'000 tyś , tylko 15'000. Niby w cenie ale wychodzi na to że przymusowo płacisz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do chce mieć fajny cyc. Super ze jesteś po. Zazdroszczę. Miałaś tez plastyke? Napisz mi proszę jak przebiega cięcie. Czy tylko wokół otoczki czy litera T? Czekam na zdjęcia. m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
chce miec fajny cyc Super ze jestes juz po operacji :) gratuluje nowych pięknych piersiątek! ;) Oczywiscie czekam ma pierwsze zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zabieg w Gdyni super opieka noc wliczona w koszty zabiegu i wynosila 8000 klinika super opieka cala noc przeciwbolowe leki kroplowki po obchodzie leki na sen rano sniadanie zmiana opatrunkow kawa potem obiad i nieustannie opieka pielegniarek wizyta lekarza a po poludniu wypis . Osobno placilam za implanty oczywiscie ceny rozne w zaleznosci od wyboru implantu . Wazny jest implant i lekarz jego doswiadczenie i i losc operacji i ich efekty po zabiegu a klinika to drugorzedna sprawa . Czasami ktos placi 15000 i o niczym to nie swiadczy klinika moze miec renome ale lekarz moze byc niekoniecznie dobry i to o nim trzeba zebrac wiadomosci bo moze cos byc nie tak a jak pojawiaja sie komplikacje to roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc gratuluję nowych cycuszków :) również czekam na zdjęcia... i mam pytanie, może trochę głupie. Jaką bluzkę zabrałyście do kliniki, żeby założyć po operacji ? Dam radę założyć bluzkę wkładaną przez głowę czy lepiej zabrać coś zapinanego? Może najlepiej zapinanego na plecach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekoma ruszac jest tak ciezko bol i ciagniecie pod pachami ze masakra rozpinana bluza lub bluzka ale raczej z przodu do tylu rak to predko nie zegniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Do MONIKA880712 czy mogłabym tez poprosić o fotki? beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Do CHCE MIEC FAJNY CYC. jestes juz po operacji :) gratuluje . piszesz ze masz wkladki 415cc ja tez bede miala takie okrągłe. Jak mozesz prześlij mi zdjecia.Pozdrawiam :) kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
BB320, zdjęcia wysłane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Dziękuję MONIKA880712 jestem pod wrażeniem :-) nie mogę się doczekać swoich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×