Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
Gosc matzena .Tak wlsnie ten tramal biore .plus to taki ze nie mam uczucia jakby mega napietych piersi ze zaraz wyskocza a minus to wlasnie zawroty glowy i sennosc . Jestem dzis 5 dzien po zabiegu i mysle wlasnie ze wezme dzis cos lekkiego typu ibuprom.Nirwiem jak wy ja naprawde zle znosze bol ,pierwsze dwie godziny ryczalam jak niewiem mimo podawanych lekow w kroplowce ,wrecz chcialam stamtad uciec . Pan doktor opiekowal sie mna jak wlasnym dzieckiem ,glaskal mnie po glowie ,mowil spokojnie ze to minie itd .Dzis 5 dzien i jest maly sukces ,rano wstalam bez wiekszych problemow z lozka ,wkoncu !!!! poprzednie dni byly dla mnie naprawde ciezkie ciagle plakalam i mialam ochote to z siebie powyjmowac zeby tylko nie cierpiec....Wiem ze tu dziewczyny pisza ze po 3 dniach juz smigają i spacery ,ja nie przechodze tego wcale tak lagodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
To ja82. 5 dzien po i piersi nabrzmiałe nadal .mostek w normie bez opuchlizny .cos tam byl opuchniety po wszystkim ale minimalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red, Leeenia a do mnie, a do mnie :P ? też poproszę zdjęcia :) avon_bst@o2.pl Nie zaglądałam 2 dni, a tu natrzaskanych 10 stron, szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gośćSara ja kupiłam w decathlonie dwa staniki, przedwczoraj jeszcze jeden dokupowałam bo tak wygodne są :) 39zł kosztuje, ładnie trzyma piersi i zbiera z boków. W dzień mogłabym już w normalnym staniku chodzić ale w tym sportowym tak mi wygodnie, że non stop noszę :) ja miałam wyjściówkę małe A, wkładki 375, pod biustem 78 a biustonosz mam w rozm 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
to ja 82 - czy ty nosisz pas uciskowy czy tobie nie dali? Bo mi lekarz nie zalozyl po operacji i wyszlam ze szpitala bez pasa ale potem zadzwonilam do kliniki i wzielam sobie pas dla pewnosci zeby piersi szybciej opadly badz nie poszly "za wysoko". A tobie powiedzieli czemu nie masz tego pasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
elleni1 przeslalam ci fotki, wyslij mi prosze tez twoje i przypomnij wymiary i implant jaki wybralas, z gory sliczne dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82 Ja jak jechałam po tygodniu na obciecie końcówek szwów to jeszcze miałam mostek opuchniety ale pamiętam że już próbowałam zapinac stanik ciasniej. Miałam też taki żółty odczyn skóry na mostku i pod piersiami. Obecnie już mam stanik najciasniej i jest luz trochę. Podobnie z tym pasem. Wiec nic się nie martw tylko uzbroj w cierpliwość. Fajnie e tak dobrze to przechodzisz jak dopiero po jakiś 2 tyg przespalam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 to normalne kochana że masz zdrętwiałe i duże stuki. U mnie dopiero teraz - 6 tydzien po operacji w miarę uspakajają się sutki i nie stoją tak :) czucie też wraca choć na razie nie w samym sutku, a w brodawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elleni. Troszke Ty i Teqiulla mnie uspokoilyscie. Dzis ciut lepiej bolowo ale zaczynam miec jakis kryzys .Ryczec mi sie chce .chyba zaczyna do mnie dopiero to wszystko docierac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Chce miec fajny cyc zdjecia dotarly? Wyslalam Ci poki co jeszcze w staniku poOpe. 23 kontrola porobie fotki juz w bez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do Leeenia Nie dali mi pasa. Nawet się pytalam, ale pielegniarka powiedziala, ze żadnej z dzisiejszych pacjentek (bylo nas 3), doktor nie zalecił pasa. Zakladam, że wie co robi. Moje cycyki nie są wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii .mozesz wyslac zdjecia ??napisz prosze jaka mialas wyjsciowke przy wadze i wzroscie i jaki implant:-) basia11@onet.com.pl ; oraz jesli sa tu jeszcze jakies niewiasty po zabiegu rowniez prosze o zdjecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
odnośnie wyboru implantów to właśnie zauważyłam że lekarze jak jest poniżej 80cm pod biustem to średnio chcą dawać wkładki 400 i więcej. Najgorsze jest to, że do momentu aż się nie zrobi to nie da się zobaczyć efektu czy to z woreczkami z woda, ryżem itp :/ miałam ten sam problem co większość z was teraz. Fajnie jak lekarz ma swoje sizery w każdym rozmiarze i można sobie zobaczyć. Moja Dr miała jedynie 375 i jedne malutkie, coś poniżej 300 chyba, których nawet nie brałam pod uwagę. gośćKasia podeślij zdjęcie jak możesz avon_bst@o2.pl, a lekarz ma rację. U mnie to samo dr mówiła bo zastanawiałam się między 375, a 400 wys profil, mówiła, że między rozmiarami jest tylko milimetr różnicy w nadlaniu ale ja mając 78 pod biustem nie chciałam aby mi one wychodziły spod pach :) i tak teraz jak złączę ręce to jakiś tam opór jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
elleni1 Wysłałam Ci zdjecia piersi jak i calej sylwetki. Naprawde nie wiem jaki rozmiar wziac. Zadzwonie do lekarza bo przeciez na konsultacji mierzyl mnie i zapisywal co mam miec. Zabieg juz za tydzien a ja w czarnej d***e jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza tak dotarły :) zapomniałam odpowiedzieć. Wyglądają na dość duże ale nie za duże :) ciekawe jak będą wyglądać po 23, po kontroli :) myślę że będą fajne :) moje takie wielkie mi się wydawaja. Chyba jestem jedyną która chciałaby by zmalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Chce miec fajny cyc .szczerze to bym juz wiekszych nie chciala , przy mojej budowie 48 kg 160 cm w kapeluszu wyjsciowke 68 b .staniki zawsze kupowalam na 70 b wypchane gąbkami ;-) poki co stanik po operacji to 75 E .i tak sie zastanawiam dlaczego pod biustem mi obwod urosl po operacji z 68 na 75 a i tak ciasno trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia maila podaj :) dziewczyny ja proponuję żeby każda z nas zrobiła sobie stopkę i w niej informacje jaki implant, kto operował, jaka wyjściówka i jakie wyszły + do tego mail swój żeby nie pytać i szukać za każdym razem. Ułatwi nam to sporo, nie uważacie ? ja zaraz siadam do tej stopki bo nie wiem jeszcze jak ją zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zmalały bo opuchlizna zeszła trochę a w obwodzie pod biustem też miałam dużo więcej bo jak dotykałam mostek to palec mi wpadal.Teraz widzę że do środka trochę zeszły i okraglejsze są ale jeszcze górę trzyma mięsień no chyba że to opuchlizna jeszcze bo wyglądają na anatomy a nie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 wszystko będzie dobrze ;) ostatnio do męża mówię, że czucia w sutkach jeszcze nie mam, jedynie brodawki doszły do siebie ale pytałam i dr i koleżanki która jest po powiększaniu i plastyce to mówiła, że dopiero teraz zaczyna coś czuć, a operację miała 7 mies temu, więc nadzieja jest, że odzyskam i ja :) wysyłam już zdjęcia. podeślij i mi swoje jeszcze w pancerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gośćKasia kurcze masz tego swojego cyca trochę jak masz stanik na sobie :). Ile ci zaproponował 450 i jakie mniejsze? słuchaj ja mam znajomą która robiła 440 bodajże, miała podobną wyjściówkę do twojej tylko jedną większą, drugą mniejszą i u niej przy 440 wyszły spore, (jak dla mnie spore) ona mówi, że są idealne, jest bardzo zadowolona. Ma teraz H :) odpiszę ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elenii . basia11@onet.com.pl podaj swoj zaraz posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ale różnica !!!! masz piękne cycunie <3 chyba bardzo podobne wielkością do moich :P zaraz zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leenia prosze o zdjecia i ja :-) basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza avon_bst@o2.pl :) już ci zdjęcia załączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
ELLENI1 super :-) dbaj teraz o te blizniaczki :-) wyslalam Ci swoje poki co jeszcze w pancerzu :-) nie moge sie doczekac przyszlego czwartku by je zobaczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Od kogo jest foto podpisane Alicja??nie wyswitla mi nazwy emaila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×