Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

no zdecydowanie! fajnie ze zadowolona i szczesliwa jesteś...a jak się poukładają i zmiękną to będzie dopiero super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja również wiem, że to była trafiona decyzja. Jutro robię porządki w szafie i wywalam wszystkie swoje staniki (a mam ich sporo). I tak się w nie nie zmieszczę. Poza tym już nigdy nie założę push up'a. :) Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdza
Dziewczyny 22 grudnia mam operację biustu 500ml/ okrągłe/Eurosilicone.Rzadko widzę wypowiedzi dotyczące takiego rozmiaru. Czy któraś z was może powiedzieć coś w temacie? Doktor powiedział mi, że będzie idealnie. Mam 170cm 64kg. Chciałabym uzyskać efekt sporego biustu(jaki ma np. Monika Pietrasińska ) jednak nie ogromnego. Czy możecie podzielić się efektami lub informacja przy posiadaniu wkładki 500ml??? Po operacji podzielę się z wami moimi odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Dziewczyny, proszę napiszcie czy to normalne uczucie , prawie 2-tyg pi zabiegu bolą mnie piersi po zewnętrznej stronie. Dokładnie ta cześć od pachy co wystaje. Uczucie jakby pieczenie, albo jak spalone na słońcu. Takie uczucie ze najchętniej bym rekami nie ruszała zeby nie dotykać :(( Prosze o odpowiedz, bo juz mam schize czy cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa7
witam, też mam świeżynki dopiero 2 tygodnie, są niesamowicie wrażliwe szczególnie boki a brodawki to palą żywym ogniem. Mam nadzieję, że to szybko minie bo odbiera radość z nowych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc36 jest jeszcze naciągnięta trochę i tak właśnie się może wydawać że tak jakby "pali". Strasznie tkliwe są te miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj takie wrażliwe to te miejsca jeszcze będą, 2 tygodnie po op to dla niektórych jak 2 dni dla innych. ból przejdzie, ale niestety. trzeba cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa7
ŚlicznotkaNr1 dziękuję że odpowiedziałaś :-) a czy to normalne że opuchlizna schodzi nierówno? Widze asymetrię co mnie bardzo martwi bo przed zabiegiem miałam równe piersi choć sznurkowate ;) teraz mam 385cc hp pod mięsień. Różnicę widać szczególnie gdy się pochyle. To dopiero 18 dni po zabiegu ale panika mi sie włączyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
tak, to raczej normalne ze schodzi opuchlizna nierówno...także nie masz co się obawiać! spokojnie i bez paniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
tak, na początku może nierówno schodzić opuchlizna, także się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam tej kliniki, a dlaczego akurat ta? moze jednak warto przejść sie na konsultacje do innego lekarza żeby przekonać się samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam że jak robiłam operację to byłam na 2-3 konsultacjach i później wybrałam odpowiedniego lekarza który mi najbardziej pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie kojarzę, a musi być koniecznie tam? Czy np, też Wrocek wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelll
Kobietki czy ktoras z Was robila zabieg w Trojmiescie ?? Mozecie polecic jakiegos lekarza i cene ??? Bylam na konsultacji za zabieg 13 tys plus 3 tys za implanty... znajde cos tanszego ?? Moze nie do konca w temacie ale opinie osob po operacji sa dla mnie bardzo wazne. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Witajcie dziewczyny! Pytałam na innym wątku, ale bez odpowiedzi jak na razie. Jestem umówiona na maj z dr Jarlińskim we Wrocławiu, MENTOR 332 350ml. Tyle, że w maju moja najmłodsza pociecha będzie miała 10m-cy....Mój mąż może wziąć urlop na 6 tygodni, zajmie się i domem i dziećmi, więc dźwigać nie będę musiała niczego. Ale nie znam dziecka, które nie chciałoby, żeby mama je przytuliła (szczególnie kiedy sama leży w łóżku) czy pobawiła się z nim. Obawiam się trochę, że nie dam rady się od towarzystwa "opędzić" i ich wybryki mogą nieco utrudnić rekonwalescencję. Czy myślicie (tak z doświadczenia), że jeśli po operacji spędzę pierwszy tydzień u koleżanki to pomoże mi to jakoś przetrwać ten najtrudniejszy okres we względnym spokoju? A może mogłabym sobie wykupić pobyt w hotelu (sama, koleżanka tylko zakupy mi będzie donosić)? Czy zaraz po wyjściu z kliniki pomoc jest potrzebna w najprostszych czynnościach (wstanie z łóżka, umycie zębów, jedzenie, wyjście do toalety - bo jak rozumiem, prysznica i tak nie mogę brać póki się nie zasklepi rana), będę potrzebowała obecności kogoś 24h/dobę? Wiem, że okres rekonwalescencji jest różny, ale czy któraś z Was po 6 tyg normalnie mogła zająć się domem (zakładam, że nie targałyście zakupów i nie dźwigałyście dziecka )? Moje pytania mogą się wydawać naiwne, ale nie znam nikogo po podobnej operacji i nie mam kogo się zapytać - lekarz też niewiele mógł mi podpowiedzieć, oprócz tego że "różnie się pacjentki czują"... Będę wdzięczna jeśli któraś z Was zechce się podzielić swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Cześć! Dama mam szkraba 11 miesiecy, i operacje chciałabym za 3/4 miesiace. Lekarz stwierdził ze po tygodniu dań rade samodzielnie - posadzić dzuecko w foteliku przewinąć nakarmić i pchać wozek a po miesiącu jak chce drlikatnie moge wrócić na siłownie. Kazda kobieta ma ibaczej sle wydaje mi sue ze spokojnie jesli maź ma 6 tyg urlopu to wypoczniesz za wszystkie czasy. A jesli dzuecko bedzie chciało soe pobawić to zawsze mozesz turlać piłkę, śpiewać - spokojnie - jesli po porodzie dałaś rade zając sie niemowlakiem to teraz rez sobie poradzisz :) i ty i ja i nasi mężowie Co domoowracji we Wrocławiu czy Trojmiesvie to nie wiem. Tak hak mowie jestem przed op. A nie po wiec duzo rzeczy pewnie nie wiem Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dana- sama. Hak- jak .. Przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Dzięki, Mójcion, Jarliński był w tej kwestii mniej optymistyczny niż Twój lekarz. Nie straszył mnie ani nie odradzał operacji, ale też nie namawiał na szybki termin przy małym dziecku - powiedział po prostu, żebym przemyślała co będzie dla mnie lepsze. Zaczęłam szukać informacji w necie na temat tego jak sobie dziewczyny z małymi dziećmi radziły zaraz po operacji, ale mało jest takich wpisów. Wiadomo - większość skupia się na tym czy jest zadowolona z efektu czy nie, a nie na prozie życia ;). Jeśli planujesz operację szybciej niż ja (choć widzę, że chyba w podobnym terminie) to będę z wypiekami na twarzy czytać Twoje wpisy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Essi- moj dr tez nie namawiał sle ja mu powiedziałam ze bede miała pomoc meza. Powiedział ze jesli kobietacrez optymistycznie, pozytywnie podchodzi do operacji ani tez noe jest zbytnio "pudelkowata" jesli chodzi o bol, nie pieści sie i nie spodziewa ze tabletka załatwi sprawe bolu to naprawde szybko dochodzi do siebie. Wiele kobiet po zażyciu proszka przeciwbólowego odczuwa tylko uczycie nacisku ba klatkę piersiowa co jest logiczne - u dentysty tez czujesz wiercenie i nacisk lekarza a bolu juz nie - uwazam ze szybko nam zleci a dzieci nie ucierpią :) Moj lekarz nie "instaluje" tych implantów wysoko w związku z tym tez rekonwalescencja jest szybsza. Ważne zeby przez ten pierwszy tydzien naprawde sie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to najciężej jest jak nie ma się oparcia i pomocy wśród bliskich. całe szczescie Wy dziewczyny macie - przynajmniej nie musicie się zamartwiać jak załatwić sprawę opieki nad dziećmi...ja tam miałam zdecydowanie silniejsze środki przeciwbólowe.. ale nie brałam ich całe szczeście dużo - udało się przejść raczej łagodnie te pierwsze dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Oj tak.. taki psychiczny komfort, jeśli wiem, że nie muszę, że mam własnie kogoś do pomocy.. Tylko ja jestem z tych co lubia wszystko same, bez pomocy, bo zrobią lepiej, szybciej :) będzie mi trudno usiedziec na pupie, ale obiecałam sobie że akurat w tym wypadku stawiam na szybkie bezpieczne gojenie.. co mi z tego ze podniosę dziecko a mi implant dołem "wyleci" i dopiero będę unieruchomiona albo cała operacja pójdzie w. … na spacer ;) albo będę przez takie głupie lilka sekund skazana nia niezadowolenie z efektu.. albo kontuzję.. którą będę leczyć dłużej niż ten miesiąc czy dwa.. Trzeba zachować rozsądek :) i skorzystać z przymusowego urlopu od dzieci- OJ TAK! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiia14
Hej Dziewczyny czy posiadacie jakiekolwiek informacje na temat Libora Polaka z Ostravy klinika Polmedicana czytałam na jego temat przeróżne opinie zreszta siedze juz w tym kilka miesięcy jesli chodzi o powiększanie biustu jest mnóstwo pozytywnych na temat powiększania biustu Byłam na konsultacji lekarz wydaje sie naprawdę w porządku klinika mała ale przytulna :) 12 lutego mam operacje wkładki sylikonowe żelowe 500ml okrągłe rozmiar D mój wzrost 172cm waga 62kg teraz mój rozmiar to 70male b jestem po dwóch porodach .Nie moge doczekać sie operacji i nowych piersi w ten dzień rownież zabieg liftingu twarzy wykonuje moja mama :) jesli któraś z was robiła u tego doktora piersi prosze o info :) Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
hexa, nie ma co panikować! :) czasem tak jest że opuchlizna nierówno schodzi. Wiesz to jak z innymi bliznami - jedne się goją szybciej, drugie słabiej. A jak tam teraz się miewasz? Już pewnie wszystko o wiele lepiej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, drogie Panie czy możecie podpowiedzieć jakiej wielkości implanty macie przy budowie dosyć wąskiej klatki piersiowej tzn. 9-10cm. Jestem umówiona na termin powiększania piersi na 29 lutego. Z ciekawości byłam u innego lekarza na konsultacji który powiedział mi że max przy mojej budowie to 255ml implanty okrągłe. Natomiast lekarz który ma mnie operować mówi o wielkości 300-340ml. Bardzo duża różnica. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska
Dziewczyny, ja jestem po konsultacji, na 1 czerwca termin. Mam nadzieje, ze zwolni się wczesnuej :))) Mam dylemat Polytech, Mentor, Allegra ? Myslalam o Polytech 360, ale mam czas na podjęcie decyzji. Znacie te markę ? Opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, a nie mierzyłaś na konsultacjach jak to będzie wyglądało? Nie pokazywał Ci leakrz tych implantów? Jeśli jesteś drobna to może faktycznie mniejsze. Masz wyglądać naturalnie i dobrze się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa 7
Kejsi_ja Witaj, jestem 6 tyg po zabiegu opuchlizna zeszła, asymetria wyrównała się. Niby wszystko ok blizny mięciutkie piersi na ile pozwala implant też tylko odległość między nimi jest jakaś taka duża. Doktor mówił że jak zejdzie opuchlizna zejdą się i piersi jednak dużo się nie zmieniło. Czytałam że nie może być bliżej niż 3 cm no i tak mam ok 3 cm. Może to przez wysoki profil? Wiadomo że to nie natura, w sumie nie mam co narzekać, moje cyce były niczym skarpetki wypełnione łyżką piasku no może dwoma ;-) a teraz mam kawał cyca. Za wcześnie na kupowanie bielizny ( chociaż jutro na wizycie zapytam doktorka czy mogę choć popatrzeć na koronki ) ale nawet nie wiem jaki mam rozmiar. Chciałam zamówić coś przez neta ale każda tabela podaje co innego. Podpowiecie jaki to rozmiar? Obw b. 96 pod b. 80 czyli co? No i jeszcze jedno mnie irytuje ludzki wzrok błądzący po piersiach. Przecież one ciągle ,,stoją" jak gałki od radia!! Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hexa 7 __ hej , napisz jakie masz implanty , pod mięsień czy gruczoł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa 7
Beti48 mam 385hp pod mięsień cięcie pod piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×