Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Bardzo Wam dziękuję za dobre rady i już jestem spokojniejsza. Mam prośbę do MEGA05 , czy mogłabyś podać mi ile cm masz teraz w obwodzie. Gdyby któraś z Was miała też wkładki 440 anatomiki mentor i pod biustem 75 to prosze o informację ile mają teraz piersi w obwodzie. Zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą, mianowicie z tego co wiem implanty należy wymienić po ok 20 latach, a co jeżeli np. z przyczyn zdrowotnych nie będzie można poddać się takiej operacji powtórnie, albo z przyczyn finansowych.... Niby gwarancja dożywotnia, ale jak one wyglądają po 20 latach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaasi
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was robiła może piersi u dr Kolasinńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ze po 10 latach:) ale to i tak lekarz decyduje i mówi Ci ze np powinnaś wymienić lub że jeszcze możesz poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiększałam piersi u dr Chęcińskiego w Warszawie (http://www.drchecinski.pl/) i jestem naaprawdę zadowolona. Nie mam dużych implantów bo chciałam, aby pasowały one do mojej figury. Mam miseczkę C i efekt jest bardzo naturalny a moja pewność siebie wzrosła o 1000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super! najwazniejsze to zrobić piersi zgodnie z tym jak się chce!fajnie ze dobrałaś je do swojej figury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2399
Witam ,dziewczyny podpowiedzcie mi.Mam za soba konsulatacje-zdecydowalam sie na okragle 350ml Mentora i teraz troche sie obawiam czy nie mialam wziasc anatomicznych,bo chcialam nie tylko powiekszyc ,ale podniesc je i by byly blizej siebie.Czy przy okrąglych uzyskam taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągła nie zbliżą Ci raczej piersi, prędzej przy anatomach taki efekt uzyskasz. Natomiast przy anatomach masz jednak ten lekki efekt opadania (ale tylko trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2399
Dzieki,czyli jezeli dobrze zrozumialam musze wybrac : albo anatomy i beda blizej siebie,albo kuliste bez malego efektu opadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2399
Jeszcze jedno pytanko .Czy jest roznica w koncowym efekcie wygladu jezeli chodzi o wielkosc przy kulistych 350ml ,czy przy anatomicznych 350ml.Przy ktorych biust bedzie wygladal na wiekszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2399
Tequila22 ! jestes jeszcze tu na forum? Zdecydowałam sie na takie rozmiarowo cycuszki jak Ty,tez kuliste.Odezwij sie -boje sie czy nie beda za male,bo jak juz wydaje tyle kasy,czeka mnie bol ,to chce wiedziec czy podjelam sluszna decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcion
Cześć dziewczyny, w grudniu ide na konsultacje do dr chomickiej- jandy do lux Med (Warszawa- ursynow) a w drugim kwartale 2016 chce zrobić operacje. Czy ktoras z was ma jakąś opinie nt pani dr i kliniki? Bede miała konsultacje z prognoza 3d .. Uważacie to za dobre rozwiazanie? Macie jakies wskazówki ? Rady? Marzę o tym w zasadzie od wieku nastoletniego, po dwóch ciążach i karmieniu piersią wiem ze teraz to nie tylko wymysł ale i konieczność, bo obraz wola o pomoc.. przynajmniej w moich oczach.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej Pani doktor ale poszperaj w necie....poza tym najlepiej jest jak sama pojdziesz do niej i zobaczysz czy Ci odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcela dziękuję Ci za podpowiedz. Sama bym na to nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcion
Dzięki Marcela :) własnie sprytnie te opinie są ukrywane bądź usuwane.. na znany lekarz itp. już mam wszystko przeszukane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie trzeba właśnie uważać, żeby odróżnić te dobre od tych zmyślonych. najlepiej mieć rekomendację kogoś kto był i kogo znasz, na beatutywpolsce też popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaZnanyLekarz
Mójcion, w serwisie ZnanyLekarz.pl opinie nie są nigdy usuwane. Przd publikacją przechodzą proces moderacji :) JEDNAKŻE komentarz może zostać ukryty (pozostaje po nim mimo wszystko ślad w profilu lekarza), jeżeli lekarz zgłosi nadużycie. Wtedy nasi pracownicy sprawdzają daną opinię: jeżeli narusza regulamin, zostaje ukryta. Jeżeli nie narusza regulaminu, a jej autor potwierdzi swoje słowa - zostaje na profilu lekarza BEZ PONOWNEJ możliwości zgłoszenia jej do administratora. pozdrawiam, Olga z serwisu ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny pytam - dlaczego wpis na moim profilu zniknął mimo, że o to nie prosiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana300
Cześć dziewczyny! Dwa dni temu byłam na konsultacji u doktora Muraszko-Kuźmy ( perfect medica Gdańsk). Pan doktor powiedział, że dla mnie odpowiednie będą Mentory 345ml, anatomiczne. Boję się, ze mogą być za małe :( jestem dość wysoka - 175cm i ważę 63kg. Chcę aby wyglądało to naturalnie, ale było widac, że w końcu mam cycki :p czy któraś z Was ma też ten rozmiar? Dodam, że nr katalogowy to CPG 323. Proszę o rady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani z serwisu znany lekarz- ja nie napisałam że u was są usuwane.. ale naprawdę w szeroko pojętym Internecie są usuwane.. doskonale wiem, że niektóre gazety, serwisy pobierają opłatę za usuwanie osądzających, psujących wizerunek artykułów i postów.. nawet szanujące się gazety ;) Nic nie jest w stanie mnie przekonać, że w tych czasach cos jest nie na sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego trzeba uważać, fakt. najlepiej jak się ma kogoś w otoczeniu kto robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
maga ma rację. Lekarz ma doświadczenie i niejedną operację biustu przeprowadził. :) Przecież dokładnie tłumaczysz mu jaki efekt chcesz osiągnać i jemu też zależy bardzo żebyś myłaq zadowolona. Daj znać jak po zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki.Czy ktoras z was powiekszala sobie piersi u Dr.Marka Muraszko-Kuzmy w Gdansku ???poniewaz wybieram sie do nie niego na konsultacje na poczatku lutego i chce powiekszyc sobie moje bimbalki:) Jezeli tak to piszcie co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka771
Dziewczyn po jakim czasie mogę zacząć ćwiczyć ? Spać na brzuchu ? Ktoś wie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka711
Ja robiłam piersi u Łatkowskiego w Polanicy zdroju miesiąc temu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, to wszystko indywidualnie. Sama będziesz czuła kiedy mniej będzie bolało. Ja miesiąc nie spałam na brzuchu, a do ćwiczeń wróciłam po dwóch mies dopiero i to tylko taka lekka joga.... Ale to wiesz. Najlepiej doktora spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja jestem dziś 7 dzień po operacji. mam 290 pod mięsień. Pierwsza doba po operacji była fatalna. nie mogłam się ruszać. Podniesienie ręki z telefonem do ucha sprawiało mi ból. Przez pierwsze trzy dni brałam leki przeciwbólowe średnio co 8 godzin. Noce nieprzespane.. Zasypiałam na godzinę po czym budził mnie ból pleców i ciągnięcie w klatce piersiowej zwłaszcza prawa pierś. Chłopak podnosił mnie na chwilę podtrzymując plecy ale i tak podniesienie ciała z pozycji leżącej rozrywało mi klatkę piersiową. Przy kładzeniu się sytuacja taka sama :( Dziś bolą plecy i czuję rozpieranie w klatce piersiowej. Mam wrażenie jakbym miała na sobie za ciasny stanik push up... Ale gdy się rozbieram do mycia to uważam, że warto było :) Cysie są jeszcze sterczące jak dwie donice i twarde (choć już mniej niż na początku) ale wyglądają imponująco :))) Miałam małe A i nawet staniki push up nie poprawiały mi humoru... Za 4 dni wracam do pracy. Myślę, że do tego dnia będzie już w miarę ok. Już nie mogę się doczekać zdjęcia "pancernika". Dodam jeszcze że oprócz stanika nosze pas który ma ściągnąć implanty do siebie i je lekko obniżyć. Zosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas to przechodziła, ale najwazniejsze, że jesteś zadowolona z efektu nawet już tera. Ja zaraz po myślałam sobie - jej po co mi to było. Ale po 4 dniach jak spojrzałam w lustro i nie bolało mnie już tak to dopiero byłam zadowolona z efektu. I wiem że gdybym miała jeszcze raz się decydować to ponownie bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×