Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
bemybabyy8 jesteś przed operacją? Ja mam dylemat właśnie które implanty wybrać a operacja za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - tak, ja jestem przed:) nie chce tu robic jakiejs reklamy, zanim nie przejde operacji, ale tak jak mówiłam, słyszałam dużo dobrych opinii na temat tych implantów, koleżanka (z podstawówki:D) też brała te i jest zadowolona:) ggosia - tak, to normalne, nie masz się czym martwić:) zajrzyj na część 3 tego wątku tam dziewczyny piszą jak dochodzą do siebie, dzielą się wrażeniami itp. bardzo często czytałam tam, że nawet do pół roku, a u niektórych i dłużej może coś pobolewać, więc bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Hej dziewczyny, ja też zdecydowalam się na Eurosilicony. Lekarz mi doradził akurat te implanty. Póki co nie mogę narzekać. Nie mam absolutnie żadnych zasrzeżeń. Po operacji zaraz mi sie wydawało że są troche za twarde, ale to wszystko przez to ze bylam tkliwa. W dotyku nie czuje różnicy z naturalnymi (no tylko że o wiele większe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona - widzę ze tak samo masz jak ja:) ja już daawno robiłam biust, mam euraski ale jestem zadowolona z wyboru! nic się z nimi nie dzieje:) jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona - gratuluję, na pewno dobry wybór ;) miło słyszeć kolejny zadowolony głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze ze jesteście :) nie raz mnie już uspokajaly wasze wypowiedzi. Mam pytanie jestem dwa tygodnie po operacji i czasami drga mi coś w lewej piersi. Miała tak któraś z Was? Nie ma już żadnych bólów tylko to drganie w lewym cycku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkas
rozmarzona30 Mozesz cos wiecej napisac o doktorze Leszczynskim?? Czy robilas w Lubinie?? Dlaczego akurat ten doktor i czy jestes zadowolona ze swoich piersi ?? :) I czy moglabys wyslac swoje zdjecia ? :) Mam do Lubina bardzo bliziutko, ale wsumie na jego stronie fotki sa srednie... i tak sie zastanawiam czy dalej jechac czy zdecydowac sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - spróbuj suplementacji diety, może brakuje Ci magnezu i kurczą się mięśnie. I masuj sobie te okolice, może są napięte :) Słyszałam o tym, że laski mają takie objawy, ale to mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Spectre (2015) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdkspectre >>>http://ma0.pl/r/tdkspectre >>>http://ma0.pl/r/tdkspectre Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Bardzo polecam ten film, jest naprawdę świetny, aż nie chciało się wychodzić z kina. Bond zawsze w formie. "Spectre" jest jak wyśmienity drink, odpowiednio wstrząśnięty i w żadnym wypadku nie zmieszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Jestem bardzo zadowolona z tego, że robiłam akurat u dra Leszczyńskiego. Nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń. Na wszystkie pytania odpowiadała. Rozmiar jest taki jaki chciałam. Wszystko ladnie się wygoilo. Blizna jest praktycznie niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tussia - noo wiadomość bardzo na temat, na prawdę... ;] a te drgania są normalne, tak jak pulsowanie, "rwanie", ciągnięcie, rozpieranie. praktycznie każda dziewczyna po zabiegu odczuwa takie rzeczy, ale jak już ktoś napisał - z czasem mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na cz2 i na cz3, w obu miejscach toczy się ciekawa dyskusja, a dziewczyny mają ciekawe opowieści. np. dziś pierwszy raz odważyłam się wziąć swoją małą na ręce, żeby mnie nie znokautowała, niestety nie obyło się bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
aduuular a jak dlugo jestes po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
adular, o właśnie jak długo? pamiętam, ze poodnoszenie na początku bylo ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo będą dwa miesiące, już wszystko się fajnie zagoiło, szwy miałam ściągane tydzień temu i tym razem już ładnie blizny wyglądały. Właśnie, znacie jakieś dobre kremy na tego typu blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkas
rozmarzona30 a mozesz powiedziec jaka mialas wyjsciowke i jakie implanty masz ?? rozmiar irp ? ile masz pod biustem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietusek
Część. Pisałam chyba w lutym tutaj i na innych forach w tej tematyce:) jestem już po operacji. W środę zdjęcie szwów. Ale obawiam sie ze blizna w prawej piersi mi się rozeszła. Boli mnie jak dotykam i w jednym miejscu Jest takie zgrubienie. I boli to jak cholera. W lewej nie boli mnie nic i boję się co tam się dzieje. Mam teraz lepce nie mogę ich sciagac do środy. tak sie boję. Jeżeli się blizna rozeszła to trzeba znów na stół sie kłaść czy to się zejdzie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosckas mam implanty anatomiczne. Po biustem mam 70, mój wyjściowy rozmiar to było bardzo małe B, a nawet powiedziałabym A. Byłam płaska deska. Ledwo co odstawało. Teraz mam duże, okrąglutkie C. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Dziewczyny pomóżcie, mam za 3 tygodnie operację, nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować. Dr.Rykała proponuje 340cc albo 375cc allergana okrągłe. Nie wiem na które się zdecydować nie umiem sobie ich wyobrazić. Proszę żeby odezwały się dziewczyny, które mają te rozmiary. Jestem wysoka 170cm waga 53-54kg obecny biust AA (bardzo mały praktycznie nic). Chcę wybrać dobrze ale.... nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNr1
Zgadzam się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zalezności jak się czujesz! żeby nie był za duży i żebyś dobrze się z nim czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zalezności jak się czujesz! żeby nie był za duży i żebyś dobrze się z nim czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkas
rozmarzona30 Ja tez jestem deska, ale Doktor powiedzial, ze bedzie mozliwosc u mnie uzyskac rozmiar C. Mam pod biustem 77. Ja bym chciala wlasnie tak duze C male D :D a jakiej wielkosci masz implant ? A czy wyslalabys mi swoje zdjecia piersi na maila? Bylabym bardzo wdzieczna :) Bardzo bym chciala zobaczyc jak bedzie wygladac wlasnie rozmiar C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plasterki silikonowe? Nie slyszałam ;) w aptece można kupić? drogie są i na ile się przykleja taki plasterek? Już się czuję fantastycznie :) z dnia na dzień coraz lepiej. Plaża w Rijece jest moja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Chciałabym uzusyakć duże C małe D i teraz pytanie czy 340 ml mi to da czy nie lepiej 375 ml. W obecnej chwili nie mam prawie nic bo jestem szczupla i zero cycka.:( dlatego czas to zmieńic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
aduuular a Ty jaki masz zamiar implantów? Tez robiłaś w Łodzi jak widzę po lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośckas, to nie taka prosta sprawa :) bo zdajesz dobie sprawę że nie u wszystkich to ędize tak samo wyglądać? U jednej 370 implant i cyc będzie D a u innej będzie C. Zależy od tego jak jesteś zbudowana. Czy od zawsze sie garbisz, czy nie od szerokości klatki itp. :) tym bym się nie sugerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×