Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość hexa 7
Beti48 przepraszam 380hp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hexa!!! Extra ze juz po.. Znowu napisze to samo - tez chce to jyz miec za sobą. . Ja juz wam pisałam - ja wybrałam 365hp allergany .. Hexa mówisz se to kawał cyca, ja bym chciała takie D.. Nie wstydzikabys mi sue wysłać zdjec?(tylko dla mnie carpioo@op.pl) widze ze klatkę we dwie mamy szerokie bo ja mam w klacie tez 79 pod biustem .. A obecnie w biuście 84:) a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa 7
Mójcijon mam 168 cm i waże 60 kg cyce mi znikły bo schudłam 18 kg a u mnie jak tyje to idzie w brzuch a jak chudne to leciały zawsze cycki. Tylko kilka osób wie że jestem po zabiegu a jak ktoś pyta co zrobiłam to mówie że to przez bozie i sernik bo jak jadłam ciasto to się modliłam- i proszę boziu żeby poszło w cycki! ...Taki żarcik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Cos czuje ze mi tez od diety sie rysy zmienia ciała ;) HAhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hexa7 _ czy mogłabyś mi wysłać fotki Twoich nowych cycków _ mam za 2 tyg. operację , implanty podobne do Twoich - 350 mentory okrągłe-wysoki profil __ beatka3737@interia.pl __ oczywiście wyłącznie dla moich oczu , jeśli nie chcesz to spoko , zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaaaa
Dziewczyny, znacie cycusie Polytech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja osobiście nie mam w zamiarze Polytecha, ale słyszałam, tu dziewczyny pisały o nich.. HEJ KOBIETY, może przenieśmy się na NOWSZY WĄTEK?? bo jest tu o "po powiekszaniu piersi" chyba z 7 :) i połapać się w każdym to wyczyn :) przenieśmy się może prosze na ten " ESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3" ? co Wy na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa 7! haha! dobre. musisz być osobą, która ma dystans do siebie. mnie sernik niestety tylko w boczki idzie hihi. Piersi zawdzięczam jedynie doktorowi, ale jak co niektórzy będą się wypytywać to wykorzystam Twój tekst o serniczku, jeśli oczywiście można? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa 7
Dziewczęta powiększając cycuszki robimy to tylko dla siebie, pamiętajmy o tym. Spotykałam się z różnymi komentarzami a określenie Samanta Fox jest na porządku dziennym. Zazdrosne spojrzenia to normalność, niech zazdroszczą nikt nikomu nie broni. Tekst z sernikiem powstał przypadkowo, śmiało możecie ucinać nim głupie komentarze. W sumie rozmiar piersi nie jest najważniejszy, myślę że jeżeli lubimy się takie jakie jesteśmy to ok. zawsze można zjeść ten sernik i mieć nadzieję że jednak pójdzie w cycki. Wszystko zależy od psychiki ja jako deska czułam się źle dlatego jak finanse pozwoliły zrobiłam sobie 80 C-D i kocham już każdy kawałeczek siebie. Mam problemy z cerą i plamy hormonalne a mój przyjaciel określa je jako plamy opadowe i co mam płakać? Mówie mu że albo bierze cały pakiet albo wcale nie ma ideałów. Wziął wszystko.... kurze udka, bojler i plamy opadowe, cycuszki dostał w gratisie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa 7 jesteś mistrzem. Mega pozytywna osóbka z Ciebie. Tekst z serniczkiem kradnę bo po prostu jest genialny! Masz rację - powiększamy dla siebie, dla lepszego samopoczucia. Trzeba siebie lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hexa 7 ___ masz cudowne cycki , wspaniały charakter _ jesteś mega pozytywna i takich osób nam na forum trzeba :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia30
Hey dziewczyny,czy ktoras z was powiekszala piersi u dr Potockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Oj tak hexa7 wymiata!! Tez tak chce jak ona uwolnić sie od kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewuszki :) jestem właśnie dzisiaj po wizycie u dr Kasprzyka z Krakowa. Termin operacji 25 luty...brrr, sama nie wierzę, że to zrobię bo zbieram sie za te cycki juz ponad 10 lat :) Ale jak nie zrobię to będę normalnie c***a i tego nie przeżyję, hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa7 normalnie uwielbiam Cie dziewczyno :) takie pozytywnego nastawiania wielu z nas brakuje, a szkoda! cycuszki to jedno a dobre spojrzenie na siebie to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa jesteś super pozytywnie nastawiona! chciałabym mieć tyyyyle energii i optymizmu co Ty! super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
mozna też mówić, że tak się prosiło w myślach o ten większy biust, rosiło, aż bach! się wyprosiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ja stosuję inne środki zaradcze podepchnelam trochę jeszcze push up i założyłam obcisla bluzkę do pracy Nawet nikt nie zwrócił uwagi. Bo jak przyjdę po takim urlopie to zaczną się domyślać a tak to nikomu do głowy nie przyjdzie. Nawet moja przyjaciółka powiedziała że nikt.by się nie domyślił że są pełniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Czesc dziewczyny. Wlasnie znalazlam to forum. Natasza ja też wybieram się do dr Kasprzyka w Krakowie. Mam na jutr:)) jak mogę wiedzieć jakie odczucia??? To masz na 25 stycznia no super nie czekasz długo ja bym też chciała jeszcz na styczeń ale pewnie w marcu się zalapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Na luty oczywiscie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdza
Witam dziewczyny Tak jak pisałam we wcześniejszym wątku z planowanych 500ml udało się zrobić 430ml, metodą około sutkową. Jestem już 8 tygodni po zabiegu. Sam zabieg i rekonwalescencję przeszłam książkowo. I tak jak wiele z was pisze to kwestia nastawienia psychicznego. Ból oczywiście był ogromny ale do wytrzymania. W dniu po zabiegu mogłam już wykonywać podstawowe czynności domowe a obecnie chodzę już na siłownię nie forsując jednak klatki piersiowej. 430 ml to spory biust ;) rozmiar DD. Piersi wyszły naprawdę dobrze i jestem bardzo zadowolona. Mimo rozstępów, które miałam po porodzie prezentują się bardzo efektownie. Blizny na sutkach pięknie się goiły do zeszłego tygodnia. Tydzień temu zauważyłam minimalną dziurkę na jednym ze szwów i plamkę na staniku. Okazuje się, że sączy mi się ropa wraz z krwią z jednej piersi. Są to minimalne ilości jednak jestem bardzo zmartwiona. Konsultacja z lekarzem dopiero 16 lutego. Przez telefon uspokaja mnie, że to nic takiego, że piersi nadal się goją, że wewnątrz implant porasta tkaną itd. Proszę dajcie znać czy któraś z was miała podobne objawy bądź ma wiedzę co może być przyczyną. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też goiło się super, ale "dziurki" w szwach nie zauważyłam u siebie. Jeśli lekarz uspokaja to może nie ma powodów do obaw? 16 już niebawem. PS laski jakie plany na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, proszę o doradę:) już niebawem będę mieć zabieg powiększenia piersi obecnie mam rozmiar 70-75 B chce mieć tak 2 rozmiary większe. Wybrałam silikony mentor 350 anatomiczne, sama się zastanawiam czy będą odpowiednie. Problem w tym że kiedy poszłam na konsultacje byłam przed okresem piersi były okropnie nabrzmiałe teraz się zastanawiam czy nie wypadałoby pójść jeszcze raz kiedy piersi stały się malutkie. Jak myślicie czy ta 350 będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aks
Hej dziewczyny, pisze tu pierwszy raz chociaz czytam Was od dawna. Dolaczam do pytania Poli, moj doktor zaproponowal mi 380 anatomy wysokie, zastanawiam sie czy nie za male. Wyjsciowka taka sobie, cos tam mam, takie 70B. Prosze kochane o opinie co myslicie o 380, czy sadzicie ze warto forsowac wiecej czy zostac przy, jak to opisal moj doktor optimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
Aks chodzi o to żebyś się dobrze czuła z tym biustem. Wiadomo że chce się żeby był większy, ale tez nie może być za duży żebyś nie wyglądała dziwnie. Nie "przymierzałaś" tych implantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no warto u lekarza zrobić przymiarkę. Ale weź pod uwage to że lekarz jednak się zna na fachu i wie jak dobrać implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, to Ty masz być zadowolona. jesli uwazasz, ze ten proponowany rozmiar jest za maly to pogadaj z nim jeszcze. wiadomo, ze sam implant wyglada inaczej niz juz gotowe "dzielo" :D ale skoro traz masz watpliwosci, to moze faktycznie lepiej pomyslec o wiekszym, niz pozniej byc niezadowolonym z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Dziewczyny,7 doba po zabiegu-mam mentor 350 pod miesien.Jestem w domu,coraz lepiej sie czuje.Dzis juz bez srodkow przeciwbolowych.Jednak nadal piersi twarde,z jednej jakby z gory miesien poscil,z drugiej nie :( Jak myslicie,dlugo potrwa taki stan? Boje sie ,ze powinno byc lepiej,wyszly duze siniaki po obydwoch stronach piersi z boku,czy to narmalne? Napiszcie dziewczyny jak bylo to u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×