Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Orange11
U mnie jutro 2 tygodnie po zabiegu. Ketonal brałam przez pierwsze 4 dni. Czy ri możliwe, ze jeszcze trzyma? Hm.. Brzuch nadal duży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEVAAA
Hej dziewczyny, już po. Miałam robione wczoraj wieczorem w Krakowie u dr Zawisza. Zaproponował mi 345, ale zostałam przy swoich 295. Po przebudzeniu tragedia, wymioty, ból itebe. Teraz (24 h po) wszystko po wolutku wraca do normy. Cycuchy są całkiem pokaźne, ale to trzeba czekać aż opuchlizna zejdzie. W sumie puki co na duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEVAAA
Aaaa, zapomniałm dodac, że wyjściowe miałam solidne B, także powinno z tego D wyjść. Wkladki anatomiczne, Mentor, Gel, Cohesive III,medium height, moderate plus profile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś już po operacji czy jeszcze przed? no z taką wyjściówką to ja myślę ze spokojnie będizesz miała taka miseczkę jaka chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Oj dwa tyg po to juz ketonalu nie bierzesz. Byc moze to opuchlizna po operacji po prostu. Albo moze wodę zbierasz? Pijesz duzo wody w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiadomo że po operacji człowiek opuchnięty, ale faktycznie po ketonalu też może brzuch sie zrobić większy. Nie zapominajcie, że trzeba go przyjmować z jedzeniem, bo można podrażnić sobie żołądek. Sama pamiętam ze po op nie miałam ochoty na jedzenie ale też trzeba mieć energię żeby dojść do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie to też kwestia narkozy...ona też działa tak że ma sie brzuch mocno wydęty. tak czytałam na forum że dziewczyny miały..ale to przechodzi i jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tamaran
Czy mozecoe napisac cos o dr Pawle Piserze Ile kosztuje u niego op.pow.piersi . poprosze o info dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy naprawdę jest tak źle po ?z ta opuchlizna ?jestem przerażona a zabieg w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamaran - ja robiłam u dr Pisery. z ceną nie chce Cie wprowadzac w blad, bo to pewnie indywidualnie, wiec najlepiej jak się skontaktujesz i zapytasz. ale jesli chodzi o samo wykonanie zabiegu, podejscie do pacjenta to jestem jak najbardziej zadowolona. :) a w kwestii opuchlizny, no jasne, ze jest to dosc uciazliwe, ale na pewno nie na tyle, zeby rezygnowac z zabiegu:D ja sie bardzo balam, a okazalo sie, ze strach ma wielkie oczy i tak na prawde nie bylo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
Gosc i jak po zabiegu? Mam nadzieję ze wszystko poszlo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Witajcie w czwartek miałam zabieg w piątek byłam w domu wszystko do przeżycia tylko trzeba mieć cierpliwość w dzień nie bralam żadnych przeciwbólowych tylko biorę na noc 2sz pyralginy to są 500 i antybiotyk który lekarz dał .wczoraj miałam troszkę temperaturę ale leki wieczorem ja zbily .jak siedzę leżę czy chodzę nic mnie nie boli najgorzej jest się podnieś i nie mogę się śmiać wtedy boli.piersi są opuchnięte jak dwie cegły żadnego siniaki nie mam a rany strasznie swedzą jutro zmiana opatrunku zobaczymy.pytanie do dziewczyn po czy te piersi troszkę zmaleją proszę o odpowiedź:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Dziękuję za odpowiedź bo jestem przerażona 2 donice nieksztaltne narazie ale myślę że mogą być tylko mniejsze i ksztaltniejsze bo są bardzo twarde jak przy karmieniu i strasznie swedzą ale to chyba dobry znak .wieczorem troszkę temp dziś 37.3 wiec na noc coś wezmę w dzień nic nie biorę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K to zupełnie normalne ze jeszcze jesteś opuchnięta i ze piersi są nie kształtne. Wszystko w swoim czasie. Nie przemęczaj sie i stosuj do zaleceń i wszystko pójdzie sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem czwarty dzień po operacji piersi (24 lata, 166 wzrostu, 50kg, wcześniej prawie deska) teraz 360 cc okrągłe. Szczerze pierwsze dwa dni to jakiś koszmar był dla mnie. Dopiero dziś czwartego dnia mogę jakoś egzystować. Mnie chyba najbardziej te szwy wkurzają to ciągnięcie przy *****ch. Przez pierwsze dwa dni miałam też gorączke 37 i 5. Brrr. O brzuch się nie bójcie, tez mam wzdęty, przy takiej ilości proszków przeciwbólowych to normalne. Do tego mam siostrę która jest półtora roku po operacji więc byłam dobrze doinformowana od początku. Myśle jednak że każdy przypadek jest mocno indywidualny. W piątek mam zdjęcie szwów. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła normalnie wszystko robić i nosić normalny stanik haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ciągnięcie szwów długo trwa? Po jakim czasie można swobodnie poruszać rękoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to może trwać...zależy w sumie od dziewczyny, u niektórych to mija szybko, u niektórych kika miechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o swobodnym machaniu łapkami to lepiej zapomnieć na początku. lepiej uważać żeby blizny się nie rozeszły. ja dłuuuugo uważałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_z
hej dziewczyny, obserwuję wasz wątek i postanowiłam się podpytać co nieco. W czerwcu mam planowany zabieg u dr Kolasińskiego. Zaproponował mi implanty polytech, podobno nie tworzy się przy nich torebka. Ma może któraś porównanie bo ja chciałam Mentory, wydawały mi się takie naturalniejsze w dotyku, ale mam się jeszcze zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc...które implanty są lepsze allergeny czy erosilicone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba eUrosilicone? :) jak widać po stopce, ja wybrałam te, słyszałam o nich bardzo dobre opinie. zobaczymy jak się sprawdzą po operacji, ale dziewczyny tutaj sobie chwalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Hej dziewczyny.Jestem 2 miesiace po zabiegu.Czy to normalne ,ze jeszcze mnie nieraz pieką,klują,trochę pobolewają piersi.Jedną mam jeszcze opuchnietą.Mam sie czym martwić czy być cierpliwa?Aha,moge juz sobie pozwolic na jazde rowerem.Proszę odpowiedzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bemybabyy8 jesteś przed operacją? Ja mam dylemat właśnie które implanty wybrać a operacja za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×