Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ŚlicznotkaNR1
No, 6 tygodni to na pewno na plecach będziesz musiała spać - niestety, dla tych co lubią na brzuszku to jest niedogodność straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla sporo, nie wiem jak to zmierzyc ale na szerokosc sporo, sa duzo mniej pelne. Wyjsciowka w sumie prawie zero i implanty 345 ml. Wyszlo mi 65E ale to jest nieistotne bo mam 170 cm wzrostu i po prostu wygladaja na mnie bardzo srednio niz np na mniejszej drobniejszej osobie. U mnie gina calosciowo. Mam dlugie nogi i mega gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
A większych nie mogłaś wziąść? Ja mam 300 wysoki profil mnie chirurg powiedziala ze więcej nie wejdzie miała też 330ml i mówiła ze podczas operacji podejmie decyzję jakie włoży no i zostało na 300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla moglam 390 wziac, ale mnie troskliwe kolezanki staszyly ze to za duzo bedzie. Ta... A teraz same mowia ze jakby robily raz jeszcze to takie albo i wieksze. Wiec coz no... A z tym spaniem na plecach to jakas bzdura. Ja 3 tygodnie niecale spalam na plecach a nie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamale123 no to faktycznie jeśli jesteś wysoka to mogą ginąć. A nie przymierzałaś wcześniej tych implantów? Nie przystawiałaś, żeby się zorientować jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja tez mam 170 cm implanty mam 380… chciałam mniejsze, ale lekarz stwierdził, ze musze mieć takie, bo miałam za dużo skory. Na początku był szok, były dla mnie ogromne i dla każdego są :D Ale nic mi już nie wisi, tylko jest pełna pierś, a o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Hej hej wróciłam z opatrunku pierwszy raz widziałam je w lustrze są duże jak dla mnie ale super czadddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
serio? no to świetnie! najważniejsze że jesteś zadowolona!:) teraz tylko czekać na wygojenie się ran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNr1
no i super :D najwązniejsze zadowolenie z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
rozmarzona30 przystawialam i 345 od razu wydawaly mi sie slabee, ale 390 nagle byl duzy przeskok dla mnie. Duze sie wydawaly. Roznica byla widoczna bardzo. I sie przestraszylam tego wiekszego rozmiaru i wzielam mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Zamale123 a masz okrągłe wysoki profil i jaka firma? Dziewczyny wyżej jestem mega zadowolona jeszcze zejdzie opuchlizna to będzie super bo są twarde i sterczace jak skały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
wiec nawet niech ciutkę zmaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
po jakim czasie wrocilyscie dziewczyny do pracy..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla mam anatomy wysoko profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
No tak anatomiczne mniejsze wychodzą niż np okrągłe 345ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziewczyny, kroras z Was zdecydowała sie na zabieg po karmieniu? Gdzie została sama skóra i trochę poersi… ja miałam kiedyś duży biust... Po karmieniu nie zostało prawie nic. Teraz boje sie, zdjął poersi dojdą do siebie to bardzo opadną? Czy któraś z was ma takie obawy albo jest po zabiegu z takich przyczyn i może cos powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Kolejne pytanie wybaczcie… dzis na bliznach poczułam jakby były takie faliste, jakby były zgrubienia … macie tak? Nie wiem czy jestem przewrażliwiona, nie wiem czy wcześniej tak miałam… ale chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Jestem 4 miesiace po operacji.wyjsciowke miałam taka ze dużo skóry zostało i troszkę miałam swojego gruczołu. Piersi mam teraz 65f . Niestety ale chyba mój gruczol przewiesil się przez implant i z boku mam takie ,,bułki,,. Wygląda to okropnie i psuje cały efekt. Dziewczyny proszę Was o rade czy któraś to miała jak z tego wyjść teraz??? Znowu operacja , pewnie większe koszty? Co myślicie ze trzeba będzie zrobić w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Zapomniałam dodać ze nie miałam podniesienia tylko włożony sam implant. Jeszcz raz proszę o jakieś rady i opinie co sądzicie czy to się jakoś wt ów dlaczego tak się stało? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Moze implant Ci sie przemieścił? Z pewnością musisz iść do swojego chirurga…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
A gdzie i u kogo robiłaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jaki masz implant okrągły czy anatomiczne? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak ja byłam na konsultacji z koleżanką, która wykarmiła trójkę dziec****ersi stały się płaskie i obwisłe sama skóra i lekarz powiedział, że nie zdecyduje się włożyć jej tylko implantu, powiedział, ze koniecznym jest najpierw zredukowanie skóry i dopiero implant czyli dwa zabiegi w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Jeżeli by sie przekrecil to byłoby z boku czuć krawedz a tego nie czuć. Mam anatomy, u dr Kasprzyka w Krakowie. To tak jakby mi zjezdzal na boki gruczol. A mozna zrobić teraz podniesienie???? Albo czy można przez przesunięcie otoczki to jakoś skorygować??? Normalnie idzie się załamać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Wiesz co ja wykarmiłam dwójkę dzieci przed którymi miałam spory biust. Potem większość skory i część piersi. Doktor powiedział ze musze mieć anatomy, pytałam o wycięcie skory trzy razy, bo martwiłam sie, ze bede miała wiszące dwa ciężary. Doktor mnie zapewnił, ze nie będzie idealnie (modelowo) ale bede zadowolona i ze bez sensu w tak młodym wieku robic plastykę poersi , bo więcej blizn itd. Po operacji byłam zachwycona nie spodziewałam sie takiego efektu… lecz teraz boje sie, ze implant może mi sie przesunąć,przekręcić, piersi mogą opaść itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
A Tobie smutna radE jak najszybciej skontaktować sie z chirurgiem plastykiem może da sie cos zrobić w inny sposób. Kiedy Ci sie to stało skoro jesteś 4 miesiące już po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Magda od początku miałam takie bułki po bokach. Na początku myślałam ze to opuchlizna i tak było ale częściowo. Opuchlizna zeszła a mój gruczol dalej się układa na boki. Jeszcze nie puscil mięsień bo implant ani drgnie. Więc moze jak puści to Będzie lepiej. No nic zobaczymy. Teraz dr Na urlopie ale umowiona jestem we wrzesniu więc pojadę i się dowiem. Może każe czekać aż się uloza a później chyba trzeba zrobić lifting. W staniku nie przeszkadzają mi az tak bardzo i piersi wyglądają pięknie ale już bez nie. Jak trzeba będzie operacje zrobić to poczekam , uzbieram pieniążki i albo zrobie lifting i wloze maly implant 250 ml bo teraz mam 305. Albo poprostu wyjme i zrobie tylko lifting ponieważ powiem Wam że naczytalam się ze to trzeba wymieniać a ze może siw przekręcić a że może się zrobić cc więc chyba będę się zastanawiać nad samym liftingiem. Teraz wyłożyłam dużo kasy Jeszcze jak mam wyłożyć to tylko na lifting ale tak może za kilka lat. A teraz sia będę cieszyć z tych bo nie są najgorsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Co miałaś na musli pisząc "jeszcze nie puścił mięsień" ? Myśle, ze to wina lekarza jeśli przestrzegałas jego zaleceń po operacji. Jak długo nosiłaś ten specjalny stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1989
Magda wiem ze mięsień musi puścić zawsze więc nie wiem czy już puścił czy nie. Tyle wiem co czytam z forum:) za dużo się nie znam ale czytam ze dziewczyny mówią ze musi puścić mięsień itd . A wszystko robiłam co doktor kazał. A stanik nosilam ponad miesiąc cały czas później kazał stanik z fiszbinami na dzien a spać w tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Magda tyle co czytam z forum to wiem ze jeżeli nie puści mięsień to piersi sie nóg dziwnie układać .za dużo sie nie znam. Stanik nosiłam ponad miesiąc a później kazał z fiszbinami na dzień a na noc tamten i tak robiłam . Te piersi od samego początku wychodziły mi z pod pachy. Takie bułki i to jest mój gruczol. Nie wiem jak to załatwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×