Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość blanca89
ja miałam piżamkę, krótkie spodenki i koszulkę na ramiączkach a i tak dzień po operacji leżałam tylko w samych spodenkach :) przykryta kołderką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jestem po zdjęciu drenow i bandażu wszystko ok ☺tylko są twarde jak cholera i nieruchome ale to pewnie minie☺Blanca89 apo ilu przestały cie ręce boleć bo co prawda jest lepiej umnie ale czuje dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćolla! Dasz radę :) z dnia na dzień będzie coraz lepiej. mnie ręce przestały boleć calkowicie po 2 tygodniach. Po tygodniu było już z ramionamibardzo dobrze, potem lekki dyskomfort tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Cieszę się jest pocieszające a my teraz lezymy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Też szwy mnie rwą trochę ale myślę że to normalne prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
gosc 260 ml i 65E? Ja mam 345 i wyszly mi 65E wlasnie. Dziwnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to wszystko zależy od budowy ciała i od implantu. Wbrew pozorom nie da się tego porównać tak 1:1 :) poza tym wielkość to rzecz względna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Zamale123 Hej, to już chyba "za małe" nie są takie małe jak Ci wyszło 65E ;) całkiem pokaźny rozmiar, a ta niewielka asymetria też Ci się podrównała? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscRudi nie wyrownala sie. Jeden cycek wychodzi z biustonosza heh. Asymetria jest spora, gdyby nie to ze szkoda mi pieniedzy to poszlabym na dopelnienie tej mniejszej piersi tluszczem wlasnym- tak mi zalecil inny chirurg. I dla mnie pomimo rozmiaru sa male. Przy 65 miska E jest mala. Dla mnie na oko to takie B. Cycki same w sobie od pasa w gore ok- ale calosciowo przy mojej budowie ciala i wzroscie 170 cmgina. W ubraniu juz w ogole. Dekoltu nie ma takiego jaki chcialam. Bede robic za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Witajcie jest to normalne że od wczoraj ściągnięcia drenow te rany mnie ogólnie jakby szczypią tam gdzie szwy i dreny i tak jakby te szczypanie trochę w swędzenie przechodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla tak to normalne. Jeszcze jakis czas bedzie Cie tak szczypac. Moj lekarz twierdzi, ze inaczej sie nie dalo i ze roznica jest niewielka co jest bzdura akurat. Ale ktory lekarz przyzna sie do bledu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Dzięki bo juz się wystraszyłam ze coś nie tak ztym szczypaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Generalnie ta co była mniejsza tak zaszczypi i przestaje sorki ze tak narzekam ale nigdy nie miałam takiej operacji i jestem wystraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 miałaś też tak ☺?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Cieszę się, że mój lekarz nie zakłada drenów i nie bandażuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Teraz czekam tylko na normalne spanie funkcjonowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Magda a ile jesteś po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
zamale123, jak jesteś i tak zdecydowana na ponowne powiększenie to musicie rozważnie wybierać rozmiar żeby wyrównać je, trzymam kciuki żeby się udało :) moje jeszcze stoją jak takie rożki :P a już 3 tydzień minął... czekam dalej, mam nadzieje że zejdą jeszcze i będą wyglądać podobnie do Twoich jeśli chodzi o dolną część piersi (ja nie mam tego zaokrąglenia pod spodem) ps. Twoje to jakos praktycznie od razu tak ładnie się ułożyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja miałam zabieg 14.07 :) kiedy wy zaczęliście wszystko robic bez obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Zaczęłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
gośćolla też miałam taki dziwne pieczenie, bolało to trochę i tak rwało... ale to jest normalne także spokojnie. ja mam już prawie miesiąc po i są super, miękkie, bardzo naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Magda - to zależy. Słyszałam o laskach, które już po tygodniu np. podnosiły dzieci. Natomiast większość lekarzy radzi oddczekać znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 dokładnie tak jak opisalas mam tak samo☺jest już dobrze zaczynam nabierać siły i chęci do życia czuje się ok i zaczynam coraz bardziej cieszyć się z cycusiow ☺są jak dla mnie idealne w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscRudi no wlasnie zgodze sie. Trzy dni przede mna robila kolezanka i miala bardzo dlugo takie sterczace piramidki. Moje od razu ulozyly sienaprawde ladnie. Ale wydaje mi sie ze to dlatego, ze mialam juz po ciazy nadmiar rozciagnietej skory i implant po prostu wypelnil jakby ubytek. Bopiersi mamteraz takie jak przy karmieniu piersia. Pewnie wybierajacwiekszy implant ulozylyby sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
goscolla a ilejestes po ? Ja tez sie moimi cieszylam, jak bylt opuchniete. Teraz jestem 6,5 tygodnia po i sporo zmalaly. Nie lubie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jutro tydzień będzie także już z górki sporo czyli ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Po jakim czasie wrocilyscie do pracy? Zamałe a jakie mas wkładki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja już też robię dużo rzeczy, staram sie nie dźwigać :) A jak u Was ze spaniem? Mi lekarz zalecił 6 tyg na plecach :( A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×