Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość smutna
Ta dana1989 to ja. Udzielam się jeszcze tamtym Nickiem Na innym forum więc przeprasza za pomylke. Napisała. Jeszcze raz to pod swoją nazwa bo myślałam ze nie dodało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3006
gościolla czytałam wcześniej ze masz 161 i 50 kg to takie wymiary jak ja . Dostałaś implant 300 ml, czy nie sa dla Ciebie za duże , mi po konsultacji lekarz zaproponował 280 -270 ( mała asymetria) okrągły profil. Sadze ze moze to być jednak mało, bo dziewczyny wszystkie piszą o 300 i więcej. Jak u Ciebie wyglada? Jesteś zadowolona? Mam termin na 27.09 wiec jeszcze wszystko można uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Goscolla tez jestem ciekawa tez mamy podobne wymiary tylko mi zaproponował 350, moze foto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Witam mam 300ml nie są absolutnie za duże są w sam raz a jeżeli chodzi o większe to nic by mi większego nie weszło tak chirurg pow po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćolla dziekuje za odpowiedz, jeszcze tylko jedno pytanie : miałaś okrągłe czy anatomiczne? Bo nie mogę znaleźć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3006
Kurcze nie podpisałam sie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3006
Aha gośćolla jaki rozmiar teraz masz po tym 300 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
92 cm w biuście rozm C jestem 2 tyg po operacji jutro wracam do pracy a wy jak tam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Do gość mam okrągłe wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Slyszalyscie o tych torebkach wokół implantow często to występuje bo sie naczytalam i mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3006
Czyli rzeczywiście za duże nie są. Nie o żadnych torebkach nie słyszałam, poszperam na forum moze coś o nich bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Super bo trochę mnie ta torebka przeraza ehhh powiedzcie mi jeszcze kochane jak dlugo np przy dotyku mocniejszym odczowalyscie lekki bol ??bo mnie tak nie bolą juz jedynie na bokach jak przycisne to czuje lekki bol jak to było u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Gośćolla mogła byś mi przesłać foto ??? 92 cm w biuście wydaje mi sie dużo ??? A ja mam mieć jeszcze większy implant :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
gość ila ja miałam anatomiczne 335 ml, i mam teraz rozmiar biustonosza 75D w biuście mam 90 pod 70cm ;) lekarka chciała mi dać 380 ml, ale po otwarciu "loży" okazało się że nie będzie szans na umieszczenie większego implantu... i tak, jak sama mowiła najbardziej będę obolała bo miałam dosyć ciasno tam ;P po operacji gdzieś do tygodnia piersi były dużeee.. ale z racji tego że jest już miesiąc ponad po zabiegu stwierdzam że są w sam raz, a czasami myślę, że mogły zostać takie "opuchnięte" jak na początku... więc gdyby się dało to wzięłabym te 380ml..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Gość ila wyślij meila prz3sle zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 a przez jaki czas odczuwalas jakiś tam dyskomfort bo ja np mam tak ze jak z boków przycisne to mam uczucie jeszcze jak by były stłuczenia twych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Goscolla mój e-mail ilanoc@wp.pl Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Olla czy ja też mogę prosić o fotki j.ant@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ila
Gość Ola sa piękne i duże:) mysle ze dla mnie 300 to wystarczajaco dużo tym bardziej ze jestem niższa niż Ty, Chyba nie wezmę 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Dokładnie moim zdaniem są idealne w sam raz ani za duże ani za małe do drobnej osoby idealne dobrane ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Chciałam tez uzyskać naturalny efekt nie ogromnych cycow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 i dziewczyny które są po przez jaki czas odczuwalas jakiś tam dyskomfort bo ja np mam tak ze jak z boków przycisne to mam uczucie jeszcze jak by były stłuczenia twych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Hej dzıewczyny ide Nasıl konsultacje 3 wrzesnıa przewıdywana operacja Na pazdziernık pomozcıe jakıe ımplanty wybrac ı jakı rozmıar ? Mam 170 cm wzrostu ı 65 kg Jak kotars z was ma tez takıe wymıary Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
gośćolla na samym poczatku miałam uczucie delikatnie stłuczonych piersi, ale tak dopiero po 2,5-3 tyg jest super, cierpliwości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
tylko nie sugeruj się mocno, bo wzrost i waga to jedno, ale budowa też moze być różna :) a lekarz Ci coś mówił odnośnie rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceren
Heh no do filigramowych nie naleze raczej pod biustem 75cm wizyta u J. Jarlinskiego Wroclaw Jakie wybrac okragle czy abatomiczne a moze z powloka poluretanowa ? Prosze o podpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Blanca89 dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×