Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość helena1973
witam,z tymi rozmiarami piersi to jest naprawde roznie, ale przy wzroscie 170,wydaje mi sie ,ze 270 czy 230 ml to malo,ja jestem dokladnie 3 miesiace po zabiegu (11 kwiecien)mam 350 ml mentor wysoki profil,okragle,przy wzroscie 162 i wadze 53 kg, naprawde nie wydaja sie duze,na poczatku byly duzo wieksze tzn.pod biustem mam 75 cm a w biuscie mialam 95 cm a w tej chwili mam 88 cm, czyli z d miseczki zrobila mi sie c,wygladaja bardzo naturalnie,gdybym robila jeszcze raz zdecydowala bym sie na 400 ml,ale jest w sumie ok, piersi wygladaja pieknie,ja startowalam praktycznie z A wiec roznica jest ogromna, ale nie sa duze.Wiec lepiej zdecydowac sie na ciut wieksze niz potem zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapphireee
Chyba masz racje.. Zreszta wole za duze niz za male a 275 wydaje sie nieduzo, a 235 to juz w ogole malutko, chyba zadzwonie i powiem ze chce te wieksze, ale dziwie sie ze az tak bardzo napieral na te mniejsze :/ mowil tez ze te wieksze implanty maja szersza podstawe i w kazdej piersi zostanie po pare milimetrow luzu i jest wieksze ryzyko ze brzegi beda sie podwijac i moze sie ksztalt zrobic brzydki, dziwi mnie to bo czytalam ze niektorzy biora nawet szerokosc wieksza niz piers jak chca nienaturalny wyglad a tutaj takie rzeczy :O mam nadzieje ze nic takiego mnie nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Sapphireee moge zapytac co to za lekarz dokladnie ? Ja bylam u Szczyta i proponowal mi 240 ml anatomy. Mam 170 cm i 53 kg wagi. Poszlam do innego chirurga i zaproponowal mi 345 ml i 390. Bylam przerazona po opiniach kolezanek po operacjach,ze 390 to bedzie za duzo przy moich wymiarach a teraz ogromnie zaluje. Wyjsciowke mialam totalnie zero. Mieseczka A pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapphireee
Powiedz mi jaki w koncu rozmiar wybralas, anatomiczne czy okragle? I czy pasuje Ci?? Mamy dosc podobne wymiary.. Wolalabym nie podawac nazwiska ale nie jest to zaden znany chirurg jak Szczyt wiec mysle ze i tak by to niewiele dalo, ale ma bardzo dobre opinie i ze dobrze dobiera rozmiar, ale moze kazda dziewczyna ma inne oczekiwania.. Ja bym chciala miec C, ale tez nie chce za duzych ani takich malutkich bo to bedzie wygladac zle, dlatego mam mega dylemat! Nie bylam tez na konsultacji u zadnego innego chirurga wiec nie wiem co inny by sadzil, ale szok ze jeden proponowal Ci tak malo a drugi tak duzo! Mysle ze zostane juz przy tym chirurgu bo czekalam na termin dluuugo i chce w te wakacje miec to juz za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca89
To zależy od tego jaka "loża" bedzie dla implantów, jesli bedą za duze implanty to będziecie mocno cierpieć bo skoro jesteście szczupłe a z tego co czytam tak jest... Ja miałam mieć 375 anatomiczne stawiam na naturalność :) bałam sie tego rozmiaru ale decyzje zostawiłam pani doktor, wstawiała mi 355 i jestem zadowolona :) poki co mam opatrunek, jestem 3 dobę po operacji. Jeszcze jedno jesli macie możliwość to zostańcie w klinice, operacje taka robi sie raz w życiu a w domu takiej opieki jak w klinice nie ma :) dziewczyna co była operowana w ten sam dzień co ja bardzo żałowała ze nie została, bo solidnie cierpiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 to co to za klinika ktora wypuszcza w dzien operacji ?! Ja teraz mam inny problem. Mialam niewielka wedlug pani doktor asymetrie przed operacja. Sadzilam a wrecz bylam pewna, ze zaproponuje wyrownanie tego roznymi implantami. Uznala, ze nie matakiej potrzeby, a teraz mam tak wielka asymetrie, ze jest widoczna golym okiem... Czy ktoras zmierzyla sie z podobnym problemem ? U mnie to jest nawet roznica jednego rozmiaru. Od kilka dni tylko siedze i placze, ze akurat mnie to spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca89
Nie w dzień operacji tylko na następny dzień :) złe sie wyraziłam. Ja tez miałam asymetrię i nawet był problem ze koło brodawki wytna trochę skory by były one w tym samym miejscu :/ na szczęście po umiejscowieniu implantów samo to sie wyrównało :) zaufaj lekarzowi, moze nie bedzie takiej potrzeby by wstawiać rożne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 ale ja zaufałam lekarzowi ! Mowil, ze nie ma potrzeby a teraz wygladam jak debil i codziennie rycze z tego powodu ! Juz kombinuje skad wziac pieniadze zeby czym predzej za pol roku isc to poprawic u kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca89
Przeciez wysyłałas mi swój biust! Masz śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Wiesz jeszcze co możesz zrobić, idź do tego co robił Ci operacje! Powiedz mu o tym ze obiecywał tak a wyszło inaczej, i niech wymieni Ci ten jeden implant. Masz przeciez na nie dożywotnia gwarancje i darmowa wymianę- wydaje mi sie ze z takiego powodu rownież sam implant powinnaś mieć za darmo! Na pewno będziesz musiała zapłacić za operacje- ale to juz nie jest tak olbrzymia kwota :) głowa do góry- musi być jakies rozwiazanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
przecież nasze ciało nie jest idealnie symetryczne więc czy to naturalne czy robione jakaś asymetria jest, ale zamale ma naprawdę bardzo ładne i jest jeszcze trochę czasu żeby się ulozyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Dajcie maila raz jeszcze to wysle Wam fotek kilka co mi sie dzieje z biustem jak juz obydwa opadly ladnie. Moge Wam wyslac fotki przed. Mialam asymetrie i wcale nie byla "niewielka". Teraz mierze biustonosz D i jeden cycek mi sie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamale123 mozesz sie ze mna skontaktowac?? Mamy identyczne wymiary - mialam dylemat rozmiarowy a teraz mam wiekszy problem!! Rowniez mam asymetrie i lekarz tez mi powiedzial ze to nic nie szkodzi i zaproponowal te same implanty a teraz jak przeczytalam co napisalas wpadlam w panike! Prosze napisz do mnie kkkaaasss@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 wyślij mi te fotki paulittaja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 jejkuu... widzę, jest różnica, może nie jakaś olbrzymia jak to piszesz ale jest, a masz jakieś zdjęcia przed jak to wyglądało? w sensie przed operacją? ja bym na Twoim miejscu "reklamowała"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Sapphireee każdy chyba ma asymetrię, ja mam ją też, jedna pierś nawet troszeczkę była większa od drugiej ale mam włożone te same implanty... a szczerze mówiąc to (piersi przed) wcześniej nie widziałam w nich różnicy wymiarowej.. to też jest tak, że my jesteśmy na tym punkcie teraz mega wrażliwe... i wydaje nam się, że "cały świat" to widzi :) ja teraz chodzę w bandażach :) a rodzinie powiedziałam, że miałam wypadek na rowerze i mam opatrunek bo troszeczkę się potłukłam :P i nikt, nikt nie zauważył, że jest "coś" większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powiedzialam rodzinie bo sa strasznie konserwatywni i by tego nie zrozumieli :P moze tez dlatego chirurg mi zaproponowal za 2gim razem taki maly (235) bo mu o tym powiedzialam a powiedzial ze tego 275 nie ukryje.. chociaz wczesniej nosilam pushupy wiec mysle ze da sie to schowac :P no to mnie pocieszylas troche, ja wybralam okragle bo chcialam miec pelniejsza gore :) a powiedz mi wiesz moze jaka podstawe ma Twoj implant i loza w piersi? Ten mniejszy ktory mi proponowal ma 10cm a wiekszy 10,5 podstawy, miejsca w piersi mam 11cm i dlatego mowil ze przy tym wiekszym zostanie pare milimetrow po bokach i jest wieksze ryzyko ze cos bedzie nie tak, ze moga sie podwinac, ze bede bardziej cierpiec itp ale z tego co czytalam na forach to mozna piers wypelnic calkowicie wiec nie wiem dlaczego mnie tak straszyl.. Ale Ci zazdroszcze ze masz to juz za soba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
blanca89 chciałabym reklamowac ale nie wiem jak sie do tego zabrac. We wtorek mam kontrole i przypuszczam, ze Pani doktor mnie najzwyczajniej w swieci spławi mówiąc, że nie widzi roznicy albo ze sie nie dalo inaczej. Chce sie umowic za jakis czas na konsultacje do kogos innego zeby wyrazil swoja opinie czy faktycznie nie dalo sie tego zrobic lepiej- co dla mnie jest bzdura bo nie takie rzeczy sie robi. Na stronie innych klinik ogladalam zdj dziewczyn przed i po, ktore mialy mniejsza roznice piersi przed operacja niz ja i mimo wszystko chirurg zaproponowal implanty o roznicy 30-40 ml i maja takie same wielkosci. To nie tylko moj ymysl. Widza to wszystkie moje kolezanki, znajome po operacjach piersi i sa w szoku jak mogla do tego dopuscic... Mowia, ze same by reklamowaly i domagaly sie wymiany jedneog implantu ale ja nie wiem jakie w ogole mam prawa bo przeciez podpisywalam umowe, ze moga wystapic powiklania, niezadowolenie wyniku i moze byc potrzeba kolejna operacja. I teraz co? Moze mi powiedziec- pani byla swiadoma i zgodzila sie. Wiec jestem bardziej realistka i zaczelam juz odkladac pieniadzena kolejna. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Ja bym porozmawiała z lekarzem wiesz tak po ludzku, spokojnie, ze Cie to martwi ze tak ta pierś wyglada, ze trochę kasy za to zapłaciłaś a do końca nie jest tak jak by to miało wyglądać... nie powinna Cie spławić! Jakby nie było, to Ty jesteś pod narkoza wiec lekarz podejmuje ostateczna decyzje! Kurczę nie martw sie tak :( a moze to jeszcze za wcześnie ze jeszcze jakos sie ułożą :) kurczę nie wiem... dziewczyna co leżała z nami robiła inna operacje, a 9 lat wcześniej robione piersi i były one śliczne a asymetrię miała jak każda z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamale ile jestes po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
zaraz minie miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
A od kiedy piersi zrobią sie miękkie? Bo ja dalej czuje dwa głazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 mi się zrobiły miekkie tak po wierzchu już. Wokol brodawek mam miekkie jakos w promieniu 3/4cm. Ogolnie kolezanka robila dwa dni wczesniej ode mnie i ma skały. Bardzo wysoko nadal je ma i w ogole ani drgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Czytałam że piersi mają czas (różnie) od 6-12 miesięcy i w tym czasie mogą być wyżej, niżej, bardziej okrągłe, mniej... zapytam dzisiaj lekarza jak to z tym jest bo jadę ściągnąć opatrunek... mam tylko nadzieje, że nic tam pod spodem się nie podziało... wczoraj poślizgnęłam się i przewróciłam :( i troszkę naciągnęłam rękę i tym samym prawą pierś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamale daj maila wysle Ci jak moje wygladaly po miesiacu ... u mnie dopiero po porzadnym masowaniu przestaly wygladac tak jakkby byly calkiem inne ... az do lekarki poszlam zeby sama zobaczyla czy to trzeba poprawic ... teraz jestem juz prawie trzy i ostatnio napisalam dr ze sa piekne i ze dziekuje jej za cierpliwosc bo tez bylam mocno zaaferowana ... a jedna byla niby wielka druga mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamale one nie sa do konca teraz jeszcze idealne ale maja na to czas do pol roku ... a nawet ze zmieknieciem calkowitym do roku ... ja wychdzilam z zera wiec tak jak Ty uwierz ze tez w glowie mialam poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Ja się nie mogę doczekać, aż ściągną mi szwy :) Dziewczyny a po jakim czasie zaczęłyście jeździć samochodem :P - jako kierowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 ja mialam rozpuszczalne szwy, podobno wyciaganie nie jest przyjemne :p A samochodem zaczelam jezdzic po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 Osz Ty :P mogłaś tego nie pisać :D byle do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
A co z drętwieniem piersi? Miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×